در حال بارگذاری
+ دنبال کردن29
برای دنبال کردن کانال "علی جمهیری" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 237,849
Loading...

همه ویدیو ها

 • تراکتور سواری دختر جوان HD

  1,713 بازدید
  -
  2 اسفند 94

  در این ویدیو دختر جوانی به نام کریستی با نهایت دقت تراکتور بزرگی را کنترل و هدایت میکند.

 • تست و بررسی خودروی تیوولی در انگلستان HD

  4,610 بازدید
  -
  25 بهمن 94

  در این ویدیو یک کارشناس از موسسه کار بایر انگلستان به نام جینی باکلی، به بررسی و تست خودروی تیوولی میپردازد و آن را مورد آزمایش قرار میدهد. به گفته وی شرکت سانگ یانگ با تولید این خودرو شگفتی ساز شده و توانسته جای خودش را در بازارهای اروپایی باز کند. با هم ببینیم تیوولی چگونه از این آزمایش بیرون خواهد آمد.

 • پرواز اولین هواپیمای بوئینگ 737 مکس HD

  878 بازدید
  -
  22 بهمن 94

  همیشه وقتی انسان چیزی را به دست خود میسازد دوست دارد اولین استفاده از آن کاربردی و موفقیت آمیز باشد و به هدف خودش برسد. اینبار تمامی کارکنان شرکت بوئینگ دور هم جمع شده اند تا اولین پرواز دسترنجی که سالها برای ساختن آن تلاش کرده اند را از نزدیک مشاهده کنند. پرواز اولین هواپیمای بوئینگ 737 مکس (Boeing 737 Max) را با هم به تماشا مینشینیم.

 • کابین کاپیتان قسمت 7: نقص فنی در موتور HD

  395 بازدید
  -
  13 بهمن 94

  این مجموعه توسط شرکت هواپیمایی KLM برای آشنایی بیشتر شما با امکانات هواپیما، تهیه گردیده است. در این ویدیو خواهید دید که یک هواپیما با وجود از دست دادن یک موتور آیا باز هم قادر به ادامه پرواز خواهد بود یا خیر؟!

 • جعبه گشایی اولین هواپیمای بوئینگ 787 شرکت KLM HD

  612 بازدید
  -
  13 بهمن 94

  معمولا باز کردن جعبه وسایلی که برای اولین بار خریداری شده لذت خاصی داره. شما تا حالا بزرگترین بسته ای رو که باز کردید چقدر بوده؟ اینبار خواهیم دید جعبه گشایی یک هواپیمای بوئینگ 787 برای اولین بار چجوری و توسط چه کسانی انجام میشه.

 • تست و بررسی تخصصی تیوولی در لهستان HD

  3,865 بازدید
  -
  2 بهمن 94

  همانطور که اطلاع دارید تیوولی محصول سال 2015 شرکت سانگ یانگ است که به تازگی وارد بازارهای جهانی شده و در اروپا استقبال خوبی از آن صورت گرفته است. در این ویدیو یک کارشناس از موسسه پروجک اتومتیو در لهستان به بررسی تیوولی پرداخته و آن را با رقبای خودش مقایسه میکند. با هم ببینیم نظرش چیه!

 • تست و بررسی BMW X1 2016 ایکس 1 2016 HD

  1,960 بازدید
  -
  28 دی 94

  در این ویدیو یک کارشناس از موسسه اتو وییک، خودروی ب.ام.و ایکس 1 2016 را مورد تست و بررسی قرار خواهد داد. اتاق ایکس 1 2016 دستخوش تغیراتی شده که این خودرو را بیشتر به یک SUV نزدیکتر کرده است. با هم ببینیم که این تغییرات تا چه حد بر این خودرو تاثیر داشته است.

 • رونمایی از خودروی تیوولی TIVOLI HD

  2,334 بازدید
  -
  11 دی 94

  در این ویدیو رونمایی از خودروی تیوولی را در کره جنوبی خواهید دید.

 • کابین کاپیتان قسمت 6: هواپیما چگونه پرواز میکند؟! HD

  1,151 بازدید
  -
  11 دی 94

  این مجموعه توسط شرکت هواپیمایی KLM برای آشنایی بیشتر شما با امکانات هواپیما، تهیه گردیده است. در این ویدیو خواهید دید که هواپیمای بوئینک 737 با حدود 17 تن وزن چگونه در آسمان به پرواز در می آید.

 • کابین کاپیتان قسمت 5: برقراری ارتباط با برج کنترل HD

  768 بازدید
  -
  11 دی 94

  این مجموعه توسط شرکت هواپیمایی KLM برای آشنایی بیشتر شما با امکانات هواپیما، تهیه گردیده است. در این ویدیو، نحوه برقراری ارتباط هواپیما با برج مراقبت به صورت ساده تشریح میگردد.

 • کابین کاپیتان قسمت 4: فرود در تاریکی HD

  709 بازدید
  -
  11 دی 94

  این مجموعه توسط شرکت هواپیمایی KLM برای آشنایی بیشتر شما با امکانات هواپیما، تهیه گردیده است. در این قسمت خواهید دید که چگونه هواپیمای بویینگ 747 در تاریکی شب بر روی باند فرودگاه خواهد نشست

 • کابین کاپیتان قسمت 3: هواپیمای بزرگ، باند کوچک HD

  604 بازدید
  -
  11 دی 94

  این مجموعه توسط شرکت هواپیمایی KLM برای آشنایی بیشتر شما با امکانات هواپیما، تهیه گردیده است. در این ویدیو خواهید دید که هواپیمای بوئینگ 747 چگونه در یک باند بسیار کوتاه فرودگاه سنت مارتین به طول 2300 متر به زمین خواهد نشست.

 • کابین کاپیتان قسمت 2: عبور از اقیانوس اطلس HD

  484 بازدید
  -
  11 دی 94

  این مجموعه توسط شرکت هواپیمایی KLM برای آشنایی بیشتر شما با امکانات هواپیما، تهیه گردیده است. در این قسمت خواهید دید که هواپیمای بویینگ 747 به چه صورت اقیانوس اطلس را بدون وجود رادار طی خواهد کرد و چگونه مرکز کنترل ترافیک هوایی ایمن ترین شرایط را برای این هواپیماها، فراهم میکند.

 • کابین کاپیتان قسمت 1: خلبان خودکار در عمل HD

  1,425 بازدید
  -
  11 دی 94

  این مجموعه توسط شرکت هواپیمایی KLM برای آشنایی بیشتر شما با امکانات هواپیما، تهیه گردیده است. در این قسمت خواهید دید که خلبان خودکار یک بویینگ 747 به چه صورت این هواپیما را در باند فرود خواهد آورد.

 • کنترل کامیون ولوو VOLVO با همستر HD

  3,070 بازدید
  -
  10 دی 94

  ولوو همیشه در ارائه سیستم های جدید در کامیونها و اتوبوس های خود پیشرو بوده و هست. در این ویدیو خواهید دید که سیستم دینامیکی فرمان در کامیونهای ولوو که به اختصار VDS نامگذاری شده، چنان قدرتمند است که حتی یک همستر کوچک میتواند یک کامیون بسیار بزرگ، را هدایت کند.

 • طراحی خودروی TIVOLI تیوولی HD

  2,793 بازدید
  -
  8 دی 94

  طراحان همیشه در طراحی محصولات خود سعی میکنند با الهام گرفتن از طبیعت محصولی را ارائه کنند که علاوه بر زیبایی، ایستایی و پویایی محصول خود را به طبیعت نزدیکتر کنند. این ویدیو سبک و سیاق شرکت سانگ یانگ در طراحی محصول جدید خود یعنی تیوولی را به نمایش میگذارد. با هم ببینیم که در طراحی این خودرو از چه اشیایی در طبیعت الهام گرفته شده است.

 • تست شتاب خودروی تیوولی TIVOLI HD

  6,791 بازدید
  -
  4 دی 94

  در این آزمون خودروی تیوولی از نظر شتاب و کشش مورد بررسی قرار میگیرد.

 • معرفی خودروی TIVOLI تیوولی HD

  5,057 بازدید
  -
  4 دی 94

  تیوولی محصول جدید شرکت سانگ یانگ است که در سال 2015 روانه بازارهای جهانی شد و به سرعت توانست جای خود را در بین رقبا باز کند. این خودرو توانست لقب یکی از بهترین SUV های اروپا را از آن خود کند. با هم طراحی داخلی و خارجی و نیز بعضی از امکانات این خودرو را خواهیم دید.

 • ثبت رکورد جدید توسط کمباین NEW HOLLAND نیوهلند HD

  2,469 بازدید
  -
  4 دی 94

  کمباین نیوهلند مدل CR10.90 یکی از بزرکترین کمباین های جهان تا به امروز است و در رقابتی که خواهید دید این کمباین، 797 تن گندم را فقط در مدت 8 ساعت درو میکند.

 • تست و بررسی لیفان LIFAN X50 در چین

  7,366 بازدید
  -
  27 آذر 94

  این تست توسط دو راننده ماشین های مسابقه ای در چین انجام شده است. این دو راننده لیفان ایکس ۵۰ را در پیست اتومبیل رانی مورد آزمایش قرار میدهند. ببینیم کدامیک از آنها برنده خواهد شد.

 • تست و بررسی لیفان LIFAN X50 در روسیه HD

  10,087 بازدید
  -
  27 آذر 94

  این تست هم توسط یک خانم روسی از نمایندگی دیگر فروش لیفان در روسیه انجام شده است. باز هم باید عرض کنم زبان روسی سخته و من نتونستم ترجمشو به صورت زیر نویس قرار بدم اما میشه از این ویدیو یه چیزای در مورد این ماشین فهمید. امیدوارم بدرتون بخوره.

 • تست و بررسی لیفان LIFAN X50 در روسیه HD

  8,100 بازدید
  -
  27 آذر 94

  این تست توسط یک خانم روسی در یکی از نمایندگی های فروش لیفان در روسیه انجام شده است. زبان روسی سخته و من نتونستم ترجمشو به صورت زیر نویس قرار بدم اما میشه از این ویدیو یه چیزای در مورد این ماشین فهمید. امیدوارم بدرتون بخوره.

 • پشت صحنه ساخت تیزر تبلیغاتی برای ولوو VOLVO FH 12 HD

  3,729 بازدید
  -
  26 آذر 94

  برای ساخت یک تیزر تبلیغاتی برای کامیون ولوو سعی شده تا با بهره گیری از توانایی یکی از مجرب ترین راننده ها، قدرت و تواناییهای این کامیون به نمایش گذاشته شود. با هم خواهیم دید که این کامیون برخلاف تصور بسیاری از مردم، قادر به انجام حرکات نمایشی دور از ذهن و شگفت آوری خواهد بود.

 • ترن هوایی هلیکس در گوتنبرگ سوئد HD

  1,194 بازدید
  -
  26 آذر 94

  این ترن در لیزبرگ واقع در شهر گوتنبرگ سوئد قرار دارد که توسط مهندس مک رایدس طراحی و ساخته شده و در سال 2014 افتتاح شد. حداکثر ارتفاع آن 41 متر و حداکثر سرعت آن 100KM است. 39 میلیون دلار معادل تقریبی 105 میلیارد تومان برای ساخت هلیکس هزینه شده است.

 • تیزر تبلیغ تیوولی به همراه دونده سوییسی HD

  3,142 بازدید
  -
  24 آذر 94

  ناتاشا بادمن، ورزشکار مشهور سوییس است که قهرمان دو امدادی میباشد. او در سال 2007 هنگام مسابقه دچار سانحه شد و استخوان ران او شکست و به کتفش آسیب جدی وارد شد اما این باعث نشد که ورزش را فراموش کند و بعد از چهار سال با قدرت بیشتر وارد رشته مورد علاقه اش شد. او بخاطر قدرت بدنی و اخلاق خوبش شهرت خاصی دارد. حال ببینیم نظر او در مورد خودروی تیوولی چیست؟!

 • ترن هوایی پارک دایناسورهای چین HD

  1,661 بازدید
  -
  20 آذر 94

  در این ویدیو ترن هوایی پارک دایناسورهای چین، به نام دینوکندا را خواهید دید. نحوه حرکت دستگاه و چرخش های آن از چند جهت فیلم برداری شده است.

 • قطار های برف روب HD

  341 بازدید
  -
  19 آذر 94

  گاهی اوقات بارش برف آنقدر زیاد است که حتی خطوط ریلی را هم مسدود میکند. با هم تعدادی از قطارهای ویژه برف روب را ببینیم که خطوط ریلی را همیشه قابل تردد نگه میدارند.

 • تست و بررسی تیوولی (TIVOLI) در انگلستان HD

  5,065 بازدید
  -
  18 آذر 94

  در این ویدیو یک کارشناس به نام رایان مک الروی از موسسه کارکیز در انگلیس به تست و بررسی خودروی تیوولی، محصول جدید شرکت سانگ یانگ، می پردازد و طراحی، امکانات، هندلینگ و رانندگی با آن را مورد بررسی قرار میدهد.

 • ترن هوایی پارک هالیدی آلمان HD

  1,915 بازدید
  -
  18 آذر 94

  این ترن در پارک هالیدی در آلمان ساخته شده است.

 • تست و بررسی تیوولی (TIVOLI) از ایتالیا تا هلند HD

  3,159 بازدید
  -
  15 آذر 94

  در این ویدیو چند کارشناس موسسه اتو وییک با سه دستگاه خودروی تیوولی از شهر تیوولی در ایتالیا عازم آمستردام پایتخت هلند میشوند و در این سفر به بررسی محاسن و معایب این خودرو خواهند پرداخت. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینیم تیوولی چگونه امتحان خود را پس خواهد داد.

 • تست خودروی تیوولی در حرکات مارپیچ TIVOLI Slalom HD

  1,351 بازدید
  -
  13 آذر 94

  در این آزمون خودروی تیوولی محصول سانگ یانگ با حرکت بین موانع به طور مارپیچ یا به اصطلاح اسلالوم (Slalom)، مورد بررسی قرار میگیرد.

 • تست شتاب خودروی تیوولی TIVOLI HD

  5,947 بازدید
  -
  13 آذر 94

  در این آزمون خودروی تیوولی از نظر شتاب و کشش مورد بررسی قرار میگیرد.