در حال بارگذاری
 • 204
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 292.7هزار
  بازدید

آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه

خلق آینده

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

خلق آینده

 • 204
  دنبال کننده
 • 9
  دنبال شونده
 • 292.7هزار
  بازدید
Loading...
این کانال رسمی به درخواست "آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه" ایجاد شده است.

همه ویدیو ها

 • شامپو ویتامیکس اوه

  255 بازدید

  آگهی تلویزیونی شامپو ویتامیکس اوه بر اساس ویژگی های محصول یعنی محافظت از موها و جلوگیری از ریزش مو در فضایی پرهیجان و پرتکاپو در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • انگور قرمز گازدار - ساندیس

  90 بازدید

  آگهی تلویزیونی انگور قرمز گازدار ساندیس با این هدف در آیانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است که بیان گر تغییر ذائقه مردم از نوشابه به این نوع ابمیوه گازدار طبیعی باشد و موجب ترغیب خانواده ها به امتحان آن شود.

 • پانتومیم - ساندیس

  170 بازدید

  آگهی تلویزیونی پانتومیم ساندیس با هدف معرفی آب میوه گازدار و جایگزینی مصرف آن به جای نوشابه های مضر در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • صبح - کمیته امداد

  184 بازدید

  آگهی تلویزیونی «صبح» کمیته امداد به منظور ایجاد حس کمک به خانواده های بی بضاعت و توجه به تغذیه کودکان در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • #جادوباسیف با حضور شقایق دهقان - قسمت اول فصل دوم

  101 بازدید

  کمپین یک پارچه و ویدئو وایرال های جادو با سیف فصل دوم، قسمت اول با حضور شقایق دهقان

 • سامانه بام بانک ملی

  354 بازدید

  «سامانه بام بانک ملی ایران از هر خودپردازی به شما نزدیک تر است» کاری از آژانس تبلیغاتی بادکوبه

 • مایع ظرف شویی پلاتینیوم اوه

  396 بازدید

  ایده پردازی ساخت و تولید آگهی تلویزیونی و محیطی مایع ظرفشویی پلاتنیوم اوه براساس تحقیقاتی انجام شد که از مخاطبین هدف به عمل آمد. مخاطبین هدف در این پروژه زنان خانه دار بودند که بر روی تمام جوانب ظرف شویی تاکید خاص دارند.

 • حرفه ای خستگی ناپذیر مثل مادرم - پرومکس

  405 بازدید

  پرومکس در راستای کمپین یک پارچه تبلیغاتی خود، روز مادر را با شعار «حرفه ای خستگی ناپذیر مثل مادرم» پوشش داد. ویدئو وایرال روز مادر پرومکس به مناسبت روز مادر و به منظور نشان دادن اهمیت نقش مادر در نگهداری از فرزند و نیاز به حضور خستگی ناپذیر او در خانواده، در آژانس تبلیغاتی بادکوبه تولید شده است.

 • به لکه ها آری بگویید . اُمو

  188 بازدید

  کمپین دیجیتال و برند اکتیویشن برند اُمو با چالش معرفی و لانچ محصولات برای اولین بار در ایران اجرا شده است. در این کمپین، اکتیویشن هایی جهت معرفی محصول به مخاطبان برند (مادران و خانم های خانه دار و انتقال کانپست برند (به لکه ها آری بگویید) طراحی شده است. فعالیت های برند اکتیویشن طراحی شده برای این برند، شامل بازی بچه ها، دموی محصول و سمپلینگ است.

 • طرح تشویقی بازرگانی صدا و سیما

  253 بازدید

  سازمان صدا و سیما به واسطه سال «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» و به منظور ترویج طرح اشتغال و حمایت از واحدهای تولیدی و خدماتی، موقعیتی طلایی در قالب«طرح تشویقی پخش آگهی رایگان تلویزیونی و رادیویی» در اختیار تولیدکنندگان کالا و خدمات ایرانی قرار می دهد. آژانس بادکوبه در این طرح همراه شما خواهد بود. ایده پردازی، نگارش سناریو، تولید آگهی های تلویزیونی و رادیویی و در نهایت پخش مناسب آگهی های شما.

 • بام - سامانه بانک ملی

  422 بازدید

  کمپین معرفی خدمت جدید بانک ملی سامانه بانکداری الکترونیکی (بام) این کمپین با هدف معرفی خدمت جدید این بانک یعنی نرم افزار "بام" در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و اجرا شده است. شعار "به همین نزدیکی" با تکیه بر آسانی استفاده از این خدمت و معرفی آن به عنوان جایگزین مناسب عابربانک استفاده شده است.

 • با ریشه هایت بمان

  252 بازدید

  مرد نگران و هراسانی در خیابان راه می رود و از دیگران درباره والدین خود می پرسد و می گوید والدینش او را رها کرده اند. مردم غالبا شگفت زده می شوند و با او جدی برخورد نمی کنند. چون وضعیت او برایشان قابل درک نیست. در پایان می بینیم که این اتفاق یک شوخی نیست و مردان و زنان جوانی وجود دارند که والدین پیر خود را برای همیشه در خیابان ها رها می کنند.

 • مادر - کمیته امداد

  651 بازدید

  یکی از دغدغه های فرهنگی جامعه، رسیدگی به والدین است. متاسفانه گاهی فرزندان در سنین بزرگ سالی توجه کمتری به والدین خود می کنند. امروزه با وجود مسائل و مشغله های متعدد، عدم توجه و تکریم والدین و فراموش کردن آن ها به یکی از دغدغه های اجتماعی کشور تبدیل شده است. آگهی "مادر" کمیته امداد با هدف یادآوری توجه به والدین در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • همسایه طبقه بالا - فیلم کوتاه

  317 بازدید

  کارگردان: پویا بادکوبه

 • پدر و پسر - کمیته امداد

  623 بازدید

  «شاید نیاز است نظرتان را تغییر دهیم» کودکان رفتار با پدر و مادر را از ما می آموزند. با پدر و مادر خود مهربان باشیم. آگهی تلویزیونی "پدر و پسر" کمیته امداد تولید شده در آژانس تبلیغاتی بادکوبه "روز پدر مبارک"

 • آگهی تلویزیونی کفش ها - کمیته امداد

  599 بازدید

  آگهی تلویزیونی "کفش ها" کمیته امداد با موضوعیت فقر در جامعه و ترویج فرهنگ کمک رسانی به این بخش از جامعه در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است. در این آگهی، کودکی با مناعت طبع بالا از خانواده ای فقیر با دغدغه کودکانه اما بزرگ نمایش داده می شود.

 • آگهی تلویزیونی عیدانه - کمیته امداد

  337 بازدید

  در جامعه خانواده های آبروداری زندگی می کنند که متاسفانه توانایی پرداخت هزینه های مالی خود را ندارند. آغاز سال و نو شدن ایام، فرصت مناسبی است که به یاد این افراد باشیم و از آنها دستگیری کنیم. به خصوص که این کار می تواند به ما نیز حس بسیار خوب رضایت از کمک به هم نوع را انتقال دهد. آگهی تلویزیونی "عیدانه" کمیته امداد در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • با USIM سبقت بگیرید!

  326 بازدید

  آگهی USIM همراه اول با هدف انتقال سه مفهوم «سرعت»، «تعویض SIM به USIN» و «سریع بودن روند تعویض سیم کارت» با ارائه فضایی کاملا مدرن و شهری و پرهیجان در آژانس تبلیغاتی بادکوبه طراحی و ساخته شده است. به گونه ای که سرعت زیاد سیم کارت های نسل سه و افرایش سرعت، بعد از تعویض به نسل چهار و چهار و نیم نمایش داده شود.

 • آگهی تلویزیونی «ماهیگیر» همراه اول

  177 بازدید

  آگهی تلویزیونی «ماهیگیر» همراه اول با موضوع طرح «جایزه بزرگ همراهی» و با شعار «این همراهی میلیاردها می ارزه!» در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است. «جایزه بزرگ همراهی» شامل قرعه کشی ماهیانه و هر ماه ۵ جایزه ۲۰۰ میلیون تومانی می شود. هدف از این آگهی، نشان دادن بزرگی و مقدار جایزه و بالا بودن امکان برنده شدن هر یک از مشتریان همراه اول است.

 • باشگاه فیروزه ای - همراه اول

  486 بازدید

  معرفی باشگاه مشتریان همراه اول به شیوه ای نوین و هیجان انگیز در باشگاه مشتریان همراه اول، مشترکان هزینه اضافه ای نمی پردازند. فقط کافی است از خطی دائمی یا اعتباری استفاده کنند تا براساس میزان مصرف ماهیانه خود و همچنین دعوت از سایر مشترکین برای عضویت در باشگاه، امتیاز بگیرند و سپس باتوجه به میزان امتیازهای دریافتی، موفق به کسب جوایز مکالمه، پیامک و دیتا شوند.

 • خشت هایی برای بهشت - همراه اول

  195 بازدید

  در نجف اشرف طرح ساخت صحن و شبستان جامعی به نام حضرت فاطمه توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات در حال اجرا است. همراه اول در طرحی به نام «خشت هایی برای بهشت» مشترکین خود را به مشارکت در این طرح دعوت می کند.

 • داستان جبران 2 - بیمه دی

  429 بازدید

  مجموعه انیمیشن جبران در راستای کمپین تبلیغاتی crtl+z ‎‏ بیمه دی در آژانس تبلیغاتی بادکوبه تهیه شده است. این انیمیشن ها در قالب سرگرمی برای معرفی خدمات بیمه دی از قبیل بیمه عمر، آتش سوزی، خودرو و غیره و با ایده جبران که شعار بیمه دی است؛ ایده پردازی شده اند.

 • داستان جبران 1 - بیمه دی

  946 بازدید

  مجموعه انیمیشن جبران در راستای کمپین تبلیغاتی crtl+z ‎‏ بیمه دی در آژانس تبلیغاتی بادکوبه تهیه شده است. این انیمیشن ها در قالب سرگرمی برای معرفی خدمات بیمه دی از قبیل بیمه عمر، آتش سوزی، خودرو و غیره و با ایده جبران که شعار بیمه دی است؛ ایده پردازی شده اند.

 • هر انسان یک قهرمان است

  255 بازدید

  رویداد تکانه با هدف توسعه کاربردی ایده های نو، رویدادی ۶ روزه با حضور ۹۰ سخنران برجسته در حوزه های گوناگون و با تخصص های مختلف در تالار فردوسی دانشگاه تهران برگزار می کند. بابک بادکوبه مدیرعامل آژانس تبلیغاتی بادکوبه و یکی از چهره های فضای هنری کشور در روز چهارشنبه 11 اسفند در رویداد تکانه درباره این موضوع سخنرانی می کند كه جهان بینی هر فرد چگونه دنیای آن فرد را می سازد.

 • روغن ذرت فامیلا

  557 بازدید

  نقطه قوت روغن ذرت فامیلا در این است که این روغن به اصطلاح نمی بندد و درنتیجه باعث گرفتگی عروق نمی شود. آگهی تلویزیونی روغن ذرت فامیلا با هدف افزایش آگاهی مخاطب نسبت به این محصول و براساس نقطه قوت آن یعنی عدم "گرفتگی در عروق" در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و تولید شده است.

 • وایرال ویدئو هشدار - کمیته امداد

  412 بازدید

  طبق آمار، سالانه در کشور معادل غذای 15 میلیون ایرانی دور ریخته می شود. این حجم از غذای دور ریخته شده معادل نیاز بسیاری از نیازمندان کشور است. وایرال ویدئو "هشدار" کمیته امداد در فضایی کاملا مستند با هدف جلب توجه مردم به مصرف صحیح و عدم اسراف موادغذایی و توجه به افراد کم درآمد جامعه تولید شده است و در آن افراد در مقابل چالش جذابی قرار می گیرند و در انتها مخاطبین با موضوع اصلی روبه رو می شوند.

 • جلوه های ویژه آگهی تلویزیونی خودشو می گیره - فامیلا

  540 بازدید

  تولید شده در آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه

 • پشت صحنه آگهی تلویزیونی خودشو نمی گیره - فامیلا

  743 بازدید

  تولید شده در آژانس تبلیغاتی تمام خدمت بادکوبه

 • فرش بزرگمهر

  498 بازدید

  آگهی تلویزیونی موزیکال فرش بزرگمهر به منظور معرفی تنوع و طرح و نقش های منحصربه فرد فرش های بزرگمهر به مخاطبین و تشویق آنها به خرید این فرش ها در آژانس تبلیغاتی بادکوبه ایده پردازی و اجرا شد.