در حال بارگذاری
 • 302
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 1میلیون
  بازدید

چیدانه

در این کانال ویدئوهای جذاب دکوراسیون و طراحی داخلی به نمایش گذاشته می شود. انواع مطالب دکوراسیون را در وب سایت ما به نشانی www.chidaneh.com دنبال نمایید.

 • 302
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 1میلیون
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "چیدانه" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • ظروف آشپزخانه، تخته های چوبی با نقاشی دستی پیوند!

  92 بازدید

  تخته چوبی از ظروف پذیرایی کار دست پیوند حشمتی، از وسایل دست ساز چوبی است که در تور خلاقیت چیدانه می بینید.

 • تزیین سفره هفت سین، خلاقیت به سبک سال خروس!

  1,382 بازدید

  آموزش ساخت وسیله دکوری نماد خروس برای تزیین سفره هفت سین 96

 • طراحی داخلی منزل، خانواده شیرازی از خانه خود می گویند!

  608 بازدید

  تور خانه گردی: دکوراسیون منزل ایرانی خانم آزاده شکرستان و مازیار زارعی به سبک تلفیقی در شیراز

 • دکوراسیون منزل ایرانی، خانه شاد شیما به رنگ بنفش!

  843 بازدید

  استفاده از رنگ بنفش در دکوراسیون منزل ایرانی شیما در سعادت آباد علاوه بر اینکه باعث تمایز طراحی خانه او با سایر فضاها شده، انرژی بیشتری را در کنار گیاهان آپارتمانی بوجود آورده است.

 • ولنتاین به سبک چیدانه، آموزش ساخت پاکت کادویی!

  635 بازدید

  در این ویدئو با آموزش ساخت پاکت کادویی برای روز ولنتاین می پردازیم. شما به راحتی و بدون صرف هزینه زیاد می توانید یک پاکت کادویی زیبا بسازید.

 • دکوراسیون خاکستری خانه کوچک سارا، ساده و زیبا

  667 بازدید

  استفاده از رنگ های خنثی در دکوراسیون منزل در کنار زیبایی ممکن است اثرات منفی به بار بیاورد. در تور خانه گردی دکوراسیون سفید و طوسی گرم خانه سارا می همه چیز سر جای خود قرار دارد.

 • دکوراسیون چوبی منزل، خانه سبز خانواده محقق در پاسداران!

  942 بازدید

  کم نیستند کسانی که با علاقه بسیار در دکوراسیون منزل گلدان سبز نگهداری می کنند. درست مثل خانواده محقق که امروز با رویی گشاده و با مهربانی پذیرای چیدانه در خانه سبزشان بودند.

 • تغییر دکوراسیون ارزان، خانه پرمهر سحر و ترنم!

  720 بازدید

  این بار در تور خانه گردی چیدانه به منزل سحر شیرین و خانواده رفتیم که به همراه همسر و دخترش ترنم، خانواده ای کوچک و صمیمی را تشکیل می دهند. او ایده های دکوراسیون منزل خود را برایمان بازگو می کند.

 • خانه ایرانی مدرن، چاردیواری آجری مهدی و سرور!

  1,661 بازدید

  در این روزهایی که همه دم از به روز بودن و مدرنیته می زنند، هستند افرادی که دوست دارند ردی از ایرانی بودن را در دکوراسیون منزل خود ببینند. در تور خانه گردی چیدانه به خانه مهدی و سرور در سهروردی رفتیم که سبک تلفیقی در نگاه اول گویای خیلی از اتفاقات آنجاست.

 • طراحی ویلا کوشه، تفرجگاه خانوادگی در جاده چالوس!

  309 بازدید

  ویلای کوشه در ابتدای کرج نزدیک به ورودی جاده چالوس، خط دوم حصار قرار دارد. اغلب مسافران که قصد عبور از جاده ی چالوس _کرج را دارند خانه های کوچک قرارگرفته بر روی کوه را مشاهده کرده اند. این خانه ها بافت اطراف پروژه کوشه را مشخص می کنند، خانه هایی که عموما با چند پاره آجر، بلوک سیمانی و دیواره های وصله پینه ای ایجاد شده اند.

 • دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک، لوکس بژ در سعادت آباد!

  405 بازدید

  سالن زیبایی شکرنیا، مرکز ارایه خدمات آرایشی و بهداشتی برای بانوان می باشد. پروژه طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک در ساختمانی در خیابان سعادت آباد واقع شده است. کاربری سابق این واحد، اداری با فضاها و عملکرد های مغشوش و بی ارتباط با موضوع آرایشگاه به نظر می رسید. خواسته ی کارفرما داشتن فضایی لوکس در عین حال لطیف و با حداکثر فضای خدمات در مساحت ۸۸ متر مربع بود.

 • دکوراسیون داخلی منزل ایرانی، خانه سفید سعادت آباد!

  1,176 بازدید

  انتخاب رنگ سفید و طوسی در دکوراسیون منزل خانواده علیرضا غفاری جلوه خاصی به فضاها بخشیده است. با این مطلب تور خانه گردی در محله سعادت آباد همراه باشید، خانه ای که انتخاب سبک در فضاهای مختلف گوناگون بوده است.

 • طراحی دفتر کار کوچک، بازسازی 10 میلیونی در کرمان!

  355 بازدید

  طراحی دفتر کار کوچک، معماری خانه چوبی با هدف نمایش خلاقیت گروه طراحی و ارائه نمونه اجرایی ملموس برای مراجعه کنندگان انجام گردید. مهمترین چالش در طراحی دفتر معماری خانه چوبی، عرض کم بنا، نمای قدیمی آن در کنار بودجه محدود بود که تمامی این محدودیت ها پروژه را به سمت سوی استفاده از ایده های جدید و خلاقانه پیش برد. با چیدانه همراه باشید تا با هم پای صحبت طراحان پروژه بنشینیم.

 • ویلای 47 ساله کمال کمونه، راز جاودانگی یک معماری!

  331 بازدید

  «ویلای کمال کمونه» از آن دست ساختمان هایی در تهران محسوب می شود که نوع معماری آن ها امروزه کمیاب شده است. ساختمانی که با طبیعت آمیخته است و گیاهان و فضای سبز اطراف آن نه عنصری الحاقی، که جزیی از خود معماری است. همانند بسیاری از کارهای دیگر او، معماری خود را به محیط اطرافش تحمیل نمی کند، بلکه بخشی از محیط اطراف می شود و طبیعت اطراف خود را چشم نوازتر می کند.

 • دکوراسیون منزل ایرانی، خانه رنگی شیفته در کرج!

  1,654 بازدید

  من از ایرانی بودنم به خودم می بالم، هنر و زیبایی در دستان هموطنانم جاری است. در این مطلب از تور خانه گردی دکوراسیون منزل بانو شیفته و خانواده در کرج را معرفی می کنیم که عناصر ایرانی در طراحی اهمیت زیادی داشته اند.

 • گلدان تزیینی مدرن، خلاقیت پرستو و مهیار در خانه!

  761 بازدید

  حباب لامپ همیشه در ذهن یادآور نور و روشنایی است ولی در اندک زمانی خواهید دید که کاربرد دیگری نیز دارد. در این مطلب از خلاقیت در خانه به معرفی گلدان های شیشه ای متفاوت با پایه های چوبی ساخته دست پرستو و مهیار می پردازیم.

 • طراحی داروخانه مدرن نوید در زمین کم عرض پیروزی!

  133 بازدید

  در طراحی داروخانه مدرن نوید کارفرما از داروسازان قدیمی محله پیروزی بوده است که در سال ۱۳۳۲ داروخانه نوید را دایر کرده است و به علت قرارگیری داروخانه در طرح شهرداری و تعریض تقاطع، شهرداری یک ملک در همسایگی را به کارفرما واگذار کرد. هدف کارفرما انتقال کامل داروخانه به ملک جدید و اصلاح نواقص داروخانه قدیمی در محل جدید بود که مهندسین مشاور منظر بوم نقش توانستند به خوبی نیاز کارفرما را فراهم کنند.

 • دکوراسیون سبز و سفید: داستان آشپزخانه و اتاق خواب محسن!

  624 بازدید

  گاهی می توان از عناصر طبیعی و آن هم به شکل کاربردی در دکوراسیون آپارتمان های امروزی استفاده کرد. در این قسمت از معرفی اتاق خواب و آشپزخانه هفته فضای آرام و دلنشینی را بشناسید که با طراحی شخصی انجام شده است.

 • دکوراسیون منزل عروس ایرانی: خانه زهرا در تهران!

  1,634 بازدید

  زمانی که همه اجزای خانه بوی تازگی می دهند شور و اشتیاق زندگی را به همراه دارند. در این مطلب از تور خانه گردی برای معرفی چیدمان خانه عروس ایرانی، دکوراسیون منزل زهرا و همسرش در تهران را به شما معرفی می کنیم، خانه ای با حضور سبک های متنوع.

 • دکوراسیون منزل نو عروس، خانه شاد سونیا و حمیدرضا

  1,963 بازدید

  خانه رویاهای خود را از زمان کودکی تجسم می کرد. حانه ای با طراوت و آرام که روزهای زیبایی را در آن زندگی می کردم. در این مطلب از تور خانه گردی دکوراسیون منزل سونیا و حمیدرضا در شیراز را ببینید که با سلیقه و دقت زیادی آن را برای خود طراحی کرده اند.

 • آپارتمان کوچک ۳۵ متری، خانه زوج طراح ایرانی در مسکو!

  1,204 بازدید

  امروز در چیدانه می خواهیم شما را با طراحی آپارتمان یک زوج جوان ایرانی در مسکو آشنا کنیم و پای صحبت آن ها بنشینیم و جزییات طراحی این فضا را از زبان طراح پروژه علیرضا نعمتی بشونیم و با چالش های طراحی آپارتمان کوچک 35 متری آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 • طراحی رستوران چوجی، معماری چوب و فلز در تهران!

  123 بازدید

  رستوران چوجی در یکی از مناطق پر تردد شهر تهران قرار دارد. طراحی رستوران با سنگ تراورتن کرم، سرامیک کرم، پنجره های قوسی و گاه ساده به سبک کلاسیک بی هویت امروز ایران پوشانده شده بود. خواسته کارفرما برای رستورانی با هدف ارایه غذاهای ارگانیک طرحی بود که بتواند بیانگر اهداف و ماموریت رستوران باشد و قابلیت تکثیر در شعبه های بعدی را داشته باشد.

 • نمایشگاه لوستر95، به استقبال نوروزی پر نور بروید!

  327 بازدید

  اگر دنبال خرید یک لوستر خوب هستید، می توانید از 27 تا 30 دی ماه به بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی لوستر، چراغ های روشنایی و تزیینی بروید. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده و از ساعت 12 الی 20 پذیرای شما است.

 • دکوراسیون کلاسیک، خانه بانوی تهرانی در بازنشستگی!

  724 بازدید

  دکوراسیون منزل هنری نارمک را دنبال کنید که در آن بانو نصرالله زاده با هنر بی دریغ خود زیبایی را به گوشه گوشه خانه وارد کرده است.

 • خانه های ایرانی: رقص آجرها در منزل بنفشه و حسین!

  1,330 بازدید

  از هیاهوی شهر شلوغ به خانه بازگردید و از عشق و سادگی دکوراسیون زیبای خود لذت ببرید. دکوراسیون منزل آرام و دلنشین بنفشه و حسین در گیشا ویژگی های سادگی را در سبک تلفیقی به تصویر می کشند.

 • عمارت مسکونی خورشید، معماری ایرانی در دل البرز!

  241 بازدید

  پروژه عمارت خورشید از استودیو معماری خورشید به سرپرستی احمد صفار، تلاش و جدال برای اجرای یک آپارتمان مسکونی - تجاری در باغ شهر و محله ای آجری 400 دستگاه ( محله یزدی ها) که امروزه دیگر نیست، می باشد. با چیدانه همراه باشید تا با هم پای صحبت معمار پروژه به گوشه و کنار آن سری بزنیم و با جزییات طراحی این پروژه بیشتر آشنا شوییم. با ما همراه باشید.

 • دکوراسیون خانه های کوچک: کلبه عاشقانه سحر و محسن!

  949 بازدید

  دکوراسیون خانه کوچک و 75 متری در نیاوران ساکنانی با ذوق و ساده پسند دارد. سحر احمدی و محسن عمرالعلایی با فکر و اندیشه هایی که برای ایجاد منزل آرام و دلچسب و طبیعتا زیبا داشته اند، فضایی به سبک تلفیقی برای گذراندن ساعات زندگی خوش کنار هم خلق کرده اند.

 • برج باغ سفیر، شکوه نئو کلاسیک در خانه فرمانیه!

  517 بازدید

  پروژه طراحی داخلی آپارتمان برج باغ سفیر از دفتر معماری فلسفه راه هنر به معماری محمدرضا محمدی، پروژه ای است منحصربه فرد با طراحی ویژه در فرمانیه تهران. در این مطلب از چیدانه سراغ این پروژه رفتیم تا به گوشه و کنار آن سری بزنیم و پای صحبت معمار آن با جزییات طراحی اش بیشتر آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 • دکوراسیون خانه های ایرانی: منزل گرم مژگان در مشهد!

  1,299 بازدید

  داشتن فضای گرم و دلنشین برای هر کس اختصاصی است. دکوراسیون خانه مژگان کریمی در مشهد فضایی دلچسب را به شما معرفی می کند که یادگارهای محبوب جایگاه خاصی دارند. سبک تلفیقی در فضای داخلی خانه مشهد را دنبال کنید.

 • طراحی آپارتمان دوبلکس، تجربه ای نو در خانه مدرن قزوین!

  589 بازدید

  طراحی آپارتمان شماره ۴ از دفتر معماری هرم پروژه ای ا ست که کارفرما در آن خواستار سه واحد مستقل بود که یک واحد آن به صورت دوبلکس تعریف شود، خواسته ای که تبدیل به چالش اصلی پروژه شد و ما را بر آن داشت تا از این پتانسیل در طراحی جدار بیرونی نیز استفاده کنیم؛ مانیفستی که ارتباط درون و بیرون پروژه را با یکدیگر هماهنگ کند و بتوان بر اساس نیازهای کاربر و با توجه به زمینه شهری، با آن برخورد کرد.

 • سبک اسکاندیناوی، خانه پرنور زهره و یاشار در تهران!

  2,187 بازدید

  همه جا نور است و سادگی... تور خانه گردی چیدانه خانه ای را معرفی می کند که حس خلوص و پاکی در آن موج می زند. دکوراسیون خانه زهره و یاشار در یوسف آباد نمونه ای از به کار گیری سبک اسکاندیناوی است.

 • طراحی داخلی خانه ‘۷:۳۷، اقامتگاه خانواده اماراتی!

  756 بازدید

  پروژه خانه و استودیو ‘۷:۳۷ با مراجعه یک خانواده ساکن کشور امارات متحده عربی، برای طراحی داخلی منزل شان شروع شد؛ گذراندن تعطیلات کوتاه مدت، هدف آنها از خرید ملک در شهر شیراز بود و با توجه به فضای همیشگی و ثابت مسکن شان، به دنبال تجربه فضایی نو و متفاوت، در بازه های زمانی کوتاه بودند.