در حال بارگذاری

چیدانه

در این کانال ویدئوهای جذاب دکوراسیون و طراحی داخلی به نمایش گذاشته می شود. انواع مطالب دکوراسیون را در وب سایت ما به نشانی www.chidaneh.com دنبال نمایید.
+ دنبال کردن292
برای دنبال کردن کانال "چیدانه" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 959,226
Loading...

همه ویدیو ها

 • دکوراسیون منزل ایرانی، خانه رنگی شیفته در کرج!

  133 بازدید
  -
  4 بهمن 95

  من از ایرانی بودنم به خودم می بالم، هنر و زیبایی در دستان هموطنانم جاری است. در این مطلب از تور خانه گردی دکوراسیون منزل بانو شیفته و خانواده در کرج را معرفی می کنیم که عناصر ایرانی در طراحی اهمیت زیادی داشته اند.

 • دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک، لوکس بژ در سعادت آباد!

  57 بازدید
  -
  4 بهمن 95

  سالن زیبایی شکرنیا، مرکز ارایه خدمات آرایشی و بهداشتی برای بانوان می باشد. پروژه طراحی دکوراسیون آرایشگاه زنانه کوچک در ساختمانی در خیابان سعادت آباد واقع شده است. کاربری سابق این واحد، اداری با فضاها و عملکرد های مغشوش و بی ارتباط با موضوع آرایشگاه به نظر می رسید. خواسته ی کارفرما داشتن فضایی لوکس در عین حال لطیف و با حداکثر فضای خدمات در مساحت ۸۸ متر مربع بود.

 • گلدان تزیینی مدرن، خلاقیت پرستو و مهیار در خانه!

  252 بازدید
  -
  3 بهمن 95

  حباب لامپ همیشه در ذهن یادآور نور و روشنایی است ولی در اندک زمانی خواهید دید که کاربرد دیگری نیز دارد. در این مطلب از خلاقیت در خانه به معرفی گلدان های شیشه ای متفاوت با پایه های چوبی ساخته دست پرستو و مهیار می پردازیم.

 • طراحی داروخانه مدرن نوید در زمین کم عرض پیروزی!

  72 بازدید
  -
  2 بهمن 95

  در طراحی داروخانه مدرن نوید کارفرما از داروسازان قدیمی محله پیروزی بوده است که در سال ۱۳۳۲ داروخانه نوید را دایر کرده است و به علت قرارگیری داروخانه در طرح شهرداری و تعریض تقاطع، شهرداری یک ملک در همسایگی را به کارفرما واگذار کرد. هدف کارفرما انتقال کامل داروخانه به ملک جدید و اصلاح نواقص داروخانه قدیمی در محل جدید بود که مهندسین مشاور منظر بوم نقش توانستند به خوبی نیاز کارفرما را فراهم کنند.

 • دکوراسیون سبز و سفید: داستان آشپزخانه و اتاق خواب محسن!

  325 بازدید
  -
  29 دی 95

  گاهی می توان از عناصر طبیعی و آن هم به شکل کاربردی در دکوراسیون آپارتمان های امروزی استفاده کرد. در این قسمت از معرفی اتاق خواب و آشپزخانه هفته فضای آرام و دلنشینی را بشناسید که با طراحی شخصی انجام شده است.

 • دکوراسیون منزل عروس ایرانی: خانه زهرا در تهران!

  512 بازدید
  -
  29 دی 95

  زمانی که همه اجزای خانه بوی تازگی می دهند شور و اشتیاق زندگی را به همراه دارند. در این مطلب از تور خانه گردی برای معرفی چیدمان خانه عروس ایرانی، دکوراسیون منزل زهرا و همسرش در تهران را به شما معرفی می کنیم، خانه ای با حضور سبک های متنوع.

 • دکوراسیون منزل نو عروس، خانه شاد سونیا و حمیدرضا

  991 بازدید
  -
  27 دی 95

  خانه رویاهای خود را از زمان کودکی تجسم می کرد. حانه ای با طراوت و آرام که روزهای زیبایی را در آن زندگی می کردم. در این مطلب از تور خانه گردی دکوراسیون منزل سونیا و حمیدرضا در شیراز را ببینید که با سلیقه و دقت زیادی آن را برای خود طراحی کرده اند.

 • آپارتمان کوچک ۳۵ متری، خانه زوج طراح ایرانی در مسکو!

  870 بازدید
  -
  27 دی 95

  امروز در چیدانه می خواهیم شما را با طراحی آپارتمان یک زوج جوان ایرانی در مسکو آشنا کنیم و پای صحبت آن ها بنشینیم و جزییات طراحی این فضا را از زبان طراح پروژه علیرضا نعمتی بشونیم و با چالش های طراحی آپارتمان کوچک 35 متری آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 • طراحی رستوران چوجی، معماری چوب و فلز در تهران!

  60 بازدید
  -
  27 دی 95

  رستوران چوجی در یکی از مناطق پر تردد شهر تهران قرار دارد. طراحی رستوران با سنگ تراورتن کرم، سرامیک کرم، پنجره های قوسی و گاه ساده به سبک کلاسیک بی هویت امروز ایران پوشانده شده بود. خواسته کارفرما برای رستورانی با هدف ارایه غذاهای ارگانیک طرحی بود که بتواند بیانگر اهداف و ماموریت رستوران باشد و قابلیت تکثیر در شعبه های بعدی را داشته باشد.

 • نمایشگاه لوستر95، به استقبال نوروزی پر نور بروید!

  249 بازدید
  -
  27 دی 95

  اگر دنبال خرید یک لوستر خوب هستید، می توانید از 27 تا 30 دی ماه به بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی لوستر، چراغ های روشنایی و تزیینی بروید. این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شده و از ساعت 12 الی 20 پذیرای شما است.

 • دکوراسیون کلاسیک، خانه بانوی تهرانی در بازنشستگی!

  591 بازدید
  -
  25 دی 95

  دکوراسیون منزل هنری نارمک را دنبال کنید که در آن بانو نصرالله زاده با هنر بی دریغ خود زیبایی را به گوشه گوشه خانه وارد کرده است.

 • خانه های ایرانی: رقص آجرها در منزل بنفشه و حسین!

  939 بازدید
  -
  20 دی 95

  از هیاهوی شهر شلوغ به خانه بازگردید و از عشق و سادگی دکوراسیون زیبای خود لذت ببرید. دکوراسیون منزل آرام و دلنشین بنفشه و حسین در گیشا ویژگی های سادگی را در سبک تلفیقی به تصویر می کشند.

 • عمارت مسکونی خورشید، معماری ایرانی در دل البرز!

  155 بازدید
  -
  19 دی 95

  پروژه عمارت خورشید از استودیو معماری خورشید به سرپرستی احمد صفار، تلاش و جدال برای اجرای یک آپارتمان مسکونی - تجاری در باغ شهر و محله ای آجری 400 دستگاه ( محله یزدی ها) که امروزه دیگر نیست، می باشد. با چیدانه همراه باشید تا با هم پای صحبت معمار پروژه به گوشه و کنار آن سری بزنیم و با جزییات طراحی این پروژه بیشتر آشنا شوییم. با ما همراه باشید.

 • دکوراسیون خانه های کوچک: کلبه عاشقانه سحر و محسن!

  778 بازدید
  -
  19 دی 95

  دکوراسیون خانه کوچک و 75 متری در نیاوران ساکنانی با ذوق و ساده پسند دارد. سحر احمدی و محسن عمرالعلایی با فکر و اندیشه هایی که برای ایجاد منزل آرام و دلچسب و طبیعتا زیبا داشته اند، فضایی به سبک تلفیقی برای گذراندن ساعات زندگی خوش کنار هم خلق کرده اند.

 • برج باغ سفیر، شکوه نئو کلاسیک در خانه فرمانیه!

  453 بازدید
  -
  14 دی 95

  پروژه طراحی داخلی آپارتمان برج باغ سفیر از دفتر معماری فلسفه راه هنر به معماری محمدرضا محمدی، پروژه ای است منحصربه فرد با طراحی ویژه در فرمانیه تهران. در این مطلب از چیدانه سراغ این پروژه رفتیم تا به گوشه و کنار آن سری بزنیم و پای صحبت معمار آن با جزییات طراحی اش بیشتر آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 • دکوراسیون خانه های ایرانی: منزل گرم مژگان در مشهد!

  914 بازدید
  -
  14 دی 95

  داشتن فضای گرم و دلنشین برای هر کس اختصاصی است. دکوراسیون خانه مژگان کریمی در مشهد فضایی دلچسب را به شما معرفی می کند که یادگارهای محبوب جایگاه خاصی دارند. سبک تلفیقی در فضای داخلی خانه مشهد را دنبال کنید.

 • طراحی آپارتمان دوبلکس، تجربه ای نو در خانه مدرن قزوین!

  414 بازدید
  -
  13 دی 95

  طراحی آپارتمان شماره ۴ از دفتر معماری هرم پروژه ای ا ست که کارفرما در آن خواستار سه واحد مستقل بود که یک واحد آن به صورت دوبلکس تعریف شود، خواسته ای که تبدیل به چالش اصلی پروژه شد و ما را بر آن داشت تا از این پتانسیل در طراحی جدار بیرونی نیز استفاده کنیم؛ مانیفستی که ارتباط درون و بیرون پروژه را با یکدیگر هماهنگ کند و بتوان بر اساس نیازهای کاربر و با توجه به زمینه شهری، با آن برخورد کرد.

 • سبک اسکاندیناوی، خانه پرنور زهره و یاشار در تهران!

  1,808 بازدید
  -
  11 دی 95

  همه جا نور است و سادگی... تور خانه گردی چیدانه خانه ای را معرفی می کند که حس خلوص و پاکی در آن موج می زند. دکوراسیون خانه زهره و یاشار در یوسف آباد نمونه ای از به کار گیری سبک اسکاندیناوی است.

 • طراحی داخلی خانه ‘۷:۳۷، اقامتگاه خانواده اماراتی!

  698 بازدید
  -
  8 دی 95

  پروژه خانه و استودیو ‘۷:۳۷ با مراجعه یک خانواده ساکن کشور امارات متحده عربی، برای طراحی داخلی منزل شان شروع شد؛ گذراندن تعطیلات کوتاه مدت، هدف آنها از خرید ملک در شهر شیراز بود و با توجه به فضای همیشگی و ثابت مسکن شان، به دنبال تجربه فضایی نو و متفاوت، در بازه های زمانی کوتاه بودند.

 • خانه مهرآباد، آپارتمان سه واحدی خانواده اصفهانی!

  790 بازدید
  -
  7 دی 95

  در طراحی آپارتمان مسکونی مهرآباد کارفرما تصمیم داشت تا خانه تک واحدی قدیمی خود را به یک مجموعه مسکونی سه واحدی برای خود و فرزندانش تبدیل کند. با چیدانه امروز با بهنام سفیدی معمار خانه مهرآباد همراه شده است تا تا با هم به گوشه و کنار این پروژه منحصر به فرد در اصفهان سری بزنیم و با جزییات طراحی آن بیشتر آشنا شویم. با ما همراه باشید.

 • دکوراسیون سفید و طوسی، خانه بهامین در قشم!

  1,142 بازدید
  -
  6 دی 95

  در تور خانه گردی چیدانه این بار به جزیره قشم سفر کردیم. جایی که آفتاب نشانی از گرما دارد، در حالی که خانه بهامین با رنگ های روشن و سرد، خنکی گرمای هوا را تعدیل می کند.

 • کوسن های فانتزی، دست سازه های پارچه ای نسیم!

  1,156 بازدید
  -
  5 دی 95

  نسیم عسگری خانم هنرمندی است که با خلاقیت در ساخت لوازم دکوری و کاربردی مانند کوسن های فانتزی، رومیزی پارچه ای طرحدار هنر خود را در این زمینه ارائه کرده است که برگرفته ار نقاشی های اوست. خلاقیت در خانه چیدانه را دنبال کنید.

 • دکوراسیون خانه مدرن، آپارتمان خاکستری لاله در گرگان!

  1,125 بازدید
  -
  4 دی 95

  خانه های مدرن با داشتن دکوراسیون ساده و دلنشین طرفداران زیادی در بین افراد دارد. در تور خانه گردی به سراغ خانه مدرن لاله و همسرش در گرگان رفتیم که رنگ های سرد و خنثی در آن پادشاهی می کنند.

 • آپارتمان مسکونی پلاک یک، خانه مدرن در محله پدری!

  824 بازدید
  -
  4 دی 95

  آپارتمان مسکونی پلاک یک، در خیابان مولوی تهران متعلق به کارفرمای بازاری است که به علت احساس تعلق به محله ی پدری و نزدیکی به محل کار، این منطقه را برای ساخت خانه ای مدرن با کیفیت هنری خاص انتخاب نموده است، گروه معماری طرح و ساخت از نو ایده های خاصی را برای طراحی این پروژه در نظر گرفتند و توانستند مقام فینالیست شانزدهمین مسابقه جایزه ی معمار و منتخب هشتمین مسابقه جایزه معماری داخلی ایران را کسب کنند

 • دکوراسیون سنتی ایرانی: خانه پدری مژده در کرمانشاه!

  1,470 بازدید
  -
  1 دی 95

  سبک دکوراسیون سنتی در تور خانه کرمانشاه مختص به خانواده ویس مرادی خونگرم و صمیمی است که با همکاری هم فضای داخلی خانه خود را به شکل فعلی طراحی و اجرا کرده اند.

 • خانه مدرن هدیه و بهزاد در تهران، آرامشی به رنگ آسمان!

  1,804 بازدید
  -
  29 آذر 95

  در تور خانه گردی چیدانه این بار مهمان آپارتمان 85 متری بانو هدیه ملکی و همسرش آقای بهزاد ملکی در برج باغی واقع در شهرک غرب بودیم.

 • رنگ سال 2017، سبز بهاری و زندگی بخش

  439 بازدید
  -
  24 آذر 95

  مؤسسه رنگ پانتون طبق روند هرساله که اندکی قبل از شروع سال میلادی جدید، رنگ سال را معرفی می کند، اخیرا رنگ سال ۲۰۱۷ را نیز رونمایی کرد. رنگ سبز شماره ۰۳۴۳-۱۵ سایه ای با طراوت و خوش رنگ از زرد-سبز است که تداعی کننده اولین روزهای بهار می باشد، زمانی که سبزی های طبیعت از نو زنده می شوند و جانی تازه می گیرند.

 • طراحی داخلی با رنگ ها، خانه زوج طراح همدانی!

  1,303 بازدید
  -
  24 آذر 95

  پا گذاشتن به خانه ای با طراحی حرفه ای و فکر شده گویای هویت اصلی آن است. خانم زهرا مهدیان و همسرش با شناخت از روحیه خود برای طراحی داخلی دکوراسیون منزل خود سنگ تمام می گذارند! پیشنهاد می شود تور خانه گردی همدان با فضایی زیبا و بسیار کارآمد را از دست ندهید.

 • دکوراسیون بنفش و سفید، جادوی رنگ در خانه بانوی تهرانی!

  961 بازدید
  -
  22 آذر 95

  خانم رحمانی صاحب و طراح این منزل زیبا، با دانش کافی از معماری و دکوراسیون ایرانی، به درستی از عهده هم نشینی این عناصر بر آمده اند. با ما همراه باشید تا گشتی در این خانه با صفا بزنیم.

 • روح ایرانی در دکوراسیون مدرن، خانه نسکافه ای پویه!

  1,222 بازدید
  -
  17 آذر 95

  دکوراسیون منزل شخصیت و عقاید صاحبان خانه را نشان می دهد. در این مطلب تور خانه گردی چیدانه ببینید خانه 88 متری پویه و همسرش در شهر مشهد همه چیز فکر شده است و عناصر طبیعی را می توان در آن حس کرد.

 • 0:8

  پتوی بافتنی در دکوراسیون، این کلاف های درشت جذاب!

  1,212 بازدید
  -
  16 آذر 95

  با آمدن فصل سردیکی از بافتنی های زیبا برای خانه شما پتوی بافتنی غول پیکر است! به پیشنهاد چیدانه پتوی گرم و نرم به دکوراسیون اتاق خواب و نشیمن خانه شما هم رنگ و بوی زمستانی می دهد.

 • دکوراسیون منزل آمنه در هرمزگان، خانه رنگین کمانی!

  1,234 بازدید
  -
  15 آذر 95

  زندگی در خانه ­ای که خالی از رنگ باشد جذابیت و کششی ندارد. شهامت استفاده از رنگ در سبک تلفیقی را، همراه با ما، در تور خانه گردی چیدانه خانه­ پر از رنگ آمنه دنبال کنید.