در حال بارگذاری
 • 11
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 13.1هزار
  بازدید

دوربین یار

پرتال سیستم های حفاظتی و نظارتی

 • 11
  دنبال کنندگان
 • 1
  دنبال شوندگان
 • 13.1هزار
  بازدید
Loading...
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • معرفی دفتر هایکویژن در اروپا

  90 بازدید

  هایکویژن از تولید کنندگان تجهیزات سیستم های حفاظتی می باشد که کارخانه اصلی این شرکت در چین قرار دارد و این شرکت دفاتر مختلفی و نمایندگی در کشورهای مختلف برای فروش و عرضه کالاهای خود دارد. در این بخش در فیلمی که قرار دادیم نمایی از دفتر این شرکت و بخش های مختلف آن و انبارها و نحوه فروش آن را به شما نشان می دهد.

 • راه حل هایکویژن برای سیستم حفاظتی پارکینگهای عمومی

  59 بازدید

  شرکت هایکویژن راه حلی برای حفاظت از پارکینگ ارائه کرده است. دوربین هایی برای این سیستم انتخاب کرده که قابلیت های مورد نیاز برای نصب در این اماکن را دارد. همچنین نرم افزاری تهیه کرده که ورود و خروج اتومبیل ها به صورت کاملاً هوشمند می باشد. ثبت پلاک ها و ثبت مکان خودرو در پارکینگ و کنترل کامل خودرو از لحظه ورود تا خروج از پارکینگ توسط نرم افزار انجام می گیرد. در ادامه فیلمی قرار دادیم که در آن ...

 • مقایسه تصاویر HD, 4K

  206 بازدید

  اما به تازگی نسل جدید از دوربین ها با کیفیت 4K ارائه شده که کیفیت بسیار بالایی دارند البته با قیمت بالا. اندازه تصویر 4K برابر است با 3840*2160 که به مراتب بزرگتر از دو مگاپیکسلی می باشد. در ادامه سعی کردیم تا با در کنار هم قرار دادن دو تصویر نمونه از هر کدام از کیفیت ها بتوانیم تفاوت کیفیت تصویر را در این دو نوع دوربین مشاهده کنیم.

 • راه حل شرکت ACTi برای کنترل شهری

  15 بازدید

  شرکت ACTi از شرکتهای تولید کننده تجهیزات مداربسته که محصول کشور تایوان می باشد، برای کنترل شهری این شرکت برخی از دوربین های خود را معرفی کرده که چه نوع مدلهایی دارای قابلیت های بالا بوده تا بتوان در مناطق مختلف شهر نصب شده و کنترل افراد و اتومبیل ها را برعهده داشته باشد.

 • تصاویر نمونه دوربین های 4K سونی

  129 بازدید

  کیفیت 4K ، نسل جدید تکنولوژی های ارائه شده در دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری می باشد. اوج کیفیت را در این نوع دوربین ها می توانید مشاهده کنید.شرکت سونی با ارائه محصولات خوبی از این نوع نسبت به دیگر دوربین ها آنها را مقایسه کرده و کیفیت این دوربین ها را در جزئیات کامل نشان می دهد.

 • تصاویر اسپید دام شهری

  62 بازدید

  در نقاط مختلف شهر دوربین های مختلفی نصب می شود، برخی از آنها برای تصویر برداری و عکس برداری از اتومبیل های متخلف می باشد ولی برخی از دوربین های اسپیددام و گردان که در نقاط مختلف شهر نصب می شود برای کنترل و نظارت بیشتر شهری می باشد.

 • تصویر ایده آل دوربین در تاریکی مطلق

  99 بازدید

  دوربین های مداربسته در 24 ساعت شبانه فعال بوده و در حال ضبط از محیط هستند، وجود دوربین ها و تصویر آنها در شب اهمیت بالایی دارد. اکثر دوربین ها دارای IR بوده و قابلیت نمایش و ضبط در تاریکی مطلق را دارند، اما وقتی به تصاویر برخی از اسن دوربین ها نگاه می کنیم، کیفیت تصویر بسیار پایینی در شب دارند، عدم فعالیت درست IR آن ها و انعکاس نور IR در تصور باعث می شود که تصویر خوبی ارائه نشود. در ادامه

 • سیستم های کنترل تردد خوردو

  37 بازدید

  دوربین پیشنهادی ACTI برای پلاک خوان E77 یکی از مدلهای دوربین ACTi می باشد، شرکت اکتی این دوربین را برای پلاک خوان و استفاده در پارکینگ معرفی می کند و مکان هایی نیاز به دوربین با دقت بالا می باشد. دوربین هایی که در پارکینگ مورد استفاده قرار می گیرد بایستی چند قابلیت را داشته باشد تا بتواند تصویر مناسبی را ارائه کند که نیاز کارفرما را برآورده کند. WDR, IR Ilumination, …. چند قابلیتی است که باید ...

 • سیستم های کنترل تردد خوردو

  48 بازدید

  یکی از موارد استفاده دوربین های مداربسته در سیستم های کنترل تردد خوردرو ها و راه بندهای الکترونیکی می باشد . در بسیاری از اماکن ، پارکینگ ها و ... راه بندهایی قرار داده می شود ، برای کنترل هوشمند خودروها و شناخت اتومبیل های مجاز به ورود و خروج از یک سیستم دوربین مداربسته به همراه نرم افزارهای مربوطه استفاده می شود .

 • با محصولات توربو هایکویژن بیشتر آشنا شویم

  76 بازدید

  هایک ویژن از شرکتهای معتبر تولید کننده دوربین های مداربسته می باشد. با ورود تجهیزات AHD به بازار و رونق فراوان این نوع سیستم ها، شرکت هایکویژن محصولات سری TURB خود را معرفی کرد، این دوربین ها از تکنولوژی TVI پشتیبانی می کنند.کیفیت های آنها نسبت به قیمتی که دارند مناسب بوده و به همین دلیل در بسیاری از پروژه ها مورد استفاده قرار گرفته و فروش و عرضه نسبتاً بالایی دارد.

 • عملکرد دتکتور

  56 بازدید

  سیستم های اعلام حریق در بسیاری مکان ها نصب و راه اندازی می شوند. یکی از تجهیزات مربوط به این سیستم دتکتورها می باشد، دتکتور حسگر و سنسور این نوع سیستم می باشد، وجود حریق را حس کرده و به پنل مرکزی اطلاع می دهد.دتکتور قطعات زیادی درونش بکار گرفته نشده، دراین بخش می خواهیم شما را با ساختمان داخلی این قطعه و نحوه عملکرد آن آشنا کنیم.

 • بالاترین کیفیت ممکن تصویر 4K

  143 بازدید

  دوربین های مداربسته در انواع مختلفی ساخته و عرضه می شوند، وظیفه دوربین نمایش تصویر محیطی است که در آن نصب شده است. ابعاد و کیفیت این تصویر بسیار هم می باشد، هرچه تصویر بزرگتری را داشته باشیم و ابعاد و سایز تصویر بزرگتر باشد کیفیت تصویر بیشتر بوده و جزییات بیشتری از محیط را می توانیم مشاهده کنیم.

 • چگونگی اجرای پروژه های دوربین مداربسته محیط های صنعتی

  42 بازدید

  سیستم های ذخیره سازی در این نوع پروژه ها به صورت کامل در اتاق های سرور و مانیتورینگ نگهداری می شوند و افرادی به عنوان اپراتور هر لحظه در حال دیدن تصاویر می باشند. در بعضی از این نوع سیستم ها از نرم افزارهای هوشمندتری استفاده می گردد، این نرم افزارها که قابلیت های مختلفی دارند می توانند با حضور افراد و اشیاء آنها را شناسایی کرده و فرد را تعقیب کنند که به اپراتور در نظارت بیشتر کمک می کند.

 • بررسی دوربین CC8130 ویوتک

  20 بازدید

  بررسی دوربین CC8130 ویوتک ویوتک یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید و عرضه محصولات نظارت تصویری می باشد. در این بخش قصد داریم یکی از دوربین ها و محصولات این شرکت را بررسی کنیم. CC8130 مدل یکی از دوربین های این شرکت می باشد، ظاهر بسیار زیبایی داشته و در مکان های داخلی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. یک مگا پیکسل کیفیت دوربین بوده و تصویر واقعاً با کیفیتی را ارائه می کند.

 • آموزش نصب دوربین پانورامیک

  41 بازدید

  این دوربین ها توسط اپلیکیشن هایی که خود دوربین به همراه دارند در گوشی به راحتی نصب شده و می توانید تصویر دوربین را در گوشی خود داشته باشید، نرم افزار دوربین دارای قابلیت های مختلفی بوده و تصویر را در زوایای مختلف و در بخش های گوناگون می توان مشاهده کرد.

 • روش تست دوربین دام وندال

  39 بازدید

  دوربین وندال نوعی از کیس های دوربین مداربسته می باشد که برای استفاده در محیط های خارجی بوده و تا حد قابل قبولی در برابر ضربه مقاوم می باشد، این شدت مقاومت توسط دستگاهها و ابزارهای مختلف در کارخانه تست می شود.

 • معرفی محصولات 4 مگاپیکسل شرکت داهوا

  60 بازدید

  دوربین های 4 مگاپیسل که به تازیگی عرضه شده اند کیفیت بالایی نسبت به دو مگاپیکسلی دارند، زمانی که دوربین های دو مگاپیکسلی عرضه شد، شاید کیفیت این دوربین ها برای ما قابل قبول بود و خیلی از کارفرمایان راضی از کیفیت تصویر و دوربین خود بودند اما دوربین های 4 مگاپیکسلی به مراتب کیفیت بالاتری دارند و قیمت آنها نسبت به دوربین های دو آنچنان هم گران تر نخواهد بود.

 • آموزش بستن دوربین به دکل و تیر

  86 بازدید

  دوربین های مداربسته که در ارتفاع نصب می شود و مورد نیاز می باشد، بر روی دکل و تیرهایی متصل می شوند اما نگه داشتن ثابت و بدون حرکت دوربین بر روی این میله و تیرها نیاز به تجهیزات جانبی دارد، برخی اوقات دیده شده که نصابان از وسایل و تجهیزات غیر فنی و اصولی اسفتاده کرده اند اما پس از طی چند ماه ممکن است دوربین مکان ثابت خود را از دست دهد و به لرزه افتد و تصویر مناسبی را ارئه نکند.

 • دوربین های سرعت سنج بزرگراه ها

  597 بازدید

  یکی از موارد مهم استفاده از دوربین های مداربسته در سطح شهر برای کنترل و نظارت بر تردد خودروها می باشد، در خیلی از بزرگراه های کشور ما و دیگر کشورهای جهان، دوربین هایی جت کنترل و نظارت بر سرعت اتومبیل ها نصب شده اند، شرکت هایی هستند که این سیستم ها را تولید و عرضه می کنند، یکی از این شرکتها داهوا می باشد، شرکت داهوا تولیدات بسیاری در این حوزه دارد و فعالیت گسترده ای در زمینه سیستم های نظارتی دارد.

 • Smart IR شفاف سازی تصاویر مادون قرمز

  70 بازدید

  دوربین های مداربسته در طول 24 ساعت شبانه روز در حال تصویر برداری از محیط هستند . در هنگام شب و تاریکی محیط اگر نور کافی به دوربین نرسید دوربین نمی تواند از محیط تصویربرداری کند ، برای حل این مشکل از IR LED در دوربین استفاده می شود تا بتواند دوربین در هنگام شب هم تصویر ارائه کند .

 • XVR جدیدترین تکنولوژی داهوا

  47 بازدید

  شرکت داهوا بر پایه کیفیت و قیمت مناسبی که در دستگاه های ضبط کننده خود داشته, اعتبار خاصی را در چند سال گذشته کسب کرده و اکثر افراد ابتدا با دستگاههای ضبط کننده این شرکت آشنا شده و استفاده کردند و مورد قبول واقع گرفته و پس از آن به سراغ دیگر محصولات آن رفته اند.

 • آشنایی با دوربین های پانورامیک چند برند مختلف

  40 بازدید

  دوربین های مداربسته در کیس های مختلف با توجه به نوع مکان و پروژه مورد نیاز ساخته می شوند، پانورامیک یکی از این نوع کیس ها می باشد که به تازگی استفاده زیادی می شود، ابعاد این نوع کیس مناسب بوده و به دلیل اینکه زاویه بزرگی از مکان را مورد نظر می گیرد بسیار مورد استقبال قرار گرفته چون با نصب آن در یک مکان می توان به صورت 360 درجه کل مکان را در تصویر مشاهده کرده و با استفاده از نرم افزارهای مختلفی که

 • معرفی چند mini camera از شرکت اکسیس

  بازدید

  اکسیس، شرکت تولیدکننده سیستم های نظارت تصویری هست، یکی از قوی ترین شرکت ها بوده که محصولات آن دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند، البته با قیمت بالا.

 • بررسی دوربین مخصوص دستگاه های ATM

  53 بازدید

  اکسیس، شرکت تولیدکننده سیستم های نظارت تصویری هست، یکی از قوی ترین شرکت ها بوده که محصولات آن دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند، البته با قیمت بالا. بررسی دوربین مخصوص دستگاه های ATM

 • بررسی دوربین IP AXIS M31

  36 بازدید

  اکسیس، شرکت تولیدکننده سیستم های نظارت تصویری هست، یکی از قوی ترین شرکت ها بوده که محصولات آن دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند، البته با قیمت بالا.

 • Auto Tracking در دوربین های مداربسته

  42 بازدید

  در این وب سایت می توانید با دستگاه های سیستم های حفاظتی و نظارتی آشنا شوید. [www.Doorbinyar.com]

 • آموزش بک آپ گیری دستگاه داهوا

  40 بازدید

  در سایت پرتال سیستم های حفاظتی و نظارتی می توانید با سیستم های نظارتی و حفاظتی آشنا شوید .[Doorbinyar.com]

 • شغل ساده با ابزار مناسب: نصب دوربین 360 در فروشگاه

  43 بازدید

  اکسیس، شرکت تولیدکننده سیستم های نظارت تصویری هست، یکی از قوی ترین شرکت ها بوده که محصولات آن دارای بالاترین کیفیت ممکن هستند، البته باقیمت بالا. در این بخش فیلم آموزشی قراردادیم که در آن نحوه نصب دوربین دام 360 درجه داخل یک فروشگاه و یک بولت را آموزش می دهیم.

 • بررسی محصولات: دستگاه ضبط کننده سیار

  13 بازدید

  در این بخش به بررسی دستگاه ضبط کننده سیار هایکویژن می پردازیم . برای مشاهده مطالب بیشتر به پرتال جامع سیستم های حفاظتی مراجعه نمایید . [www.Doorbinyar.com]

 • شگفتی های CCTV: راه حل وسایل سیار

  26 بازدید

  در این بخش ویدیوهای جالب و دیدنی در خصوص «دوربین های مدار بسته» را مرور خواهیم کرد. ویدیوهای جالبی که هر یک می تواند گوشه ای از قابلیت ها و ویژگی های شگفت انگیز CCTV را به نمایش بگذارد... | www.DoorbinYar.com

 • بررسی محصولات: دوربین صنعتی DS-2CD855-E

  17 بازدید

  در این بخش به بررسی دوربین DS-2CD855-E می پردازیم . برای مشاهده مطالب بیشتر به پرتال جامع سیستم های حفاظتی مراجعه نمایید . [www.Doorbinyar.com]