در حال بارگذاری
 • 103
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 234.3هزار
  بازدید

فیت دانلود

کانال رسمی سایت (www.Fitdl.Ir)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی سایت (www.Fitdl.Ir)

 • 103
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 234.3هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • نسخه مود شده سالار 2 بدون نیاز روت !

  816 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه سایت فیت دانلود،ابتدا کلیپ بالا رو مشاهده نمایید و برای دریافت بازی به لینک رو به رو مراجعه کنید، http://www.fitdl.ir/post/172 ، این نسخه تنها فایل نصبی است و هیچگونه نیازمندی به روت دستگاه شما ندارد!،موفق و موید باشید،ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از مطالب و اخبار جدید سایت باخبر شوید،(www.Fitdl.Ir)

 • آموزش تقلب در بازی صاعقه

  1,962 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود،ابزار لازم جهت تقلب در بازی صاعقه (1-روت بودن دستگاه 2-نصب برنامه RomTool Box)*موفق و پیروز باشید*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و اخبار جدید سایت باخبر شوید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش اجرای ویندوز XP در اندروید (بدون نیاز کامپیوتر)

  1,720 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود،هم اکنون سیستم عامل ویندوز ایکس پی (XP) را در اندروید خود تجربه کنید و لذت ببرید،جهت دانلود فایل های لازم به لینک : http://www.fitdl.ir/post/156 مراجه فرمایید،*موفق و موید باشید،*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی Metal Shooter

  541 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود،بازی مشابه متال اسلوگ را هم اکنون در اندروید تجربه کنید :) (ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه Sb Game Hacker)*موفق و موید باشید *ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی Shadow Battle

  3,440 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود،در بازی Shadow Battle نبردی تن با تن و خونین داشته باشید،(ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه Lucky Patcher)*موفق و موید باشید،*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطلب جدید سایت باخبر شوید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • حل معمای مرحله آخر بال های تاریک

  3,141 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود،جهت مشاهده راهنمای قدم به قدم بازی ایرانی بال های تاریک به لینک : http://www.fitdl.ir/post/147 مراجعه نمایید،*موفق و موید باشید*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • مود بازی جنگاور ایرانی + راهنمای جایگزاری فایل ها

  648 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود،هم اکنون شما میتوانید فایل هایی را در جهت مود بازی جنگاور ایرانی دریافت نمایید و در کمترین زمان به بالاترین سطح ممکن دست یابید،لینک آموزش کامل + فایل : http://www.fitdl.ir/post/146 *موفق و موید باشید*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید.

 • مود بازی هشتمین حمله 2 + راهنمای جایگزاری فایل ها

  2,602 بازدید

  با سلام خدمت شما کاربران عزیز سایت فیت دانلود،شما هم اکنون میتوانید با مراجعه به آدرس : http://www.fitdl.ir/post/144 فایل هایی در جهت مود بازی هشتمین حمله 2 را دریافت و توسط آموزش ویدیویی بالا آنها را جایگزین کنید،سایت فیت دانلود همواره میکوشد تا بهترین ها و ناب ترین ها را برای کاربران خود به ارمغان بیاورد،*موفق باشید،*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید.

 • اجرای بازی خدای جنگ در اندروید + تنظیمات لازم

  16,241 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود،هم اکنون بازی زیبای خدای را بر روی گوشی اندروید خود اجرا کنید،آموزش کامل + فایل های لازم : http://www.fitdl.ir/post/143 -تنظیمات اعمال شده در شبیه ساز مختص به بازی خدای جنگ بوده و در بازی های دیگر کارایی ندارد!*موفق و سربلند باشید*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید.

 • آموزش تقلب در بازی غلط نامه

  2,723 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود،غلط نامه یک بازی سرگرم کننده و مهیجه که میتونه مغز شما رو تا ساعت ها به چالش بکشه :) - (ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه RomTool Box)*موفق و موید باشید،*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش جایگزاری فایل های مود بتلفیش

  789 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود،بعد از تعداد زیادی درخواست درج آموزش ویدویی در مورد جایگزاری فایل های مود بازی بتلفیش،تصمیم گرفتیم آموزش ویدیویی کامل از نحوه جایگزاری فایل های مود بازی بتلفیش را در سایت آپارات آپلود کنیم،جهت دریافت فایل مود بازی بتلفیش به آدرس http://www.fitdl.ir/post/121 مراجعه کنید!*موفق و موید باشید،*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها باخبر شوید.

 • نسخه مود شده سالار (بدون روت)

  827 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود و مخاطبان همیشه همراه،هم اکنون نسخه مود شده سالار را بدون هیچگونه نیازمندی به روت و... نصب و لذت ببرید، لینک پست جهت دانلود : http://www.fitdl.ir/post/140 (توجه : تنها کافیست بازی را دریافت و نصب کنید!)،*موفق و موید باشید،* ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید سایت باخبر شوید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی هندونه

  1,360 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود،با بازی هندونه 5 بازی رو برای چالش مغزتون امتحان کنید (ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه Apk Editor Pro)*موفق و موید باشید،*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید باخبر شوید!.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی جدول مدرن

  1,109 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود،با بازی جدول مدرن حسابی سوخت و ساز مغزتون رو افزایش بدید :) -(ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه RomTool Box) *موفق و موید باشید،*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب جدید باخبر شوید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • نسخه مود شده ماشین جنگی تانگو (1.4.0.1)

  1,289 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز همیشه همراه فیت دانلود،سایت فیت دانلود با همکاری سایت روسیه ای زبان لنو حماسه ای دیگر را برای کاربران عزیز خود رقم زد!شما هم اکنون میتوانید بازی محبوب ماشین جنگی تانگو را مود کنید! آموزش+فایل های لازم در پست : http://www.fitdl.ir/post/133 *ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها و مطالب باخبر شوید،*موفق و موید باشید.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی جناب ران

  15,541 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود،با جناب خان همسفر شوید و به دنبال احلام بروید :) -(ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه Sb Game Hacker)*موفق و موید باشید*ما را دنبال کنید تا در کمترین زمان از ویدیو ها باخبر شوید!.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی جدول پلاس

  1,134 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود،با جدول پلاس سوخت و ساز مغزتون رو به جالش بکشید!(ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه اندرویدی شما 2-نصب برنامه RomTool Box)،*موفق و موید باشید*ما را دنبال کنید تا همیشه ویدیو های کانال را در سریعترین زمان بتوانید مشاهده کنید!.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی کاکتوس باز

  482 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود،چقدر میتوانید بر روی چوبی حرکت کنید که پر شده از کاکتوس های خاردار و دلهره اور؟ایا میتوانید حرکات مختلف چوب را کنترل کنید و با موفقیت مرحله را پشت سر بگزارید.(ابزار جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه Lucky Patcher)*موفق و موید باشید*ما را دنبال کنید.::www.Fitdl.Ir::.

 • اجرای ویندوز 95 در اندروید!!

  1,203 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود،هم اکنون سیستم ویندوز 95 را بر روی گوشی اندرویدی خود پیاده سازی و اجرا کنید،آموزش کامل تصویری + دانلود فایل های لازم در لینک : http://www.fitdl.ir/post/125 *موفق و پیروز باشید *ما را دنبال کنید .::www.Fitdl.Ir::.

 • درخواست های شما عزیزان!

  154 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود،خب بعد از کلی آموزش ویدیویی تقلب و ارایه انواع بازی های مود شده وقت اون رسیده که شما عزیزان درخواست خودتون رو در جهت : مود بازی ها،آموزش ویدیویی،ویرایش بازی ها،راهنما ها و سایر... برای ما ارسال کنید!*توجه داشته باشید که درخواست شما بعد از برسی و نداشتن مغایرت با قوانین به صورت کاملا رایگان چه در سایت و چه در کانال آپارات ما درج خواهد شد!

 • نسخه مود شده بازی بتلفیش (1.6)

  2,279 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود،بعد از همکاری فیت دانلود (www.Fitdl.Ir) با سایت لنو (www.Lenov.Ru) فایل هایی در جهت مود کردن بازی مشهور بتلفیش اماده انتشار شده است!-برای مشاهده کل آموزش به لینک http://www.fitdl.ir/post/121 مراجعه کنید-فیت دانلود قصد دارد بهترین ها را برای کاربران عزیز خود به ارمغان بیاورد،*موفق و پیروز باشید*ما را دنبال کنید .::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی پیژامه

  345 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز و همیشه همراه فیت دانلود(www.Fitdl.Ir),تا حالا چالش گرفتن پیژامه رو تجربه کردی :)،با بازی پیژامه تجربه ای نوین رو کسب کن و امتیازتو بالا ببر،(ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه 2-نصب برنامه RomToolBox)*موفق و موید باشید*ما را دنبال کنید.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی مهمان اصغر آقا

  23,447 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه فیت دانلود (www.Fitdl.Ir),در مهمان اصغر اقا که یک بازی سرگرم کننده و جذاب هست باید به دور از چشم صاحب خونه تمامی شیرینی و میوه هایی که جلوتون گذاشته شده رو یواشکی بخورید.(ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه شما 2-نصب برنامه RomToolBox)*موفق و موید باشید*ما را دنبال کنید-.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی حدس بزن جدول (درخواستی)

  2,085 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود,(این ویدیو درخواستی کاربران میباشد و توضیحات خاصی جهت نشر وجود ندارد!)*موفق و موید باشید،*مارا دنبال کنید-.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی موتوری 2

  27,635 بازدید

  با سلام خدمت کاربران و مخاطبان همیشه همراه وب سایت فیت دانلود(www.Fitdl.Ir)،بعد از موفقیت بازی ایرانی "موتوری" گروه بازی سازی گلیم گیمز تصمیم گرفت نسخه دوم بازی به نام "موتوری 2" را با تنوعی نوین و گرافیک بالاتر روانه مارکت های ایرانی کند،(ابزار لازم جهت تقلب: 1-روت بودن دستگاه اندرویدی،2-نصب برنامه Sb Game Hacker)،*موفق و پیروز باشید،*ما را دنبال کنید،.::www.Fitdl.Ir::.

 • حل معمای چراغ گاز در بازی حریم 5

  3,801 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود،این ویدیو به دلیل درخواست مکرر شما عزیزان در آپارات،برای حل مشکل چراغ های گاز در بازی ترسناک حریم 5 آپلود شده است!*موفق باشید*ما را دنبال کنید*.::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی آخرین بازمانده

  1,243 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود(آخرین بازمانده محصولی از گروه تیرنام که بسیار نیز مهیج و دشوار است برای دستگاه های اندرویدی تولید و منتشر شده است),(ابزار لازم جهت تقلب : 1-روت بودن دستگاه اندرویدی 2-نصب برنامه Lucky Patcher)*موفق باشید،*ما را دنبال کنید. ***www.Fitdl.Ir***

 • آموزش تقلب در بازی جواد ران

  2,292 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود،(بازی جواد ران در سبکی متفاوت و جذاب برای سیستم عامل اندروید تولید و منتشر شده است که بسیار نیز هیجان انگیز است).(ابزار لازم برای تقلب : 1-روت بودن دستگاه اندرویدی 2-نصب بودن برنامه Lucky Patcher)*مارا دنبال کند*موفق و موید باشید.***www.Fitdl.Ir***

 • نسخه مود شده تایپ جنگی!!

  255 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز فیت دانلود، در تایپ جنگی شما باید برای دریافت امتیاز و سکه کلمات و واژه هایی که نمایان میشود را با تایپ کردن نابود کنید،(در نسخه ای که توسط فیت دانلود ویرایش شده میتوانید با تایپ "ب" تمامی کلمات را نابود و امتیاز خود را برای رقابت انلاین بیشتر کنید) برای دریافت نسخه مود شده به آدرس http://www.fitdl.ir/post/101 مراجعه کنید،با تشکر،*ما را دنبال کنید*

 • آموزش تقلب در بازی جدول کلاسیک

  215 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز آپارات،بازی جدول کلاسیک را هم اکنون مود کنید!(ابزار لازم : 1-روت بودن دستگاه اندرویدی 2-نصب برنامه RomToolBox)،*لطفا ما را دنبال کنید*موفق باشید .::www.Fitdl.Ir::.

 • آموزش تقلب در بازی آشچی (درخواستی)

  1,899 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز آپارات،(این ویدیو درخواستی میباشد و توضیحات خاصی برای نشر وجود ندارد!)

 • آموزش تقلب در بازی سنتوری!!

  1,984 بازدید

  با سلام خدمت کاربران عزیز سایت آپارات، بازی شگرف دیگر از سازنده های موتوری به نام (بازی سنتوری) که جدیدا وارد مارکت های ایرانی از جمله کافه بازار شده است(در ویدیو بالا میتوانید با استفاده از برنامه lucky patcher و روت بودن دستگاه اندرویدی خود به راحتی این بازی زیبا را دور بزنید)،*ما را دنبال کنید، *موفق و سربلند باشید، .::www.Fitdl.Rzb.Ir::.