در حال بارگذاری
 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.6هزار
  بازدید

ICTN

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 2
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • سمینار تخصصی Disaster site and Business Continuity

  184 بازدید

  هدف از برگزاری این سمینار تشریح راهکارهای شرکت Dell-EMC جهت دستیابی به راهکارهای تداوم کسب و کار با بهره گیری از تلفیق راهکارهای Recover Point شرکت Dell – EMC و راهکار Site Recovery Manager شرکت vMware و همچنین امکان Operational Recover مبتنی بر راهکار Recover Point بوده است. www.ictn.ir

 • Disaster site and Business Continuity

  136 بازدید

  سمینار تخصصی ایجاد سایت پشتیبان و راهکار تداوم کسب و کار “Disaster site and Business Continuity” شرکت ICTN (فن آوران اطلاعات و ارتباطات شمالغرب) آقای مهندس موسوی مدیر عامل شرکت ICTN به معرفی مختصری از تاریخچه شرکت ICTN پرداختند.همچنین استراتژی های شرکت ICTN را برای اجرای ماموریت خود معرفی فرمودند که در ویدئو سخنرانی کامل را مشاهده فرمایید.

 • Protect Your Data with Symantec Endpoint Encryption

  92 بازدید

  امروزه رمزنگاری در سازمان هایی که با اطلاعات مشتریان سروکار دارند به یک نیازمندی قانونی بدل گشته است. به علاوه قوانین دولتی سازمان ها را مستلزم می کند که در صورت وقوع حملات سایبری، مشتریان خود را مطلع نمایند. استفاده از راهکار های رمز نگاری سازمان ها را از این موضوع بی نیاز می کند.

 • Symantec Endpoint Management Solutions

  70 بازدید

  نرم افزار Symantec IT Management Suite، مدیران فناوری اطلاعات را قادر می سازد چرخه عمر دسکتاپ ها و لپتاپ ها و سرور های ویندوزی، مک، لینوکسی، یونیکسی و محیط های مجازی را مدیریت کنند. قابلیت این محصول شامل نصب و توسعه، مدیریت دارایی و مدیریت وصله های امنیتی می باشد.

 • Symantec Endpoint Protection

  113 بازدید

  نرم افزار Symantec Endpoint Protection یک راهکار امنیتی مبتنی بر معماری سرویس گیرنده / سرویس دهنده می باشد که وظیفه محافظت از دسکتاپ ها، لپتاپ ها و سرور ها در برابر بد افزار ها، خطرات و آسیب پذیری ها را دارد. این راهکار می تواند از شبکه شما در برابر پیچیده ترین حملات مانند روت کیت ها، حملات روز صفر و جاسوس افزار ها و باج افزار ها مراقبت کند. جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • What is Symantec Data Loss Prevention

  202 بازدید

  نگهداری امن اطلاعات حساس سازمانی هیچ گاه کار ساده ای نبوده است. ولی امروزه سازمان ها با چالش بزرگتری در حفاظت از اطلاعات خود مواجه هستند. امروزه با گسترش سرویس های نگهداری اطلاعات بر روی فضای ابری، کارکنان سازمان ها از این سرویس ها جهت اشتراک گذاری فایل های حساس سازمانی استفاده می نمایند. همزمان با توسعه روش های جدید برای مقابله با سیستم های... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • VMware Corporate Overview-vsphere

  86 بازدید

  نتیجه استفاده از VMware vSphere ساختاری است که کاملا در دسترس، منعطف، هماهنگ با تقاضا است و کاملا ایده آل برای استفاده به عنوان پایه ای برای پیاده سازی محیط های ابری است. این ساختار می تواند هزینه نهایی دیتاسنتر را کاهش دهد، زمان در دسترس بودن سرویس ها را بیشتر کند جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • VMware Horizon View

  172 بازدید

  VMware Horizon قدرت مجازی سازی از دیتاسنتر را به دستگاه های کلاینتها گسترش می دهد. VMware Horizon 7 دسکتاپ ها و برنامه های مجازی را از طریق یک Platform به کاربران ارائه می دهد. این سرویس های دستکاپ و برنامه شامل برنامه های پشتیبانی شده از طریق RDS و یا برنامه های بسته بندی شده با VMware ThinApp می باشند... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • VMware NSX Introduction

  145 بازدید

  VMware NSX یک Platform مجازی سازی شبکه ای است که برای مراکز داده نرم افزاری ( مجازی سازی شده )، مدل کاری ماشین مجازی را برای انواع شبکه ها به ارمغان می آورد. با استفاده از NSX امکانات شبکه ای از جمله .Routing, Switching, Firewalling درون Hypervisor نهفته می شود و ازین طریق در تمام محیط توزیع می شود. جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • Site Recovery Manager 6.1 Overview

  128 بازدید

  VMware Site Recovery Manager پیشتاز در صنعت راه حل هایی است که دسترسی پایدار به نرم افزار ها و جا به جایی سایت ها را در محیط Cloud های شخصی فراهم می آورد. Site Recovery Manager یک نرم افزار اتوماتیک است که با تکنولوژی Replication در هم آمیخته شده تا یک مدیریت قانون محور و یک برنامه بازگشت هماهنگ را ارائه دهد. جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • Symantec's New NetBackup 7.6

  67 بازدید

  Symantec NetBackup اختصاصاً برای محافظت از بزرگترین و گسترده ترین محیط های دیتا سنتر ساخته شده است و مدت زیادی است که پیشرو در بازار Enterprise Backup و نرم افزار های Recovery بوده است. این محصول توسط تکنولوژی V-Ray مهندسی شده است و توانسته ویژگی هایی که در Backupهایی قدیمی مرسوم بوده اند را در سیستم های مجازی نیز محقق کند. از دیگر ویژگی.. جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید

 • Symantec Backup Exec 3600 Appliance

  210 بازدید

  شرکت سیمانتک در سال ۱۹۸۲ توسط گری هندریکس با بودجه یک بنیاد در تحقیقاتی ملی تاسیس شد. سیمانتک در ابتدا بر روی پروژه هایی با محوریت هوش مصنوعی متمرکز بود. هندریکس چند محقق پردازش زبان طبیعی از دانشگاه استنفورد را به عنوان اولین کارمندان این شرکت استخدام نمود. در سال ۱۹۸۴ توسط شرکت کوچکتری به نام C

 • Cyberoam UTM

  170 بازدید

  سایبروم یکی از زیر مجموعه­ های شرکت سوفوس است که در زمینه امنیت سازمانی با دامنه وسیعی از محصولات شبکه­ای فعال است. مجموعه سایبروم در حال حاضر دارای بالغ بر ۵۵۰ کارمند و دفاتر اداری در ایالات متحده، خاورمیانه و هندوستان است، همچنین بخش­های تحقیق و توسعه و پشتیبانی جهانی و توسط یک تیم مدیریتی مجرب با تجربه­ های عمیق در زمینه امنیت شبکه.... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • Cyberoam NGFW

  107 بازدید

  سایبروم یکی از زیر مجموعه­ های شرکت سوفوس است که در زمینه امنیت سازمانی با دامنه وسیعی از محصولات شبکه­ای فعال است. مجموعه سایبروم در حال حاضر دارای بالغ بر ۵۵۰ کارمند و دفاتر اداری در ایالات متحده، خاورمیانه و هندوستان است، همچنین بخش­های تحقیق و توسعه و پشتیبانی جهانی و توسط یک تیم مدیریتی مجرب با تجربه­ های عمیق در زمینه امنیت شبکه... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • Bringing Network Automation to IT Ops with Brocade

  78 بازدید

  شرکت Brocade Communications Systems، یک شرکت تخصصی آمریکایی در حوزه محصولات بستر شبکه داده و بستر شبکه ذخیرش اطلاعات می باشد. محصولات این شرکت شامل سویچ و ... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • QLogic Adapter of Choice for Virtualization

  85 بازدید

  محصولات ذخیره سازی Qlogic شرکت Qlogic با هسته اصلی قدیمی خود بنام Aliso Viejo واقع در کالیفرنیای ایالت متحده آمریکا، به عنوان یک شرکت تولید کننده راهکار های شبکه سرورها، شبکه بستر ذخیره سازی اطلاعات و نرم افزار های شتاب دهنده می باشد. همچنین این شرکت به عنوان ارائه دهنده مباحث مجازی سازی، همگرایی بسترها و تجهیزات و راهکارهای رایانش ابری... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • Why EMC

  114 بازدید

  Data Domain را می توان بسط پذیر ترین و قابل اعتماد ترین Storage، در رده Cloud-Enabled دانست. Data Domain به شما این قدرت را می دهد که از اطلاعات خود در هرکجا که باشد به بهینه ترین حالت نگهداری کنید. این دستگاه حجم اطلاعات ای که نیاز به محافظت و بازگشت را دارند ۱۰ تا ۳۰ برابر کمتر می کند و این فضای ذخیرشی می تواند.... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • EMC Unity Unisphere Overview

  67 بازدید

  EMC Unity سرعت و سادگی را همزمان داراست و به راحتی می تواند داده را به صورت Cloud گسترش بدهد. این سری همانند سری قبل قابلیت های یک SAN و NAS را داراست. مدل های تمام Flash این سری عملیات های ذخیره سازی را ساده سازی کرده است در حالی که با هزینه ها و Footprint دیتا سنتر را کاهش داده است.

 • Why EMC RecoverPoint

  62 بازدید

  EMC RecoverPointراهکاری مناسب برای Data Replication قرینه به صورت محلی و یا از راه دور می باشد. این محصول همچنین امکان محافظت دائمی دارد به این معنی که امکان بازگشت به هر نقطه ای از زمان وجود خواهد داشت. همچنین می تواند بخش کاملی از استراتژی مدیریت چرخه ی زندگی داده های مجتمع باشد، که کارایی و فرایند بازیابی بحران... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.

 • Flash Storage Solutions with EMC

  129 بازدید

  سری VNX انتخابی درست از قیمت مناسب، کارایی بالا، و فضای ذخیره سازی کافی، همراه با بیشترین پوشش از انواع حجم کاری است. VNX unified همزمانی چندین حجم کاری و مدیریت منابع در محیط های غیرقابل پیش بینی IT را ممکن می سازد. با وجود این دستگاه ترکیب صحیح و ایده آل از سرعت، فضای ذخیره سازی و نرم افزارهای کاربردی را دارید. این دستگاه یک دید... جهت اطلاعات بیشتر، سایت www.ictn.ir مشاهده فرمایید.