در حال بارگذاری

کمپین کتاب خوان مجازی

پویش (كمپین) كتاب خوان مجازی از شما دعوت می كند تا با تهیه ویدئوهای 1 تا7 دقیقه ای به معرفی كتابی كه دوستش دارید بپردازید.
+ دنبال کردن43
برای دنبال کردن کانال "کمپین کتاب خوان مجازی" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 48,306
Loading...

همه ویدیو ها

 • یادداشتهای یک سفر غیر قانونی به روایت سید علی کاشفی

  321 بازدید
  -
  17 آذر 95

  کتاب یادداشت های یک سفر غیر قانونی اثر سید علی کاشفی خوانساری، حاصل سفری غیرقانونی به عراق در نخستین روزهای حمله نظامی آمریکا به این کشور و سرنگونی رژیم صدام است که اوضاع فرهنگی، کتاب، نویسندگان و مطبوعات و ... و حال و هوای عراق در آن دوره را شرح می دهد. آقای کاشفی این کتاب را در پویش کتابخوان مجازی معرفی کرده است.

 • معرفی کتاب «شکوه نهج البلاغه» اثر جرج جرداق

  143 بازدید
  -
  2 مهر 95

  به مناسبت عید غدیر خم، خانم زینب ابراهیمی با معرفی ترجمه کتاب «روائع نهج البلاغه» تحت عنوان «شکوه نهج البلاغه» آخرین تالیف جورج جرداق، بار دیگر در پویش کتاب خوان مجازی شرکت کردند. کتاب شکوه نهج البلاغه به همت نشر نور معارف منتشر شده است.

 • جانستان کابلستان به روایت رضا امیرخانی

  294 بازدید
  -
  18 شهریور 95

  رضا امیرخانی نویسنده رمان پر طرفدار و ماندگار «منِ او»، با بیان تجربه و هدف خود از نگاشتن سفرنامه جذاب و خواندنی «جانستان کابلستان» در پویش کتاب خوان مجازی شرکت کرد. «جانستان کابلستان» یکی از 4 کتاب طرح کتاب خوان ماه شهریور کتابخانه های عمومی کشور می باشد.

 • معرفی کتاب «حماسه یاسین»

  32 بازدید
  -
  25 تیر 95

  «حماسه یاسین» اثر حجت الاسلام سیدمحمد انجوی نژاد کتابی است که به شهدا تقدیم شده است. ماجرای کتاب مربوط به شهدای غواص می شود و خانم طاهره شریفی آن را در پویش کتاب خوان مجازی معرفی کرده است.

 • «دوست مهربان کبوترها»

  180 بازدید
  -
  25 تیر 95

  افتخار ما ایرانی ها میزبانی از امام رئوف حضرت امام رضا (ع) است. «دوست مهربان کبوترها» اثر مجید ملا محمدی نام کتابی است که آقای علی بالائی در جمع عزیزان کتابخوان معرفی کرده است.

 • معرفی کتاب «انتظار عامیانه عالمانه عارفانه»

  126 بازدید
  -
  25 تیر 95

  آیا انتظار برای امام زمان (عج) همان چیزی است که فکر می کنیم؟ اگر به دنبال پاسخ این سوال هستید کتاب «انتظار عامیانه عالمانه عارفانه» اثر حجت الاسلام علیرضا پناهیان را مطالعه کنید. این کتاب را خانم سیما میرحسنی عضو کتابخانه آیت الله طالقانی بندرعباس در پویش کتاب خوان مجازی معرفی کرده است.

 • معرفی کتاب «تذکرة الاولیاء»

  36 بازدید
  -
  25 تیر 95

  احسان ناصری به واقع نشان داد معلولیت محدودیت نیست. آقای ناصری کتاب «تذکرة الاولیاء» اثر عطار نیشابوری را در پویش کتاب خوان مجازی معرفی کردند.

 • معرفی کتاب «اخلاق معاشرت»

  20 بازدید
  -
  25 تیر 95

  کتاب «اخلاق معاشرت» اثر جواد محدثی مجموعه ای است از رهنمودهای اخلاق دینی در معاشرت با دیگران. یکی از همکاران خوب نیروی انتظامی با شرکت در پویش کتاب خوان مجازی این اثر را معرفی کرده است. شما نیز با معرفی کتاب مورد علاقه تان به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • کتاب «چراهای شگفت انگیز: استان خراسان رضوی»

  31 بازدید
  -
  24 تیر 95

  «چراهای شگفت انگیز: استان خراسان رضوی» اثر مهدی چوبینه و کورش امیری نیا کتابی است که خانم سیده فاطمه مرعشی نیا دانش آموز پایه متوسط اول آن را معرفی می کند. در این کتاب به سوال های کودکان و نوجوانان درباره استان پاسخ داده می شود و راهنمای خوبی است برای افرادی که قصد سفر به مشهد و زیارت امام رضا (ع) را دارند. شما هم هر چه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «چرا دعوا می کنی؟»

  23 بازدید
  -
  24 تیر 95

  «چرا دعوا می کنی؟» اثر بریجیت ونینگر کتاب داستانی مخصوص کودکان است که خانم فرحناز رحیمی آن را به شما دوستان معرفی می کند. آقای بهمن رستم آبادی این کتاب را ترجمه و انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر کرده است. شما عزیزان هم کتاب مورد علاقه تان را در پویش کتاب خوان مجازی معرفی کنید.

 • «معصومین و كودكان»

  43 بازدید
  -
  24 تیر 95

  «معصومین و كودكان» از ابوالفضل حاجی منش کتابی است داستانگو که در قالب پویش کتابخوان مجازی توسط خانم فاطیما طردست ، عضو كتابخانه تمنك شهرستان دنا معرفی شده است

 • معرفی کتاب «مرگ از من فرار می کند»

  37 بازدید
  -
  23 تیر 95

  کتاب «مرگ از من فرار می کند» اثر فرهاد خضری روایتی از زندگی دکتر مصطفی چمران است که خانم زهرا محبی آن را معرفی می کند. در این کتاب با دوره های مختلف زندگی شهید چمران از تحصیل در امریکا، مبارزه در لبنان و حضور در جبهه های دفاع مقدس و زندگی شخصی او آشنا می شویم. انتشارات روایت فتح این کتاب را منتشر کرده است. شما نیز هر چه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «صدای نفس های دشمن»

  272 بازدید
  -
  23 تیر 95

  «صدای نفس های دشمن» اثر مهدی میرکیایی درباره سردار رشید دوران دفاع مقدس شهید ابراهیم همت است. این کتاب را آقای سجاد طالبی عضو کتابخانه عمومی باقرالعلوم شوسف خراسان جنوبی، در پویش کتاب خوان مجازی معرفی کرده است.

 • معرفی کتاب «من زنده ام»

  43 بازدید
  -
  23 تیر 95

  زمانی که حضرت زینب (س) الگوی زندگی شخصی باشد، سختی های اسارت هم برای انسان آسان می گردد. کتاب «من زنده ام» اثر معصومه آباد، به داستان زندگی خود نویسنده و خاطرات ایام اسارت می پردازد. آقای صادق دستی گردی این کتاب را در پویش کتاب خوان مجازی معرفی کرده است.

 • معرفی کتاب «شهید رجایی»

  83 بازدید
  -
  23 تیر 95

  شاید هر آنچه را که از شهید رجایی نمی دانید در کتاب «شهید رجایی» اثر محمود جوانبخت پیدا کنید. این کتاب را آقای محمد مهدی دانش آموز در پویش کتابخوان مجازی معرفی کرده است.

 • معرفی کتاب «خلاصه تاریخ انبیاء»

  16 بازدید
  -
  23 تیر 95

  خانم فاطمه محزون عضو کتابخانه شهید صالحی کتاب «خلاصه تاریخ انبیاء» را اثر یوسف درودگر در پویش کتاب خوان مجازی معرفی کرده است.

 • معرفی کتاب «من نماز را دوست دارم»

  307 بازدید
  -
  23 تیر 95

  اگر می خواهید فرزندتان اثر نماز را درک کند کتاب «من نماز را دوست دارم» را اثر ناصر نادری برای او تهیه کنید. این کتاب را خانم زهرا محزون عضو کتابخانه برادران شهید صالحی شهرستان مانه معرفی کرده است. شما هم هرچه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • «امام علی بن موسی الرضا (ع)»

  78 بازدید
  -
  23 تیر 95

  یکی از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی کتاب «امام علی بن موسی الرضا (ع)» است که میتواند شما را با زندگی نامه و سخنان امام آشنا کند. این کتاب توسط خانم ظریفه قاسم پور در پویش کتابخوان مجازی معرفی شده است.

 • معرفی کتاب «بادبادک باز»

  28 بازدید
  -
  23 تیر 95

  خانم عصمت جمیلی کتاب «بادبادک باز» را اثر خالد حسینی به شما دوستان معرفی می کند. انتشارات بهزاد این کتاب را با ترجمه خانم مژگان احمدی منتشر کرده است. این کتاب روایتی از زندگی مردم افغانستان در دوره اشغال روس ها و تسلط طالبان بر این کشور است. شما نیز هر چه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «پنجره های تشنه»

  141 بازدید
  -
  23 تیر 95

  کتاب «پنجره های تشنه» راوی داستان انتقال ضریح امام حسین علیه السلام از قم به کربلاست. مهدی قزلی خاطرات خود را از همراهی با کاروان حمل ضریح در این کتاب نوشته است و خانم ظریفه قاسم پور در پویش کتاب خوان مجازی آن را به شما عزیزان معرفی می کند.

 • معرفی کتاب «داستان راستان»

  331 بازدید
  -
  23 تیر 95

  اگر می خواهید داستان شکایت فردی از حضرت علی علیه السلام در دادگاه را بدانید، کتاب «داستان راستان» اثر مرتضی مطهری را خانم سیده حلیمه طاعتی زاده به شما معرفی می کند.

 • معرفی کتاب «نمی دانم ها»

  17 بازدید
  -
  23 تیر 95

  آقای ملك حسین گندمکار با خواندن بخش هایی از اشعار کتاب «نمی دانم ها» این اثر مرحوم حسین پناهی را به شما دوستان عزیز معرفی می کند. انتشارات دارینوش این کتاب را منتشر کرده است. شما نیز هر چه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «تاریخ اسلام»

  36 بازدید
  -
  23 تیر 95

  آقای محمد چرخی بخش هایی از کتاب «تاریخ اسلام» اثر مهدی پیشوایی را خوانده و آن را به شما معرفی می کند.

 • «مدرسه شناور»

  72 بازدید
  -
  23 تیر 95

  «مدرسه شناور» نام کتابی است که خانم الناز مسعودی نسب آن را در پویش کتابخوان مجازی برای همسالان خود معرفی کرده است. داستان 5 بچه ی بازیگوش که به حرف پدر مادر خود گوش نمیدادند تا ... ادامه ی این داستان را در این کتاب بخوانید

 • معرفی کتاب «در جستجوی نان»

  21 بازدید
  -
  23 تیر 95

  کتاب «در جستجوی نان» اثر نویسنده شهیر روس ماکسیم گورکی است که آقای سهیل شریفی عضو کتابخانه الهادی هشتگرد آن را معرفی می کند. انتشارات نگاه این اثر را با ترجمه آقای احمد صادق منتشر کرده است. شما نیز با معرفی کتاب مورد علاقه تان به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «امام خمینی»

  21 بازدید
  -
  21 تیر 95

  دانش آموز خوب کشورمان آقای آرمین دانش پایه کتاب «امام خمینی» اثر امیر حسین فردی را به شما عزیزان معرفی می کند. این کتاب زندگی امام از تولد تا رحلت ایشان را روایت می کند. شما هم هر چه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «خاک های نرم کوشک»

  261 بازدید
  -
  21 تیر 95

  وقتی حضرت زهرا (س) به کارگری ساده نظر می کند... «خاک های نرم کوشک» به قلم سعید عاکف داستان زندگی شهید بزرگوار عبدالحسین برونسی را روایت می کند. سیدمرتضی ظهیرنیا عضو کتابخانه امام علی (ع) این کتاب را معرفی کرده است. شما هم هرچه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • «حریم ریحانه»

  100 بازدید
  -
  21 تیر 95

  «حریم ریحانه» اولین و جامع ترین کتاب در زمینه عفاف و حجاب است، این کتاب اثر نعیمه اسلام است که آن را خانم فاطمه سادات شجاعی معرفی کرده است شما هم می توانید با به اشتراک گذاشتن تجربه خواندن خود، به پویش کتابخوان مجازی بپیوندید

 • کتاب «عقرب های کشتی بمبک»

  270 بازدید
  -
  21 تیر 95

  نوجوانانی که به رمان علاقه دارند، کتاب «عقرب های کشتی بمبک» اثر فرهاد حسن زاده حتما برای آنان بسیار جذاب است (2 زن و یک مرد با یک اتومبیل بزرگ وارد قبرستان میشوند و چمدانی را ....) حتما بعد از دیدن این ویدیو از خانم راضیه چراغی این کتاب را بخوانید شما هم هرچه زود تر به پویش کتابخوان مجازی بپیوندید

 • معرفی کتاب «کیمیای محبت»

  99 بازدید
  -
  20 تیر 95

  یوسف های زمان خود را بشناسیم. «کیمیای محبت» درباره زندگی عارف بزرگ و بی ریا شیخ رجبعلی خیاط است. این کتاب اثر حجت الاسلام ری شهری است و خانم معصومه دهقان باغی مطالعه آن را به مخاطبان توصیه می کند. شما هم هرچه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «خدایا چگونه شاد باشم؟»

  33 بازدید
  -
  20 تیر 95

  «خدایا چگونه شاد باشم؟» اثر زبیده خدائی کتابی است که خانم عذرا ملاح آن را معرفی می کند. این کتاب تحقیقی درباره روش‎های شاد زیستن با استفاده از آموزه‎های قرآن و سنت است. انتشارات قلم زنان این اثر را منتشر کرده است. شما هم هرچه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.

 • معرفی کتاب «استاد عشق»

  373 بازدید
  -
  20 تیر 95

  پروفسور حسابی یکی از شخصیت های علمی مهم کشور است. «استاد عشق» اثر ایرج حسابی کتابی است دربارۀ زندگی و فعالیت های استاد که آن را خانم مائده قائم پناه از کتابخانه عمومی ریحانه النبی معرفی کرده است. شما هم هرچه زودتر به پویش کتاب خوان مجازی بپیوندید.