در حال بارگذاری
+ دنبال کردن309
برای دنبال کردن کانال "لوفت هانزا - Lufthansa" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 91,762
Loading...

همه ویدیو ها

 • مدیریت پروژه طرح توسعه فرودگاه مونیخ؛ ترمینال Sattelite

  1,601 بازدید
  -
  5 اردیبهشت 95

  زمان بندی و اجرای دقیق پروژه توسعه ترمینال جدید فرودگاه مونیخ (تنها فرودگاه 5 ستاره اروپا) را می توانید در این ویدیو ببینید. در کلیه مراحل طراحی استانداردهای زیست محیطی رعایت شده است. لوفت هانزا بزودی پرواز مستقیم از تهران به مونیخ دایر می کند و هواداران بایرن مونیخ می توانند با این پرواز مستقیم بازیها را از نزدیک در استادیوم اختصاصی Alianz دنبال کنند.

 • جاذبه های شهر مونیخ و پرواز لوفت هانزا

  724 بازدید
  -
  8 فروردین 95

  با جاذبه های منطقه باواریای آلمان آشنا شده و از دیدن زیبایی های خیره کننده این مناطق از جمله مناظر کوهستانی، دریاچه ها، مراکز خرید و استادیوم اختصاصی بایرن مونیخ لذت برده و با گوشه ای از فرهنگ و آداب و رسوم آنان آشنا شوید. لوفت هانزا بزودی پرواز مستقیم از تهران به مونیخ تنها فرودگاه 5 ستاره اروپا دایر می کند.

 • فیلم کابین جدید Premium Economy

  710 بازدید
  -
  18 اسفند 94

  لوفت هانزا کلاس پروازی جدیدی به نام Premium Economy در پروازهای خود من جمله مسیر تهران به فرانکفورت و تهران به مونیخ راه اندازی کرده است که به مسافران آرامش و خدمات بیشتری ارایه می نماید. خودتان ببینید!

 • آشنایی با کابین Business Class

  1,158 بازدید
  -
  13 بهمن 94

  در این ویدیو با امکانات، خدمات و سرویسهای کابین Business لوفت هانزا شامل صندلی تخت خواب شو 1.98 متری آشنا می شوید. هواپیمایی لوفت هانزا با ۶۰ سال سابقه همراهی شما در ایران دارای ۱۰ پرواز هفتگی به فرانکفورت و مونیخ می باشد.

 • آشنایی با کابین اکونومی در پرواز تهران

  1,220 بازدید
  -
  9 دی 94

  در این ویدیو با امکانات، خدمات و سرویسهای کابین اکونومی لوفت هانزا آشنا می شوید. هواپیمایی لوفت هانزا با 60 سال سابقه همراهی شما در ایران دارای 10 پرواز هفتگی به فرانکفورت و مونیخ می باشد.

 • تندرستی و سلامت در پروازهای نوروزی

  1,219 بازدید
  -
  25 اسفند 93

  با انجام چند تمرین و نرمش ساده بر روی صندلی هواپیما، به گردش بهتر خون کمک کنید و از کوفتگی عضلات جلوگیری نمایید. گروه هواپیمایی لوفت هانزا در ایران(هواپیمایی لوفت هانزا و هواپیمایی اتریشی) سال خوب و تعطیلات دلنشینی را برای کلیه هموطنان آرزو می نماید

 • سال 2015 مبارک!

  1,511 بازدید
  -
  23 دی 93

  لوفت هانزا سالی پر از شادی و لحظات خوش به همراه موفقیت و سفرهای فراوان را برای همه فارسی زبانان آرزو می نماید.

 • موزیسین!

  11,110 بازدید
  -
  26 مهر 93

  لوفت هانزا با معرفی کلاس پروازی جدید(Premium Economy) سعی بر این دارد که راحتی و آسایش در هنگام سفر را - در ازای پرداخت مبلغ کمی - در اختیار تعداد زیادی از مسافران قرار دهد.

 • گردش علمی در کارخانه بویینگ!

  3,468 بازدید
  -
  16 شهریور 93

  تا به امروز بیش از 1500 فروند هواپیمای بویینگ توسط این شرکت ساخته شده است. آخرین مراحل آماده سازی و تحویل "هفتاد و ششمین" بویینگ لوفت هانزا را از درون آشیانه بویینگ در شهر سیاتل تماشا کنید.

 • کمپین حمایت لوفت هانزا از تیم ملی آلمان در جام جهانی

  2,398 بازدید
  -
  17 خرداد 93

  لوفت هانزا مسافران خود که در حال پرواز از مونیخ به برلین(برای تماشای فینال جام حذفی آلمان) هستند را با هدیه ویژه ای غافل گیر می کند! لباس تیم ملی فوتبال آلمان برای همه مسافران. و این تازه شروع ماجراست! 20 نفر از مسافران این پرواز نیز بلیط به مقصد برزیل را برای تماشای جام جهانی را به دست آورده اند ...

 • آفساید - ویدیوی تبلیغاتی لوفت هانزا با همکاری بایرن مونیخ

  4,383 بازدید
  -
  16 فروردین 93

  در این ویدیوی طنز،خدمه پرواز لوفت هانزا سعی می کنند قانون آفساید را برای یکدیگر توضیح دهند، که البته هیچ کدام موفق به این کار نمیشوند! در آخر یکی از مهمانداران از توماس مولر(بهترین گلزن جام جهانی 2010) می خواهد که طرز استفاده از جلیقه نجات را توضیح بدهد که او نیز این کار را بلد نیست. شعار تبلیغاتی این ویدئو: لوفت هانزا پرواز کردن را خوب بلد است و بایرن مونیخ خوب فوتبال بازی کردن را

 • لوفت هانزا - رنگ آمیزی اشتیاق!

  1,394 بازدید
  -
  4 اسفند 92

  جایزه ویژه: سفر به برزیل و تجربه شور و اشتیاق جام جهانی فوتبال. یکی از انواع هواپیماهای لوفت هانزا را انتخاب کنید و با سلیقه خودتان و با الهام گرفتن از تیم های حاضر در جام جهانی آنها را رنگ آمیزی کنید. اطلاعات بیشتر در: https://apps.facebook.com/coloursofpassion

 • طراحی جدید ناوگان هواپیمایی اتریشی

  4,366 بازدید
  -
  7 بهمن 92

  ویدئوی دور تند از چگونگی تجهیز و آماده سازی یکی از هواپیماهای شرکت هواپیمایی اتریشی. این شرکت یکی از خطوط هوایی عضو کنسرسیوم لوفت هانزا است که نزدیک به سی سال است که در ایران فعالیت مینماید.

 • سرویس کابین درجه یک لوفت هانزا از نگاه یک مسافر حرفه ای

  3,146 بازدید
  -
  26 آبان 92

  با گزارشگر یک مجله تخصصی سفر همراه شوید و لحظه به لحظه سفر در کابین فرست کلاس لوفت هانزا را تجربه نمایید. از صرف شام و صبحانه تا خواب شبانه و پوشیدن لباس خواب!

 • تمدید قرارداد لوفت هانزا و بایرن مونیخ

  559 بازدید
  -
  14 مهر 92

  لوفت هانزا قرارداد خود با قهرمان اروپا را تا پنج سال دیگر تمدید کرد. رئیس باشگاه بایرن مونیخ از همکاری با لوفت هانزا ابراز خرسندی کرده و از آسایش، امنیت و نظم و انضباط در پرواز های لوفت هانزا به عنوان مزایای این قرارداد یاد میکند. بر این اساس لوفت هانزا تیم فوتبال بایرن مونیخ را با پرواز اختصاصی به شهرهای مختلف دنیا خواهد برد.

 • نقاشی بزرگترین هواپیمای جهان

  3,595 بازدید
  -
  2 مهر 92

  ادغام هنرمندانه تکنولوژی، متالوژی و اکولوژی! استفاده از رنگ های ویژه ضدخوردگی با فن آوری نانو تکنولوژی. سازگاری با محیط زیست و ضخامتی به اندازه یک تار موی انسان با قابلیت عملکرد از 60- تا 70+ سانتیگراد بخشی از ویژگی های فنی به کار گرفته شده در این کارگاه نقاشی است.

 • تیک آف ایرباس 380 را از درون کابین خلبان تماشا کنید

  12,247 بازدید
  -
  12 شهریور 92

  تیک آف بزرگترین هواپیمای مسافربری هواپیمایی لوفت هانزا را این بار از زاویه دید خلبان تجربه کنید.

 • کارتون هواپیماها - سری اول

  9,841 بازدید
  -
  27 مرداد 92

  کارتون سه بعدی هواپیماها جدیدترین محصول والت دیزنی با مشارکت هواپیمایی لوفت هانزا است که پر از هیجان و صحنه های آکروباتیک و تعقیب و گریز هوایی است. کودکان و نوجوانان برای دانلود پوستر و شرکت در بازی آنلاین میتوانند به سایت Lufthansa-planes.com سری بزنند.

 • یک روز عادی در فرودگاه فرانکفورت

  8,204 بازدید
  -
  14 مرداد 92

  پرواز روزانه به 165 شهر مختلف در 75 کشور. وجود برنامه پروازی متنوع و فشرده در بزرگترین فرودگاه اروپا باعث کاهش چشمگیر مدت زمان انتظار برای پرواز بعدی و افزایش سرعت رسیدن به مقصد نهایی مهمترین مزیتی که از نظر یک مسافر ترانزیتی به مقصد آمریکا، کانادا و حتی اروپا وجود دارد.

 • مسابقه ویژه ماه رمضان شامل 20 بلیط به تمام نقاط دنیا

  720 بازدید
  -
  22 تیر 92

  جوایز این دوره:10 بلیط رفت و برگشت مجانی + 10 بلیط رفت و برگشت نیم بها اگر کسی از نزدیکان شما خارج از کشور و دور از خانواده زندگی میکند، مشخصات وی را با ما و دیگران به اشتراک گذاشته و بیشترین رای ممکن را برایش جمع آوری کنید. در پایان 10 نفری که بیشترین رای را داشته باشند با هواپیمایی لوفت هانزا به خانه سفر خواهند کرد. برای قدردانی 10 بلیط نیم بها نیز به کسانی که افراد برنده را معرفی کرده اند تعلق میگیرد. http://www.lufthansa-ramadan2013.com

 • پرنده ی جذاب!

  5,255 بازدید
  -
  17 تیر 92

  پرنده ی جذاب! ترجمه زیرنویس: پرنده ای با پرهای جذاب | پرنده ای با چشم های جذاب | پرنده ای با منقار جذاب | پرنده ای با قیمت های جذاب!! | با بیش از 100 مقصد پروازی در سراسر اروپا

 • غذای پرنده!

  6,502 بازدید
  -
  12 تیر 92

  گفتار متن ویدئو: ما از پیش مطلع بودیم که غذای در حال پرواز، غذای متفاوتی است! حالا این غذا متفاوت تر از قبل شده است(کنایه به منوی جدید هواپیمایی لوفت هانزا در بیزنس کلاس)

 • این آلمانی ها!

  6,312 بازدید
  -
  11 تیر 92

  ویدئوی تبلیغاتی هواپیمایی لوفت هانزا با نگاهی طنزآمیز به ویژگی های ستایش شده فرهنگ آلمان(انضباط، وقت شناسی، دیسیپلین، کمال گرایی و ...) و نمود آن در کیفیت سرویس و خدمات هواپیمایی لوفت هانزا

این کانال رسمی به درخواست لوفت هانزا - Lufthansa ایجاد شده است .