در حال بارگذاری
 • 17
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 27.5هزار
  بازدید

مرکز آموزش مهندسی MeM

هدف از راه اندازی این بخش قراردادن آموزش های مرتبط با مهندسی به صورت ویدیو می باشد. MeM تلاش خواهد نمود، بخشی از آموزش هایی که به صورت حضوری برگزار می نماید به صورت ویدیو در اختیار مخاطبان قرار دهد. 02191001530

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

هدف از راه اندازی این بخش قراردادن آموزش های مرتبط با مهندسی به صورت ویدیو می باشد. MeM تلاش خواهد نمود، بخشی از آموزش هایی که به صورت حضوری برگزار می نماید به صورت ویدیو در اختیار مخاطبان قرار دهد. 02191001530

 • 17
  دنبال کننده
 • 1
  دنبال شونده
 • 27.5هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • ویدیو دوره پایپینگ (تابستان96) - شروع دوره

  12 بازدید

  دوره پایپینگ ترکیب تخصصهای مورد نیاز در صنعت برای طراحی پایپینگ می باشد بدین معنی که چهار تخصص به همراه نرم افزارهای مربوطه آموزش داده می شود این چهار تخصص شامل : طراحی، متریال، ساپورت و تحلیل تنش بعلاوه نرم افزارهای PDMS و CAESAR II می باشد، در کنار این نرم افزار PDMS دو ماژول ادمین و کاتالوگ رو هم در دو جلسه مجزا برایتان تدریس خواهیم کرد.

 • سمینار معرفی دوره سیویل واحد های نفتی

  22 بازدید

  یکی از دوره های بسیار تخصصی و پر مخاطب برای مهندسان عمران، دوره تربیت کارشناس سیویل واحد های نفتی می باشد. همواره سعی کردیم بهترین کیفیت ممکن را در این دوره ارائه دهیم. این ویدیو جهت مشاوره تخصصی برای مخاطبان این دوره تولید و تدوین شده است.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به سایت MeM.ir مراجعه کنید. 02191001530

 • بازدید از کارخانه تجهیزات کنترل - دوره طراحی ابزار دقیق

  22 بازدید

  فراگیران این دوره ( تربیت کارشناس ابزار دقیق) با هماهنگی استاد دوره ،به کارخانه عیوض تکنیک برای بازدید و مشاهده روند تولید قطعات رفتند تا مطالب گفته شده در کلاس هم به خوبی یاداوری شود و به خوبی جا بیفتد. برای اطلاع از روند برگزاری این دوره به سایت MeM,IR مراجعه کنید و با باشماره 021-66014921 تماس بگیرید.

 • فیلم مشاوره تخصصی دوره سیویل واحد های نفتی و صنعتی

  400 بازدید

  یکی از دوره های بسیار تخصصی برای مهندسان عمران، دوره تربیت کارشناس سیویل واحد های نفتی می باشد. همواره سعی کردیم بهترین کیفیت ممکن را در این دوره ارائه دهیم.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به سایت MeM.ir مراجعه کنید.

 • ویدیو دوره طراحی فرایند (تابستان96) - شروع دوره

  35 بازدید

  دوره طراحی فرآیند شامل شبیه سازی فرایندها و طراحی با نرم افزارAspen plus|اصول طراحیPFD P

 • ویدیو دوره رله و حفاظت (تابستان96) - خط و ترانس

  23 بازدید

  دوره تخصصی رله و حفاظت شامل حفاظت و هماهنگی حفاظتی رله ها، حفاظت موتور، ترانسفورماتور، پست و خطوط انتقال، رله زیمنس SIPROTEC و نرم افزارDIGSI، رله اشنایدر میباشد.برای اطلاعات بیشتر با شماره 91001533-021تماس بگیرید.

 • فیلم مشاوره تخصصی دوره روشنایی و نورپردازی

  397 بازدید

  یکی از دوره های بسیار تخصصی و پر مخاطب برای مهندسان برق دوره تربیت کارشناس روشنایی و نورپردازی می باشد. همواره سعی کردیم بهترین کیفیت ممکن را در این دوره ارائه دهیم. این ویدیو جهت مشاوره تخصصی برای مخاطبان این دوره تولید و تدوین شده است.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به سایت MeM.ir مراجعه کنید.

 • ویدیو دوره رله و حفاظت (تابستان96) - شروع دوره

  266 بازدید

  دوره تخصصی رله و حفاظت شامل حفاظت و هماهنگی حفاظتی رله ها، حفاظت موتور، ترانسفورماتور، پست و خطوط انتقال، رله زیمنس SIPROTEC و نرم افزارDIGSI، رله اشنایدر میباشد.برای اطلاعات بیشتر با شماره 91001530-021تماس بگیرید.

 • فیلم مشاوره تخصصی دوره کنترل و ابزار دقیق

  149 بازدید

  یکی از دوره های بسیار تخصصی و پر مخاطب برای مهندسان برق دوره تربیت کارشناس کنترل و ابزار دقیق می باشد. همواره سعی کردیم بهترین کیفیت ممکن را در این دوره ارائه دهیم. این ویدیو جهت مشاوره تخصصی برای مخاطبان این دوره تولید و تدوین شده است.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به سایت MeM.ir مراجعه کنید.

 • ویدیو دوره تابلو الکتریکی(بهار 96) - مبحث تابلو مقدمات

  72 بازدید

  دوره تابلو های الکتریکی (برق) شامل نقشه کشی تابلو های برق با استفاده از نرم افزارeplan و همچنین مطالعات شبکه با نرم افزارetap و طراحی تابلوهای بانک خازنی.برای اطلاعات بیشتر با شماره 91001530-021تماس بگیرید.

 • ویدیو دوره تابلو الکتریکی(بهار 96) - مبحث ETAP

  79 بازدید

  این دوره شامل تابلوهای الکتریکی مقدماتی و پیشرفته، طراحی فیدر های مختلف، نقشه کشی تابلو های برق با استفاده از نرم افزار ePLAN، مطالعات شبکه با نرم افزارETAP،طراحی تابلو های بانک خازنی و هارمونیک فیلتر، حل پروژه طراحی تابلو، بازدید از کارخانه تابلو سازی میباشد.برای اطلاعات بیشتر با شماره 91001530-021تماس بگیرید.

 • فیلم مشاوره تخصصی دوره رله و حفاظت

  118 بازدید

  یکی از دوره های بسیار تخصصی و پر مخاطب برای مهندسان برق دوره تربیت کارشناس رله و حفاظت می باشد. همواره سعی کردیم بهترین کیفیت ممکن را در این دوره ارائه دهیم. این ویدیو جهت مشاوره تخصصی برای مخاطبان این دوره تولید و تدوین شده است.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به سایت MeM.ir مراجعه کنید.

 • گزارش عملکردMEM وتبریک سال نو

  119 بازدید

  این فیلم شامل عملکرد مرکزآموزشی مهندسی MEM در سال 95 به همراه مصاحبه ای از فراگیران دوره های مختلف میباشد.

 • فیلم مشاوره تخصصی دوره طراحی فرآیند

  21,562 بازدید

  یکی از دوره های بسیار تخصصی و پر مخاطب برای مهندسان شیمی ، نفت ، گاز و پتروشیمی ، دوره تربیت کارشناس فرآیند می باشد. همواره سعی کردیم بهترین کیفیت ممکن را در این دوره ارائه دهیم. این ویدیو جهت مشاوره تخصصی برای مخاطبان این دوره تولید و تدوین شده است.شما می توانید برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره به سایت MeM.ir مراجعه کنید. 02191001530

 • بازدید از کارخانه تابلو سازی - دوره تابلو الکتریکی

  1,441 بازدید

  فراگیران این دوره ( تربیت کارشناس تابلو الکتریکی) با هماهنگی استاد دوره ،به کارخانه تابلو سازی پارسیان فجر تابلو برای بازدید و مشاهده روند تولید قطعات و تابلو رفتند تا مطالب گفته شده در کلاس هم به خوبی یاداوری شود و به خوبی جا بیفتد. برای اطلاع از روند برگزاری این دوره به سایت MeM,IR مراجعه کنید و با باشماره 021-66014921 تماس بگیرید.

 • چالش مانکن دوره کنترل و ابزار دقیق

  187 بازدید

  یک حرکت جالب در دوره خوب ابزار دقیق که به دلیل صمیمت بین بچه ها به خوبی انجام شد.

 • فیلم مشاوره ای دوره تربیت کارشناس #پایپینگ

  1,106 بازدید

  این فیلم جهت معرفی دوره تربیت کارشناس پایپینگ تولید شده است.علاقه مندان به این دوره میتوانند دید خوبی از این دوره که توسط مرکزاموزشی mem برگزار میشود بگیرند. برای دیدن جزییات این دوره به سایت MEM.ir مراجعه کنید.

 • (نمایش حرفه ایSLD درETAP)One-Line Diagram Presentations

  151 بازدید

  استفاده از دیتا بیس چند بعدی برای بهبود نمایش SLD ها در ETAP

 • فیلم آموزشی مقدمه ای بر Coordination در نرم افزار ETAP

  251 بازدید

  در این فیلم با مقدمه ای بر Coordination به صورت ساده در نرم افزار ETAP آشنا می شوید. نرم افزار ETAP یکی از پر کاربردترین نرم افزار ها در زمینه شبیه سازی می باشد که امروزه در صنعت برق بالاخص بخش پلنت های صنعتی کاربردهای فراوانی دارد. جهت اطلاعات و آموزش بیشتر می توانید به سایت ETAP.ir مراجعه نمایید. ETAP.IR

 • آنالیز پخش بار در ETAP

  426 بازدید

  در این فیلم با نحوه انجام آنالیز پخش بار به صورت ساده در نرم افزار ETAP آشنا می شوید. نرم افزار ETAP یکی از پر کاربردترین نرم افزار ها در زمینه شبیه سازی می باشد که امروزه در صنعت برق بالاخص بخش پلنت های صنعتی کاربردهای فراوانی دارد. جهت اطلاعات و آموزش بیشتر می توانید به سایت ETAP.ir و یا سایت MeM.ir مراجعه نمایید.

 • آموزش کشیدن تک خطی (مدار قدرت) در ETAP

  686 بازدید

  در این فیلم با نحوه کشیدن تک خطی در ETAP آشنا می شوید. نرم افزار ETAP یکی از پر کاربردترین نرم افزار ها در زمینه شبیه سازی می باشد که امروزه در صنعت برق بالاخص بخش پلنت های صنعتی کاربردهای فراوانی دارد. جهت اطلاعات و آموزش بیشتر می توانید به سایت ETAP.ir و یا سایت MeM.ir مراجعه نمایید.