در حال بارگذاری

پرشیا استیل

شرکت پرشیا استیل تولید کننده تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، سرد خانه ، رستوران ، فست فود و کافی شاپ ،بیمارستها ، هتل ها و ...از شما عزیزان به بازدید از محصولات خود در سایت WWW.PERSIASTEEL.COM دعوت می نماید.
+ دنبال کردن1
برای دنبال کردن کانال "پرشیا استیل" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 940

همه ویدیو ها

 • برگزاری پخت زنده پرشیا با حضور مهندسین صحیح النسب

  53 بازدید
  -
  8 مهر 95

  برگزاری LIVE COOKING شرکت پرشیا استیل با حضور مدیران شرکت مهندسی صحیح النسب لطفاً جهت اطلاع از زمان برگزاری LIVE COOKING ها و ثبت نام به سایت WWW.PERSIASTEEL.COM مراجعه فرمایید.

 • تجهیزات آشپزخانه صنعتی پرشیا استیل

  219 بازدید
  -
  8 مهر 95

  شرکت پرشیا استیل تولید کننده تجهزات پخت غذا ، سرو غذا ، سرمایش ، آماده سازی ، ماشین آلات ، فست فود و کافی شاپ ، تجهیزات انبار ، تجهیزات ظرف شویی ، تجهیزات نظافتی و خط کامل سلف سرویس سفارشی شما عزیزان را بازدید از سایت www.persiasteel.com دعوت می نماید.

 • افتتاحیه آشپزخانه پخت زنده پرشیا استیل با همکاری رشنال

  82 بازدید
  -
  3 مهر 95

  شرکت پرشیا استیل مفتخر است با مشارکت شرکت های همکار خارجی ، برای اولین بار اقدام به افتتاح آشپزخانه پخت زنده خود نماید.از متقضیان علاقه مند به حضور در این افتتحایه دعوت می شود جهت هماهنگی با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایند. www.persiasteel.com

 • چهاردمین نمایشگاه صنعت ساختمان در سال 93

  4 بازدید
  -
  21 شهریور 95

  حضور متداول شرکت پرشیا استیل در نمایشگاه های مختلف در سر تا سر کشور www.persiasteel.com

 • شرکت پرشیا استیل طراح و تولید کننده تجهیزات آشپزخانه

  223 بازدید
  -
  13 شهریور 95

  شرکت پرشیا استیل با داشتن دانش روز و سه دهه تجربه در طراحی،تولید و تجهیز آشپزخانه های صنعتی،سلف سرویس،سردخانه و سیستم تهویه آشپزخانه و نیز ارائه خدمات از جمله طراحی تاسیسات و چیدمان آشپزخانه های صنعتی آماده برای خدمتگزاری می باشد. از دیگر خدمات این شرکت واردات ماشین آلات و تجهیزات آشپزخانه هاس صنعتی از شرکت های معتبر خارجی و نیز ارائه خدمات بعد از فروش کلیه محصولات تولیدی شرکت می باشد.

 • تجهیزات آشپزخانه های صنعتی پرشیا استیل

  333 بازدید
  -
  19 بهمن 94

  شرکت پرشیا استیل پیشرو در صنعت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی www.persiasteel.com


  تبلیغات