در حال بارگذاری

sarv

درج تولیدات شخصی از سینمای انقلابی - تمامی آثار محصول خودمان است
+ دنبال کردن6
برای دنبال کردن کانال "sarv" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 9,058

همه ویدیو ها

 • گفتگوی جذاب دو دختر مدافع حرم

  7,064 بازدید
  -
  22 دی 95

  مستند اسوه: محدثه باقری دختر شهید مدافع حرم عبدالله باقری خیلی دوست داشت کارگردان شود. مستند اسوه قدمی بود برای نزدیک شدن او به آرزویش. این مستند در اکثر شبکه های ایران اسلامی به نمایش درآمده و جایزه های بسیاری را نیز دریافت کرده است. این مستند در فروردین سال نود و پنج ساخته شده است.

 • #شیخ_شجاع_شیعه_را_آزاد_کنید

  360 بازدید
  -
  13 خرداد 95

  آخرین موشن گرافی ساخته شده درباره حوادث نیجریه و شیخ ابراهیم زکزاکی رهبرشیعیان آفریقا با کیفیت HD نامزد دزیافت بهترین موشن گرافیک از هفتمین جشنواره فیلم عمار.(کارگردان: علی سرو)

 • تیزر مستند اسوه

  440 بازدید
  -
  21 اردیبهشت 95

  تیزر مستند اسوه با حضور خانواده شهید مدافع حرم عبدالله باقری و خانواده شهید مدافع حرم محمد رضا جبلی که در شبکه مستند به نمایش در آمد. کارگردان: محدثه باقری(دختر شهید مدافع حرم) تهیه کننده: علی سرو برای مشاهده مستند کامل به لینک زیر مراجعه نمایید: http://www.aparat.com/v/Lml5c

 • اسوه

  1,178 بازدید
  -
  21 اردیبهشت 95

  محدثه باقری دختر شهید مدافع حرم عبدالله باقری خیلی دوست داشت کارگردان شود. مستند اسوه قدمی بود برای نزدیک شدن او به آرزویش.این مستند در فروردین سال نود و پنج ساخته و در نوزدهم اردیبهشت ماه از شبکه مستند پخش گردید همچنین از شبکه های نهال, سه, یک و افق نیز به نمایش گذاشته و برنده جایزه ویژه هفتمین جشنواره مردمی عمار گردید. نظرات شما تنها راه حمایت شما از ما می باشد.


  تبلیغات