در حال بارگذاری
 • 6
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 4.1هزار
  بازدید

آریا گستر افزار (مقالات)

 • 6
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 4.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • 0:3

  آموزش Cinema4D : طراحی صحنه تخریب دیوار با افکت گرد و خ

  63 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/c4 وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Cinema4D : طراحی صحنه تخریب دیوار با افکت گرد و خاک توی این آموزش، نحوه طراحی صحنه تخریب دیوار با افکت گرد و خاک رو با Cinema4D با هم می بینیم. برای اینکه لحظه تخریب دیوار ظاهری واقعی داشته باشه، فقط خرد شدن آجرها کافی نیست. بلکه گرد و خاک هم باید ایجاد بشه.

 • 0:4

  آموزش 3Ds Max : تنظیم Camera Projection

  32 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/quick-tip-how-to-setup-camera-projection-in-3ds-max/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : تنظیم Camera Projection توی این آموزش، روش تنظیم Camera Projection رو با استفاده از Camera Map per Pixel Shader در نرم افزار 3Ds Max با هم می بینیم.

 • آموزش After Effects : متحرک سازی فیلم عکاسی

  84 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/splice-together-a-quick-filmstrip-animation/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : متحرک سازی فیلم عکاسی توی این آموزش، یک فیلم عکاسی رو با Photoshop درست می کنیم و بعد هم با استفاده از امکانات After Effects، اون رو متحرک می کنیم.

 • 0:7

  آموزش After Effects : تبدیل انیمیشن به دید برجسته

  41 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/convert-your-animations-for-stereoscopic-viewing/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : تبدیل انیمیشن به دید برجسته توی این آموزش، نحوه تبدیل انیمیشن به دید برجسته رو با هم می بینیم. برای این کار، از 3Ds Max یا هر نرم افزار سه بعدی دیگه (Blender, Cinema4D) کمک می گیریم.

 • 0:3

  آموزش Cinema4D : طراحی چرخ های تانک با استفاده از Xpres

  145 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/rigging-a-detailed-tank-track-using-c4d-xpresso-and-mograph/ وبسایت محصولات آریاگستر: http:// http://aryagostarafzar.com/ آموزش Cinema4D : طراحی چرخ های تانک با استفاده از Xpresso و Mograph توی این آموزش، نحوه طراحی چرخ های تانک رو با استفاده از Cinema4D با هم می بینیم. برای این کار از Xpresso و Mograph هم کمک می گیریم.

 • 0:7

  آموزش Maya : پروجکشن با دوربین

  38 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : پروجکشن با دوربین با روش پروجکشن با دوربین در Maya میشه حس حرکت یک تصویر ثابت رو ایجاد کرد. توی صنعت فیلم سازی و تلویزیون، خیلی از این تکنیک استفاده میشه. یادگیری این روش، کاربرد زیادی به همراه داره.

 • آموزش Cinem4D : استفاده از Sound Effector در انیمیشن

  45 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/cinema-4d-using-sound-effector-to-create-animations/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Cinem4D : استفاده از Sound Effector در انیمیشن Sound Effector، یکی از ابزارهای مهم Cinema4D هست که برای هماهنگ سازی فایل صوتی با انیمیشن مورد استفاده قرار می گیره.

 • 0:5

  Parent Constraint

  59 بازدید

 • 0:7

  ویژگی Thin Film Shader در Cinema 4D R18

  74 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/cinema-4d-features وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com معرفی ویژگی های جدید سینما فوردی 18 - Cinema 4D R18

 • 0:8

  ویژگی Object Tracking در Cinema 4D R18

  73 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/cinema-4d-features وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com معرفی ویژگی های جدید سینما فوردی 18 - Cinema 4D R18

 • 0:5

  آموزش After Effects و Cinema4D : ادغام فایل ها

  95 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/integrating-cinema-4d-i وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com آموزش After Effects و Cinema4D : ادغام فایل ها هرقدر بیشتر با After Effects کار کنین، بیشتر متوجه میشید وارد کردن فایل سایر برنامه ها به داخل این برنامه چقدر می تونه جالب باشه. توی این آموزش، یک صحنه از Cinema 4D رو وارد After Effects می کنیم.

 • آموزش Unity : هنر بازی سازی سه بعدی با Flat Shaded

  233 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/go-beyond-retro-pixel-art-with-flat-shaded-3d-in-unity/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com آموزش Unity : هنر بازی سازی سه بعدی با Flat Shaded توی این آموزش، نحوه طراحی گرافیک های سه بعدی Flat Shaded رو برای بازی سازی با Unity بهتون نشون میدم و بهتون میگم که چرا اول باید این مهارت رو کسب کنین.

 • آموزش Unity : هنر بازی سازی سه بعدی با Flat Shaded

  223 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/go-beyond-retro-pixel-art-with-flat-shaded-3d-in-unity/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com آموزش Unity : هنر بازی سازی سه بعدی با Flat Shaded توی این آموزش، نحوه طراحی گرافیک های سه بعدی Flat Shaded رو برای بازی سازی با Unity بهتون نشون میدم و بهتون میگم که چرا اول باید این مهارت رو کسب کنین.

 • 0:5

  آموزش After Effects : طراحی آتش با استفاده از CC Partic

  97 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-fairly-realistic-fire-using-cc-particle-world/ وبسایت محصولات آریاگستر: آموزش After Effects : طراحی آتش با استفاده از CC Partic با استفاده از CC Particle World نرم افزار After Effects، کارهای زیادی میشه انجام داد. توی این آموزش، طراحی آتش رو با این پلاگین یاد می گیریم.

 • طراحی افکت الهام گرفته شده از فیلم Bourne Ultimat

  52 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-an-effect-inspired-by-the-bourne-ultimatum-end-credits-sequence/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com طراحی افکت الهام گرفته شده از فیلم Bourne Ultimat توی این آموزش، نحوه استفاده از Trapcode Particular رو برای طراحی افکت الهام گرفته شده از فیلم Bourne Ultimatum یاد می گیریم.

 • 0:6

  ایجاد VFX Shot سوختن ساختمان با After Effects

  127 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-a-burning-building-vfx-shot/ وبسایت محصولات آریاگستر: http;//aryagostarafzar.com ایجاد VFX Shot سوختن ساختمان با After Effects توی این آموزش، نحوه ایجاد VFX Shot سوختن ساختمان رو با هم می بینیم.

 • طراحی منظره زیر آب با After Effects

  95 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی این ویدئو در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-an-underwater-scene/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com طراحی منظره زیر آب با After Effects توی این آموزش، با طراحی متن با پس زمینه و محیطی جالب آشنا میشید و یاد می گیرید که چطور از ابزارها و پلاگین های افتر افکت برای طراحی منظره زیر آب استفاده کنید.

 • 0:4

  طراحی افکت متنی متحرک و درخشان ولنتاین با Photoshop

  574 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی این ویدئو در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-an-animated-glittering-valentines-day-text-effect/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com طراحی افکت متنی متحرک و درخشان ولنتاین با Photoshop توی این آموزش، برای طراحی افکت متنی و متن متحرک، از Smart Objects کمک می گیریم. با استفاده از Smart Objects به سادگی می تونیم افکت رو به روز کنیم.

 • 0:6

  متحرک سازی دست نوشته زیبا در After Effects

  194 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی این ویدئو در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-an-elegantly-handwritten-text-reveal/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostar.com متحرک سازی دست نوشته زیبا در After Effects توی این آموزش، نحوه متحرک سازی دست نوشته و خودنویس رو روی کاغذ یاد می گیرید تا به این ترتیب بتونید نوشته ای به سبک قدیمی طراحی کنید.

 • 0:4

  ساخت امضای نوشتاری با دود در After Effects

  372 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی این ویدیو در وبسایت ما : http://aryagostarafzar.com/articles/create-an-e وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com ساخت امضای نوشتاری با دود در After Effects توی این دوره آموزشی، نحوه ساخت عنوان نوشتاری به شکل دود رو با Trapcode Particular یاد می گیرید. از افکت نهایی میشه برای اهداف زیادی استفاده کرد. به خصوص برای درست کردن امضاهای شخصی و منحصر به فرد کاری.

 • 0:5

  شبیه سازی حرکت واقعی دوربین با تکنیک Parallax

  740 بازدید

  مشاهده مقاله این ویدئو در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create- وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com شبیه سازی حرکت واقعی دوربین با تکنیک Parallax توی این آموزش، شبیه سازی حرکت واقعی دوربین رو با تکنیک Parallax یاد می گیرید.از این افکت عمدتا برای ساخت فیلم های مستند در شرایطی که فیلم اون رویداد در دسترس نیست یا فقط یک فریم از اون موجود هست، استفاده میشه.

 • افکت سریع: Magnifying Track Matte در After Effects

  581 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی این ویدیو در وبسایت ما : http://aryagostarafzar.com/articles/quick-effect-magnifying-track-matte وبسایت محصولات اریاگستر : http://aryagostarafzar.com افکت سریع: Magnifying Track Matte در After Effects توی این آموزش، کار با افکت ذره بین رو با استفاده از Track Matte یاد می گیرید. از افکت نهایی میشه برای اهداف زیادی استفاده کرد از جمله طراحی پس زمینه حرفه ای برای عناصری مثل لوگو