در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 6.6هزار
  بازدید

آریا گستر افزار (مقالات)

 • 7
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 6.6هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • آموزش Maya : متحرک سازی سبزه و گل

  22 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-maya-متحرک-سازی-سبزه-گل/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : متحرک سازی سبزه و گل توی این آموزش، متحرک سازی سبزه و گل رو با Paint Effects و با استفاده از نرم افزار Maya ، یاد می گیریم.

 • آموزش 3Ds Max : متحرک سازی بادسنج با استفاده از Mass FX

  43 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/آموزش-3ds-max-متحرک-سازی وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : متحرک سازی بادسنج با استفاده از Mass FX توی این آموزش، متحرک سازی بادسنج با استفاده از Mass Fx رو توی 3Ds Max با هم می بینیم و با روش تنظیم صحنه آشنا میشیم.

 • 0:8

  آموزش Maya : خروجی با Motion Blur

  58 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/quick-tip-rendering-with-motion-blur-in-maya/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : خروجی با Motion Blur توی این آموزش، خروجی با Motion Blur رو با نرم افزار Maya با هم می بینیم.

 • آموزش After Effects : طراحی نوسان نور لامپ با استفاده ا

  55 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/creating-bulb-fluctuation-using-expressions-in- وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی نوسان نور لامپ با استفاده از Expression توی این آموزش، طراحی نوسان نور لامپ با استفاده از Expression نرم افزار After Effects رو با هم می بینیم. نوسان رو میشه به صورت دستی یا خودکار کنترل کرد.

 • آموزش 3Ds Max : کنترل سرعت و چرخش پروانه با Wire Parame

  65 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/controlling-a-propellers-rotation-and-speed-with-wire-parameter-in-3ds-max/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : کنترل سرعت و چرخش پروانه با Wire Parameter توی این آموزش، روش کنترل سرعت و چرخش پروانه با Wire Parameter رو با نرم افزار 3Ds Max با هم می بینیم. بیاین شروع کنیم!

 • 0:8

  آموزش 3Ds Max : پاره کردن پارچه توی این آموزش، نحوه پا

  69 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/tearing-the-cloth-in-3ds-max/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : پاره کردن پارچه توی این آموزش، نحوه پاره کردن پارچه با 3Ds Max رو می بینیم. اول از همه پاره کردن پارچه از طریق کشیدن و بعد هم با استفاده از شمشیر می بینیم. ب

 • 0:6

  آموزش After Effects : متحرک سازی عقربه های ساعت

  101 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/creating-clock-hand-animations-in-after-effects/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : متحرک سازی عقربه های ساعت توی این آموزش، نحوه متحرک سازی عقربه های ساعت رو با After Effects و با کمک چند تا Expression ساده،رو با هم می بینیم. بیاین شروع کنیم!

 • 0:4

  آموزش 3Ds Max : ایجاد Reflective Sheen

  35 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/creating-a-reflective-sheen-in-3ds-max/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : ایجاد Reflective Sheen توی این آموزش، نحوه ایجاد Reflective Sheen رو باز 3Ds Max با هم می بینیم. بعد هم بقیه کار رو با نرم افزار After Effects دنبال می کنیم.

 • آموزش After Effects : طراحی تار عنکبوت در 3Ds Max

  219 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/creating-realistic-spider-web-in-3ds-max-and-after-effects/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی تار عنکبوت در 3Ds Max توی این آموزش، طراحی تار عنکبوت در 3Ds Max با After Effects رو با هم می بینیم. برای این کار از ابزارها و تکنیک های شبیه سازی استفاده می کنیم.

 • 0:6

  آموزش After effects : متحرک سازی جزیره ایزومتریک

  53 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/animate-an-isometric-vector-isl وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After effects : متحرک سازی جزیره ایزومتریک توی این آموزش، نحوه متحرک سازی جزیره ایزومتریک رو با هم می بینیم. اول از همه بخش های مختلف این جزیره رو توی Illustrator طراحی می کنیم و بعد هم اون ها رو با After Effects، متحرک می کنیم.

 • 0:3

  آموزش 3Ds Max : طراحی بارش تیر

  55 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/creating-a-rain-of-arrows-scene-in-3ds-max/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : طراحی بارش تیر توی این آموزش، طراحی بارش تیر با 3Ds Max رو با هم می بینیم. برای این کار از Particle Flow کمک می گیریم و این افکت رو متحرک می کنیم. بیاین شروع کنیم!

 • 0:6

  آموزش 3Ds Max : متحرک سازی ویروس کشنده

  62 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/creating-a-deadly-virus-animation-in-3ds-max/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : متحرک سازی ویروس کشنده توی این آموزش، نحوه متحرک سازی ویروس کشنده با 3Ds Max رو با هم می بینیم و با روش مدل سازی، متحرک سازی، اضافه کردن متریال و نورپردازی و در نهایت خروجی گرفتن، آشنا میشیم.

 • آموزش After Effects : نحوه 3D Camera Tracking در 3Ds Ma

  99 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/3d-camera-tracking-in-3ds-max-using-after-effects/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : نحوه 3D Camera Tracking در 3Ds Max توی این آموزش، نحوه 3D Camera Tracking در 3Ds Max رو با استفاده از After Effects می بینیم.

 • آموزش After Eefects : متحرک سازی Pac Man - قسمت اول

  29 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/chomp-out-your-own-pac-man-animation-part-1/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Eefects : متحرک سازی Pac Man - قسمت اول توی این آموزش، متحرک سازی Pac Man با After Effects رو با هم می بینیم. این آموزش برای مبتدی ها در نظر گرفته شده.

 • آموزش After Eefects : متحرک سازی روح و Pac Man - قسمت ا

  35 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/chomp-out-your-own-pac-man-animation-part-2/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Eefects : متحرک سازی روح و Pac Man - قسمت اول توی این آموزش، متحرک سازی روح و Pac Man با After Effects رو با هم می بینیم. این آموزش برای مبتدی ها در نظر گرفته شده.

 • آموزش After Effects : متحرک سازی لوگو به صورت کاراکتر

  52 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/animate-your-logo-into-characters/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : متحرک سازی لوگو به صورت کاراکتر توی این آموزش، نحوه متحرک سازی لوگو به صورت کاراکتر رو با After Effects با هم می بینیم. برای اینکار از Trapcode particular 2 هم استفاده می کنیم. .

 • 0:5

  آموزش 3Ds Max : افکت انفجار شیشه با Thinking Particles

  55 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-an-awe وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : افکت انفجار شیشه با Thinking Particles توی این آموزش، نحوه ایجاد افکت انفجار شیشه با 3Ds Max رو یاد می گیریم. برای این کار از Thinking Particles هم کمک می گیریم. Thinking Particles 3، یکی از پلاگین های قدرتمند توی 3Ds Max و Cinema4D هست.

 • 0:8

  آموزش After Effects : طراحی دیوار سه بعدی

  83 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/learn-to-make-a-custom-3d-wall-text-reveal/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی دیوار سه بعدی توی این آموزش، طراحی دیوار سه بعدی رو با استفاده از After Effects یاد می گیریم. برای این کار، تعدادی شکل اختصاصی درست می کنیم و بعد هم متن مورد نظر رو وارد می کنیم.

 • آموزش After Effects : طراحی سیاره گازی غول پیکر

  30 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/create-a-gas-giant-planet-scene-in-after-effects/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : طراحی سیاره گازی غول پیکر توی این آموزش، طراحی سیاره گازی غول پیکر رو با After Effects یاد می گیریم. توی این آموزش، از Fractal Noise به وفور استفاده میشه که کاربرد زیادی هم داره.

 • 0:3

  آموزش Cinema4D : طراحی صحنه تخریب دیوار با افکت گرد و خ

  153 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/c4 وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Cinema4D : طراحی صحنه تخریب دیوار با افکت گرد و خاک توی این آموزش، نحوه طراحی صحنه تخریب دیوار با افکت گرد و خاک رو با Cinema4D با هم می بینیم. برای اینکه لحظه تخریب دیوار ظاهری واقعی داشته باشه، فقط خرد شدن آجرها کافی نیست. بلکه گرد و خاک هم باید ایجاد بشه.

 • 0:4

  آموزش 3Ds Max : تنظیم Camera Projection

  61 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/quick-tip-how-to-setup-camera-projection-in-3ds-max/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش 3Ds Max : تنظیم Camera Projection توی این آموزش، روش تنظیم Camera Projection رو با استفاده از Camera Map per Pixel Shader در نرم افزار 3Ds Max با هم می بینیم.

 • آموزش After Effects : متحرک سازی فیلم عکاسی

  138 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/splice-together-a-quick-filmstrip-animation/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : متحرک سازی فیلم عکاسی توی این آموزش، یک فیلم عکاسی رو با Photoshop درست می کنیم و بعد هم با استفاده از امکانات After Effects، اون رو متحرک می کنیم.

 • 0:7

  آموزش After Effects : تبدیل انیمیشن به دید برجسته

  58 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/convert-your-animations-for-stereoscopic-viewing/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش After Effects : تبدیل انیمیشن به دید برجسته توی این آموزش، نحوه تبدیل انیمیشن به دید برجسته رو با هم می بینیم. برای این کار، از 3Ds Max یا هر نرم افزار سه بعدی دیگه (Blender, Cinema4D) کمک می گیریم.

 • 0:3

  آموزش Cinema4D : طراحی چرخ های تانک با استفاده از Xpres

  212 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/rigging-a-detailed-tank-track-using-c4d-xpresso-and-mograph/ وبسایت محصولات آریاگستر: http:// http://aryagostarafzar.com/ آموزش Cinema4D : طراحی چرخ های تانک با استفاده از Xpresso و Mograph توی این آموزش، نحوه طراحی چرخ های تانک رو با استفاده از Cinema4D با هم می بینیم. برای این کار از Xpresso و Mograph هم کمک می گیریم.

 • 0:7

  آموزش Maya : پروجکشن با دوربین

  49 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Maya : پروجکشن با دوربین با روش پروجکشن با دوربین در Maya میشه حس حرکت یک تصویر ثابت رو ایجاد کرد. توی صنعت فیلم سازی و تلویزیون، خیلی از این تکنیک استفاده میشه. یادگیری این روش، کاربرد زیادی به همراه داره.

 • آموزش Cinem4D : استفاده از Sound Effector در انیمیشن

  57 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/cinema-4d-using-sound-effector-to-create-animations/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://http://aryagostarafzar.com/ آموزش Cinem4D : استفاده از Sound Effector در انیمیشن Sound Effector، یکی از ابزارهای مهم Cinema4D هست که برای هماهنگ سازی فایل صوتی با انیمیشن مورد استفاده قرار می گیره.

 • 0:5

  Parent Constraint

  82 بازدید

 • 0:7

  ویژگی Thin Film Shader در Cinema 4D R18

  112 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/cinema-4d-features وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com معرفی ویژگی های جدید سینما فوردی 18 - Cinema 4D R18

 • 0:8

  ویژگی Object Tracking در Cinema 4D R18

  120 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/cinema-4d-features وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com معرفی ویژگی های جدید سینما فوردی 18 - Cinema 4D R18

 • 0:5

  آموزش After Effects و Cinema4D : ادغام فایل ها

  122 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/integrating-cinema-4d-i وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com آموزش After Effects و Cinema4D : ادغام فایل ها هرقدر بیشتر با After Effects کار کنین، بیشتر متوجه میشید وارد کردن فایل سایر برنامه ها به داخل این برنامه چقدر می تونه جالب باشه. توی این آموزش، یک صحنه از Cinema 4D رو وارد After Effects می کنیم.

 • آموزش Unity : هنر بازی سازی سه بعدی با Flat Shaded

  280 بازدید

  مشاهده مقاله آموزشی در وبسایت ما: http://aryagostarafzar.com/articles/go-beyond-retro-pixel-art-with-flat-shaded-3d-in-unity/ وبسایت محصولات آریاگستر: http://aryagostarafzar.com آموزش Unity : هنر بازی سازی سه بعدی با Flat Shaded توی این آموزش، نحوه طراحی گرافیک های سه بعدی Flat Shaded رو برای بازی سازی با Unity بهتون نشون میدم و بهتون میگم که چرا اول باید این مهارت رو کسب کنین.