در حال بارگذاری

مدیر زوم

مدیر زوم حامی سازمان ها در زمینه ارائه کارگاه های مهارت های رفتاری و رهبری
+ دنبال کردن2
برای دنبال کردن کانال "مدیر زوم" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 8,879

همه ویدیو ها

 • تیپ شناسی شخصیت چیست؟

  152 بازدید
  -
  6 دی 95

  MBTI یک متد است که به ما کمک می کند رفتارها و شخصیت ها را بهتر تحلیل نماییم و شناسایی کنیم. این متد برگرفته از ایده های پرفسور یونگ بوده که بوسیله دو پرفسور آمریکایی سال ها بعد به شکل متد MBTI ارائه شده است. من، علیرضا محمدی شما با را در این جلسه با مقدمات این متد اشنا می کنم.

 • دورن گرایی و برون گرایی

  39 بازدید
  -
  6 دی 95

 • انواع مشتری و نقش لحظات در ارتباط با مشتری

  134 بازدید
  -
  6 دی 95

  زنجیره مشتریان به ارتباط بین مشتری مداری داخلی و بیرونی می پردازد. در این میان باید توجه داشت که مشتری مداری فرآیندی است که از مجموعه ای لحظات تشکیل شده است. من ، علیرضا محمدی به شما خواهم آموخت چگونه در فرآیند مشتری مداری لحظاتی مثبت برای مشتریانتان بیافرینید.

 • معیارهای ارزیابی شما بوسیله مشتریان

  1,267 بازدید
  -
  2 دی 95

  برای آنکه بتوانیم به مشتریانمان خدماتی مشتری مدارانه ارائه بنماییم نیاز از معیارهایی را در فرآیند مشتری مداری در نظر بگیریم. من، علیرضا محمدی در این جلسه درباره این معیارها صحبت خواهم کرد.

 • خدمات ممتاز و وفاداری مشتریان

  188 بازدید
  -
  30 آذر 95

  خدمات ممتاز ارائه چیزی فراتر از ذهن مشتری است، ما خدمات ممتاز ارائه می دهیم تا از وفاداری مشتریان برخوردار باشیم. من، علیرضا محمدی در این جلسه با شما همراه خواهم شد تا با هم درباره خدمات ممتاز و وفاداری مشتریان یاد بگیریم.

 • ابعاد خدمات رسانی در مشتری مداری

  141 بازدید
  -
  29 آذر 95

  خدمات رسانی به طور کلی دارای سه بعد انسانی، کاری و پنهان است. من، علیرضا محمدی در این ویدئو به شما یاد خواهم داد که چگونه این ابعاد را در برقراری تعامل و ارتباط با مشتری بکار بگیرید.

 • کارگاه مشتری مداری

  100 بازدید
  -
  26 آذر 95

  کارگاه مشتری مداری با هدف توسعه و ارتقا مهارت های مشتری مداری در ارتباط با مشتریان طراحی شده است. اگر سازمان یا موسسه شما نیاز به دوره مشتری مداری دارد می توانید به وب سایت Modirzoom.com مراجعه کنید.

 • معرفی دوره مزیت شادی (قورباغه نارنجی)

  75 بازدید
  -
  8 آذر 95

  دوره مزیت شادمانی یا قورباقه نارنجی مبتنی بر روانشناسی داستان گویی طراحی شده است. این کارگاه مبتنی بر شخصیت اصلی داستان قورباغه نارنجی (اسپارک) طراحی شده و از طریق تکنیک شبیه سازی شخصیت های داستان با رویدادهای سازمانی، مهارت های رفتاری شادمانی را به کارکنان می آموزد.


  تبلیغات