در حال بارگذاری
 • 108
  دنبال کنندگان
 • 48
  دنبال شوندگان
 • 1.4میلیون
  بازدید

جوجه کشی

فروش انواع دستگاه جوجه کشی و ماشین جوجه کشی خارجی و انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و لوازم وتجهیزات جوجه کشی و مرغداری برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مراجعه نمایید

 • 108
  دنبال کنندگان
 • 48
  دنبال شوندگان
 • 1.4میلیون
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "جوجه کشی" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • مقایسه سیستم سیرکولاسیون ماشین جوجه کشی اصلی و تقلبی

  788 بازدید

  سیرکولاسیون به گردش دقیق دما ، رطوبت ، اکسیژن در داخل دستگاه جوجه کشی گفته میشود. یکی از عواملی که در این مورد تاثیر بسزایی دارد ابعاد دستگاه است که باید به صورت کاملاً اصولی طراحی گردد، در این ویدئو مقایسه سیرکولاسیون دو دستگاه جوجه کشی اصلی و تقلبی را مشاهده خواهید نمود. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید و یا به آدرس www.iranjooje.com مراجعه فرمائید.

 • مقایسه سیستم رطوبت رسانی دستگاه جوجه کشی اصلی و تقلبی

  59 بازدید

  در این ویدئو سیستم رطوبت رسانی دستگاه های جوجه کشی اصل با ماشین های جوجه کشی بدل مقایسه شده است. سیستم رطوبت رسانی ماشین جوجه کشی ایزی باتور کاملاً اتوماتیک میباشد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.joojekeshi.com مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • بهترین بدنه برای ساخت دستگاه جوجه کشی

  198 بازدید

  ماشین های جوجه کشی ایزی باتور 2 از جنس ABS براق ساخته شده است که در مقابل ضربه و عوامل طبیعی بسیار مقاوم میباشد. البته لازم به ذکر است که در ساخت کلاه های ایمنی نیز برای استحکام بالا از جنس ABS براق استفاده شده است.

 • خروجی منوکسید ماشین جوجه کشی

  116 بازدید

  خروجی منوکسید یکی از حیاتی ترین نکات در دستگاه های جوجه کشی میباشد. در این ویدئو به تشریح خوجی منوکسید ماشین جوجه کشی ایزی باتور ساخت گروه صنعتی اسکندری خواهیم پرداخت. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید و یا به وب سایت www.iran-mashin.com مراجعه فرمائید.

 • مقایسه سیستم جوجه کشی دستگاه های اصل و بدل

  109 بازدید

  در این ویدئو نحوه جوجه کشی دستگاه های ایزی باتور با دیگر ماشین های جوجه کشی مقایسه شده است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.joojekeshi.com مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ازتباط باشید.

 • مقایسه حسگر دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی اصل و بدل

  84 بازدید

  در این ویدئو شاهد مقایسه دو دستگاه جوجه کشی و سنسور مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی اصل و سنسور مورد استفاده در دستگاه جوجه کشی بدل خواهید بود. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید و یا به وب سایت www.iranjooje.com مراجعه فرمائید.

 • کارت گارانتی دستگاه جوجه کشی

  176 بازدید

  دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 دارای 12 ماه گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش (تضمین تولید قطعات) میباشد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.iran-mashin.com مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ازتباط باشید.

 • مقایسه سیستم جوجه کشی

  203 بازدید

  مقایسه سیستم جوجه کشی اتوماتیک ایزی باتور 2 با دستگاه های تقلبی چینی موجود در بازار ایران که با نام های تکاکس هلند ، هواباتور آمریکا ، جنسیس کره در داخل ایران تولید میشوند. برای اطلاعات بیشتر به آدرس www.iranjooje.comمراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • فن دستگاه جوجه کشی

  82 بازدید

  در این ویدئو فن های دائم کار دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 (96 تایی) و نحوه کارکرد آنها برای شما به نمایش در خواهد آمد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.iranjooje.com مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشبد.

 • مقایسه دستگاه جوجه کشی

  79 بازدید

  مقایسه دو ماشین جوجه کشی ایزی باتور و دستگاه تقلبی ، در این ویدئو نمایشگر دو دستگاه جوجه کشی را مورد بررسی و مقایسه قرار خواهیم داد. ایزی باتور یکی از برترین دستگاه های جوجه کشی در جهان میباشد که با نهایت کیفیت تولید میگردد. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.joojekeshi.com مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشیبد.

 • مقایسه موتور دستگاه های جوجه کشی اصل و بدل

  1,397 بازدید

  مقایسه موتور استفاده شده در دستگاه جوجه کشی ایزی باتور اصل با دیگر دستگاه های تقلبی موجود در بازار ایران که با نام های کاکس هلند ، هواباتور آمریکا ، جنسیس کره ... برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.joojekeshi.com مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • مقایسه سیستم جوجه کشی ایزی باتور با جنسیس کره

  213 بازدید

  در این ویدئو سیستم جوجه کشی ایزی باتور که به صورت کاملاً اتوماتیک جوجه کشی مینماید با دستگاه تقلبی چینی که به نام جنسیس کره عرضه میگردد مقایسه شده است. البته شایان ذکر است که تمامی لوازم استفاده شده در دستگاه های جوجه کشی تقلبی که با نام جنسیس کره عرضه میگردد چینی و بی کیفیت میباشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید و یا به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمائید

 • خروجی منوکسید دستگاه جوجه کشی

  315 بازدید

  سیستم اکسیژن گیری در دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور به طرز کاملاً صحیح و اصولی طراحی شده است که در ویدئو بالا به طور کامل مشاهده مینمائید.

 • سیستم اتصال به باطری در دستگاه جوجه کشی

  171 بازدید

  دستگاه جوجه کشی ایزی باتور مجهز به سیستم اتصال به برق اضطراری میباشد که با استفاده از انبر های اتصال باطری ماشین به هر باطری 12 ولت وصل شده و مانع از خاموشی دستگاه در شرایط قطعی برق میگردد.

 • کاهش و کنترل ولتاژ موتور دستگاه جوجه کشی

  210 بازدید

  در ماشین های جوجه کشی سری ایزی باتور اینورتر یا کاهنده ولتاژ وجود دارد که مانع از سوختگی موتور میشود و البته عامل اصلی کارکرد موتور با 12 ولت نیز میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • جنس درب دستگاه جوجه کشی

  57 بازدید

  دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور همانطور که مشاهده میفرمائید از نورگیر پلی کربنات بهره میبرند و استفاده از این جنس برای تامین شرایط شبیه سازی شده با مرغ مادر میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • آموزش ستر و هچر در دستگاه جوجه کشی 48 تایی

  322 بازدید

  در این ویدئو نحوه استفاده از ستر و هچر در دستگاه جوجه کشی 48 تایی ایزی باتور فرا میگیرید تا از سیستم ستر و هچر ماشین جوجه کشی به نحو احسنت استفاده فرمائید، همچنین نحوه قرار گیری تخم های نطفه دار در قسمت ستر و هچر به صورت صحیح را نیز مشاهده میفرمائید.

 • راهنمای استفاده از دستگاه جوجه کشی

  155 بازدید

  دستگاه جوجه کشی ایزی باتور دارای یکی از کاملترین دفتذچه های راهنما در سطح خاور میانه میباشد زیرا به نوعی طراحی شده که خریدار فقط با یک بار خواندن کتابچه راهنمای دستگاه به راحتی میتواند از آن استفاده نماید. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • لوازم همراه ماشین جوجه کشی

  370 بازدید

  دستگاه جوجه کشی خانگی ساخت ایران با همراه با لوازم جانبی از جمله پلاگ هوا ، سبد هچ ، شانه مخصوص جوجه کشی از تمامی پرندگان و... که در هنگام خرید محصول میتوانید به رایگان دریافت نمائید. گروه صنعتی اسکندری بزرگترین سازنده دستگاه های جوجه کشی خانگی در سطح خاور میانه میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • لوازم همراه دستگاه جوجه کشی خانگی EIG

  167 بازدید

  لوازمی که در هنگام خرید محصول در کنار محصول به رایگان ارائه میشود میتوان به شانه های دستگاه برای جوجه کشی از تمامی پرندگان ، پلاگ های هوا ، سبد هچ ، کارت گارانتی ، دفترچه راهنما و... اشاره کرد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • مقایسه ایمنی دستگاه های جوجه کشی چینی با ایزی باتور

  185 بازدید

  مقایسه ایمنی دستگاه های جوجه کشی ایزی باتور با دستگاه جوجه کشی تقلبی چینی که با نام کاکس هلند به فروش میرسد و امکان برق گرفتگی و آتش سوزی در آن وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • کنترل کیفی چند مرحله ای در ساخت ماشین جوجه کشی

  402 بازدید

  کنترل کیفیت دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری یکی از مزیت های این کارخانه در ساخت ماشین های جوجه کشی میباشد. دستگاه های جوجه کشی گروه صنعتی اسکندری از مزیت کنترل کیفی چند مرحله ای برخوردارند. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • جوجه کشی از تخم مرغ توسط دستگاه جوجه کشی ایزی باتور

  872 بازدید

  فیلم ارسال شده توسط آقای قربانی از رودسر ، ایشان موفق به جوجه کشی از تخم مرغ با راندمان بالای 96 درصد گردیده اند. دستگاه مورد استفاده ماشین جوجه کشی ایزی باتور یک می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده فیلم های بیشتر به وبسایت www.joojekeshi.com مراجعه کنید. تماس : 044.32346612

 • بسته بندی ضد آب دستگاه جوجه کشی خانگی (EasyBator)

  212 بازدید

  دستگاه های جوجه کشی خانگی گروه صنعتی اسکندری از بسته بندی بسیار مقاومی برخوردار است و کاملاً ضد آب میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • موتور برای ساخت دستگاه جوجه کشی

  370 بازدید

  موتور های پیشرفته و گیربکس دار برای ساخت دستگاه های جوجه کشی ، در ساخت ماشین های جوجه کشی خانگی ایزی باتور از این موتور ها استفاده شده است که بدون آسیب و ضربه زدن به تخم ها با سرعتی بسیار آرام و آهسته به طور مداوم در حال چرخش تخم ها میباشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید و یا به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمائید.

 • بهترین سنسور برای ساخت دستگاه جوجه کشی

  294 بازدید

  همان طوری که در ویدئو مشاهده کردید سنسور های SHT بهترین نوع سنسور دما و رطوبت در جهان میباشد و در صنایع نطامی ، پزشکی و... استفاده شده است. در این میان گروه صنعتی اسکندری نیز برای ساخت دستگاه های جوجه کشی خانگی خود از سنسور SHT SENSIRION استفاده کرده است. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمائید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • نگاهی به کارخانه گروه صنعتی اسکندری

  661 بازدید

  گروه صنعتی اسکندری تولید کننده دستگاه های جوجه کشی خانگی و صنعتی می باشد.این کارخانه در استان آذربایجان غربی - شهرستان ارومیه واقع شده و سالانه بیش از 7 هزار دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی می نماید. www.joojekeshi.com 044.32346612

 • بازدید رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت-گروه صنعتی اسکندری

  128 بازدید

  در 30 آبان ماه 95 رئیس سازمان صنعت و معدن تجارت ارومیه از محل کارخانه گروه صنعتی اسکندری بازدید نموده و از نزدیک شاهد فعالیت و تولیدات این واحد نمونه صنعتی بوده اند.این ویدیو گزارشی است از لحضات حضور ایشان در این کارخانه بزرگ تولید دستگاه های جوجه کشی. گروه صنعتی اسکندری www.joojekeshi.com 044.32346612

 • فیلم جوجه کشی تخم بلدرچین

  3,433 بازدید

  فیلم در حال پخش دستگاه جوجه کشی 1008 تایی سوپر مینیاتور ساخت گروه صنعتی را نشان میدهد . طبق اطلاعات دریافت شده ، خریدار این دستگاه جوجه کشی موفق به کسب راندمان 98 درصد جوجه گیری از تخم نطفه دار بلدرچین شده است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ماشین های جوجه کشی ساخت گروه صنعتی اسکندری به وبسایت www.iranjooje.com مراجعه کنید . تماس : 044.32346612

 • موتور دستگاه جوجه کشی

  463 بازدید

  موتور مخصوص دستگاه جوجه کشی ، دستگاه جوجه کشی ایزی باتور 2 مجهز به موتور مخصوص و بسیار قوی میباشد که تحت شرایط خاص و بدون ضربه زدن به تخم حرکت مینماید. شایان ذکر است که این موتور حرکت بسیار آرامی داشته که باعث تضمین سلامت تخم داخل دستگاه میگردد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • گارانتی دستگاه جوجه کشی

  89 بازدید

  دستگاه های جوجه کشی همراه با 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ساخت گروه صنعتی اسکندری ، ماشین های جوجه کشی فوق پیشرقته خانگی با قابلیت سیستم تنظیم دما و رطوبت تمام خودکار ، ستر هچر همزمان و دهها قابلیت دیگر… جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.

 • دفتر فروش دستگاه جوجه کشی فوق پیشرفته

  421 بازدید

  دفتر فروش انواع دستگاه جوجه کشی پیشرفته ی خانگی ، دستگاه جوجه کشی صنعتی فوق پیشرفته سخنگو ، ماشین جوجه کشی نیمه صنعتی سخنگو و انواع ماشین های جوجه کشی در ابعاد کوچک ، بزرگ و متوسط - جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت www.hovabator.ir مراجعه فرمایید و یا با شماره تماس 04432346612 در ارتباط باشید.