در حال بارگذاری
+ دنبال کردن46
برای دنبال کردن کانال "آنوشکا" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 65,301

همه ویدیو ها

 • آموزش حل مکعب روبیک

  2,039 بازدید
  -
  9 دی 95

  همیشه دوست داشتم مکعب روبیک رو درست کنم ^_^ ولی چون موفق نمیشدم فکر می کنم واسه من غیر ممکنه و فقط آدمای نابغه از پسش بر میان -_- بعد مدت ها این کلیپ رو دیدم و تونستم مکعب رو درست کنم ^_^ خداییش خیلی خوب توضیح میده چند بار با دقت نگاه کنین شمام میتونین به جمع درست کنندگان روبیک بپیوندین ^_^ و البته پزشو بدین @_^خخخ

 • مستند من تکنو کرات هستم

  308 بازدید
  -
  20 شهریور 95

  مستندمن تکنوکرات هستم تولید شده در مرکز مستند سفیرفیلم سعی کرده قراردادهای جدید نفتی موسوم به IPC را که توسط کمیته بازنگری وزارت نفت طراحی و به هیات دولت ارسال شده است، مورد نقد و واکاوی قرار دهد.وزارت نفت تلاش دارد با استفاده از این مدل جدید قراردادی، جذابیت حضور در پروژه های صنایع نفت و گاز ایران را برای شرکت های خارجی افزایش دهد تا این شرکت ها انگیزه بیشتری برای حضور در ایران داشته باشند!

 • مستند ( موج سوم دموکراسی یا پروژه 2020 ) قسمت اول

  728 بازدید
  -
  17 شهریور 95

  موج سوم دموکراسی یا پروژه 2020 طرحی است که غرب می کوشد آن را در سه مقطع 10 ساله ( 78 -88 - 98 ) برای براندازی انقلاب اسلامی در ایران پیاده کند.

 • نماهنگ ایستاده ایم 2

  6,329 بازدید
  -
  17 شهریور 95

 • نماهنگ ایستاده ایم 1

  3,561 بازدید
  -
  17 شهریور 95

 • چرایی تاسیس شبکه های رایگان ماهواره برای ایران

  1,278 بازدید
  -
  22 تیر 95

  علت اینکه غرب برای ایران و ایرانی رایگان شبکه میزنه چیه در حالی که همون شبکه رو اگه بخواد برای خودشون بزنه از مردمش مالیات میگیره؟ بخشی از سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور (ما در قبال این شهدا مسئولیم ) منبع ویدئو : مستند بندگان خدا و بردگان شیطان قسمت56

 • دجال در آخر الزمان

  1,453 بازدید
  -
  22 تیر 95

  کاری که دجال در آخر الزمان می کند ؟ منبع ویدئو : مستند بندگان خدا و بردگان شیطان قسمت56

 • کمپین پیگیری وام ازدواج

  97 بازدید
  -
  20 تیر 95

 • آیا امام زمان گردن میزند ؟

  288 بازدید
  -
  16 خرداد 95

  سخنرانی استاد رائفی پور : امام ما امام مهربانی هاست! امام زمان اونی نیست که تحریف کردند و گفتند شمشیر می گیرد و گردن میزند!

 • استاد رائفی پور و افشای دروغ پردازی جوئل ریچاردسون

  1,668 بازدید
  -
  16 خرداد 95

  جوئل ریچاردسون نویسنده صهیونیستی است که کتاب ضد میسح اسلامی رو نوشته شخصی که مرتب سعی در تخریب امام زمان (عج ) داره و میخواد امام مهدی رو همون دجال معرفی کنه !

 • رابرت مرداک از زبان استاد رائفی پور

  1,638 بازدید
  -
  16 خرداد 95

  رابرت مرداک صاحب شبکه فاکس نیوز و شبکه های ماهواره ای فارسی زبانی چون فارسی وان و زمزمه

 • توضیح استاد رائفی در مورد برنامه گلن بک

  4,071 بازدید
  -
  16 خرداد 95

  اینو از نقد فیلم جنگ جهانی زد کات کردم توضیح استاد رائفی پور در مورد برنامه پخش شده از فاکس نیوز تحت عنوان امام دوازدهم هست !

 • گریه سوزناک استاد رائفی برای امام زمان (عج )

  820 بازدید
  -
  15 خرداد 95

  این کلیپ رو ببینید خیلی قشنگه ! هیچ کس تاب و تب چشم تو را درک نکـرد هیچکـس اشک شب چشم تو را درک نکرد مـا کجـــا درد کشیدیم بـــه اندازه ی تــو روز و شب گریــه ندیدیم به انــدازه ی تـو نگرانم كه پس از مردن من برگردی پای تابوت ، سر بردن من برگردی نکنــد منتظــر مردن مائـــی آقا ؟ منتظرهات بمیرند میایی آقا ؟

 • شبکه فاکس نیوز و تخریب مهدویت قسمت 1

  815 بازدید
  -
  15 خرداد 95

  تو این کلیپ و کلیپ های بعدی شبکه فاکس نیوز رابرت مرداک صهیونیستی رو می بینم برنامه ای که گلن بک مجری فراماسونری اش با تخریب چهره امام عصر و معرفی اون به عنوان ضد مسیح مغز مسیحیان ببنیده رو شستشو میده ببینید فعالیت غرب رو علیه امام عصرمون ( ماکجای کاریم ! )

 • معرفی شبکه فاکس نیوز و گلن بک مجری آن

  224 بازدید
  -
  13 خرداد 95

  تو این کلیپ ( از مستند امام دوازدهم کات کردم تو کانالم هست ببیند!)به ماهیت شبکه فاکس نیوز رابرت مرداک یهودی ( موسس شبکه ) و سپس گلن بک مجری معروف آن پرداخته میشه ! ( ویدوئوهای بعدیم مربوط به مبحث امام دوازدهم هست که توسط این مجری تخریب میشه و میخواد امام زمان رو به عنوان دجال و ضد مسیح به مسیحیان و مردم آمریکا معرفی کنه)حتما ببینید

 • اعتراف اوباما به دخالت های آمریکا در ایران

  730 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  اعتراف اوباما به دخالت های آمریکا در ایران و سخنان مقام معظم رهبر ی در این خصوص

 • شباهت فیلم واکینگ دد به فاجعه منا

  3,478 بازدید
  -
  8 خرداد 95

  سخنرانی استاد رائفی پور پیرامون شباهت فیلم واکینگ دد به فاجعه منا! تو سریال آمریکایی واکینگ دد سکانس هایی رو می بینیم که با صحنه های حادثه منا شبیه سازی شده (ساخت این سریال 1 سال و اندی قبل از فاجعه منا شروع شده .)!

 • دقیقه های انتظار

  68 بازدید
  -
  6 خرداد 95

  صدایت میکنم آقا... همین جایم... خودم...تنها... از این پایین به آن بالا... صدایم می رسد آقا؟؟ نگاهم در زمین گیر است... خودم هم خوب میدانم... بســـــــی دیر است... بســــــی دیر است برای پر زدن اما... امیدم را نگیر آقا... از این سقف گناهانم دعا بالا نمی آید... دعا آنجا نمی آید... دعایم را ببر بالا... شفاعت کن مرا آقـــــــــــا... شما را میدهم سوگند... به حق مادرت زهرا... نگاهت را نگیر آقا..

 • عمدی بودن 11 سپتامبر با تایپ Q33NYدر ورد

  861 بازدید
  -
  6 خرداد 95

  این کلیپ رو از قسمت 41 مستند بندگان خدا و بردگان شیطان cut کردم تو این کلیپ استاد رائفی نشون میده که تایپ Q33NYدر ورد عمدی بودن 11 سپتامبر رو مشخص می کنه ببینید جالبه!

 • افشا گری شهید دیالمه علیه میر حسین موسوی و زهرا رهنورد

  1,610 بازدید
  -
  30 اردیبهشت 95

  این کلیپ رو حتما ببینید ( هر چند قدیمیه ولی برای اونایی که ندیدن حتما جالبه!) توضیحات : 1-روزی که شهید آیت می خواست علیه موسوی افشاگری کند باضرب 65 گلوله مقابل منزلش ترور شد و مدارک مربوطه همراه وی نیز به سرقت رفت 2-شهید دیالمه در جلسه 7 تیر دفتر حزب با ارائه اسنادی حاظر شده تا عدم کفایت موسوی را اثبات کند اما با افنجار دفتر به شهادت رسید اسناد وی توسط هادی غفاری ( حامی فتنه88) به سرقت رفت

 • عظمت آسمان در یک نگاه

  427 بازدید
  -
  30 اردیبهشت 95

  این کلیپ رو از قسمت 36 "مستند بندگان خدا و بردگان شیطان" cut کردم برای خودم که خیلی جالب بود حتما ببینید! امام صادق (ع) : "این زمین با آنچه در آن و بر آن است در برابر آسمان اول مانند انگشتری در بیابان است و آسمان اول برابر آسمان دوم مانند انگشتری در بیابان است و همین طور تا آسمان هفتم و این هفت آسمان در برابر حجابی که بر آن پوشیده شده است مثل انگشتری در بیابان خالی است."

 • مدافعان حرم

  7,979 بازدید
  -
  26 اردیبهشت 95

  این کلیپ رو خودم ساختم با صدای حاج میثم مطیعی ^_@ تقدیمش می کنم به مدافعان حرم ^_^ خوشتون آمد نشرش بدین ! ^_^

 • قسمت سوم مستند امام دوازدهم

  389 بازدید
  -
  26 فروردین 95

 • قسمت دوم مستند امام دوازدهم

  483 بازدید
  -
  26 فروردین 95


  تبلیغات