در حال بارگذاری
×
کانال آپارات در تلگرام
دنبال کنید

آرمانیک

طراحی وب سایت های تجاری و آموزشگاه آنلاین، پیاده سازی کمپین های تبلیغاتی تحت وب، سئو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو، تبلیغات در گوگل، تبلیغاتی بنری در وب سایت های پر بازدید، آموزش بازاریابی اینترنتی و کسب و کار آنلاین
+ دنبال کردن9
برای دنبال کردن کانال "آرمانیک" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 3,722

همه ویدیو ها

 • نظر جناب آقای مصطفی فتحی در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  54 بازدید
  -
  24 آذر 95

  پروژه طراحی سایت فروشگاهی شیکفام توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت در زمینه فروش لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت میکند. در این ویدئو نظر آقای فتحی را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای بهروز آیرملو در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  38 بازدید
  -
  24 آذر 95

  پروژه طراحی سایت کارافکر توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت در زمینه آموزشی و تربیتی فعالیت میکند. در این ویدئو نظر آقای آیرملو را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای آرش حسینی در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  128 بازدید
  -
  6 شهریور 95

  پروژه طراحی سایت حسابدار برتر توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت در زمینه آموزش حسابداری فعالیت میکند. در این ویدئو نظر آقای حسینی را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای امیر جاوید در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  107 بازدید
  -
  6 تیر 95

  پروژه طراحی سایت shoppoint.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت یک سایت قیمت یاب میباشد . در این ویدئو نظر آقای جاوید را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • معرفی شاپ وار

  120 بازدید
  -
  31 خرداد 95

  تیزر تبلیغاتی آرمانیک حتما ببینید

 • تولد دو سالگی آرمانیک

  86 بازدید
  -
  12 خرداد 95

 • نظر جناب آقای بهزاد ناصری در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  113 بازدید
  -
  4 خرداد 95

  پروژه طراحی سایت webdasti.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت در زمینه فروش صنایع دستی و سوغات فعالیت می کند. در این ویدئو نظر آقای ناصری را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای سعید شورجه در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  125 بازدید
  -
  8 فروردین 95

  پروژه طراحی سایت dastforush.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت یک سایت آگهی میباشد . در این ویدئو نظر آقای شورجه را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر مدیر مرکز آموزشی مو به مو در خصوص طراحی سایت

  123 بازدید
  -
  21 بهمن 94

  پروژه طراحی سایت moobmoo.tv توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت با هدف ارائه دوره های آموزشی آنلاین فعالیت می کند. در این ویدئو نظر مدیر مرکز آموزشی مو به مو را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر سرکار خانم پورنامداری در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  171 بازدید
  -
  26 دی 94

  پروژه طراحی سایت razinaclass.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت در زمینه آموزش به کودکان فعالیت می کند. در این ویدئو نظر خانم پورنامداری را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای احمد کلاته در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  115 بازدید
  -
  15 دی 94

  پروژه طراحی سایت modiremba.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است. این سایت در زمینه ارائه اطلاعات و خدمات تخصصی در زمینه بازرگانی خارجی و بازاریابی اینترنتی فعالیت می کند. در این ویدئو نظر آقای کلاته را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای عرفانی زاده در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  463 بازدید
  -
  10 آذر 94

  پروژه طراحی سایت erfanizade.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. این سایت در جهت فروش فایل های موفقیت و هیپنوتیزم فعالیت می کند. در این ویدئو نظر آقای عرفانی زاده را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای ایزدپناهی در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  52 بازدید
  -
  7 آذر 94

  پروژه طراحی سایت tarhnab.ir توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. این سایت در جهت فروش فایل های گرافیکی فعالیت می کند. در این ویدئو نظر آقای ایزدپناهی را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر سرکار خانم محسنی در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  82 بازدید
  -
  7 آذر 94

  پروژه طراحی سایت zibatrading.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. این سایت که یک سایت شخصی است. در این ویدئو نظر خانم محسنی را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای نوش آبادی در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  139 بازدید
  -
  4 آذر 94

  پروژه طراحی سایت decorirani.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. این سایت در زمینه دکوراسیون داخلی فعالیت می کند. در این ویدئو نظر آقای نوش آبادی را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای بیدختی در خصوص طراحی سایت آرمانیک

  131 بازدید
  -
  18 آبان 94

  پروژه طراحی سایت asanashpaz.com توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. این سایت در زمینه فروش تجهیزات آشپزخانه فعالیت می کند. در این ویدئو نظر آقای بیدختی را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • معرفی تیم طراحی سایت آرمانیک و خدمات قابل ارائه آرمانیک

  167 بازدید
  -
  3 شهریور 94

  وب سایت: www.armanic.com تیم آرمانیک از 89 فعالیت در زمینه طراحی وب سایت و پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی را آغاز کرده است. طراحی سایت های تخصصی خدمت اصلی مجموعه بوده است و در کنار آن راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و ارائه خدمات دیگر در زمینه ساخت تیزرهای تبلیغاتی، طراحی نرم افزار های اندروید و آی او اس و ارائه خدمات گرافیکی نیز با گسترده تر شدن مجموعه آرمانیک ارائه شده است. تلفن: 02188356538

 • نظر جناب آقای عباسمنش در خصوص طراحی وب سایت آرمانیک

  658 بازدید
  -
  11 مرداد 94

  طراحی و مدیریت سایت عباسمنش با شرکت آرمانیک بوده و به ما کمک کرده اند تا بتوانیم کسب و کار خود را از طریق اینترنت راه اندازی و رونق بدهیم. همچنین آقای منصوری فر در بخش مشاوره و ایده در زمینه کسب و کار کمک شایان ذکری به ما کرده اند و من پیشنهاد می کنم اگر به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستین حتما از ایشون مشاوره بگیرید و از ایده های ایشون استفاده کنید. http://armanic.com/testimonial/634/

 • نظر جناب آقای دکتر سجودی در خصوص طراحی وب سایت آرمانیک

  187 بازدید
  -
  9 تیر 94

  پروژه طراحی سایت دکتر سجودی توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. سایت دکتر سجودی در زمینه دندانپزشکی و آموزش و خدمات بهداشت دهان و دندان فعالیت می کند. در این ویدئو نظر دکتر سجودی را در مورد طراحی سایت تیم آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای ساجدی در خصوص طراحی وب سایت آرمانیک

  194 بازدید
  -
  9 تیر 94

  پروژه طراحی سایت vision-school باسفارش جناب آقای ساجدی توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شده است این سایت در زمینه موفقیت و آموزش کسب و کار فعالیت می کند. در این ویدئو نظر آقای ساجدی را در مورد خدمات آرمانیک مشاهده می کنید .

 • نظر جناب آقای زحمتی در خصوص طراحی وبسایت آرمانیک

  208 بازدید
  -
  9 تیر 94

  پروژه طراحی سایت moshaverin.com با سفارش جناب آقای زحمتی توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. این سایت در زمینه خدمات املاک با متدهای نوین تجارت آنلاین فعالیت می کند. در این ویدئو نظر جناب آقای زحمتی را درمورد خدمات آرمانیک مشاهده می کنید.

 • نظر جناب آقای زنده دلان در خصوص طراحی وبسایت آرمانیک

  135 بازدید
  -
  19 فروردین 94

  پروژه طراحی سایت ترنج آبی با سفارش جناب آقای زنده دلان (مجری رادیو و تلویزیون) و توسط تیم آرمانیک پیاده سازی شد. سایت ترنج آبی یک فروشگاه اینترنتی هنریست که در زمینه نقاشی، گویندگی رادیو و تلویزیون، بازیگری، کارگردانی، تهیه کنندگی، نویسندگی و موسیقی فعالیت دارند.


  تبلیغات