در حال بارگذاری
 • 149
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 129هزار
  بازدید

عصر زبان-مرکز ترجمه تخصصی و زبان های خارجی

کانال رسمی موسسه عصر زبان در آپارات

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کانال رسمی موسسه عصر زبان در آپارات

 • 149
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 129هزار
  بازدید
Loading...
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و پنجم

  354 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما اصول استفاده از ضمایر مفعولی در زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و چهارم

  198 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر مروری بر روش های طرح سئوال در زبان انگلیسی خواهند داشت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و سوم

  382 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما روش استفاده از عبارت سئوالی would you... را یاد می دهد. این عبارت در زندگی روزانه در زبان انگلیسی کاربرد فراوانی دارد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و دوم

  886 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه بکار کردن فعل استمراری در حالت سئوالی را آموزش خواهد داد.فعل استمراری در زبان انگلیسی کاربردهای فراوانی دارد.خصوصاً حالت سئوالی آن در زبان انگلیسی اهمیت فراوانی دارد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت و یکم

  194 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه بکار کردن فعل استمراری منفی را آموزش خواهد داد.فعل استمراری در زبان انگلیسی کاربردهای فراوانی دارد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت شصت ام

  210 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه بکار کردن حالت امری فعل در زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد.فعل های امری در زبان انگلیسی کاربردهای فراوانی دارد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و نهم

  936 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما لغات و اصطلاحات روزانه را آموزش می دهند. تمامی اصطلاحات و عبارات موردنظر در زبان انگلیسی برای طول روز را یاد خواهید گرفت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و هشتم

  477 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه اعلام کردن زمان در زبان انگلیسی را آموزش می دهد. شیوه پرسیدن ساعت نیز مطرح خواهد شد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و هفتم

  67 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر شما را با ضمایر ملکی آشنا خواهد کرد.ضمایر mine,yours,... در این درس مطرح می شود.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و ششم

  205 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر تلفظ صحیح the را به شما آموزش خواهد داد.یادگیری این درس در تقویت تلفظ زبان انگیسی شما بسیار مفید است.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و پنجم

  738 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.این درس مربوط به واژگان به کار رفته در پذیرایی خانه می باشد.با خانم جنیفر همراه باشید و این درس را یاد بگیرید.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و چهارم

  248 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.این درس در ادامه درس 53 می باشد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و سوم

  751 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه استفاده از واژگان مربوط به آشپزخانه را آموزش می دهد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و دوم

  759 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه ساخت سئوالات wh را آموزش خواهد داد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاه و یکم

  104 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما شیوه ساخت سئوال به زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت پنجاهم

  660 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما سئوالات yes-no را در زمان حال ساده به شما آموزش می دهد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و نهم

  438 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما فعل حال ساده در زبان انگلیسی را یاد خواهد داد.این فعل بسیار مهم بوده و یادگیری آن ضروری است.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و هشتم

  575 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس خانم جنیفر به شما اتاق های موجود در خانه ها را به زبان انگلیسی معرفی خواهد کرد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و هفتم

  307 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس با اسامی ملکی َنا خواهید شد.خانم جنیفر در این درس شما را با این دسته اسامی آشنا خواهد کرد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و ششم

  997 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس با حالت سئوالی فعل be آشنا خواهید شد و طریقه ساختن سئوال با was و were را خواهید آموخت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و پنجم

  503 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس با حالت گذشته فعل be آشنا خواهید شد و طریقه استفاده از was , were را فراخواهید گرفت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و چهارم

  295 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس با ضمایر my,your ,... آشنا خواهید شد و طریق استفاده از ضمایر در زبان انگلیسی را خواهید آموخت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و سوم

  288 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس شیوه طرح سئوال در خصوص Calendar را فرا خواهید گرفت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و دوم

  253 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.در این درس تفاوت روزهای هفته و پایان هفته در زبان انگلیسی به طور کامل تشریح می شود.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهل و یکم

  236 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.در این درس روش بیان روزهای هفته به زبان انگلیسی را خواهید آموخت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت چهلم

  395 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.در این شیوه بیان تاریخ Dates به زبان انگلیسی را خواهید آموخت.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت سی و نهم

  370 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.در این درس با اعداد در زبان انگلیسی آشنا می شوید.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت سی و هشتم

  216 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.در این درس با مبحث تاریخ و سال در زبان انگلیسی آشنا خواهید شد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت سی و هفتم

  278 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.در این درس با فصل ها در زبان انگلیسی آشنا خواهید شد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت سی و شش

  284 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.در این درس با بحث months ماه های به انگلیسی آشنا می شوید.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت سی و پنجم

  416 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.در این درس با سئوال کلیدی how old are you? آشنا خواهید شد.

 • آموزش زبان انگلیسی در خانه - قسمت سی و چهار

  233 بازدید

  اگر وقت رفتن به کلاس زبان را ندارید؟اگر نمی خواهید هزینه کنید؟در منزل بنشینید و زبان انگلیسی را همراه با یک مدرس و زبان آموز یاد بگیرید.خانم جنیفر آموزش شما را به عهده دارد.