در حال بارگذاری

موسسه فرهنگی و آموزشی مفتاح قائم(عج)

مجموعه فیلم هایی از فعالیت های آموزشی و فرهنگی مراکز ومدارس مفتاح مشهد تلفن تماس:05138467210 وب سایت:www.meftah-gh.com- @meftah_gh
+ دنبال کردن50
برای دنبال کردن کانال "موسسه فرهنگی و آموزشی مفتاح قائم(عج)" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 338,064
Loading...

همه ویدیو ها

 • همدردی دانش آموزان دبستان پسرانه مفتاح با آتش نشانها

  71 بازدید
  -
  2 بهمن 95

  دانش آموزان دبستان پسرانه مفتاح با حضور در ایستگاه آتش نشانی دانشجو نقاشی ها و پیام های همدردری خود را به آتش نشانها فداکار و زحمت کش ابلاغ کردند .

 • ساخت حیوانات کاغذی در زنگ زبان پایه چهارم

  24 بازدید
  -
  2 بهمن 95

  امروز پنج شنبه مورخه 30 دی ماه 95 دانش آموزان پایه های چهارم در زنگ زبان انگلیسی با حیوانات کاغذی (paper animal) آشنا شدند و کاردستی حیوانات کاغذی را درست کردند و هرکدام از دانش آموزان یک حیوان کاغذی را توصیف کردند و جمله های مربوط به آن را در دفترهایشان کشیدند مثل : paper cat (گربه کاغذی) paper lion (شیر کاغذی) paper dog (سگ کاغذی)

 • آغاز مرحله دوم کتابت 2 قران کریم

  15 بازدید
  -
  2 بهمن 95

  امروز پنج شنبه مورخه 30 دی ماه 95 دانش آموزان شرکت کننده در طرح کتابت قرآن کریم بعد از تلاوت ها و حفظ وارد تمرین کردن رسم الخط قرآنی جهت اجرای طرح کتابت قرآن کریم در 16 بهمن ماه 95 شدند

 • فعالیت های نوآموزان پیش دبستانی دبستان دخترانه مفتاح

  65 بازدید
  -
  1 بهمن 95

  با این فیلم با فعالیت های دی ماه پیش دبستانی دخترانه مفتاح آشنا می شوید .

 • یادیگری نام رنگها Colors

  66 بازدید
  -
  29 دی 95

  دانش آموزان پایه اول 2 در زنگ زبان انگلیسی با رنگ های مختلف Colors به زبان انگلیسی آشنا شدند سپس رنگ های وسایل خود شان تمرین کرده و بازی رنگها را با یکدیگر انجام دادند.

 • ماشین بازی در پایه های دوم

  55 بازدید
  -
  29 دی 95

  دانش آموزان پایه های دوم با مشاسین های بادکنکی ساخت خود به حیاط دبستان رفته و مسابقه دادند هدف از این مسابقه برد و باخت نیست بلکه آشنایی با مزایا و معایب ماشین های بادکنکی می باشد.

 • جوایز ارزشیابی مستمر3ماهه پایه اول دبستان دخترانه مفتاح

  148 بازدید
  -
  27 دی 95

  روز چهارشنبه 15 دی ماه 95 با توافق اولیای محترم دانش آموزان کلاس اول خانم حیدری مقدم در دبستان دخترانه مفتاح جوایزی تهیه و به دانش آموزان اهدا گردید.

 • آموزش اشکال هندسی

  98 بازدید
  -
  25 دی 95

  دانش آموزان کلاس دوم با اسامی اشکال هندسی shapes آشنا شده سپس کاربرگ های مربوط به شکل ها هندسی را حل کردند در پایان با شکلهای هندسی یک نقاشی زیبا کشیدند .

 • مرور حروف الفبای انگلیسی

  167 بازدید
  -
  20 دی 95

  دانش آموزان پایه سوم بعد از یادگیری کامل حروف الفبای انگلیسی ، با استفاده از سیستم هوشمند انواع بازی های آموزشی را با الفبا به صورت گروهی برای تثبیت یادگیری انجام دادند.

 • مراسم سوگواری وفات حضرت معصومه (س)

  64 بازدید
  -
  20 دی 95

  امروز دوشنبه مورخه 20 دی ماه 95 دانش آموزان دبستان به مناسب فرارسیدن وفات حضرت معصومه (س) با مداحی آقای شبانی معاونت محترم پرورشی دبستان مراسم عزاداری و سینه زنی برگزار نمودند .

 • یادگیری مفهوم (my favorite) علاقه مندی ها در پایه چهارم

  36 بازدید
  -
  20 دی 95

  امروز یکشنبه مورخه 19 دی ماه 95 دانش آموزان پایه های چهارم بعد از یادگیری مفهوم (my favorite) (مورد علاقه ها) درباره ( اسباب بازی های مورد علاقه -toys-) رنگ های مورد علاقه - color-) و ... صحبت کردند و هرکدام از دانش آموزان جمله های مربوط به آن را در دفترهایشان نوشتند و به بحث و گفتگو در این باره پرداختند . با تشکر از مربی زبان دبستان خانم ظریفی

 • حافظان کوچک دبستان

  21 بازدید
  -
  20 دی 95

  دانش آموزان عزیز پایه دوم 2 با تمرین هایی که مربی قرآن با آنها داشتند سوره ی نبا را تا آیه 15 حفظ کرده و در کلاس با یکدیگر قرائت کردند.

 • جشن ولادت امام حسن عسکری (ع)

  91 بازدید
  -
  18 دی 95

  امروز شنبه مورخه 18 دی ماه 95 دانش آموزان دبستان با مولودی خوانی آقای شبانی معاونت محترم پرورشی دبستان ولادت با سعادت یازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت امام حسن عسکری (ع) را جشن گرفتند .

 • گزارش حفظ قرآن کریم برای شرکت در طرح کتابت (2)

  172 بازدید
  -
  16 دی 95

  امروز پنج شنبه مورخه 16 دی ماه 95 دانش آموزان شرکت کننده در طرح کتابت قران کریم 2 به صورت گروهی مشغول حفظ صفحات متعلق به خود می باشند امروز به آن دسته از دانش آموزانیکه اعلام کامل حفظ نموده بودند پس از کنترل از طرف مدیریت اهداء شد به امید آماده شدن تمامی کاتبین این طرح زمان کتابت : 95/11/16 مکان : یکی از تالار های حرم مطهر دبستان پسرانه مفتاح دوره دوم

 • جشن قرآنی دبستان

  104 بازدید
  -
  16 دی 95

  امروز دانش آموزان دبستان مفتاح به تفکیک کلاس ها (اول ، دوم و سوم) یک روز قرآنی را سپری کردند و در جشن قران شرکت نمودند. این مراسم با همت مدیریت محترم آقای شهرستانی، معاون گرامی پرروشی آقای کمالی و مربی محترم قرآن آقای علیپور در محل نماز خانه مدرسه برگزار گردید.

 • برگزاری جلسه دیدار با اولیاء

  143 بازدید
  -
  13 دی 95

  دیروز یک شنبه مورخه 12 دی ماه 95 ساعت 4 الی 6 بعد از ظهر در محل سالن اجتماعات دبیرستان پسرانه مفتاح دوره دوم جلسه دیدار اولیاء با معلمین پایه های پنجم و ششم برگزار گردید ، در این جلسه آقای دائمی مدیریت محترم دبستان در مورد طرح شهاب برای اولیاء توصیخاتی را ارائه دادند و به بحث و تبادل نظر و پرسش و پاسخ با اولیاء پرداختند .

 • کنفرانس اهمیت بهداشت فردی و وسایل شخصی

  56 بازدید
  -
  13 دی 95

  دانش آموز پایه اول 2 سروش جهانبخش در مورد این موضوع تحقیقی داشت که در کلاس برای سایر دوستانش ارائه کرد.هدف یادگیری مسایل بهداشتی برای دانش آموزان می باشد.

 • تسلیت به مدیریت محترم دبستان

  128 بازدید
  -
  11 دی 95

  در پی درگذشت مادر همکار گرامیمان جناب آقای شهرستانی امروز در دفتر دبستان همکاران و مسئولین موسسه مفتاح قائم (عج) با ذکر فاتحه و عرض تسلیت به مدیریت محترم از خداوند طلب صبر برای بازماندگان آن مرحومه خواستار شدند. همچنین دانش آموزان کلاس سوم 1 پیام های همدردری خود را بر روی تخته کلاس نوشته و به آقای شهرستانی تسلیت گفتند.

 • شمارش از 1 تا 3

  23 بازدید
  -
  11 دی 95

  دانش آموزان کلاس دوم در زنگ زبان انگلیسی پروژه یکی از دروس را که تمرین عدد 3 بود را انجام دادند و مثالهای مربوط به آن را ( bean3 , button3 , clips 3) انجام دادند.

 • برگزاری جشن یلدا پیش دبستانی و دبستان دخترانه مفتاح

  279 بازدید
  -
  9 دی 95

  بعدازظهر روز دوشنبه 6 دی ماه 95 در حضور مدیرعامل محترم موسسه فرهنگی آموزشی و پژوهشی مفتاح قائم (عج) جناب حاج آقای فرهادیان و کارشناس مسئول محترم ابتدایی جناب حاج آقای مرکزی و اولیای محترم نوآموزان پیش دبستانی با تمرین فراوان آموخته های خویش را به همت مربیان عزیز برای ارائه به روی صحنه بردند .

 • خیر مقدم گویی آقای دائمی مدیریت دبستان

  79 بازدید
  -
  8 دی 95

  جناب آقای دائمی مدیریت محترم دبستان به نمایندگی از مدارس مفتاح قائم (عج) در جمع حاظرین قرار گرفتند و ضمن خیر مقدم گویی از حضور آنها تشکر و قدردانی نمودند .

 • آقای شکیبا رئیس اداره آموزش و پرورش ناحیه 6 مشهد

  67 بازدید
  -
  8 دی 95

  جناب آقای شکیبا مدیرت محترم اداره آموزش و پرورش ناحیه 6 مشهد در جمع حاظرین قرار گرفتند و ضمن خیر مقدم گویی و تشکر از ححضور مسئولان در مورد موضوع جلسه و علت برگزار سمینار(بررسی طرح تدبیر) توضیحاتی را ارائه نمودند

 • سخنرانی آقای حقیقی معاونت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش

  50 بازدید
  -
  8 دی 95

  در ادامه اجرای جلسه ، معاونت آموزشی محترم اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با موضوع ارائه راهکارها برای حل مشکلات طرح تدبیردر حال سخنرانی هستند .

 • آغاز به کار سمینار طرح تدبیر

  28 بازدید
  -
  8 دی 95

  امروز سه شنبه مورخه 7 دی ماه 95 سمینار معاونین آموزشی و کارشناس مقطع ابتدایی و پیش دبستانی نواحی 7 گانه مشهد و تبادکان و رضویه و احمد آباد با حضور مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 6 مشهد آقای شکیبا در محل سالن اجتماعات مرکز آهسته گام در با تلاوت قرآن کلام الله مجید آغاز به کار نمود

 • سخنرانی مدیریت موسسه مفتاح قائم(عج) در سمینار طرح تدبیر

  43 بازدید
  -
  8 دی 95

  دیروز جناب آقای فرهادیان مدیر عامل محترم موسسه مفتاح قائم (عج) در جمع اعضای شرکت کننده در سمینار طرح تدبیر که با حضور آقایان شکیبا ریاست آموزش پرورش ناحیه 6 مشهد ، آقای حقیقی معاونت آموزشی اداره کل آموزش و پرورش و کارشناسان محترم دوایر مختلف اداره کل و معاونین آموزشی نواحی هفتگانه مشهد و طرقبه و شاندیز و تبادکان و رضویه و احمد آباددر مورد اهداف و برنامه های موسسه مفتاح قائم (عج)سخنرانی نمودند

 • انجام آزمایش نفوذ آب در خاک در پایه های سوم

  270 بازدید
  -
  6 دی 95

  در کلاس های سوم 1 و 2 دانش آموزان با انواع خاکها ، جنس آنها آشنا شدند سپس با مشاهده فیلم آموزشی و آزمایش طریقه نفوذ آب در خاکهای مختلف را مشاهده کردند.

 • محفل انس با قرآن کریم

  139 بازدید
  -
  5 دی 95

  در نمازخانه دبستان جناب اقای علیپور مربی محترم قران محفل انس با قران کریم برای دانش اموزان برگزار کردند

 • کنفرانس استفاده از وسایل شخصی

  110 بازدید
  -
  4 دی 95

  در پایه اول2 زنگ علوم یکی از دانش آموزان پرهام تفکری در مورد استفاده و اهمیت وسایل شخصی برای دوستانش کنفرانس ارائه داد.

 • کنفرانس حواس پنجگانه

  89 بازدید
  -
  4 دی 95

  در زنگ علوم پایه اول2 دانش آموز عزیز امین حسینی در مورد حواس پنجگانه برای دوستان خود کنفرانس ارائه کرد.

 • فیلم وضو می گیریم دانش آموزان دوم2 دبستان دخترانه مفتاح

  368 بازدید
  -
  30 آذر 95

  دانش آموزان کلاس دوم2 دبستان دخترانه مفتاح برای درک بهتر درس وضو می گیریم شعر آموزشی را اجرا نمودند .

 • یادگیری وسایل مدرسه به زبان انگلیسی

  151 بازدید
  -
  30 آذر 95

  دانش آموزان کلاس دوم در زنگ زبان انگلیسی با نام وسایل شخصی و وسایل مدرسه آشنا شدند.مانند lunch box ظرف چاشت ، water bottle بطری آب ، notebook دفتر و ... یاد گرفتند.

 • جشن یلدا در دبستان

  56 بازدید
  -
  30 آذر 95

  امروز سه شنبه مورخه 30 آذر ماه 95 دانش آموزان پایه های چهارم طبق هماهنگی قبلی با اولیاء گرامی ، یلدا این جشن باستانی را جشن گرفتند و با قدمت این روز باستانی و علت نامگذاری این شب آشنا شدند