در حال بارگذاری
 • 13
  دنبال کنندگان
 • 8
  دنبال شوندگان
 • 40.4هزار
  بازدید

فروشگاه اینترنتی بامین تهویه

شرکت فنی مهندسی بامین تهویه در زمینه تامین و تهیه تجهیزات سیستمهای حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع ، آبرسانی، استخر و سونا و جکوزی، سیستمهای کنترل، سیستمهای گرمایش مرکزی و...در حال خدمت رسانی به مشتریان میباشد.

 • 13
  دنبال کنندگان
 • 8
  دنبال شوندگان
 • 40.4هزار
  بازدید
Loading...
این کانال از سوی "فروشگاه اینترنتی بامین تهویه" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • نحوه ساخت دیگ بخار

  108 بازدید

  در مرحله ی تولید دیگ بخار بعد از برش کاری و نوردکاری ها ، فرایند آماده سازی جهت جوشکاری آغاز می شود . جوشکاری ها اصولا به روش SMAW و SAW انجام می شود و در پایان هر مرحله تست های غیر مخرب بر روی جوش ها انجام می شود .

 • نحوه ی ساخت دیگ بخار

  78 بازدید

  در مرحله ی تولید دیگ بخار بعد از برش کاری و نوردکاری ها، فرایند آماده سازی جهت جوشکاری آغاز می شود. جوشکاری ها اصولا به روش SMAW و SAW انجام می شود و در پایان هر مرحله تست های غیر مخرب بر روی جوش ها انجام می شود....

 • درچه یا ون کنترل ظرفیت کمپرسور سانتریفوژ

  35 بازدید

  در کمپرسور های سانتریفوژ از دریچه یا ون در مجرای ورودی گاز برای کنترل ظرفیت استفاده می شود. مکانیزم عملکرد این دریچه نشان داده شده است.

 • کنترل ظرفیت در کمپرسور سانتریفوژ

  61 بازدید

  در کمپرسور های سانتریفوژ از دریچه یا ون در مجرای ورودی گاز برای کنترل ظرفیت استفاده می شود . مکانیزم عملکرد این دریچه نشان داده شده است . http://www.bamintahvie.com/category/refrigerent-equip/refrigeration-compressor

 • انفجار دیگ بخار

  408 بازدید

  دیگ بخار جز خطرناک ترین تجهیزات تاسیسات مکانیکی است که می توان در اکثر ساختمان های بزرگ و مجتمع های تولیدی یافت . با انجام تست هیدرواستاتیک و ضخامت سنجی توسط شرکت های دارای صلاحیت خطرات مالی و جانی را می توان کاهش داد .

 • نحوه عملکرد کمپرسور روتاری یا دورانی

  162 بازدید

  از کمپرسور های دروانی یا اصطلاحا روتاری بیشتر در کولر های گازی و تجهیزات تهویه مطبوع استفاده میشود. مصرف پایین انرژی ، لرزش کمتر، گاز خروجی یکنواخت تر از بزرگترین مزایای این کمپرسور ها می باشد جهت بررسی مشخصات فنی و قیمت کمپرسور های روتاری به سایت www.bamintahvie.com مراجعه نمایید.

 • روش آزمایش سالم بودن سیم پیچ کمپرسور

  248 بازدید

  http://www.bamintahvie.com/category/refrigerent-equip/compressor

 • مایو خشک کن سوییم سوییت

  166 بازدید

  مایو خشک کن سوییم سوییت در کمتر از 10 ثانیه مایو استخر را خشک میکند. این دستگاه انگلیسی فضای بسیار کمی را اشغال کرده و در رنگهای مختلف تولید میشود. جهت اطلاع از قیمت به سایت www.bamintahvie.com مراجعه و یا با شماره 88306500-021 تماس حاصل نمایید.

 • قایق بخار

  1,097 بازدید

  جهت اطلاع از نحوه ی ساخت قایق بخار و مشاهده ی ویدیو کامل نحوه ی ساخت کانال تلگرام بامین تهویه را مشاهده نمایید. https://t.me/bamintahvie

 • نحوه ساخت رادیاتور

  89 بازدید

  http://www.bamintahvie.com/category/heating/radiator

 • نحوه عملکرد لوله گردبادی

  32 بازدید

  با گردش هوا در داخل لوله با سرعت 1 میلیون دور در دقیقه و تجریه ان به دو هوای سرد و گرم میتوان از آن برای گرمایش یا خنک کاری تجهیزات کوچک استفاده کرد . http://www.bamintahvie.com/

 • فن بدون برق و باتری

  330 بازدید

  روش ساخت فن بدون برق و باطری

 • نحوه اندازه گیری ساب کول:

  178 بازدید

  برای اندازه گیری ساب کول ابتدا فشار و دمای مایع خروجی از کندانسور را اندازه گیری و با استفاده جدول فشار/دما، دمای اشباع متناظر با فشار کندانسور را بدست آورده و حاصل تفریق بین دمای بدست آمده از جدول و دمای خروجی کندانسور میزان ساب کول محاسبه می شود.

 • نحوه اندازی گیری سوپر هیت

  139 بازدید

  برای اندازه گیری سوپر هیت در اواپراتور ابتدا فشار و دمای گاز خروجی از اواپراتور اندازه گیری و دمای اشباع متناظر با فشار اواپراتور از جدول دما فشار استخراج و در نهایت حاصل تفریق دمای اشباع از دمای خروجی اواپراتور، میزان سوپر هیت بدست خواهد آمد.

 • نصب و مونتاژ برج خنک کننده

  241 بازدید

  برج خنک کننده فایبرگلاس بامین تهویه در انواع مدار باز ، مدار بسته ، مدور ، مکعب ، از جنس گالوانیزه و فایبر گلاس در ظرفیت های مختلف با بالاترین راندمان ، تولید و عرضه می شود. برج خنک کننده فایبرگلاس بامین تهویه از ظرفیت حداقل 5 تن تبرید تا ظرفیت 1250 تن تبرید قابل ساخت و تحویل می باشد... جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 02188306500

 • رادیاتور آلومینیومی یا رادیاتور فولادی؟

  413 بازدید

  در سیستم های گرمایشی توسط پکیج دیواری استفاده از رادیاتور آلومینیومی مناسب نمیباشد زیرا آلومینیوم و مس مبدل پکیج با یکدیگر واکنش نشان داده و اب را به دو ملکول اکسیژن و هیدروژن تجزیه میکند. اکسیژن در سمت مبدل و هیدروژن در رادیاتور انباشته شده و باعث هواگرفتن مکرر تجهیزات خواهد شد. در سیستم گرمایشی با پکیج بهتر است از رادیاتور های فولادی استفاده شود. جهت مشاوره ی خرید با ما تماس بگیرید 02188306500

 • رادیاتور برقی

  302 بازدید

  رادیاتور برقی فولادی بعنوان یک واحد مستقل گرمایی توسط نیروی الکتریکی گرمایش تولید میکند که سیال واسطه آنها روغن است. تمامی دستگاه ها بصورت پرتابل و در ظرفیت های مختلف با مصرف برق تکفاز تولید میشوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02188306500 تماس حاصل فرمائید.

 • اجزای و نحوه تنظیم مشعل گازوئیلی ریلو

  359 بازدید

  اجزای اصلی تشكیل دهنده ی مشعل گازوئیلی عبارتند از : موتور ، بادزن ( فن ) ، پمپ گازوئیل ، شیر برقی ، كوپلینگ ، نازل ، ترانسفورمانور جرقه ، الكترودها ، شعله پخش كن ، چشم الكتریكی و بدنه . قبل از راه اندازی فاصله بین دو الکترود جرقه و نازل پاشش ، اندازه دمپر هوا ، فشار گازوئیل و... تنظیم شود. جهت اطلاع از آخرین قیمت مشعل گازی و مشعل گازوئیلی با کارشناسان بامین تهویه تماس حاصل فرمایید. 02188306500

 • اجزا و نحوه ی کارکرد پکیج شوفاژ دیواری

  2,254 بازدید

  پکیج یک دستگاه مستقل تأمین کننده گرمایش محیط و تولیدکننده آب گرم مصرفی بهداشتی است. پکیج دستگاه نسبتاً کوچکی است و فضای کمی را نسبت به موتورخانه اشغال می نماید. پکیج شوفاژ دیواری با ظرفیت های مختلف در انواع تک مبدل ، دو مبدل ، فن دار و بدون فن تولید می شوند. جهت اطلاع از مشخصات فنی و آخرین قیمت انواع پکیج با شماره ی 02188306500 تماس حاصل فرمایید.

 • رادیاتور

  37 بازدید

  رادیاتور (Radiator) یا شوفاژ نوعی مبدل حرارتی است که در گرمایش از آن استفاده می شود. استفاده از این سیستم امروزه کاربرد فراوانی در گرمایش داخلی دارد.عمل گرمایش در رادیاتور از طریق لوله های حاوی آب گرم دیگ است که درون آن گردش می کند و حرارت را توسط جابه جایی منتقل می کند. جهت اطلاع از آخرین قیمت رادیاتورها و دریافت مشاوره جهت انتخاب رادیاتور مناسب با شماره ی 02188306500 تماس حاصل فرمایید.

 • سیستم تزریق اکالیپتوس و روشنایی سونای بخار

  67 بازدید

  این سیستم به آرامش و افزایش خلق و خوی کمک می کند.

 • طرز نصب هیتر گازی استخر هایوارد

  70 بازدید

  هیتر گازی استخر، یکی از انواع تجهیزات گرمکن استخر است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 • نحوه ی تعمیر (Modine) یونیت هیتر

  76 بازدید

  یونیت هیتر یا واحدگرم کننده دستگاهی است یک فصلی که از آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ مانند سالن ها و کارخانجات و فضاهایی که نیاز کمی به هوای تازه دارندکاربرد دارد.

 • نحوه ی ساخت سیستم های تهویه مطبوع

  222 بازدید

  یک سیستم تهویه مطبوع سرمایش، تهویه و کنترل رطوبت را فراهم می کند و هدف آن تأمین آسایش در داخل ساختمان می باشد.

 • دستگاه تصفیه هوا

  119 بازدید

  آلرژی های هوا می توانند موجب بیماری شوند و شما می توانید میزان آلرژیهای هوا را کم کنید. شما می توانید به جای پرداخت هزینه های بالا برای خرید دستگاه تصفیه هوا (600000 تا 6000000 تومان) با صرف هزینه ی بسیار کمتر یکدستگاه تصفیه هوای خانگی با 90 درص راندمان بسازید.

 • دستگاه تصفیه هوای پاناسونیک

  197 بازدید

  دستگاه تصفیه هوا به دلیل داشتن فیلترهای اولیه قابلیت جذب گردوغبار و موی انسان و حیوان را دارا می باشد. گاهی دستگاه تصیفه هوا با به کار گیری از پیش فیلترها و مواد ضد باکتری در مرحله اول تا حدودی باکتری ها را از بین می برد. فیلتر هپا که تا ۹۹/۹۹ درصد مواد معلق را جذب کرده و در بعضی موارد ویروس کشی می کند و وظیفه از بین بردن باکتری ها و میکروب های مضر را دارا می باشد.

 • دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

  177 بازدید

  دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر ساخت کشور سوسیس،در پنج مدل مختلف و در ظرفیت ها و کارایی های متفاوت تولید می شوند.دستگاه های تصفیه هوای آی کیو ایر در چهار مدل مختلف: HEALTH PRO-GC MULTIGAS-KLAUSE-PERFECT 16 تولید و عرضه می گردد،که با توجه به نیازو کارایی کاربردهای متفاوتی دارند.از جمله دستگاه های تصفیه خانگی آی کیو ایر می توان به 4 مورد اول اشاره نمود.

 • آبگرم کن

  815 بازدید

  بگرمکن صنعتی همانند آبگرمکن های خانگی ، آب گرم مصرفی را توسط تماس مستقیم شعله با جداره منبع آبگرمکن تامین می کند. این کار باعث افزایش راندمان و سرعت عملکرد آن می شود. آبگرمکن صنعتی قابلیت کار با انواع مشعل مشعل گازی ، مشعل گازئیلی ، مشعل دوگانه سوز و حتی مشعل های بدون فن یا اتمسفریک را دارند ، که این موضوع استفاده از آن را در تمام مناطق امکان پذیر می کند.

 • نحوه ی ساخت دیگ چدنی - پره دیگ چدنی

  105 بازدید

  دیگ آبگرم چدنی در سیستم تهویه مطبوع جهت تولید آبگرم با فشار پایین کار می کند. دیگ آبگرم چدنی بصورت افقی سه پاس می باشد که مسیر عبور آتش و دود با آب بصورت عمود است. دیگ آبگرم چدنی دارای ضخامت بدنه بین ۶-۹ میلی متر می باشد. معمولا فشار کاری دیگ آبگرم چدنی ۴ بار و فشار تست ۱.۵ برابر فشار کاری معادل با ۷ بار می باشد. اما در بعضی مدل ها فشار کاری به ۶ یا ۱۰ بار افزایش داده شده است.

 • نحوه ی ساخت بخاری کارگاهی

  688 بازدید

  کارگاه های بزرگ و مراکز تجاری با تعویض هوای زیاد و یا گردش هوای زیاد نیاز به واحدهای گرمایشی بزرگی دارند اما بخاری کارگاهی با توان بالای حرارتی و گرمایش توسط تشعشع وسیله ای بسیار مناسب با مصرف گاز و گازئیل جهت گرمایش می باشد.

 • دیگ بخار واتر تیوب

  243 بازدید

  گردش جریان آب برای تبخیر (evaporation)در دیگهای بخار واتر تیوپ از درون لوله ها متعدد در بدنه بویلر بوده که به موازات هم و به تعداد زیاد در بویلر بطور عمود بکار رفته اند . در این حال انتقال حرارت حاصل از احتراق متصاعده توسط مشعلهای بویلر از بیرون لوله ها جریان می یابد.

 • دیگ بخار واتر تیوب

  203 بازدید

  بویلرهای واتر تیوب (Water tube boiler) از انواع بویلر های فولادی است که برای کار در فشار های بالا ساخته می شوند. در این نوع از بویلر، آب در درون لوله ها درجریان است و آتش مستقیم به لوله ها برخورد می کند. این بویلر ها تا فشار هایی بالاتر از 100 بار نیز ساخته می شوند.