در حال بارگذاری

فروشگاه اینترنتی بامین تهویه

شرکت فنی مهندسی بامین تهویه در زمینه تامین و تهیه تجهیزات سیستمهای حرارتی، برودتی، تهویه مطبوع ، آبرسانی، استخر و سونا و جکوزی، سیستمهای کنترل، سیستمهای گرمایش مرکزی و...در حال خدمت رسانی به مشتریان میباشد.
+ دنبال کردن12
برای دنبال کردن کانال "فروشگاه اینترنتی بامین تهویه" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 29,480
Loading...

همه ویدیو ها

 • روش آزمایش سالم بودن سیم پیچ کمپرسور

  21 بازدید
  -
  3 بهمن 95

  http://www.bamintahvie.com/category/refrigerent-equip/compressor

 • مایو خشک کن سوییم سوییت

  65 بازدید
  -
  29 دی 95

  مایو خشک کن سوییم سوییت در کمتر از 10 ثانیه مایو استخر را خشک میکند. این دستگاه انگلیسی فضای بسیار کمی را اشغال کرده و در رنگهای مختلف تولید میشود. جهت اطلاع از قیمت به سایت www.bamintahvie.com مراجعه و یا با شماره 88306500-021 تماس حاصل نمایید.

 • قایق بخار

  279 بازدید
  -
  26 دی 95

  جهت اطلاع از نحوه ی ساخت قایق بخار و مشاهده ی ویدیو کامل نحوه ی ساخت کانال تلگرام بامین تهویه را مشاهده نمایید. https://t.me/bamintahvie

 • نحوه ساخت رادیاتور

  46 بازدید
  -
  22 دی 95

  http://www.bamintahvie.com/category/heating/radiator

 • نحوه عملکرد لوله گردبادی

  23 بازدید
  -
  21 دی 95

  با گردش هوا در داخل لوله با سرعت 1 میلیون دور در دقیقه و تجریه ان به دو هوای سرد و گرم میتوان از آن برای گرمایش یا خنک کاری تجهیزات کوچک استفاده کرد . http://www.bamintahvie.com/

 • فن بدون برق و باتری

  165 بازدید
  -
  18 دی 95

  روش ساخت فن بدون برق و باطری

 • نحوه اندازه گیری ساب کول:

  118 بازدید
  -
  15 دی 95

  برای اندازه گیری ساب کول ابتدا فشار و دمای مایع خروجی از کندانسور را اندازه گیری و با استفاده جدول فشار/دما، دمای اشباع متناظر با فشار کندانسور را بدست آورده و حاصل تفریق بین دمای بدست آمده از جدول و دمای خروجی کندانسور میزان ساب کول محاسبه می شود.

 • نحوه اندازی گیری سوپر هیت

  89 بازدید
  -
  13 دی 95

  برای اندازه گیری سوپر هیت در اواپراتور ابتدا فشار و دمای گاز خروجی از اواپراتور اندازه گیری و دمای اشباع متناظر با فشار اواپراتور از جدول دما فشار استخراج و در نهایت حاصل تفریق دمای اشباع از دمای خروجی اواپراتور، میزان سوپر هیت بدست خواهد آمد.

 • نصب و مونتاژ برج خنک کننده

  104 بازدید
  -
  12 دی 95

  برج خنک کننده فایبرگلاس بامین تهویه در انواع مدار باز ، مدار بسته ، مدور ، مکعب ، از جنس گالوانیزه و فایبر گلاس در ظرفیت های مختلف با بالاترین راندمان ، تولید و عرضه می شود. برج خنک کننده فایبرگلاس بامین تهویه از ظرفیت حداقل 5 تن تبرید تا ظرفیت 1250 تن تبرید قابل ساخت و تحویل می باشد... جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 02188306500

 • رادیاتور آلومینیومی یا رادیاتور فولادی؟

  259 بازدید
  -
  5 دی 95

  در سیستم های گرمایشی توسط پکیج دیواری استفاده از رادیاتور آلومینیومی مناسب نمیباشد زیرا آلومینیوم و مس مبدل پکیج با یکدیگر واکنش نشان داده و اب را به دو ملکول اکسیژن و هیدروژن تجزیه میکند. اکسیژن در سمت مبدل و هیدروژن در رادیاتور انباشته شده و باعث هواگرفتن مکرر تجهیزات خواهد شد. در سیستم گرمایشی با پکیج بهتر است از رادیاتور های فولادی استفاده شود. جهت مشاوره ی خرید با ما تماس بگیرید 02188306500

 • رادیاتور برقی

  249 بازدید
  -
  1 دی 95

  رادیاتور برقی فولادی بعنوان یک واحد مستقل گرمایی توسط نیروی الکتریکی گرمایش تولید میکند که سیال واسطه آنها روغن است. تمامی دستگاه ها بصورت پرتابل و در ظرفیت های مختلف با مصرف برق تکفاز تولید میشوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی 02188306500 تماس حاصل فرمائید.

 • اجزای و نحوه تنظیم مشعل گازوئیلی ریلو

  191 بازدید
  -
  28 آذر 95

  اجزای اصلی تشكیل دهنده ی مشعل گازوئیلی عبارتند از : موتور ، بادزن ( فن ) ، پمپ گازوئیل ، شیر برقی ، كوپلینگ ، نازل ، ترانسفورمانور جرقه ، الكترودها ، شعله پخش كن ، چشم الكتریكی و بدنه . قبل از راه اندازی فاصله بین دو الکترود جرقه و نازل پاشش ، اندازه دمپر هوا ، فشار گازوئیل و... تنظیم شود. جهت اطلاع از آخرین قیمت مشعل گازی و مشعل گازوئیلی با کارشناسان بامین تهویه تماس حاصل فرمایید. 02188306500

 • اجزا و نحوه ی کارکرد پکیج شوفاژ دیواری

  1,365 بازدید
  -
  24 آذر 95

  پکیج یک دستگاه مستقل تأمین کننده گرمایش محیط و تولیدکننده آب گرم مصرفی بهداشتی است. پکیج دستگاه نسبتاً کوچکی است و فضای کمی را نسبت به موتورخانه اشغال می نماید. پکیج شوفاژ دیواری با ظرفیت های مختلف در انواع تک مبدل ، دو مبدل ، فن دار و بدون فن تولید می شوند. جهت اطلاع از مشخصات فنی و آخرین قیمت انواع پکیج با شماره ی 02188306500 تماس حاصل فرمایید.

 • رادیاتور

  24 بازدید
  -
  22 آذر 95

  رادیاتور (Radiator) یا شوفاژ نوعی مبدل حرارتی است که در گرمایش از آن استفاده می شود. استفاده از این سیستم امروزه کاربرد فراوانی در گرمایش داخلی دارد.عمل گرمایش در رادیاتور از طریق لوله های حاوی آب گرم دیگ است که درون آن گردش می کند و حرارت را توسط جابه جایی منتقل می کند. جهت اطلاع از آخرین قیمت رادیاتورها و دریافت مشاوره جهت انتخاب رادیاتور مناسب با شماره ی 02188306500 تماس حاصل فرمایید.

 • سیستم تزریق اکالیپتوس و روشنایی سونای بخار

  44 بازدید
  -
  21 آذر 95

  این سیستم به آرامش و افزایش خلق و خوی کمک می کند.

 • طرز نصب هیتر گازی استخر هایوارد

  46 بازدید
  -
  20 آذر 95

  هیتر گازی استخر، یکی از انواع تجهیزات گرمکن استخر است که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

 • نحوه ی تعمیر (Modine) یونیت هیتر

  54 بازدید
  -
  15 آذر 95

  یونیت هیتر یا واحدگرم کننده دستگاهی است یک فصلی که از آن برای گرم کردن فضاهای بزرگ مانند سالن ها و کارخانجات و فضاهایی که نیاز کمی به هوای تازه دارندکاربرد دارد.

 • نحوه ی ساخت سیستم های تهویه مطبوع

  144 بازدید
  -
  15 آذر 95

  یک سیستم تهویه مطبوع سرمایش، تهویه و کنترل رطوبت را فراهم می کند و هدف آن تأمین آسایش در داخل ساختمان می باشد.

 • دستگاه تصفیه هوا

  100 بازدید
  -
  2 آذر 95

  آلرژی های هوا می توانند موجب بیماری شوند و شما می توانید میزان آلرژیهای هوا را کم کنید. شما می توانید به جای پرداخت هزینه های بالا برای خرید دستگاه تصفیه هوا (600000 تا 6000000 تومان) با صرف هزینه ی بسیار کمتر یکدستگاه تصفیه هوای خانگی با 90 درص راندمان بسازید.

 • دستگاه تصفیه هوای پاناسونیک

  152 بازدید
  -
  1 آذر 95

  دستگاه تصفیه هوا به دلیل داشتن فیلترهای اولیه قابلیت جذب گردوغبار و موی انسان و حیوان را دارا می باشد. گاهی دستگاه تصیفه هوا با به کار گیری از پیش فیلترها و مواد ضد باکتری در مرحله اول تا حدودی باکتری ها را از بین می برد. فیلتر هپا که تا ۹۹/۹۹ درصد مواد معلق را جذب کرده و در بعضی موارد ویروس کشی می کند و وظیفه از بین بردن باکتری ها و میکروب های مضر را دارا می باشد.

 • دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر

  116 بازدید
  -
  29 آبان 95

  دستگاه تصفیه هوای آی کیو ایر ساخت کشور سوسیس،در پنج مدل مختلف و در ظرفیت ها و کارایی های متفاوت تولید می شوند.دستگاه های تصفیه هوای آی کیو ایر در چهار مدل مختلف: HEALTH PRO-GC MULTIGAS-KLAUSE-PERFECT 16 تولید و عرضه می گردد،که با توجه به نیازو کارایی کاربردهای متفاوتی دارند.از جمله دستگاه های تصفیه خانگی آی کیو ایر می توان به 4 مورد اول اشاره نمود.

 • آبگرم کن

  574 بازدید
  -
  26 آبان 95

  بگرمکن صنعتی همانند آبگرمکن های خانگی ، آب گرم مصرفی را توسط تماس مستقیم شعله با جداره منبع آبگرمکن تامین می کند. این کار باعث افزایش راندمان و سرعت عملکرد آن می شود. آبگرمکن صنعتی قابلیت کار با انواع مشعل مشعل گازی ، مشعل گازئیلی ، مشعل دوگانه سوز و حتی مشعل های بدون فن یا اتمسفریک را دارند ، که این موضوع استفاده از آن را در تمام مناطق امکان پذیر می کند.

 • نحوه ی ساخت دیگ چدنی - پره دیگ چدنی

  72 بازدید
  -
  25 آبان 95

  دیگ آبگرم چدنی در سیستم تهویه مطبوع جهت تولید آبگرم با فشار پایین کار می کند. دیگ آبگرم چدنی بصورت افقی سه پاس می باشد که مسیر عبور آتش و دود با آب بصورت عمود است. دیگ آبگرم چدنی دارای ضخامت بدنه بین ۶-۹ میلی متر می باشد. معمولا فشار کاری دیگ آبگرم چدنی ۴ بار و فشار تست ۱.۵ برابر فشار کاری معادل با ۷ بار می باشد. اما در بعضی مدل ها فشار کاری به ۶ یا ۱۰ بار افزایش داده شده است.

 • نحوه ی ساخت بخاری کارگاهی

  469 بازدید
  -
  23 آبان 95

  کارگاه های بزرگ و مراکز تجاری با تعویض هوای زیاد و یا گردش هوای زیاد نیاز به واحدهای گرمایشی بزرگی دارند اما بخاری کارگاهی با توان بالای حرارتی و گرمایش توسط تشعشع وسیله ای بسیار مناسب با مصرف گاز و گازئیل جهت گرمایش می باشد.

 • دیگ بخار واتر تیوب

  176 بازدید
  -
  22 آبان 95

  گردش جریان آب برای تبخیر (evaporation)در دیگهای بخار واتر تیوپ از درون لوله ها متعدد در بدنه بویلر بوده که به موازات هم و به تعداد زیاد در بویلر بطور عمود بکار رفته اند . در این حال انتقال حرارت حاصل از احتراق متصاعده توسط مشعلهای بویلر از بیرون لوله ها جریان می یابد.

 • دیگ بخار واتر تیوب

  142 بازدید
  -
  20 آبان 95

  بویلرهای واتر تیوب (Water tube boiler) از انواع بویلر های فولادی است که برای کار در فشار های بالا ساخته می شوند. در این نوع از بویلر، آب در درون لوله ها درجریان است و آتش مستقیم به لوله ها برخورد می کند. این بویلر ها تا فشار هایی بالاتر از 100 بار نیز ساخته می شوند.

 • دیگ بخار سه پاس فایر تیوب

  197 بازدید
  -
  18 آبان 95

  این نوع دیگ های بخار معمولا، شامل بدنه اصلی، صفحه – لوله های جلو و عقب، کوره و اطاقک برگشت می باشد که پس از مونتاژ و جوشکاری ابتدا کامل مورد آزمایش های غیر مخرب (پرتونگاری، اولتراسونیک، مایع نافذ و ...) قرار گرفته و سپس عملیات تنش گیری آنها در کوره مخصوص انجام می گیرد.

 • دیگ بخار

  180 بازدید
  -
  17 آبان 95

  دیگ بخار به یک مخزن بسته گفته میشود که در آن آب توسط گرمای شعله مشعل تبخیر می شود. داخل دیگ بخار شامل دو بخش طرف آتش و طرف آب است. سطح گرمایی دیگ بخار به مجموع کلیه سطوح درطرف آتش دیگ بخار اطلاق می شود.

 • دیگ بخار

  505 بازدید
  -
  17 مهر 95

  دیگ های بخار از نظر نوع جنس به دودسته چدنی و فولادی تقسیم می شوند.

 • رادیاتور حوله خشک کن

  166 بازدید
  -
  15 مهر 95

  رادیاتورهای حوله ای که از جنس آلومینیوم ،

 • رادیاتور

  123 بازدید
  -
  13 مهر 95

  رادیاتورها مخصوص سیستم های گرمایشی هستند و در سیستمهای دو فصله (سرمایش و گرمایش مرکزی) امکان استفاده ندارند و باید در این موارد از دستگاه

 • رادیاتور

  96 بازدید
  -
  10 مهر 95

  پر کاربردترین وسیله انتقال گرما در ایران،

این کانال از سوی فروشگاه اینترنتی بامین تهویه تایید شده است .