در حال بارگذاری
 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.1هزار
  بازدید

بنیاد برکت

وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

 • 7
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 17.1هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) روستای شانه تراش

  13 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) روستای شانه تراش شهرستان بابل در استان مازندران، یکی از 450 مسجدی است که توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • برگزاری جشنواره ی ملی برکت جهادگران

  6 بازدید

  جشنواره ی ملی برکت جهادگران با حضور گروه های جهادی همکار بنیاد برکت و با سخنرانی دکتر مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در تیرماه 1396 در نمایشگاه دایمی برکت برگزار شد. در این جشنواره، از 6 گروه جهادی برتر تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

 • در مدرسه برکت روستای قاسم آباد چه می گذرد؟

  5 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1100 مدرسه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و پانصد میلیارد ریال در 31 استان کشور منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 800 مدرسه با 4400 کلاس درس به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای قاسم آباد واقع در شهرستان اراک استان مرکزی یکی از آن هاست.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت: کارخانه پالت سازی کادوس

  بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با کارخانه پالت سازی کادوس واقع در شهرستان آستانه اشرفیه استان گیلان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • قرارداد مشارکت برای احداث کارخانه ی تولید گلاب

  10 بازدید

  گزارش خبری مراسم انعقاد قرارداد مشارکت اقتصادی اجتماع محور بنیاد برکت برای احداث کارخانه ی تولید گلاب، عرقیجات و اسانس های گیاهی با شرکت تعاونی گلستان در شهر میمه استان اصفهان

 • در مدرسه برکت روستای سردابه چه می گذرد؟

  33 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1100 مدرسه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و پانصد میلیارد ریال در 31 استان کشور منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 800 مدرسه با 4400 کلاس درس به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت روستای سردابه واقع در شهرستان اردبیل استان اردبیل یکی از آن هاست.

 • در مدرسه ابتدایی برکت روستای داود آباد چه می گذرد؟

  25 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1100 مدرسه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و پانصد میلیارد ریال در 31 استان کشور منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 800 مدرسه با 4400 کلاس درس به بهره برداری رسیده است. مدرسه ابتدایی برکت روستای داود آباد واقع در شهرستان اراک استان مرکزی یکی از آن هاست.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت: کارخانه افلاک الکتریک

  9 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با کارخانه افلاک الکتریک واقع در شهرستان نیشابور استان خراسان رضوی نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت: شرکت مدبر کشت توس

  17 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با شرکت مدبر کشت توس واقع در شهرستان تایباد استان خراسان رضوی نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مسجدسازی بنیاد برکت در روستاهای جیغه و شهسوار

  14 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد جامع روستای جیغه و مسجد امام حسین (ع) روستای شهسوار واقع در شهرستان هریس استان آذربایجان شرقی، از جمله 450 مساجدی هستند که توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • احداث 88 مرکز جامع سلامت و مراکز درمانی شهری و روستایی

  6 بازدید

  به منظور ارتقای سلامت محرومین و حمایت از برنامه های بهداشتی و درمانی در استان سیستان و بلوچستان، در شهریور ماه سال 1395، تفاهم نامه ی احداث 88 مرکز جامع سلامت و مراکز بهداشتی، درمانی با حضور دکتر مخبر و دکتر قاضی زاده هاشمی بین ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به امضا رسید. گزارش برنامه نمادو سیما از این مراسم را شاهد باشید.

 • افتتاح طرح های بنیاد برکت در استان مازندران

  10 بازدید

  در شهریور ماه ۹۴ چندین طرح اقتصادی، مدرسه و زیربنایی توسط بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، به منظور توانمندسازی اقتصادی و اشتغال زایی، گسترش فضاهای آموزشی و فرهنگی و هم چنین توسعه ی عمرانی در مناطق محروم و کم ترتوسعه یافته ی استان مازندران به بهره برداری رسیدند. گزارش برنامه نمادو سیما را از مراسم افتتاح این طرح ها را شاهد باشید.

 • مشارکت بنیاد برکت در توسعه کارخانه قند زرین

  20 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با کارخانه قند زرین واقع در میاندوآب استان آذربایجان غربی نیز به همین منظور انجام شده است. گزارش برنامه نمادو سیما از این کارخانه را شاهد باشید.

 • افتتاح طرح های زیربنایی برکت در چهار محال و بختیاری

  4 بازدید

  مراسم افتتاح سه طرح تولیدی در استان چهارمحال و بختیاری که با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در قالب طرح برکت انجام پذیرفته بود با حضور دکتر مخبر رییس ستاد و مسئولان استانی در آذرماه 1394 برگزار شد. در این مراسم، چندین پروژه زیربنایی نیز شامل پل سررک، حوزه علمیه تلورد، ایل راههای تلخندان به سه جو و جیرون به لم لمی در مناطق محروم استان، افتتاح شدند.

 • مراسم بهره برداری از 500 پروژه توانمندسازی بنیاد برکت

  5 بازدید

  بهره برداری از 500 پروژه ی توانمندسازی اقتصادی، مسکن محرومین، مدرسه، مسجد و زیربنایی بنیاد برکت در 27 استان کشور در بهمن ماه 1394، با حضور رییس دفتر مقام معظم رهبری آغاز شد. این پروژه ها که با سرمایه گذاری بالغ بر 4 هزار و 276 میلیارد ریال و با هدف توانمندسازی اقتصادی و محرومیت زدایی از مناطق محروم و کم تر توسعه یافته ی کشور اجرا شده، به طور همزمان در سراسر کشور به بهره برداری رسیدند.

 • بازدید قاریان بین المللی قرآن کریم از نمایشگاه برکت

  4 بازدید

  در اردیبهشت ماه 1395، جمعی از قاریان و حافظان شرکت کننده در مسابقات بین المللی قرآن کریم، از نمایشگاه برکت و دستاوردهای اجتماعی، محرومیت زدایی و اقدامات عام المنفعه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) بازدید کردند. گزارش برنامه نمادو سیما از این بازدید را مشاهده نمایید.

 • در مدرسه برکت روستای اوج تپه چه می گذرد؟

  25 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1100 مدرسه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و پانصد میلیارد ریال در 31 استان کشور منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 800 مدرسه با 4400 کلاس درس به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت نور در روستای اوج تپه واقع در شهرستان بوکان استان آذربایجان غربی یکی از آن هاست.

 • در مدرسه برکت نور روستای برازین چه می گذرد؟

  26 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1100 مدرسه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و پانصد میلیارد ریال در 31 استان کشور منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 800 مدرسه با 4400 کلاس درس به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت نور در روستای برازین واقع در شهرستان هریس استان آذربایجان شرقی یکی از آن هاست.

 • در مدرسه برکت شهید خندان روستای شریف آباد چه می گذرد؟

  14 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1100 مدرسه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و پانصد میلیارد ریال در 31 استان کشور منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 800 مدرسه با 4400 کلاس درس به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت شهید مهدی خندان در روستای ابراهیم آباد واقع در استان تهران یکی از آن هاست.

 • مشارکت بنیاد برکت در توسعه کارخانه شیشه سازی اصفهان

  8 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با کارخانه شیشه سازی واقع در استان اصفهان نیز به همین منظور انجام شده است. گزارش برنامه کلاکت سیما از این کارخانه را شاهد باشید.

 • مدرسه سازی بنیاد برکت در شهرستان آران و بیدگل

  17 بازدید

  یکی از مهم ترین اهداف بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، ساخت مدرسه و توسعه عدالت آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته کشور است. مدرسه ای که بنیاد برکت در شهرستان آران و بیدگل استان اصفهان احداث کرده است، نمونه ای از این دست فعالیت های بنیاد برکت است. گزارش برنامه کلاکت سیما از این مدرسه مجهز را شاهد باشید.

 • مدرسه سازی بنیاد برکت در شهرستان خاتم یزد

  16 بازدید

  یکی از مهم ترین اهداف بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، ساخت مدرسه و توسعه عدالت آموزشی در مناطق کمتر توسعه یافته کشور است. مدارسی که بنیاد برکت در شهرستان خاتم استان یزد احداث کرده است، نمونه ای از این دست فعالیت های بنیاد برکت است. گزارش برنامه کلاکت سیما از این مدارس را شاهد باشید.

 • مراسم افتتاح 170 مسجد برکت در سراسر کشور

  3 بازدید

  مراسم افتتاح 170 مسجد و مرکز فرهنگی مذهبی برکت با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی رییس دفتر مقام معظم رهبری، دکتر مخبر رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و دکتر نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت در مهرماه سال 1395 و در آستانه ماه محرم الحرام، برگزار شد. گزارش این مراسم را از نگاه برنامه کلاکت سیما مشاهده نمایید.

 • بازدید دکتر مخبر از میدان نفتی یاران شمالی

  7 بازدید

  دکتر مخبر، رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به اتفاق هیئت همراه، در جریان سفر خود به استان خوزستان از میدان نفتی یاران شمالی و نیروگاه سیکل ترکیبی بازدید کرد. در این سفر، تعدادی از پروژه های زیربنایی و مدارس و طرح های توانمندسازی اقتصادی بنیاد برکت و گروه توسعه اقتصادی تدبیر نیز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند. گزارش این سفر را از نگاه برنامه کلاکت سیما مشاهده نمایید.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت: فولاد سپهر سبلان

  42 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با کارخانه فولاد سپهر سبلان واقع در استان اردبیل نیز به همین منظور انجام شده است.

 • فعالیت های فرهنگی بنیاد برکت در آذربایجان شرقی

  23 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مساجد ساخته شده در روستاهای آذربایجان شرقی توسط بنیاد برکت، در همین راستا انجام شده است.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت: کارخانه آذر لبن ارومیه

  19 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق کمتر توسعه یافته کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با کارخانه آذر لبن واقع در شهر ارومیه در استان آذربایجان غربی نیز به همین منظور انجام شده است.

 • بنیاد برکت، روستای دهک نهبندان را صاحب کتابخانه کرد

  16 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه و کتابخانه در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. کتابخانه عمومی برکت نهبندان در روستای دهک شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی، یکی از صدها پروژه فرهنگی بنیاد برکت در مناطق محروم کشور است.

 • مشارکت اقتصادی بنیاد برکت: کارخانه آرد غنچه

  28 بازدید

  یکی از اهداف مهم بنیاد برکت، مشارکت در طرح های اقتصادی به منظور توانمندسازی اقتصادی مناطق محروم کشور، از طریق کارآفرینی و تولید ملی است. مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) با کارخانه آرد غنچه واقع در شهر اهواز در استان خوزستان نیز به همین منظور انجام شده است.

 • مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) روستای کوشکی ترکمن

  26 بازدید

  بنیاد برکت، وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، همواره توجه ویژه ای به فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارد. ساخت مسجد، حسینیه و خانه عالم در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور، از جمله همین فعالیت ها هستند. مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) روستای کوشکی ترکمن شهرستان مانه و سملقان در خراسان شمالی، یکی از 450 مسجدی است که توسط بنیاد برکت ایجاد شده است.

 • در مدرسه برکت روستای دو گنبدان چه می گذرد؟

  64 بازدید

  بنیاد برکت در تلاش است در راستای منویات مقام معظم رهبری یک هزار مدرسه در روستاها و مناطق محروم کشور ایجاد کند. تاکنون قرارداد ساخت 1100 مدرسه با اعتباری بالغ بر چهار هزار و پانصد میلیارد ریال در 31 استان کشور منعقد شده است. از این تعداد، تا امروز 800 مدرسه با 4400 کلاس درس به بهره برداری رسیده است. مدرسه برکت شهید بهشتی در روستای دو گنبدان واقع در شهرستان گچساران استان یاسوج یکی از آن هاست.

 • اقدامات ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)

  20 بازدید

  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در حوزه ی ارزش آفرینی اجتماعی و کمک به محرومیت زدایی از مناطق کمتر توسعه یافته کشور، اقدامات گسترده ای را انجام داده و در دست انجام دارد.