در حال بارگذاری
 • 52
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 41.1هزار
  بازدید

معاونت سیاسی سپاه-سایت بصیرت

گروه چند رسانه ای معاونت سیاسی سپاه با تولید کلیپ های کوتاه به ارائه تحلیل مسائل روز می پردازد.

 • 52
  دنبال کنندگان
 • 2
  دنبال شوندگان
 • 41.1هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • ترامپ و دردسرهای امریکا

  222 بازدید

  اوضاع در داخل امریکا پیچیده است. این وضعیت برآیند سیاست های گذشته امریکا در حوزه اقتصادی و ماجراجویی های خطرناک این کشور در سایر مناطق دنیاست.

 • موشن گرافیک/ "پرواز ۴۷۲۱" از نوفل لوشاتو تا تهران

  1,148 بازدید

  سرنوشت برخی از همراهان امام خمینی(ره) از نوفل لوشاتو تا تهران بررسی می شود.کاری از خانه طراحان انقلاب اسلامی

 • کلیپ عوامل ماندگاری انقلاب اسلامی

  915 بازدید

  همان طوری که اسلام ابعاد معنوی و اخلاقی دارد، ابعاد الهی دارد، در عین حال ناظر به زندگی مردم است؛ بُعد اقتصادی، بُعد سیاسی، بُعد اجتماعی در اسلام وجود دارد؛ انقلاب اسلامی هم دارای ابعاد مختلف بود و راز ماندگاری انقلاب اسلامی و روزبه روز زنده تر شدن این انقلاب در سطح منطقه و جهان، همین ابعاد گوناگون آن است.

 • کلیپ «نوزدهم دی؛ مبدا تاریخ تحولات جدید دنیا»

  610 بازدید

  «اگر ما حادثه ی نوزدهم دی را مبدا تاریخ تحولات جدید دنیا بدانیم،شگفت آور نیست و سخنی به گزاف گفته نشده است.» اهمیت و اثرگذاری تاریخی قیام ۱۹ دی مردم قم در حمایت از نهضت امام خمینی(ره) با همین جمله ی رهبر انقلاب اسلامی عیان می شود.

 • کلیپ ویژه9 دی؛ باعنوان« 9 دی؛ رمز وحدت»

  385 بازدید

  اهمیت اصلی ۹ دی فرونشاندن آتش فتنه سال ۸۸ و اتحادی بود بر مبنای بصیرت انقلابی در برابر این نقشه پیچیده استکبار جهانی در پیوند با کسانی که در داخل، سرباز و مهره دشمن شده و نقشه های او را اجرا می کردند .

 • کلیپ «وحدت امت»

  719 بازدید

  تفرقه کلمه رمزی است که هر گاه دشمنان از آن استفاده کرده اند با کمک عوامل خود در جوامع مسلمین توانسته اند ضربه های مهلکی بر پیکره امت اسلامی وارد سازند.

 • کلیپ 16 آذر روز دانشجوی ضد امریکایی

  971 بازدید

  16 آذر در همه ی سالها، با این مختصات باید شناخته شود. 16 آذر مال دانشجوی ضد نیکسون است، دانشجوی ضد آمریکاست، دانشجوی ضد سلطه است.

 • پیام های سیاسی پیاده روی اربعین

  654 بازدید

  پیاده روی اربعین به عنوان بزرگ ترین راهپیمایی سالانه در دنیا همواره پیام های سیاسی مهمی را انعکاس می دهد که باید بر این پیامهای مهم دقت نظر داشت ...

 • کلیپ استکبار ستیزی مبارزه ای تعطیل ناپذیر

  766 بازدید

  با پیروزی انقلاب ایران و پایان سلطه امریکا بر ایران، سفارت جای مناسبی برای ادامه جاسوسی در ایران به شمار می آمد از این رو دستگاه پیشرفته جاسوسی ساختمان سفارت برای جمع آوری اطلاعات در جهت خرابکاری و مبارزه با انقلاب مورد استفاده قرار میگیرد و جاسوسان کار کشته امریکایی در پوشش دیپلمات برای سازماندهی توطئه علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی بکارگیری می شوند.

 • سکوت در برابر حقوق های نجومی کاری از معاونت سیاسی سپاه

  934 بازدید

  به مرد م بگویید د رباره حقوق های نجومی چه کرد ید . کسانی که یک میلیون تومان حقوق می گیرند می فهمند که حقوق ۴۰، ۵۰ میلیون تومانی یعنی چه... شاید قانونی بود ه اما این حقوق ها ناعاد لانه بود ه است. با مرد م همد رد ی کنید و نشان د هید عزم راسخ بر برخورد با متخلف د ارید . برای

 • کلیپ خیانت منافقین در هشت سال جنگ تحمیلی

  1,687 بازدید

  با آغاز جنگ تحمیلی، ارتباطات مخفیانه سازمان منافقین با رژیم بعث عراق به زودی برملاشد. این سازمان مخوف در طول جنگ هشت ساله خیانت های بیشماری را علیه ملت ایران انجام داد. این کلیپ روایتگر بخشی از خیانت های منافقین در طول هشت سال دفاع مقدس ملت ایران است.

 • مروری بر سالها حضور استعماری انگلیس در ایران

  487 بازدید

  روباه پیر لقبی است كه قرن هاست برزبان ملت ایران است .لقب كشوری كه از ضعف تا به قدرت رسیدنش را در ایران سپری كرده و هنوز هم با آنکه سالهاست دستش از دخالت مستقیم در ایران کوتاه است؛ اما چشم طعم به ایران دوخته است.

 • مزد اعتماد به امریکا کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,578 بازدید

  عاقبت دولتمردانی که به امریکا اعتماد کردند را تاریخ ثبت نموده است . این کلیپ روایتی از نقش امریکا در فروپاشی شوروی است با استفاده از دولتمردان شوروی که گمان می کردند امریکا دوست و مورد اعتماد است .اظهارات ادوراد شواد نازه وزیر امور خارجه شوروی را حتما ببینید

 • معرفی مشاهیر ایرانی در سینمای هالیوود!!

  541 بازدید

  در حالی که وزیر محترم ارشاد سرگرم حواشی لغو کنسرت هاست خبری منتشر شد که امریکا قصد دارد فیلم مولانا را بسازد...

 • کلیپ حقوق بشر امریکایی کاری از معاونت سیاسی سپاه

  2,182 بازدید

  امریکا پز حقوق بشر می دهد اما نیمی از ۳۵ هزار کلاهک هسته ای موجود در جهان در اختیار اوست . و بمب های مخربی را در آلمان مستقر نموده است که برای نابودی ۱۸ بار کره زمین کافی است .سازمان سیا بودجه ای ۱۵ برابر بودجه دیپلماتیک ایالات متحده را دارد که عموما برای خشونت و ترور و جاسوسی هزینه می شود.

 • کلیپ تبیین کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,173 بازدید

  وظیفه ی تبیین، امروز بر دوش همه است؛ از جمله بر دوش شما. اینکه بنده روی تبیین این همه تکیه میکنم، برای خاطر این است که امروز این جهاد کبیر به میزان زیادی متوقّف به تبیین است؛ تبیین، بیان کردن، روشنگری؛ امروز روشنگری لازم است. سعی کنید ذهنها را با عمق یابی، به اعماق حقایق و مسائل برسانید.

 • کلیپ "جهادکبیر" کاری ازمعاونت سیاسی سپاه

  1,954 بازدید

  «جهاد کبیر» یعنی چه؟ یعنی اطاعت نکردن از دشمن، از کافر؛ از خصمی که در میدان مبارزه ی با تو قرار گرفته اطاعت نکن. تبعیّت نکردن در کجا؟ در میدانهای مختلف؛ تبعیّت در میدان سیاست، در میدان اقتصاد، در میدان فرهنگ، در میدان هنر. در میدانهای مختلف از دشمن تبعیّت نکن؛ این شد «جهاد کبیر».

 • موانع تحقق اقتصادمقاومتی کاری از معاونت سیاسی سپاه

  1,265 بازدید

  مصرف کننده ی باانصاف، مصرف کننده ی باوجدان هم میتواند همین جور به تولید کشور کمک کند؛ دنبال اسم و رسم نروند، دنبال بِرَند نروند - این حرفی که حالا مرتّب تکرار میکنند: بِرَند، بِرَند - دنبال مارک نروند؛ دنبال مصلحت بروند. مصلحت کشور، مصرف تولید داخلی است، کمک به کارگر ایرانی است. بعضی ها هستند حتّی حاضرند به نفع کارگر هم شعار بدهند، رگ گردن را هم درشت کنند و شعار بدهند، امّا در عمل به کارگر ایرانی

 • کلیپ کودکانه های فرزند مدافع حرم شهید شیردل

  5,404 بازدید

  خانواده شهید مدافع حرم علی اصغر شیردل عصر یکشنبه نهم خرداد با پیکر فرزند خود دیدار کردند. پیکر مهندس علی اصغر شیردل که در ۳۰ اردیبهشت سال ۹۴ در حین انجام ماموریت مستشاری، دفاع از حرم حضرت زینب(س) و مبارزه با تروریست های تکفیری در تدمر سوریه به شهادت رسیده بود پس از گذشت یک سال به کشور بازگشت.در این کلیپ کودکانه های فرزندشهید مدافع حرم را می بینید

 • تحلیلی بر جدیدترین حاشیه سازی فائزه هاشمی/معاونت سیاسی

  2,386 بازدید

  سناریو با انتشار یک عکس کلید خورد، دیدار فائزه هاشمی رفسنجانی با "فریبا کمال آبادی"، عضو ارشد بهاییت ایران که به تازگی بعد از ۸ سال زندان به مرخصی آمده است. قشر مذهبی و متشرع جامعه اعم از اصلاح طلب، اعتدالی و اصولگرا نسبت به تابوشکنی و خط شکنی دختر روحانی سرشناس جمهوری اسلامی ایران منزجر شدند؛ البته فائزه از قبل اعلام کرده که با این طیف قرابت و رفاقت دارد و به نوعی مسیر آینده را مشخص کرده بود.

 • کلیپ تحلیل پیاده روی اربعین کاری از معاونت سیاسی سپاه

  643 بازدید

  مسلمانان بدون هیچ واهمه از اقدامات تروریستی تکفیری ها در این راهپیمایی حضور پیدا کردند و به آمریکایی ها و ایادی آنها در منطقه این پیام را دادند که مردم غرب آسیا خود به تنهایی قادر به تأمین امنیت منطقه هستند و نیازی به حضور ماجراجویانه آنها ندارند.

 • کلیپ خطر تحریف اصول امام- معاونت سیاسی سپاه

  588 بازدید

  خطر تحریف خط و اصول امام به عنوان یکی از جدی ترین دغدغه های انقلابیون به شمار می رود خطری که می تواند زمینه انحراف انقلاب اسلامی ایران را از آرمان های خود را به همراه داشته باشد.

 • کلیپ اقتصاد مقاومتی کاری از معاونت سیاسی سپاه

  2,313 بازدید

  پیشرفت اقتصاد را باید از ظرفیّت های درون کشور و درون مردم تأمین بکنیم. ظرفیّتهای بسیار زیادی در کشور وجود دارد که از این ظرفیّتها یا استفاده نشده است یا درست استفاده نشده است؛ از این ظرفیّتها استفاده کنیم؛ [یعنی] اقتصاد درون زا

 • پهپادهای سپاه چگونه به شکار دشمن می روند؟-معاونت سیاسی

  2,302 بازدید

  در کل خلیج فارس و قسمتی از دریای عمان هر گونه شناوری که کوچکترین تحرکی داشته باشد، از دید پهپادهای ما پنهان نیست. پهپادهای ما بالای این مناطق هستند و همه چیز را می بینند، با این تفاوت که دشمن نمی توانند ما را ببیند و قدرت رهیابی و انهدام پهپادهای ما را ندارد.

 • بازخوانی اصول امام (ره)-قسمت اول-معاونت سیاسی سپاه

  737 بازدید

  برای پاسداری از انقلاب اسلامی نیازمندیم همیشه به بازخوانی اصول امام خمینی(ره) بعنوان اصول ثابت انقلاب بپردازیم.

 • بازخوانی اصول امام (ره)-قسمت دوم- معاونت سیاسی سپاه

  557 بازدید

  بازخوانی اصول امام راحل بعنوان مبنای فکری امتداد انقلاب اسلامی همواره باید مورد توجه احاد ملت برای زنده نگه داشتن حرکت های مردمی در تراز انقلاب است.

 • کلیپ نفوذ کاری از معاونت سیاسی سپاه

  3,024 بازدید

  همه ی گام های این مبارزه ی راهبردی نفوذ برای این صورت می گیرد كه آمریكا بتواند از فضای به وجود آمده، به تغییر در معادله ی قدرت و سیاست داخلی ایران برسد؛ امری كه هرچند در اظهارات علنی مقامات آمریكایی به آن اشارتی می شود، اما در واقع بیش از هر چیزی بر آن حساب و تمركز كرده اند كه این فضا، مقدمه ی نفوذ و سپس براندازی جمهوری اسلامی باشد