در حال بارگذاری
 • 351
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 264.7هزار
  بازدید

Cinema Today

اگر دوست دارید از این به بعد پول و زمانتون رو فقط خرج فیلم های خوب بکنید، هر هفته مجله تصویری "Cinema Today" رو دنبال کنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اگر دوست دارید از این به بعد پول و زمانتون رو فقط خرج فیلم های خوب بکنید، هر هفته مجله تصویری "Cinema Today" رو دنبال کنید.

 • 351
  دنبال کننده
 • 3
  دنبال شونده
 • 264.7هزار
  بازدید
Loading...
این کانال، تولید کننده محتوا می باشد.

همه ویدیو ها

 • سینماتودی 17 - سینمایی "IT" جیب تماشاچیان را خالی کرد!

  25,763 بازدید

  سینماتودی 17 - هفته ای که گذشت دوباره ترس و دلهره به سینما ها برگشت و فیلم ایت (it) یکی از رویداد های مهم سینمای وحشت بالاخره روی پرده رفت. تریلر فیلم It وقتی روی اینترنت منتشر شد تونست با حدود ۱۹۷ میلیون بازدید، مجموع رکورد بازدید در یوتیوب رو ظرف یک روز بشکنه. برای مشاهده آمار کامل پرفروش ترین فیلم های این هفته ی باکس آفیس، با مجله تصویری "سینماتودی" همراه باشید.

 • سینماتودی 16 - قفل باکس آفیس این هفته هم باز نشد!

  19,317 بازدید

  سینماتودی 16 - هالیوود تو این هفته ها حال و روز خوبی نداره و فیلمها فروش خیلی کمی رو ثبت میکنن. دو هفته پیش سینما های آمریکا کمترین فروش 15 سال اخیرشون رو ثبت کردن و این هفته هم هیچ فیلمی موفق نشد که جون تازه ای به باکس آفیس ببخشه .

 • سینماتودی15 - بروسلی هم نتوانست باکس آفیس را نجات دهد!

  14,562 بازدید

  سینماتودی15 - فیلم "تولد یك اژدها" ساخته جورج نولفی درباره اسطوره هنرهای رزمی بروس لی هستش که این هفته در سینماهای آمریکا اکران شد. این فیلم از دید خانم شانون لی دختر بروس لی فیلمی نیست که در حد و قواره استاد باشه و نتوسته حق مطلب رو درباره این اسطوره تاریخ سینما ادا کنه. برای مشاهده آمار کامل پرفروش ترین فیلم های این هفته ی باکس آفیس، با مجله تصویری "سینماتودی" همراه باشید.

 • سینماتودی14 - "محافظِ مزدور" همه را ترور کرد!

  25,758 بازدید

  سینماتودی14 - این هفته در آمریکا فیلم های جدیدی اکران شد و از همین رو باکس آفیس هم دچار تغییراتی شد. فیلم اکشن کمدی "محافظ مزدور" (The Hitman’s Bodyguard) که به تازگی اکران شده است، توانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد ودر صدر جدول باکس آفیس هفته قرار گیرد. برای مشاهده آمار کامل پرفروش ترین فیلم های این هفته ی باکس آفیس، با مجله تصویری "سینماتودی" همراه باشید.

 • سینماتودی 13 - آنابل باکس آفیس را به وحشت انداخت!

  9,836 بازدید

  سینماتودی فصل دوم - مورد انتظارترین فیلم این هفته در باکس افیس عنوان جدید از سری فیلم های ترسناکی بود که شروع رعب آورش با فیلم کانجورینگ در سال 2013 رقم خورد و طبیعتا موفقیتش منجر به تولید مجموعه ای با موضوع احضار ارواح و پدیده جن زدگی تا به امروز شده. این هفته هم جدیدترین فیلم از این مجموعه تحت عنوان "آنابل: آفرینش" اکران شد.

 • سینماتودی 12 - یک سال رویایی برای علاقه مندان به سینما

  26,345 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - در روزهای منتهی به 89مین دوره برگزاری اسکار میشه گفت که امسال هالیوود یکی از پر هزینه ترین سال های خودش رو پشت سر گذاشته.

 • سینماتودی 11 - هفته ای وحشتناک برای سینمای جهان

  49,000 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - پخش اختصاصی از آپارات// "اسپلیت" جدیدترین اثر ام. نایت شیامالان 26 میلیون دلار به اندوخته اش اضافه کرد و برای دومین هفته ی پیاپی صدر جدول باکس آفیس را بدست آورد. این فیلم کم هزینه که با بودجه ی 9 میلیون دلاری تولید شده موفق شد تنها در دو هفته مجموع فروش خود در سراسر جهان را به 102 میلیون دلار برساند که یک موفقیت تجاری چشم گیر به شمار می رود.

 • سینماتودی 10 - برتری وحشت اسپلیت بر اکشن سه ایکس

  13,423 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - پخش اختصاصی از آپارات// هفته گذشته فیلم "اسپیلت" ترس رو به گیشه سینمای آمریکا آورد. اسپیلت فیلمی در ژانر وحشته که توسط کارگردان هندی تبار ، ام. نایت شامالان ساخته شده. این فیلم که با بودجه 10 میلیون دلاری ساخته شده در نخسین هفته اکرانش 40 میلیون دلار فروخته و یک بار دیگه ثابت کرده که هنوز در گیشه سینماها از فیلم های ترسناک و خوش ساخت استقبال می شه

 • سینماتودی 9- فراز و نشیب سینمای جهان در هفته ای که گذشت

  15,974 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - پخش اختصاصی از آپارات// هفته ی گذشته همراه بود با اکران چهار فیلم جدید که البته همشون با استقبال یخ تماشاگران روبرو شدند. از اون طرف تنور اکران فیلم "چهره های پنهان" همچنان داغ باقی موند و یک 20 میلیون دلار دیگه ای برای تهیه کننده هاش نون و آب داشت.

 • سینماتودی8- ریاضی دانان ناسا از جنگ ستارگان پیشی گرفتند

  11,619 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - پخش اختصاصی از آپارات// هفته ا ی که گذشت با آغاز اکران گسترده ی "چهره های پنهان" با بازی تاراجی هنسون، اوکتاویا اسپنسر، ژانل مونی و کوین کاستنر همراه بود که موفق شد با 22.8 میلیون دلار سرانجام به صدرنشینی "روگ وان" پایان دهد.

 • سینماتودی7- باکس آفیس پرستاره کریسمس در دست جنگ ستارگان

  12,202 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - پخش اختصاصی از آپارات// هفته ای که گذشت با آغاز اکران گسترده ی چهار فیلم همراه بود اما با این وجود هیچ کدام نتوانستند تاج سلطنت را از روگ وان بربایند. با این حساب "روگ وان" برای دومین هفته ی پیاپی در صدر جدول باقی ماند و 64 میلیون دلار به مجموع فروش خود اضافه کرد.

 • سینماتودی6 - تماشاچیان در تسخیر نیروی جنگ ستارگان

  6,861 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - پخش اختصاصی از آپارات// مجموعه فیلم های "جنگ ستارگان" این بار با "روگ وان" سینماهای ایالات متحده رو به تسخیر درآورد. این فیلم که با بودجه ی سنگین 200 میلیون دلار تولید شده در نخستین هفته ی اکرانش 290 میلیون دلار درآمد داشته که با سهم 155 میلیون دلاری از سینماهای ایالات متحده رتبه ی نخست باکس آفیس این هفته رو بدست آورد.

 • سینماتودی5 - رونق دوباره هالیوود با "روگ وان"

  10,739 بازدید

  مجله تصویری "Cinema Today" هر سه شنبه راس ساعت 8 - پخش اختصاصی از آپارات// فیلم سینمایی "روگ وان" داستانی برگرفته شده از سری فیلم های جنگ ستارگان می باشد. این فیلم توانست در دو روز اکران، به فروشی معادل 70میلیون دلار دست پیدا کند و از منظر فروش در روز اول اکران، به عنوان دوازدهمین فیلم تاریخ سینما لقب بگیرد. (telegram.me/cinema_today)

 • سینماتودی4 - هفته چهارم آذر 95

  15,501 بازدید

  باکس آفیس همچنان در دستان موانا - "موانا" جدیدترین انیمیشن استودیوی دیسنی دومین هفته ی اکرانش را با 28 میلیون دلار و باقی ماندن در صدر پشت سر گذاشت. در این قسمت از جدیدترین پروژه پیتر جکسون خالق سه گانه های ارباب حلقه ها و هابیت صحبت خواهیم کرد.

 • سینماتودی3 - هفته سوم آذر 95

  2,333 بازدید

  درخشش دوباره ی دیزنی با موانا - فیلم های در نوبت اکران این هفته، به دلیل تعطیلات عید شکرگذاری در امریکا به جای جمعه از چهارشنبه اکران خود را آغاز کردند و کمپانی دیزنی با جدیدترین انیمیشن خود بیشترین درخشش را از آن خود کرد.

 • سینماتودی2 - هفته دوم آذر 95

  2,740 بازدید

  درخشش موجودات شگفت انگیز - سرانجام روزی که طرفداران هری پاتر چشم انتظار آن بودند فرارسیده است. "موجودات شگفت انگیز و زیستگاه آن ها" در بیش از 4000 سالن سینما به روی پرده رفت و همان طور که انتظار می رفت موفق شد با ثبت رکورد فروش 75 میلیون دلار رتبه ی نخست باکس آفیس را به دست آورد.

 • سینماتودی1 - هفته اول آذر 95

  757 بازدید

  نبض باکس آفیس همچنان در دست دکتر استرنج - ادامه ی روند فروش "دکتر استرنج" و "ترول ها" با اضافه شدن دو فیلم کم هزینه اما موفق "ورود" و "تقریبا کریسمس" هفته ی خوبی را برای گیشه ی سینماهای آمریکای شمالی رقم زده است.