در حال بارگذاری
+ دنبال کردن0
برای دنبال کردن کانال "کولرسامسونگ" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 221

همه ویدیو ها

 • کولر گازی

  58 بازدید
  -
  29 دی 95

  این دستگاه با برخورداری از پره های افقی و عمودی که حرکتی مستقل از یکدیگر دارند، حالات جریان هوای متنوعتری موجود می باشند که تمامی نیازهای شما را برآورده می سازند.

 • کولر گازی سامسونگ Good 1

  74 بازدید
  -
  28 دی 95

  اسپلیت و کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل گود وان Good1 محصول 2015 کمپانی سامسونگ و در مدلهای سرد و گرم با طراحی خاص سه وجهی جدید سامسونگ می باشد. طراحی پنل های سه وجهی جدید سامسونگ با فن بزرگتر و پره های بیشتر باعث ایجاد گردش هوای بیشتر ( مکش و دهش بیشتر هوا ) شده و پرتاب باد را تا 14 متر افزایش می دهد.

 • کولر گازی سامسونگ Good

  42 بازدید
  -
  28 دی 95

  اسپلیت و کولر گازی سامسونگ مدل گود Good محصول 2014 کمپانی سامسونگ و در مدلهای سرد تک و سرد و گرم با طراحی خاص سه وجهی جدید سامسونگ می باشد. طراحی پنل های سه وجهی جدید سامسونگ با فن بزرگتر و پره های بیشتر باعث ایجاد گردش هوای بیشتر ( مکش و دهش بیشتر هوا ) شده و پرتاب باد را تا 14 متر افزایش می دهد.

 • کولر گازی سامسونگ better

  40 بازدید
  -
  28 دی 95

  ز جمله تفاوت های اصلی در مدل های گود و بتر سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره نمود: وجود سیستم پیشرفته ی تصفیه ی هوای Virus Doctor در سری Better جلای کریستال شیشه ی خالص و طراحی خمیده ی منحصر به فرد در سری Better ظاهری بسیار زیبا را برای این سری رقم زده است. تمامی جوانب بدنه ی این دستگاه با مواد شفاف و دو لایه پوشانده شده است که بدنه ی آن را کاملا برق انداخته است.


  تبلیغات