در حال بارگذاری
+ دنبال کردن11
برای دنبال کردن کانال "آکادمی فروش" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 12,478

همه ویدیو ها

 • اولین ویدیوی آموزشی آکادمی فروش

  78 بازدید
  -
  17 آذر 95

  اولین ویدیوی آموزشی آکادمی فروش

 • CRM چیست؟

  129 بازدید
  -
  3 آذر 95

  توضیحاتی درباره نرم افزار سی آر ام

 • دیدار به زبان ساده

  73 بازدید
  -
  3 آذر 95

  دقت، سرعت و نظم ، پایه و اساس نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتریان دیدار است. جدا از تمام مزیت های اساسی نرم افزار CRM مثل : کاهش حجم کار، دسترسی بهتر، ادغام با نرم افزارهای دیگر، اختصاص فضای ابری برای داده ها، ایجاد پایگاه مرکزی داده ها و.... مزیت های ارزشمند دیگری وجود دارد که می تواند دلایل مهمی برای انتخاب باشد.

 • مصاحبه با مشتریان دیدار، موسسه زبان سفیر گفتمان

  492 بازدید
  -
  9 تیر 95

  در این ویدیو با یکی از مشتریان نرم افزار ارتباط با مشتری دیدار در خصوص عملکرد این سیستم و تاثیرات آن مصاحبه شده است. جناب اقای خلیلی، مدیر بازاریابی موسسه سفیر گفتمان معتقد اند که علاوه بر ویژگی های فنی، مشخصه بارز این نرم افزار سادگی آن است به طوری که کارمندان میتوانند روندها را درک کرده و با برنامه ارتباط برقرار کنند.

 • مصاحبه با مشتریان دیدار، شرکت فرصاد وب

  294 بازدید
  -
  2 تیر 95

  در این ویدیو با یکی از مشتریان نرم افزار ارتباط با مشتری دیدار در خصوص عملکرد این سیستم و تاثیرات آن مصاحبه شده است. جناب اقای احمدی نشاط مدیرعامل شرکت فرصاد وب در این ویدیو گفته اند که نیاز به این نرم افزارها بسیار زیاد است و هر شرکتی باید از CRM استفاده کند.

 • مصاحبه با مشتریان دیدار، شرکت آب سکون

  433 بازدید
  -
  6 خرداد 95

  در این ویدیو با یکی از مشتریان نرم افزار ارتباط با مشتری دیدار در خصوص عملکرد این سیستم و تاثیرات آن مصاحبه شده است. جناب اقای علیخانی مدیرعامل شرکت اب سکون در این ویدیو گفته اند که نمیتوانیم وضعیت خود را قبل از استفاده از سیستم CRM تصور کنیم...

 • راهنمای نرم افزار دیدار

  9,286 بازدید
  -
  8 اردیبهشت 95

  این ویدیو شامل توضیحاتی در خصوص ویژگی های نرم افزار دیدار و چگونگی کار با آنها میباشد. از جمله این موارد عبارت اند از: ثبت پرونده مشتریان ، مدیریت سرنخ و فرصت ها، ارسال پیامک و ایمیل سریع، سیستم ایجاد انگیزش (بازی سازی)، ایجاد وظیفه برای کارمندان و سایر تیم های فروش و ...

 • آموزش تنظیمات نرم افزار دیدار

  1,402 بازدید
  -
  7 اردیبهشت 95

  در این ویدیو علاوه بر روند کلی فروش و ثبت آن در سیستمهای مدیریت ارتباط با مشتری، تنظیمات اولیه برای بخش های مختلف این نرم افزار مانند سامانه پیامکی، ثبت فاکتور، ارسال ایمیل، منابع تبلیغاتی، کارمندان فروش و محصولات به صورت خلاصه، شرح داده شده است.


  تبلیغات