در حال بارگذاری

فرید پارسایی

آموزش و مشاوره بازاریابی اینترنتی
+ دنبال کردن7
برای دنبال کردن کانال "فرید پارسایی" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 1,232

همه ویدیو ها

 • راه اندازی کسب و کار اینترنتی

  165 بازدید
  -
  22 تیر 95

  کسب درآمد از وب سایت موضوعی است که بسیاری از دارندگان وب سایت و بخصوص کسب و کارهای مختلف در فکر آن هستند. به راستی کسب درآمد از طریق وب سایت چگونه است؟ چگونه می توان از وب سایت درآمدی عالی و پایدار کسب نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت faridparsaei.com مراجعه نمایید.

 • نصب وردپرس بر روی هاست

  530 بازدید
  -
  26 اردیبهشت 95

  آموزش نصب وردپرس بر روی هاست برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به وب سایت faridparsaei.com مراجعه نمایید. وب سایت حرفه ای خود را در کوتاهترین زمان و به راحتی طراحی نمایید فقط کافیست بر روی لینک زیر کلیک نمایید. http://faridparsaei.com/product/webdesign-without-coding همچنین از طراحی وب سایت نیز می توانید به سادگی کسب درآمد نمایید.

 • نحوه تهیه فضای میزبانی وب برای سایت

  187 بازدید
  -
  26 اردیبهشت 95

  در این ویدیو نحوه تهیه فضای میزبانی وب برای وب سایت آموزش داده شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به وب سایت faridparsaei.com مراجعه نمایید.

 • نحوه ثبت دامنه برای وب سایت

  339 بازدید
  -
  26 اردیبهشت 95

  چگونه یک نام مناسب برای دامنه خود انتخاب کنیم و روش ثبت دامنه در اینترنت به چه صورت است؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به وب سایت faridparsaei.com مراجعه نمایید.


  تبلیغات