در حال بارگذاری
 • 3
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 14.9هزار
  بازدید

فکرآفرین

این کانال در رابطه با ساخت محصولات و اسباب بازی های فومی کلیپ هایی را به نمایش می گذارد.

 • 3
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 14.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • چگونه یک سبد فومی بسازیم؟

  بازدید

  با مشاهده این ویدئو به راحتی می توانید با استفاده از یک CD و تعدادی از قطعات فومی هم اندازه یک سبد بسازید. اما فروشگاه اینترنتی فکرآفرین دارای کاردستی ها و اسباب بازی های کودکانه دیگری از جنس فوم می باشد که این اسباب بازی ها ضمن داشتن گواهی های استاندارد از آلمان با قیمتی مناسب به صورت اینترنتی به فروش می رسد و در اختیار والدین و کاربران محترم قرار می گیرد. شماره تماس: 6-33997722-021

 • آموزش ساخت پازل سه بعدی کشتی

  41 بازدید

  پازل سه بعدی کشتی فکرآفرین شامل 28 قطعه می باشد. این پازل در دو نوع کشتی هواپیمابر و هلی کوپتر بر و در رنگ های شاد و متنوع برای کودکان پیش دبستانی تولید شده است. برای مشاهده سایر پازل های این فروشگاه اینترنتی به وبسایت www.fekrafarin.com مراجعه نمایید.

 • چگونه با استفاد از فوم یک گل رز بسازیم؟

  253 بازدید

  برای ساختن یک شاخه گل رز به موادی از قبیل: یک ورق فوم با ضخامت 5 میلی متر، چسب مایع، چسب چوب، قیچی و یک برگه کاغذ احتیاج داریم. ابتدا طرح گلبرگ ها را روی برگه کاغذ می کشیم، سپس آن ها را بریده و بر روی ورق فوم قرار می دهیم و قالب گلبرگ ها را بر روی فوم برش می دهیم. شما می توانید برای مشاهده سایر کاردستی ها و اسباب بازی های فومی به وبسایت www.fekrafarin.com مراجعه نمایید. شماره تماس: 6-33997722-021

 • آموزش ساخت پازل قایق بادی

  376 بازدید

  با مشاهده این ویدئو می توانید به راحتی بوسیله چند قطعه فوم، یک عدد پایه چوبی و مقداری چسب قایق بادی بسازید.این بازی یک سرگرمی جالب برای بچه هاست. موسسه تحقیقاتی فکرآفرین اسباب بازی های فکری و پازل های فانتزی کودکانه مانند پازل کشتی سه بعدی را با استفاده از فوم EVA تولید می کند.جهت مشاهده سایر محصولات کودکان به فروشگاه اینترنتی فکرآفرین مراجعه نمایید. (www.fekrafarin.com) شماره تلفن: 6-33997722-021

 • چگونه یک قلعه فومی بسازیم؟

  97 بازدید

  برای ساختن یک قلعه فومی شما احتیاج به فوم، مقداری رنگ و ابزاری که فوم را ببرید دارید. با دیدن این ویدئو با نحوه صحیح ساختن یک قلعه آشنا می شوید. موسسه تحقیقاتی فکرآفرین در راستای ارائه بازی های فکری و آموزشی اقدام به تولید انواع پازل از جمله قلعه جنگی فومی و قلعه رویایی فومی نموده است. برای مشاهده سایر بازی ها و اسباب بازی های فروشگاه اینترنتی فکرآفرین به سایت www.fekrafarin.com مراجعه نمایید.

 • آموزش رنگ ها به زبان انگلیسی به کودکان

  212 بازدید

  با مشاهده این ویدئو کودکان با نام رنگ ها به زبان انگلیسی آشنا می شوند. البته این آموزش مقدمه ای برای شروع آموزش زبان انگلیسی به کودکان می باشد. موسسه تحقیقاتی فکرآفرین در راستای آموزش به کودکان، اقدام به تولید پازل ها و اسباب بازی های رنگی نموده است. برای مشاهده و خرید آن ها می توانید به وبسایت www.fekrafarin.com مراجعه نموده و اقدام به خرید اینترنتی نمایید. شماره های تماس: 6-33997722-021

 • پازل ماشین

  150 بازدید

  این آموزش نمایشگر ساخت پازل ماشین است. با دیدن این فیلم با نحوه چیدن قطعات پازل ماشین کنار یکدیگر آشنا می شوید. برای آشنایی و خرید انواع پازل می توانید به وبسایت wwww.fekrafarimn.com مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های 6-33997722-021 تماس حاصل نمایید.

 • پازل حیوانات، میوه ها و سبزیجات

  215 بازدید

  با دیدن این ویدئو بچه ها یاد می گیرند چگونه یک فرشی از پازل حیوانات،میوه ها و سبزی ها را بسازند. پازل ها با آموزش نحوه چیدن قطعات اشکال و حیوانات موجب افزایش ضریب هوشی کودکان می شوند. موسسه تحقیقاتی فکرآفرین در راستای تحقق بخشیدن به اهداف آموزشی والدین محترم اقدام به تولید انواع پازل در طرحها و رنگهای مختلف نموده است. برای مشاهده این پازل ها می توانید به سایت www.fekrafarin.com مراجعه نمایید.

 • ساخت پازل کشتی سه بعدی

  167 بازدید

  با دیدن این ویدئو با نحوه ساخت پازل کشتی سه بعدی آشنا می شوید. این پازل کشتی شامل 4 صفحه و 73 قطعه است. موسسه فکرآفرین با طراحی و تولید انواع پازل سه بعدی و دو بعدی از جنس فوم بهداشتی در قالب اشیا مثل پازل کشتی، حیوانات، حروف و اعداد در راستای امر آموزش اقدامات گسترده ای انجام داده است.کاربران گرامی می توانند با مراجعه به سایت www.fekrafarin.com پازل دلخواه خود را به صورت آنلاین خریداری نمایند.

 • آموزش اشکال هندسی به کودکان قبل از رفتن به مدرسه

  329 بازدید

  این ویدئو کودکان را با انواع اشکال هندسی بوسیله چیدن پازل آشنا می کند. والدین گرامی شما می توانید با مشاهده پازل های آموزشی در سایت www.fekrafarin.com و خرید اینترنتی آن ها کودکان خود را با انواع اشکال هندسی، حروف و اعداد فارسی و انگلیسی و ... قبل از رفتن به مدرسه آشنا کنید. این پازل ها از جنس فوم بهداشتی ساخته شده اند و دارای گواهی های استاندارد کیفیت از آلمان می باشند. شماره تماس 6-33997722-021

 • آموزش علائم ریاضی به کودکان

  75 بازدید

  کودکان با دیدن این ویدئو با علامت های ریاضی قبل از رفتن به مدرسه آشنا می شوند.این علامت ها از جنس فوم می باشند به همین علت نیز می توان مکرراً قطعات پازل را از هم جدا کرد و دوباره هر علامت را در محل مخصوص خود قرار داد.موسسه تحقیقاتی فکرآفرین جهت کمک رسانی به امر آموزش اقدام به تولید پازل ریاضی از جنس فوم بهداشتی نموده است.با مراجعه به سایت www.fekrafarin.com سایر محصولات آموزشی ما را ملاحظه نمایید.

 • چگونه با استفاده از فوم یک جت جنگی سه بعدی بسازیم؟

  162 بازدید

  در این ویدئو قصد داریم به آموزش ساخت یک جت جنگنده با استفاده از فوم بپردازیم. با مشاهده این ویدوئو می توانید با تعدادی از ورق های فومی رنگی یک جت سه بعدی بسازید و آن را در اختیار کودک خود قرار دهید. شما می توانید با مراجعه به سایت www.fekrafarin.com از انواع اسباب بازی های کودکان دیدن فرمایید.

 • نحوه ساخت کاردستی خانه

  1,689 بازدید

  با استفاده از کاغذ، فوم رنگی و چسب خانه بسازید.

 • آموزش خواندن ساعت به کودکان

  304 بازدید

  شما می توانید با اسلفاده از اسباب بازی های آموزشی فومی شرکت فکرآفرین که به نوعی بازی آموزشی نیز محسوب می شوند مسائل ابتدایی را پیش از رفتن کودکانتان به مدرسه به آن ها آموزش دهید تا حین سرگرمی با این اسباب بازی ها با پیش زمینه های ذهنی مثبت وارد محیط آموزشی مدرسه شوند. برای مشاهده انواع اسباب بازی آموزشی و فکری به سایت www.fekrafarin.com مراجعه نماییدو یا با شماره تلفن های 33997722-021 تماس بگیرید.

 • آموزش حروف و اعداد انگلیسی به کودکان

  747 بازدید

  در این کلیپ قصد داریم ضمن آشنایی کودکان با شکل حروف و اعداد انگلیسی از طریق بازی با پازل اعداد و الفبا که نوعی بازی آموزشی برای کودکان محسوب می شود آن ها را با نحوه صحیح تلفظ حروف و اعداد انگلیسی آشنا کنیم. موسسه فکرآفرین در راستای جهت دهی به اهداف آموزشی والدین گرامی اقدام به تولید انواع پازلهای آموزشی از جنس فوم نموده است که می توانید آن ها را در سایت www.fekrafarin.com مشاهده نمایید.

 • نحوه ساخت باب اسفنجی با استفاده از فوم

  4,700 بازدید

  با مشاهده این فیلم شما می توانید به راحتی اسباب بازی مورد علاقه کودکتان یعنی باب اسفنجی را با استفاده از فوم و کاغذ تهیه کنید و در اختیار کودک خود بگذارید.فکرآفرین تولید کننده انواع اسباب بازی های آموزشی و فکری کودکان از شما دعوت می کند تا جهت بازدید از اسباب بازی ها و یا آموزش ساخت کاردستی های مشابه به سایت www.fekrafarin.com مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های 33997722-021 تماس حاصل فرمایید.

 • چگونه با استفاده از فوم EVA دمپایی صندل بسازیم؟

  293 بازدید

  با این ویدئو قصد داریم نحوه ساختن دمپایی صندل برای کودکان با استفاده از ورقه های فوم را آموزش دهیم. شما می توانید آن را برای دخترتان بسازید. مواد لازم برای ساخت این نوع دمپایی عبارتند از: چند ورق فوم، چسب مایع و مهره های رنگی کوچک. موسسه فکرآفرین اقدام به تولید دمپایی های صندل در دو سایز کوچک و بزرگ نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 6- 33997722 تماس حاصل نمایید.

 • آموزش ساخت توپ برای کودکان

  614 بازدید

  شما می توانید بوسیله تراش بر روی فوم، توپ کوچک برای تزئین یا سرگرمی بسازید.این توپ کوچک مثل یک توپ برفی به نظر می رسد. علاوه بر توپ، موسسه تحقیقاتی فکرآفرین با استفاده از فوم انواع پازل، اسباب بازی های فکری و آموزشی دیگری نیز تولید کرده است که می توانید آن ها را با بازدید از سایت www.fekrafarin.com به صورت آنلاین خریداری کرده و در اختیار کودکانتان قرار دهید و اوقات خوشی را برای آن ها فراهم نمایید.

 • نحوه ساخت قطعات با استفاده از فوم

  282 بازدید

  با استفاده از فوم EVA می توان اسباب بازی های جالبی را دست کرد. موسسه فکرآفرین گروهی از اسباب بازی های فکری و آموزشی را با استفاده از این نوع فوم تولید می کند. برای بازدید از این نوع وسایل بازی می توانید به سایت www.fekrafarin.com مراجعه نمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 6-33997722-021 تماس حاصل نمایید.

 • آموزش ساده تهیه کلاه فومی

  271 بازدید

  مؤسسه فکرآفرین اقدام به تولید کلاه لبه دار فومی در رنگ های متنوع نموده است. مزیت استفاده از کلاه های لبه دار جلوگیری از تابش اشعه آفتاب می باشد. به همین دلیل از این نوع کلاه در پیاده روی های طولانی مدت مانند راهپیمایی استفاده می کنند. شما می توانید برای تهیه کلاه راهپیمایی در مدل های مختلف با شماره تلفن های 33997722-021 تماس حاصل نمایید و یا از سایت www.fekrafarin.com بازدید نمایید.

 • پازل سه بعدی اشکال

  140 بازدید

  موقعیت جغرافیایی؟ 00:10:35 فکرآفرین در عرصه گسترش نیروی فکر و اندیشه با استفاده از فوم پازل ها و اسباب بازی های فکری، جالبی را تولید کرده است.

 • چگونه با فوم EVA یک سپر سینه بسازیم؟

  154 بازدید

  تشک ها و کفپوش های ورزشی از ماده اولیه فوم و یا لاستیک تولید می شوند. کفپوش های فومی که در سالن های رزمی مورد استفاده قرار می گیرند از فوم EVA تولید می شوند و کفپوش های لاستیکی که در باشگاه های بدنسازی استفاده شده از دانه های لاستیک تولید می شوند.

 • گلسازی با فوم

  2,141 بازدید

  فوم بلندر گلسازی فومیران جهت آموزش و ساخت گل های تزئینی بلندر مورد استفاده قرار می گیرد. این فوم های گلسازی، به صورت ورقه های فومی در رنگ بندی های مختلف در ابعاد 60 در 70 سانتی متر بوده که می توانید آنها را به شکل گل های مختلف و دلخواهتان برش دهید و با حالت دادن و کنار هم چیدن شان، گل های بسیار زیبایی درست نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 6- 33997722 تماس حاصل فرمایید.

 • غلتک فوم باعث کشیدگی شانه و سینه می شود.

  428 بازدید

  مت یوگا محصلی مناسب برای استفاده در ورزش های یوگا می باشد. این تشک ورزشی باعث می شود تا در حین انجام ورزش یوگا بتوانید آن را روی زمین پهن کرده و حرکات ورزشی را بدون آسیب بدنی انجام دهید.

 • نحوه ساخت اسباب بازی فومی

  359 بازدید

  شرکت فکرآفرین سعی دارد با تولید پازل ها، اسباب بازی و سرگرمی های فومی به افزایش خلاقیت و پرورش نیروی فکر و اندیشه در کودکان کمک نماید. شما می توانید از طریق سایت www.fekrafarin.com با انواع اسباب بازی های کودکان دیدن و خرید فرمایید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 6- 02133997722 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند.

 • رنگین کمان فومی

  134 بازدید

  با استفاده از فوم می توانید اسباب بازی هایی کاملا خلاقانه بسازید و از اوقات فراغت خود لذت ببرید.