در حال بارگذاری
 • 232
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 340.5هزار
  بازدید

فوت کوزه گری

فوت های مورد علاقت رو در سایت فوت کوزه گری دات آی آر پیدا کن!

 • 232
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 340.5هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • فوت های لاک ناخن

  154 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5656 طبق تحقیقات بنده انسان از سه هزار سال پیش از میلاد در جاهایی مانند مصر، ایتالیا، ژاپن و چین ناخن های خود را رنگ می کرد و برای این کار از مواد طبیعی مانند گیاه حنا، ترکیب صمغ عربی، و ... استفاده می کرد! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب لاک ناخن را کشف میکنیم و برای حل مشکلاتمون استفاده میکنیم

 • فوت های گیره لباس-قسمت 2

  35 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5618

 • فوت های کامپیوتری - قسمت 1

  64 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5610 کامپیوتر یا یارانه ... ببخشید رایانه یکی از ابزارهای مهم قرن 21 هست که آدمیزاد دست از سرش بر نمیداره و یجورایی همزادش شده ! در سری فیلم های آموزشی فوت های کامپیوتری یاد میگیریم که چطور با کامپیوتر و لوازم جانبی ش، بهتر و جالبتر کار کنیم!

 • ایده های ابزار آلات خانگی – قسمت 8

  18 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5604 ایده های جالب این قسمت:آموزش رنگ کردن قطعات فلزی-طرز اصولی دریل پیچ-طرز اصولی رنگ آمیزی

 • ترفندهای آشپزخانه-قسمت10

  17 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5598 ترفندهای این قسمت :طرز صحیح گرفتن آبلیمو ترش–آموزش بسته بندی مواد غذایی-طرز نهایت استفاده از مایکروویو-طرز نگه داری از ماکارونی

 • فوت های کیسه پلاستیکی

  119 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5572 طبق تحقیقات بنده یک خودرو می تواند حدود ۱۱ متر با نفتی که برای تولید یک کیسه پلاستیکی مصرف می شود حرکت کند!پس قبل از اینکه کیسه پلاستیکی را تقدیم طبیعت کنید این فیلم آموزشی را ببینید تا دریابیم که میشود از کیسه پلاستیکی در زندگی استفاده های مختلفی کرد!

 • فوت های بست کمربندی

  48 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5553 طبق تحقیقات بنده از ویژگی های بست کمربندی می توان قفل محکم و قابل اطمینان و بدنه نرم و انعطاف پذیر را نام برد که این موارد باعث میشه در خیلی جاها کارایی داشته باشه! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب بست کمربندی پلاستیکی را کشف میکنیم و در رفع مشکلاتمون استفاده مینماییم!

 • آموزش ساخت زیر پایی چوبی

  85 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5495 زیرپایی میز وسیله ای بسیار باحال هست که کار پشت میز نشینان را چندین برابر راحت تر میکنه!در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری بهتون یاد میدیم چطور زیر پایی چوبی بسازید!

 • آموزش ساخت کتاب پارچه ای

  564 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5380 کتاب 3 بعدی نسل جدیدی از کتابهای چاپی هست که آموزش را برای کودکان خیلی جذاب و راحت تر میکنه! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری با ایده هایی جالب یاد میگیریم چطور کتاب سه بعدی بسازیم! یک کتاب سه بعدی پارچه ای برای کودک خودمون و درونمون!

 • فوت های کوزه گری ماشین لباسشویی

  652 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5364 طبق تحقیقات بنده ،عشق ،مادر اختراع هست! بله! این موضوع برای ماشین لباسشویی کاملا صدق میکنه ،چون ویلیام بلک استون مخترع ماشین لباسشویی در سال ۱۸۷۴ بعنوان هدیه و برای کمک به همسرش این وسیله را اختراع کرده است! یاد بگیرید آقایون ! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری یاد میگیریم چطور درست با ماشین لباسشویی کار کنیم

 • آموزش دکوراسیون حمام و دستشویی

  377 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5359 طبق تحقیقات اساسی بنده ، حمام یا گرمابه محلی است برای شستشوی اساسی تن و سر و صورت!دکوراسیون حمام از جمله اموری هست که از قدیم بهش اهمیت میدادن! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری بهتون یاد میدیم که چطور چیدمان حمام و دستشویی رو به روز و خوشگل انجام دهید! ایده هایی زیبا مخصوصا برای حمام های کوچک!

 • فوت های کوزه گری چای کیسه ای

  236 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5352 چای کیسه ای در اصطلاح غلطی "لیپتون/Lipton" (مارک اولین چای کیسه ای) و در اصطلاح صحیحی چای هندلی خوانده می شود! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب چای کیسه ای را کشف میکنیم و در رفع مشکلاتمون استفاده مینماییم! پس لطفا چای کیسه ای مصرف شده را نندازید دور!

 • کارگاه بازی - قسمت اول

  86 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5345 طبق تحقیقات بنده ، بازی فعالیتی است که با میل و اختیار و با هدف سرگرمی و تفریح و معمولا در اوقات فراغت انجام می شود .در سری فیلم های آموزشی کارگاه بازی یاد میگریم که چطور در منزل با وسائل ساده و دم دست بازی سالم ، بی خطر و معمایی انجام دهیم!

 • فوت های کوزه گری نی نوشیدنی

  199 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5339 نی نوشیدنی یک وسیله پرکاربرد هست که برخلاف ظاهرش یک وسیله باستانی هست! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب نی نوشیدنی را کشف میکنیم و در رفع مشکلاتمون استفاده مینماییم!

 • فوت های کوزه گری چوب پنبه

  118 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5334 طبق تحقیقات عمیق بنده، چوب پنبه محصولی گیاهی است که از قسمت مرده برخی درختان گرفته می شود! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب چوب پنبه را کشف میکنیم و در رفع مشکلاتمون استفاده مینماییم!

 • فوت های کوزه گری برنج

  200 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5324 برنج از جمله اقلام مصرفی هست که بعد از نوشابه در ایران رکورد دار مصرف هست! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب برنج را کشف میکنیم و در رفع مشکلاتمون استفاده مینماییم!

 • فوت های کوزه گری کاهش هزینه های زندگی-قسمت 1

  101 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5315 .طبق تحقیقات بنده چه در زمان باستان و چه در حال حاضر زندگی انسان پرخرج بوده ! ولی امروزه کاهش منابع طبیعی و گرانی منابع غیرطبیعی قوز بالاقوز شده !در این فیلم آموزشی نمیخوام یاد بدم کمتر خرج کنید! میخوایم یاد بگیریم درست خرج کنیم تا هم به نفع جیب ما باشه و هم جیب آیندگان !

 • فوت های کوزه گری آهنربا-قسمت 2

  167 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم www.fotekozegari.ir/?p=5310 آهنربا برعکس ظاهرش یک ابزار باستانی هست که در زمینه های مختلفی کاربرد داشته و دارد! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب آهنربا را کشف میکنیم و در رفع مشکلاتمون استفاده مینماییم!

 • فوت های کوزه گری چسب مایع

  121 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5305 طبق تحقیقات نفس گیر بنده ، از چسب ها برای اتصال دادن پلاستیکها، چوبها، کاغذ، سرامیک و فلزات استفاده فراوانی می شود!در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب چسب مایع را کشف میکنیم !

 • طرز تهیه انواع چای گیاهی

  214 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5288 چای یک چینی بالفطره هست ! چون که هم اسمش و هم خودش چینی هست! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری طرز تهیه چند نوع چای گیاهی همراه با خواص آنها را یاد میگیریم ! انواع چای این فیلم آموزشی : چای برای کاهش وزن - چای برای تقویت ایمنی بدن - چای برای سم زدایی بدن - چای برای خواب خوب - چای آرامش بخش

 • فوت های کوزه گری نمک

  138 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5283 نمک از ضروریترین مواد غذایی در زندگی هست که شعرا اشعار بسیار در وصفش سرودن مثل نمک در نمکدان شوری نداره و .... :) ! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب نمک را کشف میکنیم و برای حل مشکلاتمون استفاده میکنیم !

 • فوت های کوزه گری گیره لباس

  115 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5277 گیره لباس یکی از ابزارهای ضروری در منزل هست که با پیشرفت علم همچنان به همان سبک و سیاق مورد استفاده قرار میگیره! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب گیره لباس را کشف میکنیم و برای حل مشکلاتمون استفاده میکنیم !

 • ترفندهای کفش و لباس – قسمت 5

  235 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5265 ایده های جالب این قسمت:آموزش بستن دکمه شلوار تنگ -آموزش تاکردن صحیح کت -آموزش بند کردن صحیح کفش اسپرت-آموزش اتو زدن صحیح لباس و ...

 • آموزش باز کردن درب بطری و قوطی - قسمت 2

  226 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5260 قوطی و بطری از بهترین اختراعات بشری هست که کارها را برامون راحت کرده!فقط یه مشکلی که دارن این دربشون هست!در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری بهتون یاد میدیم که با ایده های جالب چطور درب بطری و قوطی ها را باز کنیم !

 • درست انجام دهیم – قسمت 6

  91 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5255 ایده های این قسمت :آموزش پیدا کردن راحت سر چسب نواری -آموزش تعمیر زیپ - آموزش جا کردن راحت کلید به سرکلیدی-آموزش ساخت نگه دارنده هندزفری -آموزش بازکردن پیچ با پیچ!

 • درست انجام دهیم – قسمت 5

  132 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5251 ایده های این قسمت :آموزش استفاده صحیح از استیکر - آموزش استفاده صحیح از منگنه کوب - آموزش استفاده صحیح از متر و ...

 • فوت های کوزه گری آهنربا

  218 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5245 آهنربا برعکس ظاهرش یک ابزار باستانی هست که در زمینه های مختلفی کاربرد داشته و دارد! در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری کاربردهای جالب آهنربا را کشف میکنیم و در رفع مشکلاتمون استفاده مینماییم!

 • ایجاد دود، جرقه و انفجار در افترافکت

  152 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5235 از سیستم ذرات برای ایجاد دود ، آتش ، انفجار و ... در نرم افزار افترافکت استفاده می شود.در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری طی انجام پروژه مبارزه دو جادوگر که با چوب دستی های جادویی خود به مبارزه با هم می پردازند نحوه استفاده از سیستم ذرات و ابزارها و امکانات نرم افزار افترافکت و همچنین بکارگیری پرده سبز در پروژه ها را فرا خواهید گرفت

 • آموزش عکاسی صنعتی و فتوشاپ

  84 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5176 در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری عکاسی و استفاده از فتوشاپ برای کامپوزیشن و ساخت گرافیک ها و عکسهای تبلیغات محصولات را خواهید آموخت.

 • کلاس درس طراحی کاراکتر استودیو والت دیزنی

  144 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5165 در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری طراحی کاراکتر انیمیشن را توسط مدرسین و اساتید شرکت دیزنی یاد میگیریم.

 • درست انجام دهیم – قسمت 4

  102 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5158 ایده های این قسمت :آموزش پارک کردن آسان ماشین در پارکینگ -آموزش انداختن راحت کلید به سرکلیدی-آموزش چیدمان سفره غذا-آموزش باز کردن آسان بسته شکلات

 • آموزش رفع انواع لکه روی لباس- قسمت 2

  159 بازدید

  لینک دانلود نسخه کامل فیلم http://fotekozegari.ir/?p=5152 در این فیلم آموزشی از سایت فوت کوزه گری یاد میگیریم به ساده ترین روش چطور انواع لکه روی لباس را از بین ببریم! لکه های مانند :روغن-دئودورانت-قهوه-رژ لب-جوهر-عرق-نوشیدنی-رنگ علف-خون-رنگ لوازم آرایشی-رنگ توت