در حال بارگذاری
+ دنبال کردن74
برای دنبال کردن کانال "انتشارات بین المللی گاج" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 42,138

همه ویدیو ها

 • اردوی نوروزی گاج

  475 بازدید
  -
  11 اسفند 94

  درس خواندن در ایام عید نوروز مشکلات خودشان را دارند : عدم تمرکز در مطالعه ، وسوسه های کلافه کننده ، فضای نامناسب ، نداشتن برنامه ، نداشتن منبع مطالعاتی منسجم از جمله این مشکلات می باشد و راه حل آن اردوی بزرگ نوروزی گاج می باشد جهت ثبت نام اسم شهر خود را به 20006419 پیامک نمایید.

 • ویرایش جدید كتاب های نقره ای گاج

  442 بازدید
  -
  18 مهر 94

  زبان انگلیسی كنكور-عربی كنكور-ادبیات كنكور-دین و زندگی كنكور

 • كتاب های نهم گاج

  451 بازدید
  -
  18 مهر 94

  معلمان و دانش آموزان پایه نهم گاج منتشر كرد : درسنامه های جامع آموزشی-بانك سوالات امتحانی-موفقیت در امتحانات مدرسه-ارتقا معدل

 • كتاب های ریاضی هفتم،هشتم،نهم

  868 بازدید
  -
  18 مهر 94

  گاج منتشر كرد : كتاب های كار ریاضی هفتم ،هشتم و نهم ویژه كار در كلاس و كار در منزل

 • كتاب های میكروطبقه بندی اختصاصی

  253 بازدید
  -
  18 مهر 94

  ویرایش جدید كتاب های نقره ای گاج منتشر شد: زیست شناسی كنكور-شیمی كنكور-فیزیك كنكور

 • سیر تا پیاز گاج

  386 بازدید
  -
  18 مهر 94

  گاج منتشر كرد ، مجموعه كتاب های سیرتاپیاز : سه كتاب در یك كتاب

 • كتاب های پایه نهم

  485 بازدید
  -
  18 مهر 94

  معلمان و دانش آموزان پایه نهم گاج منتشر كرد : كتاب های كار ریاپی علوم عربی و انگلیسی نهم

 • كتاب های جدید پنجم ابتدایی

  857 بازدید
  -
  18 مهر 94

  معلمان و دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی ، گاج منتشر كرد: كتاب های كار ریاضی علوم فارسی و اجتماعی منطبق با كتاب های درسی سال جدید

 • اپلیکیشن واژگان زبان انگلیسی کنکور گاج

  4,122 بازدید
  -
  17 شهریور 94

  ویژگی های این اپلیکیشن: تقسیم بندی کلمات هر درس به سه بخش مجزا بر اساس میزان اهمیت مثال های متعدد برای معانی مختلف کلمات ترجمه روان متناسب با نیاز دانشجو تست های متعدد برای تمرین و تسلط بیشتر

 • اپلیکیشن tick8 زبان کنکور گاج

  1,860 بازدید
  -
  17 شهریور 94

  شیوه Tick8 بر اساس اخرین دستاوردهای علمی، روانشناسی و زبان شناسی تدوین شده است. زبان آموزانی که در طی بیست سال گذشته از این شیوه استفاده کرده اند صد در صد در فراگیری واژگان موفق بوده اند بدون اینکه با گذشت زمان، آن ها را فراموش کنند. این اپلیکیشن برای داوطلبان کنکور طراحی شده است تا با استفاده از زمان های پرت بتوانند واژگان زبان کنکور را به خاطر بسپارند و به سوالات واژگان زبان به درستی پاسخ دهند.

 • اپلیکیشن tick8 عربی کنکور گاج

  1,713 بازدید
  -
  17 شهریور 94

  شیوه Tick8 بر اساس اخرین دستاوردهای علمی، روانشناسی و زبان شناسی تدوین شده است. زبان آموزانی که در طی بیست سال گذشته از این شیوه استفاده کرده اند صد در صد در فراگیری واژگان موفق بوده اند بدون اینکه با گذشت زمان، آن ها را فراموش کنند. این اپلیکیشن برای داوطلبان کنکور طراحی شده است تا با استفاده از زمان های پرت بتوانند واژگان عربی کنکور را به خاطر بسپارند و به سوالات واژگان عربی به درستی پاسخ دهند.

 • اپلیکیشن tick8 504 گاج

  779 بازدید
  -
  17 شهریور 94

  شیوه Tick8 بر اساس اخرین دستاوردهای علمی، روانشناسی و زبان شناسی تدوین شده است. زبان آموزانی که در طی بیست سال گذشته از این شیوه استفاده کرده اند صد در صد در فراگیری واژگان موفق بوده اند بدون اینکه با گذشت زمان، آن ها را فراموش کنند. این اپلیکیشن برای داوطلبان کنکور زبان، TOEFL و IELTS طراحی شده است تا با صرف زمان کم بتوانند به تمامی سوالات پاسخ دهند.

 • همایش كتابفروشان گاج

  213 بازدید
  -
  9 شهریور 94

  پنجمین همایش انتشارات بین المللی گاج به مناسبت چهاردهمین سالروز تاسیس انتشارات و با هدف تجلیل از زحمات و تلاش های مراکز توزیع کتاب و کتاب فروشان نمونه سراسر کشور، روز پنجم شهریور ماه ۹۴ برگزار گردید.

 • كتاب های سیر تا پیاز گاج دبیرستان

  465 بازدید
  -
  9 شهریور 94

  معلمان و دانش آموزان دبیرستان گاج منتشر كرد: مجموعه كتاب های سیر تا پیاز آموزش+امتحان+تست كنكور با تهیه كتاب های سیر تا پیاز به كتاب دومی نیاز ندارید.

 • كتاب دبستان گاج

  975 بازدید
  -
  9 شهریور 94

  معلمان و دانش آموزان پایه ابتدایی گاج منتشر كرد : مجموعه كتاب های كار: ریاضیات اول تا ششم ابتدایی-علوم اول تا ششم ابتدایی و فارسی اول تا ششم ابتدایی تلفن 0216420

 • آزمون های سراسری گاج-ثبت نام آزمون

  425 بازدید
  -
  5 مرداد 94

  با آزمون های سراسری گاج گزینه درست را انتخاب كنید. جهت ثبت نام در آزمون های سراسری گاج در سراسر کشور به نمایندگی شهر خود مراجعه كرده و یا به سایت گاج مراجعه نمایید. تلفن 0216419

 • گاج منتشر کرد:مجموعه کتاب های پیش دبستانی

  761 بازدید
  -
  5 مرداد 94

  گاج منتشر کرد : مجموعه کتاب های پیش دبستانی ریاضی و هوش علوم زبان آموزی مهارت های اجتماعی مشاغل رنگ ها آمادگی برای نوشتن انگلیسی

 • دعوت به بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب تهران

  389 بازدید
  -
  24 اردیبهشت 94

  انتشارات بین المللی گاج در نمایشگاه بیست و هشتم با تمام توان می کوشد همانند سال های پیش حضوری فعال و موثر داشته باشد انتشارات گاج همواره با نگاهی ویژه به حوزه نشر، در تلاش است تا با تولید محصولاتی با کیفیت بهینه، خدماتی شایسته به دانش آموزان و دبیران و خانواده های محترم این مرز و بوم ارائه دهد.

 • تصویری از گاج در نمایشگاه کتاب بیست و هشتم

  205 بازدید
  -
  24 اردیبهشت 94

  انتشارات بین المللی گاج ویژه ی نمایشگاه کتاب بیست و هشتم، بن های تخفیف بیست و هشت درصد را منتشر کرده است. این حواله های تخفیف که در راستای توسعه فرهنگ كتاب و كتابخوانی طراحی و تهیه شده است در سایت گاج جهت دانلود قرار داده شده است.

 • کتاب های طلایی خط ویژه

  540 بازدید
  -
  30 فروردین 94

  در ماه های آخر،استرس و فشار کار آنقدر بالاست که ممکن است هر چی خوانده شده هم فراموش بشود.مطالب درسی آنقدر زیاد است که شاید دیگر فرصتی برای باز کردن تک تک کتابها و ورق زدن آنها نباشد.برای چنین لحظاتی ما برای شما یک راهنمای خوب آماده کرده ایم.

 • مجموعه کتاب های سیر تا پیاز

  333 بازدید
  -
  30 فروردین 94

  ویژه کسب آمادگی در آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه

 • مجموعه كتاب های پرسمان

  400 بازدید
  -
  20 مهر 93

  در مجموعه كتاب های پرسمان سعی گردیده است با ارائه ی سؤالات امتحانی و تألیفی طبقه بندی شده و ارائه ی پاسخ های تشریحی و آموزشی، دانش آموز گام به گام مفاهیم جدید را بیاموزد و تنوع و تعداد سؤالات به گونه ای باشد كه علاوه بر آموزش كامل مفاهیم، آموخته ها نیز تثبیت گردد. هم چنین با ارائه ی درسنامه های آموزشی كه در آن ها صرفاً به ذكر نكته اكتفا نشده، بلكه فرآیند حل مسئله آموزش داده شده است، مشكل بسیاری ا

 • مجموعه کتاب های سیر تا پیاز (محوری سابق)

  983 بازدید
  -
  20 مهر 93

  مجموعه کتاب های سیر تا پیاز (محوری سابق) شامل سه کتاب آموزش، امتحان و کنکور در یک کتاب می باشند. در این کتاب ها با ارائه ی بانک پرسش های چهارگزینه ای به همراه تمرین و مثال های فراوان، تمامی نیازهای دانش آموزان به یک منبع آموزشی و بانک تست پاسخ داده شده است.

 • چند تست زبان از حروف ربط

  284 بازدید
  -
  8 شهریور 93

 • روزهای قبل از آزمون سراسری

  596 بازدید
  -
  14 اردیبهشت 93

  برنامه هایی که یک داوطلب باید در شب قبل از آزمون انجام دهد و چگونه باید با استرس روز آزمون برخورد کند.

 • حروف ربط در زبان انگلیسی

  992 بازدید
  -
  23 بهمن 92

  در این ویدیو آقای عظیمی به آمورش حروف ربط زمان و شرط و علت می پردازند و اهمیت آن ها را در سوالات کنکور بیان می کنند. این ویدیو قسمت اول حروف ربط زمان می باشد در فایل های بعدی ادامه آموزش را برای شما قرار خواهیم داد.

 • نرم افزارهای آموزشی کودک گاج

  773 بازدید
  -
  11 دی 92

  با دیدن این تیزر شاد با نرم افزارهای ویکی و نیکی گاج آشنا شوید . نرم افزارهای علوم، ریاضی، فارسی و ...

 • IQ ویژه‌ی دانش‌آموزان تیزهوش

  1,297 بازدید
  -
  17 آذر 92

  دانش‌آموزانی که تمایل به شرکت در آزمون‌های ورودی مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان)، نمونه‌دولتی و برتر را دارند و یا حتی اگر بخواهند در سطحی بالاتر با مفاهیم درسی آشنا شوند، می‌توانند با خواندن این مجموعه کتاب‌ها آمادگی خود را افزایش دهند.

 • فیلم های آموزشی عربی کنکور گاج

  3,865 بازدید
  -
  26 آبان 92

  با مشاهده کمتر از سیزده ساعت فیلم آموزشی گاج ۷۰ تا ۸۰ درصد تستهای عربی کنکور را پاسخ دهید. ویژگی ها: ۱- حل و بحث فرم های متداول تست که هر سال امکان مطرح شدن هست ۲- آموزش کاربردی ترین تکنیک های حل تستهای کنکور ۳- ارائه سبک متفاوت در استفاده از نکات مهم و کلیدی درس عربی ۴- تفهیم مدیریت زمان و مدیریت آزمون به روش رویارویی با ۲۵ تست به فروشگاه اینترنتی گاج مراجعه نمایید

 • فیلم های آموزشی عربی کنکور گاج

  4,465 بازدید
  -
  26 آبان 92

  با مشاهده کمتر از سیزده ساعت فیلم آموزشی گاج ۷۰ تا ۸۰ درصد تستهای عربی کنکور را پاسخ دهید.

 • دین و زندگی میکرو گاج

  1,537 بازدید
  -
  30 مهر 92

  دین و زندگی میکروطبقه بندی گاج مطابق با تغییرات کتاب های درسی جدید


  تبلیغات