در حال بارگذاری
 • 123
  دنبال کننده
 • 56
  دنبال شونده
 • 292.7هزار
  بازدید

germany1974

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

 • 123
  دنبال کننده
 • 56
  دنبال شونده
 • 292.7هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • جزیره تر آسار - کشور فیجی

  10 بازدید

  جزیره تر آسار در قاره اقیانوسیه در کشور فیجی و در اقیانوس آرام قرار دارد. این جزیره که در مجمع الجزایر ماماناکا فیجی واقع شده است مفهوم نامش جزیره گنج می باشد. جزیره تر آسار با ماسه های سفید ساحلش یکی از زیباترین جزایر جهان می باشد که همه ساله تعداد زیادی گردشگر را به سمت خود جذب می کند.

 • شهر کرولیوف - کشور روسیه

  41 بازدید

  شهر کرولیوف با 39 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور روسیه در ایالت اوبلاست مسکو قرار گرفته است. این شهر که به گهواره اکتشافات فضایی روسیه مشهور است در سال 1996 میلادی به افتخار سرگئی کورولوف پدر برنامه فضایی روسیه به این نام گذاری شد. از دیدنی های شهر کرولیوف می توان به کلیسای شهر، مجسمه سرگئی کورولوف، مجسمه موشک در ورودی شهر و ... اشاره کرد.

 • شهر اشنفن دینگن - کشور آلمان

  22 بازدید

  شهر اشنفن دینگن با 234.58 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور آلمان در ایالت نیدرزاکسن قرار گرفته است. این شهر که در سال 1180 میلادی تاسیس گردید در فاصله 50 کیلومتری جنوب شهر هامبورگ واقع شده است.

 • شهر آتیرائو - کشور قزاقستان

  20 بازدید

  شهر آتیرائو در غرب کشور قزاقستان در ایالت آتیرائو در کنار دریاچه آرال و در فاصله 2700 کیلومتری دریای سیاه قرار دارد. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1-کلیسای ارتودکس، 2-مسجد منجلی، 3-بنای یادبود ایساتای و مکامبوت، 4-دریاچه آرال و ... .

 • جزیره فوهرمالا - کشور مالدیو

  20 بازدید

  جزیره فوهرمالا با 5.13 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور مالدیو در ایالت اتلو گونیانی در کنار اقیانوس هند قرار گرفته است. این جزیره که سومین جزیره بزرگ مالدیو محسوب می شود یکی از مناطق مورد توجه گردشگران می باشد.

 • شهر بلودنتس - کشور اتریش

  40 بازدید

  شهر بلودنتس با 30 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور اتریش در ایالت فورآلبورگ واقع شده است. این شهر که یکی از زیباترین شهرهای اتریش محسوب می شود در کنار رود راین و رشته کوه برگنز فورتس قرار گرفته است.

 • شهر دلفت - کشور هلند

  56 بازدید

  شهر دلفت با 24.06 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور هلند در ایالت هلندجنوبی در میان شهرهای روتردام و لاهه قرار گرفته است. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1-میدان مرکزی شهر، 2-تالار شهر، ۳-دروازه شرقی، ۴-ساختمان باسینول و ... .

 • شهر موستار - کشور بوسنی و هرزگوین

  21 بازدید

  شهرموستار با 1175 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور بوسنی و هرزگوین در ایالت هرزگوینا- نرتوا در کنار رودخانه نرتوا قرار گرفته است. این شهر به علت قدردانی از پل بانانی که وظیفه محافظت از پل رودخانه نرتوا را برعهده دارند موستار به مفهوم پل بان نامیده شد.

 • شهر هرشینگ ام - کشور آلمان

  49 بازدید

  شهر هرشینگ ام با 20.88 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور آلمان در ایالت باواریا در کنار رودخانه امرزی قرار گرفته است. این شهر در تابستان مورد توجه گردشگران جهت ورزش های آبی می باشد. از دیدنی های شهر هرشینگ ام می توان به قلعه لیتل و رودخانه امرزی اشاره کرد.

 • شهر باث - کشور انگلستان

  60 بازدید

  شهر باث با 29 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور انگلستان در ایالت سامرست در کنار رودخانه آون قرار گرفته است. این شهر که در فاصله 150 کیلومتری غرب لندن قرار دارد به شهر ثروتمندان مشهور است. از دیدنی های شهر باث می توان حمام آبی، ساختمان سیرک، ساختمان هلال احمر، موزه هالبور و ... را نام برد.

 • شهر پورت آو اسپاین - کشور ترینیداد و توباگو

  45 بازدید

  شهر پورت آو اسپاین به عنوان پایتخت کشور ترینیداد و توباگو با 13.45 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی این کشور در کنار دریای کارائیب قرار گرفته است. این شهر که مفهوم نامش بندر اسپانیا می باشد پس از شهرهای سن فرناندو و چاگواناس سومین شهر بزرگ ترینیداد و توباگو می باشد.

 • شهر ماندالی - کشور میانمار

  55 بازدید

  شهر ماندالی با 163.84 کیلومترمربع مساحت در مرکز کشور میانمار در ایالت ماندلی در کنار رودخانه ایراواددی واقع شده است. از دیدنی های این شهر می توان به کاخ ماندالی، بتکده کاتوداو، رودخانه ایراواددی و ... اشاره کرد.

 • شهر کوکیمبو - کشور شیلی

  46 بازدید

  شهر کوکیمبو با 1429.3 کیلومترمربع مساحت در غرب میانه کشور شیلی در ایالت کوکیمبو در کنار اقیانوس آرام جنوبی قرار گرفته است. این شهر که در سال 1867 میلادی تاسیس گردید تنها 15 متر ارتفاع از سطح دریا دارد. از دیدنی های شهر کوکیمبو عبارتند از : 1-تندیس کروز دلترسر میلنویو (یادبود کسانی که به صلیب کشیده شده اند)، ۲-ساحل لا هرادرا کوکیمبو، ۳-موزه فرهنگی آنیماس و ... .

 • شهر گوئلف - کشور کانادا

  77 بازدید

  شهر گوئلف با 78.39 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور کانادا در ایالت اونتاریو قرار گرفته است. این شهر که در تاریخ 23 آپریل 1879 میلادی به عنوان یک شهر شناخته شد در ارتفاع 334 متری سطح دریا واقع شده است.

 • شهر اسپو - کشور فنلاند

  75 بازدید

  شهر اسپو در سال 1458 میلادی با 312.26 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور فنلاند در ناحیه اوسیما در کنار خلیج فنلاند واقع شده است. این شهر پس از هلسینکی دومین شهر پرجمعیت کشور فنلاند محسوب می شود.

 • شهر لونبورگ - کشور آلمان

  76 بازدید

  شهر لونبورگ با 70.34 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور آلمان در ایالت نیدرزاکسن در کنار رودخانه ایلمناو قرار گرفته است. این شهر به علت قرار گرفتن در کنار دشت لونبورگ که محل برداشت نمک می باشد در آلمان به شهر نمک مشهور است. از دیدنی های شهر لونبورگ می توان به تالار شهر، کلیسای سنت جان، جرثقیل بندر قدیمی و ... اشاره کرد.

 • شهر ادرنه - کشور ترکیه

  90 بازدید

  شهر ادرنه با 844 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور ترکیه در ایالت ادرنه در نزدیکی مرز با کشورهای یونان و بلغارستان قرار گرفته است. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1-پل مریک، 2-مسجد سلیمیه، 3-تالار شهر، 4-موزه قدیمی و ... .

 • شهر ساینس - کشور پرتغال

  63 بازدید

  شهر ساینس با 203.3 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور پرتغال در ایالت آلندژو در کنار اقیانوس آتلانتیک قرار گرفته است. این شهر که در 12 ژوئیه 1997 به عنوان شهر شناخته شد محل تولد واسکو دوگاما کاشف معروف پرتغالی می باشد. از دیدنط های شهر ساینس می توان به قلعه باستانی ساینس، دشت شرقی، کلیسای ماتریکس سینها، مجسمه واسکو دوگاما و ... اشاره کرد.

 • شهر کاوناس - کشور لیتوانی

  60 بازدید

  شهر کاوناس با 157 کیلومترمربع مساحت در غرب میانه کشور لیتوانی در ایالت کاوناس در کنار رودخانه های نمانس و نریس قرار گرفته است. این شهر که در سال 1408 میلادی شهر شد دومین شهر بزرگ کشور لیتوانی و پایتخت سابق این کشور می باشد. از دیدنی های شهر کاوناس می توان قلعه شهر، تالار شهر، کلیسای سنت میخائیل، موزه ملی جنگ، خانه پرکانوس و ... را نام برد.

 • دهکده پراکک - کشور صربستان

  84 بازدید

  دهکده پراکک در غرب کشور صربستان در ایالت باجینا باستا در رشته کوه تارا در کنار رودخانه درینا قرار گرفته است. این دهکده که در مرز با کشور بوسنی و هرزگوبین واقع شده است در تابستان مورد توجه گردشگران جهت حمام آفتاب، شنا و ماهیگیری می باشد.

 • جزیره راروتونگا - جزایر کوک

  49 بازدید

  جزیره راروتونگا با 67.39 کیلومترمربع مساحت یک جزیره از مجمع الجزایر کوک در قاره اقیانوسیه در اقیانوس آرام جنوبی می باشد. این جزیره کانون توجه بسیاری از گردشگران جهان است.

 • شهر باد هارزبورگ - کشور آلمان

  77 بازدید

  شهر باد هارزبورگ با 65.42 کیلومترمربع مساحت در مرکز کشور آلمان در ایالت نیدرزاکسن در کنا رودخانه رادائو قرار گرفته است. از دیدنی های این شهر می توان به کلیسای شهر، برج کانوسا، پارک ملی هارز و ... اشاره کرد.

 • شهر تیراسپل - کشور مولداوی

  44 بازدید

  شهر تیراسپل در 14 نوامبر 1792 میلادی توسط الکساندر سوورف در جنوب غربی کشور مولداوی در ایالت خودمختار ترنسنیستریا بنا گردید. این شهر که دومین شهر بزرگ مولداوی محسوب می شود مرکز تولید کالاهای سبک این کشور نیز لقب گرفته است. از دیدنی های شهر تیراسپل عبارتند از : 1-ساختمان پارلمان، 2-کلیسای شهر، 3-تندیس الکساندر سوورف، 4-تانک (نماد جنگ جهت دریافت خودمختاری) و ... .

 • شهر اسکوپیه - کشور مقدونیه

  50 بازدید

  شهر اسکوپیه با 571.46 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور مقدونیه در ایالت اسکوپیه در کنار رودخانه واردار بنا گردید. این شهر که بنیان گذاریش به سال 4000 پیش از میلاد می رسد در مقدونیه با نام اسکوپیا نیز تلفظ می شود. از دیدنی های شهر اسکوپیه می توان به تندیس اسکندر مقدونی، پل سنگی رودخانه واردار، قلعه اسکوپیه، طاق پرتا (این طاق نماد پیروزی مقدونیه می باشد که در میدان پلا بنا گردید) اشاره کرد.

 • شهر لاشکو - کشور اسلوونی

  54 بازدید

  شهر لاشکو با 3.3 کیلومترمربع مساحت شهری بسیار کوچک در شرق کشور اسلوونی در ایالت لاشکو در کنار رود ساوینژا واقع شده است. از دیدنی های این شهر کوچک می توان به کلیسای پاریش، رودخانه ساوینژا اشاره کرد.

 • آبشار بن گیوک - کشورهای ویتنام و چین

  79 بازدید

  آبشار بن گیوک با 30 متر بلندی و حدود 300 متر پهنا در مرز کشورهای ویتنام و چین واقع شده است به گونه ای از یک سو در ایالت کائو بانگ ویتنام و از سوی دیگر در تپه کارست چین قرار دارد. این آبشار در کشور ویتنام به دتیان نیز مشهور است. این آبشار پس از آبشارهای ایگواسو، ویکتوریا و نیاگارا چهارمین آبشار بزرگ جهان می باشد که در مرز دو کشور قرار دارد.

 • شهر تون - کشور سوئیس

  137 بازدید

  شهر تون با 21.57 کیلومترمربع مساحت در غرب میانه کشور سوئیس در ایالت برن در کنار رودخانه بت ون قرار دارد. از دیدنی های این شهر می توان به قلعه تون، رودخانه بت ون و ... اشاره کرد.

 • شهر دئگو - کشور کره جنوبی

  102 بازدید

  شهر دئگو با 883.5 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور کره جنوبی در ایالت یئونگنام در فاصله 80 کیلومتری اقیانوس آرام قرار گرفته است. این شهر که یکی از 7 کلان شهر کره جنوبی می باشد در سمت شمال شرقیش رودخانه گم هو و در سمت غربش رودخانه ناک دانگ واقع شده است.

 • شهر هاملن - کشور آلمان

  74 بازدید

  شهر هاملن با 102.3 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور آلمان در ایالت نیدرزاکسن در کنار رود وزر قرار گرفته است. از دیدنی های این شهر می توان رود وزر، پل رات که بر روی رود وزر ساخته شده است، برجک شهر و ... را نام برد.

 • ایالت گواناخو آتو - کشور مکزیک

  37 بازدید

  ایالت گواناخو آتو با 30607 کیلومترمربع مساحت در 20 دسامبر 1823 میلادی در مرکز کشور مکزیک در کنار دریاچه یوریریا بنا گردید. این ایالت که در ارتفاع 3110 متری از سطح دریا قرار دارد مرکزش شهر لئون می باشد. از دیدنی های ایالت گواناخو آتو می توان موارد زیر را نام برد : 1-کلیسای سان میگل د آلنده، 2-بنای خار ال د برریوس، 3-صومعه سن آگوستین، 4-خرابه های معبد پرالتا، 5-مجسمه مسیح منجی و ... .

 • کشور وانواتو

  64 بازدید

  کشور وانواتو با 12189 کیلومترمربع مساحت در جنوب اقیانوس آرام در قاره اقیانوسیه و در فاصله 1750 کیلومتری شمال شرقی استرالیا قرار گرفته است. این کشور که در 30 ژوئیه 1980 میلادی از کشورهای انگلستان و فرانسه اعلام استقلال کرد پایتختش شهر پورت ویلا می باشد. از مهمترین جزایر وانواتو جزایر افاته، اسپریتو سانتو، مالکولا، تانا و که نیوهیبرید می باشند. اقتصاد وانواتو به نارگیل، ماهی و کاکائو استوار می باشد.

 • جزیره ویس - کشور کرواسی

  54 بازدید

  جزیره ویس با 89.72 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور کرواسی در ایالت اسپلیت دالماتیا در دریای آدریاتیک قرار گرفته است. این جزیره که بزرگترین جزیره کرواسی می باشد یکی از مناطق مورد توجه گردشگران محسوب می شود.