در حال بارگذاری
 • 116
  دنبال کننده
 • 46
  دنبال شونده
 • 241.2هزار
  بازدید

germany1974

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

 • 116
  دنبال کننده
 • 46
  دنبال شونده
 • 241.2هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • شهر تیانجین - کشور چین

  30 بازدید

  شهر تیانجین با 11760 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور چین در ایالت تیانجین در کنار دریای زرد قرار گرفته است. این شهر که یکی از شهرهای مستقل چین محسوب می شود پس از شانگهای و پکن سومین شهر بزرگ چین لقب گرفته است. از دیدنی های شهر تیانجین می توان چشم تیانجین، کلیسای سنت جوزف، موزه طبیعی تیانجین و ... را نام برد.

 • شهر تتون - کشور بلغارستان

  27 بازدید

  شهر تتون با 697 کیلومترمربع مساحت در سال 1421 میلادی در شمال کشور بلغارستان در ایالت لوویچ در پایه رشته کوه استارا پلینای بنا شد. این شهر یکی از مقاصد گردشگران در قاره اروپا می باشد.

 • شهر ایلوئیلو - کشور فیلیپین

  58 بازدید

  شهر ایلوئیلو با 78.34 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور فیلیپین در ایالت ایلوئیلو در کنار دریاهای فیلیپین و چین جنوبی قرار دارد. این شهر در فیلیپین با شعار (شهر سالخورده و بلند پایه، شهر عشق، ملکه جنوبی) شناخته می شود. از دیدنی های شهر ایلوئیلو عبارتند از : 1-کلیسای جامع جارو، 2-مرکز گمرک، 3-مرکز کنوانسیون، 4-کلیسای سنت آنا و ... .

 • شهر گویمارائس - کشور پرتغال

  55 بازدید

  شهر گویمارائس در 23 ژوئن 1853 میلادی با 241.3 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور پرتغال در ایالت نورته بنا شد. از مناطق دیدنی این شهر می توان به قصر پادشاهان برگانزا، کلیسای نوسا سنورا دا کنسولا، استادیوم تیم فوتبال گیمارش و ... اشاره کرد.

 • شهر برمن - کشور آلمان

  77 بازدید

  شهر برمن با 326.73 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور آلمان در ایالت برمن قرار دارد. این شهر با داشتن کارخانه قهوه سازی یاکوب، شرکت قطعات الکترونیک راین متال، شرکت اطلس الکترونیک و کارخانه آبجوسازی بکس یکی از صنعتی ترین شهرهای آلمان محسوب می شود. از دیدنی های شهر برمن می توان مجسمه خر و سگ و گربه و خروس که بر روی یکدیگر سوار هستتد به عنوان نماد شهر، تالار شهر، کلیسای سنت پیتر و ... را نام برد.

 • ایالت آلزاس - کشور فرانسه

  53 بازدید

  ایالت آلزاس با 16202 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور فرانسه در ناحیه استراسبورگ در کنار رود راین، در مرز با کشورهای آلمان و سوئیس قرار گرفته است. از دیدنی های این ایالت می توان به مرکز خرید پورت جان، پل رود راین، کاخ ساورن و ... اشاره کرد.

 • شهر ناگویا - کشور ژاپن

  80 بازدید

  شهر ناگویا با 326.43 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور ژاپن در ایالت آیچی در کنار اقیانوس آرام قرار گرفته است. این شهر که سومین شهر بزرگ ژاپن می باشد به همراه بندرگاه های توکیو، کیوتو، اوزاکا، یوکوهاما، چیبا و کوبه از مهمترین بنادر ژاپن می باشد. از دیدنی های شهر ناگویا عبارتند از: 1-برج تلویزیون، 2-موزه علوم، 3-بندر شهر، 4-معبد اوسوها و ... .

 • شهر اولوموتس - کشور جمهوری چک

  39 بازدید

  شهر اولوموتس با 103.4 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور جمهوری چک در ایالت اولوموتس قرار گرفته است. این شهر که یکی از زیباترین شهر های جمهوری چک می باشد در سال 2000 میلادی جز میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید. از دیدنی های شهر اولوموتس می توان ستون تثلیث مقدس، تالار شهر، موزه ارکید یوسف، کلیسای ارتدکس و ... را نام برد.

 • شهر رویز - کشور ایرلندشمالی

  29 بازدید

  شهر بندری رویز شهری کوچک در شمال کشور ایرلندشمالی در ایالت آنتریم در کنار دریای ایریش می باشد. این شهر که در فاصله 80 کیلومتری شهر بلفاست (پایتخت ایرلندشمالی) قرار گرفته است مفهوم نامش بندر پروانه است.

 • شهر برگن - کشور نروژ

  58 بازدید

  شهر برگن با 465 کیلومترمربع مساحت در سال 1070 میلادی در جنوب غربی کشور نروژ در ایالت هوردالاند در کنار دریای نروژ بنا شد. این شهر که پس از اسلو بزرگترین شهر نروژ محسوب می شود در سال 2000 میلادی به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب گردید.

 • شهر گیومری - کشور ارمنستان

  46 بازدید

  شهر گیومری با 54 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور ارمنستان در ایالت شیراک در نزدیکی مرز ترکیه قرار گرفته است. این شهر که در سال 401 پیش از میلاد بنا شد پیش از این با نام های کیوماری، آلکساندراپول، لنیناکان و در حال حاظر نیز با نام گیومری شناخته می شود. از دیدنی های شهر گیومری می توان کلیسای هاکوپ مقدس، تالار شهر، دانشگاه پیشرفت، کلیسای نشان مقدس، میدان مادر و ... را نام برد.

 • شهر اولتسن - کشور آلمان

  111 بازدید

  شهر اولتسن با 135.84 کیلومترمربع مساحت درشمال کشور آلمان در ایالت نیدرزاکسن قرار گرفته است. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1-ساختمان اداره پست، 2-تالار شهر، 3-توربین آبی و ... .

 • شهر ساراگوسا - کشور اسپانیا

  61 بازدید

  شهر ساراگوسا با 1062.64 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور اسپانیا در بخش خودمختار آراگون قرار گرفته است. این شهر که در اسپانیا با نام زاراگوزا نیز شناخته می شود در برخی از کشور های عربی با نام سرقسطه هم تلفظ می شود. از دیدنی های شهر ساراگوسا می توان کلیسای لا سئو، پل کابلی هزاره سوم (بزرگترین پل باریک بتن جهان)، پل پنت د پیدرا، پارک لابردات و ... را نام برد.

 • شهر لوبلین - کشور لهستان

  48 بازدید

  شهر لوبلین با 147 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور لهستان در ایالت لوبلین در کنار رودخانه ویستولا قرار گرفته است. این شهر که در سال 1317 به عنوان شهر شناخته شد نهمین شهر بزرگ کشور لهستان محسوب می شود. از دیدنی های شهر لوبلین می توان به قلعه لوبلین، استادیوم لوبلین آرنا و ... اشاره کرد.

 • شهر دبرسن - کشور مجارستان

  52 بازدید

  شهر دبرسن با 461.25 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور مجارستان در ایالت هایدوبیهار قرار گرفته است. این شهر که پس از بوداپست (پایتخت مجارستان) بزرگترین شهر این کشور است خود در گذشته به عنوان پایتخت محسوب می شده است. از دیدنی های شهر دبرسن عبارتند از : 1-دانشگاه واشنتگتن، 2-کلیسای کوچک پروتستان، 3-مرکز خرید مک دونالد، 4-کلیسای جامع سنت آن ... .

 • شهر ترسینا - کشور برزیل

  50 بازدید

  شهر ترسینا با 1167.25 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور برزیل در ایالت پیاوی واقع شده است. این شهر که در 16 آگوست 1852 میلادی به عنوان یک شهر شناخته شد در فاصله 366 کیلومتری اقیانوس آتلانتیک جنوبی قرار دارد.

 • ایالت چیانگ مای - کشور تایلند

  90 بازدید

  ایالت چیانگ مای با 40216 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور تایلند قرار گرفته است. از دیدنی های این ایالت می توان به معبد هو ترای، پارک جنگلی توک هوای کائو، معبد چدی، مجموعه ورزشی المپیک و ... اشاره کرد.

 • شهر سوچی - کشور روسیه

  78 بازدید

  شهر سوچی با 250 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور روسیه در ایالت کراسنودار در کنار دریای سیاه و رشته کوه های قفقاز قرار گرفته است. این شهر با 145 کیلومتر درازا به عنوان درازترین شهر قاره اروپا محسوب می شود. از دیدنی های سوچی عبارتند ار : 1-ساحل دریای سیاه، 2-موزه هنر سوچی، 3-پارک فرونز، 4-تندیس مایکل فرشته و ... .

 • شهر آق تاو - کشور قزاقستان

  82 بازدید

  شهر آق تاو با 140 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور قزاقستان در ایالت مانغیستاو در کنار دریای خزر واقع شده است. این شهر که در سال 1963 به عنوان شهر شناخته شد در قزاقستان آق داغ به مفهوم کوه سفید نیز تلفظ می شود. از دیدنی های شهر آق تاو می توان ساحل شهر، تندیس شوکتن، تندیس شعله ابدی، مسجد شهر، میدان التون جان، میدان کشتی و ... را نام برد.

 • شهر مکای - کشور استرالیا

  64 بازدید

  شهر مکای با 208.2 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور استرالیا در ایالت کوئینزلند در کنار اقیانوس آرام قرار گرفته است. این شهر نام خود را از کاشف جوان اسکاتلندی به نام جان مکای که در سال 1860 میلادی کشفش کرد گرفته است. شهر مکای مرکز تولید شکر استرالیا می باشد.

 • شهر گراتس - کشور اتریش

  164 بازدید

  شهر گراتس با 127.56 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور اتریش در ایالت اشتایرمارک واقع شده است. این شهر که دومین شهر بزرگ کشور اتریش می باشد مفهوم نامش در زبان اسلوونیایی دژ کوچک است. از دیدنی های شهر گراتس می توان تالارشهر، برج ساعت، موزه گراتس، موزه هنر و ... را نام برد.

 • شهر اوترخت - کشور هلند

  147 بازدید

  شهر اوترخت با 99.32 کیلومترمربع مساحت در مرکز کشور هلند در ایالت اوترخت واقع شده است. این شهر که چهارمین شهر بزرگ هلند محسوب می شود یکی از کاندیدهای پایتخت فرهنگی اروپا در سال 2018 میلادی می باشد. از دیدنی های شهر اوترخت عبارتند از: 1- برج دون، 2- کانال قدیمی، 3- مرکز خرید اوترخت، 4- کلیسای سنت مارتین و ... .

 • شهر گمرن - کشور آلمان

  202 بازدید

  شهر گمرن با 159.96 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور آلمان در ایالت زاکسن آنهالت واقع شده است. از دیدنی های این شهر می توان به مدرسه لیتزکائو، تالار شهر، قلعه درنبرگ، کلیسای گمرن و ... اشاره کرد.

 • شهر برایتون اند هوو - کشور انگلستان

  137 بازدید

  شهر برایتون اند هوو با 87.54 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور انگلستان در ناحیه ساسکس در کنار دریای سلتیک قرار گرفته است. این شهر که یکی از مناطق خودمختار انگلستان به شمار می رود در سال 2000 میلادی به عنوان یک شهر شناخته شد. از دیدنی های شهر برایتون می توان شهربازی دریایی، ساعت شهرداری، اسکله شهر، غرفه سلطنتی و ... را نام برد.

 • کشور میانمار

  186 بازدید

  کشور میانمار با 676578 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی قاره آسیا در کنار خلیج بنگال و دریای آندامان قرار دارد. پایتخت این کشور که در سال 1948 میلادی از بریتانیا اعلام استقلال کرد شهر نایپیداو می باشد. کشور میانمار دارای معابد فراوانی است که معروفترینشان معبد مونبوا شوزیکون پایا می باشد.

 • ایالت آنتوفاگاستا - کشور شیلی

  161 بازدید

  ایالت آنتوفاگاستا با 30718.1 کیلومترمربع مساحت در 22 اکتبر 1868 میلادی در شمال غربی کشور شیلی در کنار اقیانوس آرام جنوبی بنا شد. این ایالت به علت قرار گرفتن در کنار بیابان آتاکاما در سال تنها 3 میلی متر باران را به خود می بیند. از مناطق دیدنی ایالت آنتوفاگاستا عبارتند از : 1-ساحل بالناریو، 2-میدان مروارید شمال، 3-بیابان آتاکاما و ... . این ایالت بیشتر بخاطر معادنش مشهور است.

 • شهر خنت - کشور بلژیک

  247 بازدید

  شهر خنت با 156.18 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور بلژیک در ناحیه فلاندرز در کنار رودخانه لییه قرار گرفته است. این شهر که در نزدیکی مرز با هلند قرار دارد در بلژیک با نام های گنت یا گان نیز شناخته می شود. از دیدنی های شهر خنت می توان مجسمه یعقوب ون آرتولد، کلیسای سنت نیکلاس، قلعه سنت باو، قلعه گراونستن، استادیوم تیم خنت و ... را نام برد.

 • جزیره رواتان - کشور هندوراس

  140 بازدید

  جزیره رواتان با 83 کیلومترمربع مساحت در دریای کارائیب قرا گرفته است. این جزیره که بر روی یک صخره مرجانی قرار دارد به دور از خاک کشور هندوراس ولی تحت سلطه این کشور می باشد. جزیره رواتان یکی از زیباترین جزایر قاره امریکای مرکزی می باشد که همه ساله تعداد زیادی گردشگر را به سمت خود جذب می کند.

 • شهر اوک ویل - کشور کانادا

  273 بازدید

  شهر اوک ویل با 138.88 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور کانادا در ایالت اونتاریو در کنار رودخانه اونتاریو قرار گرفته است. این شهر که در سال 1827 میلادی تاسیس گردید در سال 2016 به عنوان بهترین شهر برای زندگی در کانادا انتخاب شد. از دیدنی های شهر اوک ویل می توان به دریاچه اونتاریو، فانوس دریایی، مناطق سرسبز و ... اشاره کرد.

 • شهر هیلدس هایم - کشور آلمان

  283 بازدید

  شهر هیلدس هایم با 92.96 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور آلمان در ایالت نیدرزاکسن در کنار رودخانه ایننستر واقع شده است. این شهر که در ارتفاع 78 متری از سطح دریا می باشد در فاصله 30 کیلومتری شهر هانوفر قرار گرفته است. از دیدنی های شهر هیلدس هایم عبارتند از : 1-بازار شهر، 2- رودخانه ایننستر و ... .

 • شهر لاختی - کشور فنلاند

  189 بازدید

  شهر لاختی با 154.58 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور فنلاند در ایالت پی ینه تاواستیا در کنار دریاچه وسیژاروی قرار گرفته است. این شهر که در فاصله 100 کیلومتری شهر هلسینکی (پایتخت فنلاند) قرار دارد مفهوم نامش سرخ مایل به قرمز است. از دیدنی های شهر لاختی می توان سالن سیبلیوس، سکوهای پرش اسکی، برج شهر، اسکله کنار دریاچه، مناطق بسیار سرسبز و ... را نام برد.

 • شهر بانیالوکا - کشور بوسنی و هرزگوین

  151 بازدید

  شهر بانیالوکا با 1232 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور بوسنی و هرزگوین در ایالت بوسانسکاکرایینا در کنار رودخانه ورباس قرار گرفته است. این شهر که دومین شهر بزرگ کشور بوسنی و هرزگوین می باشد یکی از شهرهای صرب نشین این کشور نیز محسوب می شود. از دیدنی های شهر بانیالوکا می توان کلیسای جامع مسیح نجات دهنده، ساختمان مجمع شهر، ساختمان فرهنگ و هنر و ... را نام برد.