در حال بارگذاری
 • 106
  دنبال کننده
 • 33
  دنبال شونده
 • 188.7هزار
  بازدید

germany1974

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

کلیپ های از مناطق دیدنی جهان

 • 106
  دنبال کننده
 • 33
  دنبال شونده
 • 188.7هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • شهر اوشوایا - کشور آرژانتین

  479 بازدید

  شهر اوشوایا در تاریخ 12 اکتبر 1884 میلادی با 23 کیلومترمربع مساحت در جنوب کشور آرژانتین در ایالت تیرا دل فوئگو در کنار اقیانوس منجمد جنوبی بنا شد. از دیدنی های این شهر می توان بنای یادبود جنگ، مشعل سوزان، کشتی از کار افتاده هاربر و کلیسای شهر را نام برد.

 • شهر ناپل - کشور ایتالیا

  201 بازدید

  شهر ناپل با 217.27 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور ایتالیا در ایالت ناپل در منطقه کامپانیا در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. این شهر که مرکز ایالت ناپل می باشد مفهوم نامش شهر جدید است. از دیدنی های شهر ناپل می توان به قلعه نوو، قلعه المو، ساحل دریای مدیترانه، میدان PIZZA DEL PLEBISCITO و ... اشاره کرد.

 • شهر بوستون - کشور ایالات متحده امریکا

  153 بازدید

  شهر بوستون با 232.14 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور ایالات متحده امریکا در ایالت ماساچوست در کنار اقیانوس آتلانتیک شمالی قرار دارد. این شهر که در 17 سپتامبر 1630 میلادی بنا شد مرکز ایالت ماساچوست محسوب می شود. از دیدنی های شهر بوستون عبارتند از : 1-خانه ایالت ماساچوست، 2-کلیسای ترینیتی، 3-آب نما لانگ اسکله، 4-موسسه تکنولوژی، 5- برج جان هنکاک و ... .

 • شهر تسله - کشور آلمان

  164 بازدید

  شهر تسله با 176.01 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور آلمان در ایالت نیدرزاکسن قرار دارد. از دیدنی های شهر تسله می توان قلعه تسله، تالار شهر، کلیسای سنت لودویگ و ... را نام برد.

 • شهر گوایاکیل- کشور اکوادور

  115 بازدید

  شهر گوایاکیل در تاریخ 9 اکتبر 1820 میلادی در غرب کشور اکوادور در ایالت گویاس در کنار اقیانوس آرام جنوبی بنا گردید. این شهر که بزرگترین شهر اکوادور می باشد یکی از گرمترین مناطق کره زمین می باشد که در تابستان دمایش به 70 درجه میرسد. از دیدنی های شهر گوایاکیل می توان میدان لارتندا، کشتی گوایس، مجسمه مسیح منجی و ... را نام برد.

 • کشور سنگاپور

  129 بازدید

  کشور سنگاپور با 718.3 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی قاره آسیا در کنار دریای جاوه واقع شده است. این کشور که در تاریخ 9 آگوست 1965 میلادی از کشور مالزی اعلام استقلال کرد مفهوم نامش شهر شیر می باشد. از دیدنی های کشور سنگاپور می توان به پرنده سنگاپور، باغ های خلیج، موزه ARTSCIENCE، خلیج مارینا و ... اشاره کرد.

 • شهر نها ترنگ - کشور ویتنام

  297 بازدید

  شهر نهاترنگ با 251 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور ویتنام در ایالت خانح هوآ در کنار دریای چین جنوبی قرار گرفته است. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1-مرکز سیاسی فرهنگی هوآ، 2-برج بخور، 3- مجسمه بودا، 4-بازار سد و ... .

 • شهر آتن - کشور یونان

  434 بازدید

  شهر آتن به عنوان پایتخت کشور یونان با 412 کیلومترمربع مساحت در جنوب یونان در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. این شهر که در یونان با نام آثینا نیز شناخته می شود نامش را از آتنا ایزد بانوی خرد، جنگ و الهه نگهبان گرفته است. از دیدنی های شهر آتن می توان آکروپلیس، معبد پارتنون، معبد زئوس، محله موناستیراکی، معبد هفائستوس، ساختمان ZAPPEION و ... را نام برد.

 • شهر گوانگ ژو - کشور چین

  158 بازدید

  شهر گوانگ ژو با 7434.4 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور چین در ایالت گوانگ دونگ در کنار دریایی چین جنوبی واقع شده است. این شهر که مرکز ایالت گوانگ دونگ می باشد در گذشته با نام کانتون شناخته می شده است. از دیدنی های شهر گوانگ ژو می توان به برج کانتون، استادیوم المپیک گوانگ دونگ، معبد شش درخت انجیر، جزیره ارشا، معبد گوانگ ژو، میدان گل شهر، مرکز تجارت جهانی و ... اشاره کرد.

 • شهر تانگرمونده - کشور آلمان

  139 بازدید

  شهر تانگرمونده با 89.87 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور آلمان در ایالت زاکسن-آنهالت در کنار رودخانه البه واقع شده است. از دیدنی های این شهر عبارتند از : 1-کلیسای سنت استفان، 2-قلعه سنت استفان، 3- ساختمان سالن شهر، 4-پل رودخانه البه و ... .

 • شهر سورابایا - کشور اندونزی

  123 بازدید

  شهر سورابایا با 374.78 کیلومترمربع مساحت در 31 مه 1293 میلادی در جنوب کشور اندونزی در ایالت جاوه شرقی در کنار اقیانوس هند و تنگه مادورا بنا شد. نام این شهر از دو واژه سورا (به مفهوم کوسه) و بایا (به مفهوم تمساح) گرفته شده است که از اسطورهای محلی این منطقه هستند. از دیدنی های شهر سورابایا می توان میدان کوسه تمساح، میدان بامبو، میدان قهرمانان، معبد آگونگ، پل SURAMADU و ... را نام برد.

 • ایالت باتاناس - کشور فیلیپین

  110 بازدید

  ایالت باتاناس با 219.09 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور فیلیپین در کنار دریای چین جنوبی واقع شده است. این ایالت که کوچکترین ایالت فیلیپین است مرکز آن شهر باسکو می باشد. ایالت باتاناس یکی از زیباترین ایالت های فیلیپین می باشد که همه ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

 • شهر براگا - کشور پرتغال

  116 بازدید

  شهر برگا با 183.4 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور پرتغال در ایالت مینیو قرار دارد. این شهر در زمان امپراتوری روم با نام براکارا آگوستا شناخته می شده است. از دیدنی های شهر براگا می توان به ساختمان شهرداری، کلیسای جامع براگا، کلیسای سانتا کروز، باغ سانتا باربارا، تندیس مومنتو گومز دا کوستا و ... اشاره کرد.

 • شهر بازل - کشور سوئیس

  184 بازدید

  شهر بازل با 23.91 کیلومترمربع مساحت در شمال غربی کشور سوئیس در ایالت بازل اشتاد در کنار رود راین و در مرز با کشورهای آلمان و فرانسه قرار دارد. این شهر که دومین شهر بزرگ سوئیس می باشد یکی از مهمترین ترین مراکز صنایع شیمیایی و داروسازی کشور سوئیس نیز لقب گرفته است. از دیدنی های شهر بازل عبارتند از : 1-رود راین، 2-کنیسه بازل، 3-کلیسای جامع بازل، 4-تالار شهر و ... .

 • شهر مارسیل - کشور فرانسه

  322 بازدید

  شهر مارسیل با 240.62 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور فرانسه در ایالت پرواتس آلپ-کوت داروز در کنار دریای مدیترانه قرار گرفته است. این شهر به عنوان دومین شهر پرجمعیت فرانسه بزرگترین شهر کنار دریای مدیترانه در جهان نیز لقب گرفته است. از دیدنی های شهر مارسیل می توان قلعه فورت سنت ژان، بندر شهر، ساختمان اپرا، استادیوم ولودروم و ... را نام برد.

 • شهر کروناخ - کشور آلمان

  178 بازدید

  شهر کروناخ با 66.99 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور آلمان در ایالت باواریا واقع شده است. از دیدنی های این شهر می توان به میدان ملچیر-اتو، حوضچه مایکل، قلعه KOMMANDANTEN، برج جادوگران و ... اشاره کرد.

 • ایالت کیوتو - کشور ژاپن

  166 بازدید

  ایالت کیوتو با 827.83 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور ژاپن در کنار رودخانه اونودام واقع شده است. این ایالت که یکی از بزرگترین ایالت های کشور ژاپن می باشد دیدنی ترین ایالت این کشور نیز محسوب می شود. از دیدنی های ایالت کیوتو عبارتند از : 1-رودخانه اونودام، 2-دهکده میاما، 3-قلعه فوشیمی، 4-پارک آراشییاما و ... .

 • شهر سانتو دومینگو - کشور جمهوری دومینیکن

  111 بازدید

  شهر سانتو دومینگو به عنوان پایتخت کشور جمهوری دومینیکن در سال 1492 میلادی با 104.44 کیلومترمربع مساحت در جنوب این کشور در کنار دریای کارائیب بنا شد. از دیدنی های این شهر می توان خرابه های قلعه اوزاما، پارک کلمبوس، میدان پلازا د اسپانیا، ساحل دریای کارائیب و ... را نام برد.

 • شهر ادینبرو - کشور اسکاتلند

  131 بازدید

  شهر ادینبرو به عنوان پایتخت کشور اسکاتلند با 262 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی این کشور در کنار دریای شمال قرار گرفته است. این شهر که در سال 1889 میلادی شهر شد در اسکاتلند با نام ادینبرا نیز شناخته می شود. از دیدنی های شهر ادینبرو می توان به پارک ادینبرو، موزه ملی، ساحل لیت و ... اشاره کرد.

 • شهر چسکی کروملوف - کشور جمهوری چک

  236 بازدید

  شهر چسکی کروملوف در سال 1253 میلادی با 22.16 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور جمهوری چک در منطقه بوهمی جنوبی در کنار رودخانه ولدآوا و در مرز با کشور اتریش بنا شد. این شهر که دارای 492 متر ارتفاع از سطح دریا می باشد در سال 1992 میلادی جز میراث جهانی یونسکو ثبت شد. از دیدنی های شهر چسکی کروملوف عبارتند از : 1- رودخانه ولدآوا، 2- کلیسای سنت ویتس، 3- قلعه شهر و ... .

 • شهر سیوداد خوارس - کشور مکزیک

  115 بازدید

  شهر سیوداد خوارس در 8 دسامبر 1659 میلادی با 188 کیلومترمربع مساحت در شمال کشور مکزیک در ایالت چیئوائوا در مرز با شهر ال پاسو در ایالت تگزاس کشور امریکا در کنار رودخانه ریوگرانده بنا شد. این شهر در گذشته با نام ال پاسو دل نورته شناخته می شده است. از دیدنی های شهر سیوداد خوارس می توان تندیس بنیتو خوارس (رئیس جمهور فقید مکزیک)، کلیسای جامع، تندیس اسب های سرکش، میدان پلازا د لا و ... را نام برد.

 • شهر گرابنشتت - کشور آلمان

  340 بازدید

  شهر گرابنشتت با 37.81 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور آلمان در ایالت باواریا در مرز با کشور اتریش واقع شده است. از دیدنی های این شهر می توان به کلیسای شهر، برج حلقه، ساختمان پارلمان و ... را نام برد.

 • شهر آرما - کشور ایرلند شمالی

  139 بازدید

  شهر آرما یکی از کوچکترین شهرهای کشور ایرلندشمالی در جنوب این کشور در ایالت آرما و در فاصله 53 کیلومتری شهر بلفاست (پایتخت ایرلندشمالی) قرار دارد. از مهمترین مناطق این شهر می توان به کلیسای سنت پاتریک اشاره کرد. شهر آرما بیشتر به علت مناطق سرسبزی که دارد مورد توجه گردشگران می باشد.

 • شهر ایروان - کشور ارمنستان

  398 بازدید

  شهر ایروان با 223 کیلومترمربع مساحت در غرب کشور ارمنستان در دامنه کوه آرارات و کنار رود هرازدان قرار گرفته است. این شهر در سال 782 پیش از میلاد مسیح توسط آرگیشتی یکم بنا شد و در تاریخ 1 اکتبر 1879 میلادی به عنوان یک شهر شناخته شد. از دیدنی های شهر ایروان عبارتند از : 1- مجسمه مادر ارمنستان، 2- مجسمه گارگین نژده، 3- هتل ارمنستان، 4- ساختمان تئاتر اپرا، 5- ایستگاه راه آهن و مجسمه دیوید ساسون و ... .

 • ایالت آستوریاس - کشور اسپانیا

  171 بازدید

  ایالت خودمختار آستوریاس با 10604 کیلومترمربع مساحت در شمال شرقی کشور اسپانیا در کنار خلیج بیسکای قرار گرفته است. مرکز این ایالت که دارای 10 شهر و 78 دهکده می باشد شهر اوبیه دو است. از مهمترین شهرهای ایالت آستوریاس می توان خیخون، اوبیه دو، آبیلس، لانگرئو را نام برد. از دیدنی های این ایالت می توان به پارک ملی پیکو د در رشته کوه کانتابری، ساحل TORIMBIA، روستای کودییرو، دریاچه سمیدو و ... اشاره کرد.

 • شهر پوگرادتس - کشور آلبانی

  466 بازدید

  شهر پوگرادتس با 594.77 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور آلبانی در ایالت پوگرادتس در کنار دریاچه اوهرید واقع شده است. این شهر که در ارتفاع 650 متری از سطح دریا قرار دارد در فاصله 5 کیلومتری مرز با مقدونیه نیز می باشد. از دیدنی های شهر پودگراتس می توان ساحل دریاچه اوهرید، پارک DRILON، دهکده LIN و ... را نام برد.

 • شهر ارلانگن - کشور آلمان

  274 بازدید

  شهر ارلانگن با 76.9 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور آلمان در ایالت باواریا در کنار رودخانه رگنیتز واقع شده است. این شهر همان جای است که همه ساله در ماه اکتبر به مدت 12 روز جشن آبجو در آن برگزار می شود که در این مدت میلیون ها گردشگر را به سمت خود جذب می کند. از دیدنی های شهر ارلانگن می توان به رودخانه رگنیتز، موزه ارلانگن، ساختمان قلعه بازار، کلیسای ارلانگن و ... اشاره کرد.

 • شهر اسلو - کشور نروژ

  238 بازدید

  شهر اسلو با 454.03 کیلومترمربع مساحت در سال 1408 میلادی توسط هارالد سوم (پادشاه نروژ) در جنوب شرقی کشور نروژ در ایالت اسلو در کنار دریای شمال بنا شد. این شهر که مفهوم نامش چمنزار در پای تپه می باشد در بین سالهای 1624 تا 1925 میلادی به نام کریستیانا شناخته می شد. از دیدنی های شهر اسلو عبارتند از : 1- خانه اپرا، 2- نمایشگاه هنر فیرنلی، 3- تالار شهر، 4- پارک FROGNER و ... .

 • شهر والتا - کشور مالت

  184 بازدید

  شهر والتا با 0.8 کیلومترمربع مساحت در 28 مارس 1566 میلادی توسط ژان پاریسو دلا والت در شرق کشور مالت در کنار دریای مدیترانه بنا شد. این شهر در کشور مالت با نام ایل بلت نیز شناخته می شود که مفهوم شهر می دهد. از مناطق دیدنی شهر والتا می توان کلیسای سنت خوان، قلعه فورت سنت آنجلو، قلعه فورت سنت المو، توپخانه، مجلس و ... را نام برد.

 • شهر وروتسواف - کشور لهستان

  159 بازدید

  شهر وروتسواف در قرن 10 میلادی با 292.82 کیلومترمربع مساحت در جنوب غربی کشور لهستان در ایالت دلنواشلونسکی بنا شد. از دیدنی های شهر وروتسواف می توان به خانه اپرا، برج آب گیلاس، پل کابلی ردزینسکی، تالار شب، دانشگاه شهر وروتسواف و ... اشاره کرد.

 • شهر بورگاس - کشور بلغارستان

  214 بازدید

  شهر بورگاس با 253.64 کیلومترمربع مساحت در شرق کشور بلغارستان در ایالت بورگاس در کنار دریای سیاه قرار دارد. این شهر که پس از شهرهای صوفیه، پلوودیو و وارنا چهارمین شهر بزرگ بلغارستان محسوب می شود یکی از مهمترین مناطق صنعتی این کشور نیز به حساب می آید. از دیدنی های شهر بورکاس عبارتند از : 1- ساحل دریای بالتیک، 2- کلیسای سنت سیرل و ...

 • شهر سگد - کشور مجارستان

  180 بازدید

  شهر سگد با 280.84 کیلومترمربع مساحت در جنوب شرقی کشور مجارستان در ایالت چنگراد در کنار رود تیسا قرار دارد. این شهر که چهارمین شهر بزرگ مجارستان می باشد مفهوم نامش گوشه است. از دیدنی های شهر سگد می توان برج آب در میدان زنت ایستوان، کلیسای نذر، ساختمان تئاتر ملی، ساختمان تالار شهر، کلیسای خاکستری و ... را نام برد.