در حال بارگذاری
 • 221
  دنبال کننده
 • 45
  دنبال شونده
 • 2.2میلیون
  بازدید

کیومرث حسنی ( آپارات روستای زرجه بستان)

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 221
  دنبال کننده
 • 45
  دنبال شونده
 • 2.2میلیون
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • روستای نودوز - استان قزوین ( یه جای خوب )

  93 بازدید

  نودوز، روستایی از توابع بخش بشاریات شهرستان آبیک دراستان قزوین ایران است.این روستا در دهستان بشاریات غربی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۹۵۹ نفر (۲۰۹خانوار) بوده است. تهیه کننده: آقای سید محمد بهرامی دستیار تهیه : آقای حسن ناصری کارگردان: آقای رامین احمدی تصویربردار: آقای علی مهدی زاده صدابردار: اقای علی مهدی زاده نویسنده: آقای حسن ناصری

 • کرمان - جاذبه های گردشگری استان کرمان

  94 بازدید

  کرمان یکی از کلان شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایران درجنوب شرقی این کشور واقع است. جمعیت این شهر طبق سرشماری بر اساس آمار سال ۹۵ معادل ۶۳۴۱۳۲ نفر بوده است. کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران است . وسعت شهر کرمان حدود ۱۳۰۰۰ هکتار است و به دلیل وسعت شهری و جمعیت کرمان، این شهر جزو کلان شهرهای ایران طبقه بندی شده است. حاشیه نشینی مهمترین مشکل کلانشهر کرمان است.

 • بوشهر - جاذبه های گردشگری استان بوشهر

  121 بازدید

  بندر بوشهر -شهری بندری و مرکز استان بوشهر از استان های جنوب غربی ایران است. جمعیت این شهر در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۳۰۰٬۳۵۲ نفر بوده است.بوشهر بندری شبه جزیره ای در بخش مرکزی شهرستان بوشهر است که از سمت شمال، غرب و جنوب به خلیج فارس محدود شده است، این بندر در ارتفاع ۱۸ متری از سطح دریا و در منطقهٔ ساحلی خلیج فارس واقع شده و آب وهوای نیمه بیابانی گرم دارد.

 • روستای عنبقین - استان قزوین (جای زندگی)

  31 بازدید

  عنبقین، روستایی از توابع بخش طارم سفلی شهرستان قزوین در استان قزوین ایران است.این روستا در دهستان خندان قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱۷۷ نفر (۶۵خانوار) بوده است.

 • شهرک صنعتی کاسپین - قزوین

  25 بازدید

  آدرس شهرک صنعتی: کیلومتر 25جاده اتوبان قزوین-تهران-روبروی نیروگاه شهیذ رجایی

 • روستای آتان (الموت شرقی) - استان قزوین (یه جای خوب)

  199 بازدید

  روستای آتان یکی از زیباترین روستاهای ایران واقع در الموت در استان قزوین می باشد که اسلوب ساخت خانه های آن جزء میراث حفاظت شده فرهنگی می باشد. بافت ساختمانی این روستا پلکانی است که حیاط یک خانه سقف خانه ی پایینی است.امرار معاش مردمان این روستا غالبا از طریق دامداری و کشاورزی میباشد.

 • آب انبار مسجد جامع قزوین - استان قزوین

  42 بازدید

  كهن ترین آب انبار موجود قزوین در شمال جلو خان مسجد جامع قرار دارد كه به سال ۱۰۹۳ قمری توسط علی خان نامی یكی از امیران شاه سلیمان صفوی ساخته شده است . یكی از دو گوشوار طرفین سردر آب انبار از بین رفته و از تزیینات متعارف نیز نشانی نیست. مسقف راه شیر به شكل طاق آهنگ با قوس تیزه دار ساخته شده و دو فضا با طاق چهار بخشی در ابتدا و انتها ی آن قرار دارد و سقف مشبكی در وسط كار تهویه را انجام می دهد .

 • روستای قلعه جوق - استان قزوین ( یه جای خوب )

  190 بازدید

  قلعه جوق (تاکستان)، روستایی از توابع بخش ضیاءآباد شهرستان تاکستان در استان قزوین ایران است.این روستا در دهستان دودانگه علیا قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۳۸۳ نفر (۷۸خانوار) بوده است.

 • روستای باقر آباد کرد - استان قزوین (شبهای مینو دری)

  74 بازدید

  باقرآباد کرد، روستایی از توابع بخش بشاریات شهرستان آبیک در استان قزوین ایران است.وجود مزارع کشاورزی،باغات و دشتهای پهناور حاصلخیز آب و هوای خوبی را برای این روستا به ارمغان آورده است.این روستا در دهستان بشاریات شرقی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۴۳۹ نفر (۱۰۷خانوار) بوده است.

 • روستای ولازگرد (ولازجرد) - استان قزوین (یه جای خوب)

  44 بازدید

  ولازجرد (تاکستان)، روستایی از توابع بخش اسفرورین شهرستان تاکستان در استان قزوین ایران است.این روستا در دهستان اک قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱٬۲۷۲ نفر (۳۳۳خانوار) بوده است.

 • روستای گرکین - استان قزوین (شبهای مینو دری)

  56 بازدید

  گرکین، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان قزوین در استان قزوین ایران است.این روستا در دهستان اقبال غربی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۲۶۲ نفر (۶۰خانوار) بوده است.

 • اقلیم ایران - سمنان - عمارت ملاده

  42 بازدید

  در روستای سر سبز و خوش آب و هوای ملاده از توابع بخش شهمیرزاد شهرستان مهدیشهر دو عمارت بزرگ و باستانی زیبا وجود دارد که در دو سمت شرق و غرب به فاصله حدودا ۵۰ متر به موازات یک دیگر قرار گرفته اند . معماری ساختمان های مذکور بسیار زیباست . نوع گچ بری روی دیوارهای اتاق ها و ایوان ها ساخت تاق نماها روی دیوار و در برخی جاها نقاشی های زیبای دیواری و نیز ایجاد شومینه های کوچک به آن جلوه ای خاص داده است .

 • روستای قره باغ - استان قزوین

  44 بازدید

  قره باغ (تاکستان)، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان تاکستان در استان قزوین ایران است.این روستا در دهستان نرجه قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۳۷۲ نفر (۱۰۳خانوار) بوده است.

 • روستای الولک - استان قزوین

  141 بازدید

  آلولک نام روستایی است در 13 کیلومتری شمال شهر قزوین و در دامنه کوه سلطان قیس. این روستا با سکونت بیش از 250 خانوار جمعیتی بالغ بر 735 نفر دارد و مردم آن گویش تاتی دارند.الولک در قسمت پایین کوهِ مقبره سلطان قیس یا سلطان اویس مربوط به دوره سلجوقیان واقع شده. بنای این مقبره سنگی و به صورت هشت ضلعی و دارای گنبدی سنگی است.

 • روستای شهرستانک - استان قزوین (شبهای مینو دری )

  44 بازدید

  شهرستانک یکی از روستاهای پر جمعیت بخش دشتابی شهرستان بوئین زهرا قزوین می باشد.روستایی با جمعیت نزدیک به 2000 نفر و 520 خانوار،که مرکز دهستان دشتابی غربی نیز به حساب می آید.برای رسیدن به این روستا باید از محور قزوین بوئین زهرا استفاده کرد .بیشتر مردم روستا از طریق کشاورزی و دامداری امرار معاش می کنند.محصولات کشاورزی روستا شامل چغندر،ذرت،یونجه،گندم،جو،سیب زمینی،گوجه و انگور می باشد.

 • پیوند - خواننده حمید رضا فولادی

  100 بازدید

  نماهنگ زیبا، بمناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه الزهرا (س)

 • سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه الزهرا (س)مبارک باد

  244 بازدید

  سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه الزهرا (س) مبارک باد.

 • روستای قرقسین - استان قزوین

  95 بازدید

  این روستا در دهستان اک قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۱٬۲۰۸ نفر (۲۲۸خانوار) بوده است. اک یکی از توابع بخش اسفرورین شهرستان تاکستان در استان قزوین ایران است. قرقسین یا کرکسین روستایی در نزدیکی شهرستان تاکستان است. این روستا از توابع دهستان اک از بخش اسفرورین میباشد.اقتصاد روستا بر پایه ی کشاورزی و دامداری استوار است.

 • روستای اسد آباد - استان قزوین (شبهای مینو دری )

  40 بازدید

  اسدآباد خورین، روستایی از توابع بخش کوهین شهرستان قزوین در استان قزوین ایران است.این روستا در دهستان ایلات قاقازان غربی قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۰، جمعیت آن ۵۵ نفر (۱۷خانوار) بوده است. تپه اسدآباد خورین مربوط به تا دوران های تاریخی پس از اسلام است و در شهرستان قزوین، بخش کوهین، روستای اسدآباد خوروین واقع شده و این اثر در تاریخ ۲۵ اسفند ۱۳۷۹ با شمارهٔ ثبت ۳۱۶۱

 • روستای رشکین - استان قزوین (یه جای خوب)

  53 بازدید

  روستای رشکین - رشکین، روستایی از توابع بخش رودبار شهرستان شهرستان قزوین در استان قزوین ایران است.محصولات مهم روستای رشکین فندق – گردو و ذغال اخته است و کار عمده مردم باغداری و کشاورزی است . در روستای رشکین ۱۳۰ خانوار زندگی می کنند که جمعیت آن در فصول مختلف تغییر می کند . مردم روستای رشکین به زبان تاتی صحبت می کنند زیبایی و سرسبزی روستای رشکین بخاطر وجود چشمه خار رود است.

 • آبشار هفت چشمه - لرستان

  402 بازدید

  هفت چشمه (دلفان)، شهری از توابع بخش کاکاوند شهرستان دلفان در استان لرستان ایران است که در طول جغرافیایی ۴۵ دقیقه و ۴۷ درجه و در عرض جغرافیایی۱۳ دقیقه و ۳۴ درجه قرار دارد و در سال 1390 به شهر تبدیل شد.ارتفاع این شهر بیش از 2000 متر است .

 • روستای وروق - استان قزوین (یه جای خوب)

  83 بازدید

  وروق، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان آوج در استان قزوین ایران است. این روستا در دهستان شهیدآباد قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۸۵، جمعیت آن ۴۱۰ نفر (۹۴خانوار) بوده است.

 • خرم آباد - بهشت روی زمین

  165 بازدید

  خرم آباد - بهشت روی زمین

 • پیک آشنا - جاذبه های دیدنی چهار محال و بختیاری

  78 بازدید

  پیک آشنا - جاذبه های دیدنی چهار محال و بختیاری

 • پیک آشنا - قزوین - زیر گنبد کبود

  32 بازدید

  پیک آشنا - قزوین - زیر گنبد کبود

 • آبشار سردابه - اردبیل

  154 بازدید

  آبشار سردابه در ۲۸ کیلومتری غرب شهر اردبیل واقع شده است. ارتفاع آن حدود ۱۵–۲۰ متر و حجم جریان آن نسبتاً اندک و محدود به خروجی چند چشمهٔ بالادست است. این آبشار از جاذبه های گردشگری استان اردبیل است[۱] این آبشار در نزدیکی آبگرم معدنی سردابه قرار دارد. دمای آبشار سردابه در حدود ۳۵ درجه سانتی گراد است.

 • استان خراسان شمالی

  162 بازدید

  استان خراسان شمالی به مرکزیت شهر بجنورد درشمال شرق ایران است. بزرگترین شهر استان بجنورد است . این استان با مصوبه دولت در سال ۱۳۸۳ و پس از تقسیم استان خراسان به سه استان، ایجاد شد. مساحت این استان ۲۸۴۳۴ کیلومتر مربع است که از این نظر پانزدهمین استان ایران و جمعیت آن ۸۱۱۵۷۲ نفر می باشد. بجنورد پرجمعیت ترین شهر استان خراسان شمالی است و پس از آن شهر شیروان پرجمعیت ترین شهر استان خراسان شمالی است

 • طبیعت چابهار

  144 بازدید

  چابهار جنوبی ترین شهر استان است كه در فاصله 761 كیلومتری زاهدان قرار دارد.سواحل صخره ای و زیبا، مساجد زیبای محلی، بافت سنتی و زندگی دیدنی بلوچ ها با كپرهای خود، درخت انجیر معابد و آثار فراوان تاریخی از جمله جاذبه های توریستی این بندر زیبا هستند.

 • شهرستان شهرکرد

  153 بازدید

  شهرستان شهرکرد یکی از شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری است که با مساحت حدود ۲۰۰۶ کیلومتر مربع، بالغ بر ۱۲٪ از کل مساحت چهارمحال و بختیاری را تشکیل داده است.[۱] مرکز این شهرستان شهر شهرکرد است. براساس سرشماری سال ۱۳۹۰ خورشیدی، شهرستان شهرکرد دارای ۲۸۳۲۱۰ نفر جمعیت می باشد؛ که از این تعداد ۲۵۳۶۲۹ نفر در نقاط شهری و ۲۹۵۸۱ نفر نیز در نقاط روستایی ساکن هستند. شهرکرد، هفشجان و فرخ شهر از شهرهای مهم

 • استان لرستان

  182 بازدید

  استان لرستان یکی از استان های جنوب غربی ایران است. این استان ۲۸٫۲۹۴ کیلومتر مربع مساحت و بیش از یک میلیون و ۷۶۰هزار نفر جمعیت دارد.و یکی از استان های پرجمعیت ایران به شمار می رود. خرم آباد مرکز استان است. طبق آمار سال ۱۳۸۵، خرم آباد بیستمین شهر بزرگ کشور است. لرستان سرزمینی کوهستانی است و غیر از چند دشت محدود، سراسر آن را کوه های زاگرس پوشانده است.

 • اقلیم ایران - آبشار تنگ تا مرادی

  345 بازدید

  آبشار تنگ تامرادی در فاصله ۵۵ کیلومتری از شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران زمین که در مسیر جاده گچساران واقع شده و ارتفاع آن بیش از 15 متر می باشد. وجود چهار آبشار با ارتفاع ۸ تا ۱۰ متری و حوضچه های آب در مسیر آب زلال و بسیار خنک این آبشار و همچنین وجود غارهایی که آب از دل آن می گذرد و آب مداوم از سقف آنان چکه می کند باعث شده است که هر چه بیشتر بر جذابیت و خاص بودن آن بیفزاید.

 • اقلیم ایران - غار دنگزلو

  59 بازدید

  در فاصله 115 كیلومتری جنوب سمیرم و 12 كیلومتری یبده در روستایی به همین نام واقع است، استلاكتیت ها «قندیل» و استلاگمیت های فراوان در غار به همراه جریان آبی كه به صورت رودی در داخل غار جاری است زیبایی شگفت انگیزی به این غار داده است. این غار دارای تالارهای بزرگ و هفت تالاب است كه باید با قایق از آنها عبور كرد و یكی از منابع مهم آبی منطقه پادنا محسوب می شود .