در حال بارگذاری
 • 27
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.3هزار
  بازدید

برنامه اینترنتی ایده پردازان

كانال اینترنتی تصویری ایده پردازان ، قصد دارد با نگاهی تجربی و مستند ورود به فضای مجازی را تسهیل ببخشد

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

كانال اینترنتی تصویری ایده پردازان ، قصد دارد با نگاهی تجربی و مستند ورود به فضای مجازی را تسهیل ببخشد

 • 27
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 2.3هزار
  بازدید
Loading...
این کانال، تولید کننده محتوا می باشد.

همه ویدیو ها

 • آنونس ایده پردازان3: یكی از بانوان فعال استارتاپی كشور

  38 بازدید

  در این قسمت به سراغ یكی از بانوان فعال استارتاپی رفته ایم: كتایون سپهری، مدیر شتابدهنده منش و عضو انجمن زنان كارآفرین و مربی و مشاور رشد كسب و كارها. با پاسخ به بسیاری از سوالات شروع و ادامه و آینده کسب و کارهای نوپا مثل: ایده چقدر مهمه؟ نحوه ورود ایده ها به شتابدهنده ها؟ حباب استارتاپی چیه؟ کار تیمی؟ و خیلی از ابهامات اکوسیستم با 4 آیتم آموزشی حقوقی، تجربه کاربری، فینتک، ایده ردازان برتر و ...

 • ایده پردازان 2 : بخش دوم مباحث حقوقی با هنگامه عسگری

  28 بازدید

  ادامه مباحث حقوقی توسط سرکار خانم هنگامه عسگری، کارشناس این بخش در قسمت دوم برنامه ایده پردازان، ارائه می گردد. اگر علاقه ای به مباحث حقوقی دارید، حتما این بخش را دنبال نمایید.

 • ایده پردازان 2 : بخش دوم تجربه کاربری با شروین مشایخ

  5 بازدید

  در بخش دوم از سری آموزشهای تجربه کاربری در برنامه اینترنتی ایده پردازان، شروین مشایخ با شما صحبت می کند. از شما دعوت می کنیم که این بخش را از دست ندهید.

 • ایده پردازان 2 : بخش دوم فینتک با رضا قربانی

  بازدید

  بخش دوم آموزشهای حوزه فینتک از برنامه ایده پردازان که توسط کارشناس این بخش، آقای رضا قربانی ارائه می گردد، به صورت کامل و در این ویدئو قابل مشاهده می باشد.

 • ایده پردازان 2 : گفتگو با مدیران استارتاپ مانیار

  بازدید

  مانیار، استارتاپی با هدف انتقال وجه امن به سادگی ارسال یک پیام شکل گرفت. در این بخش از دومین قسمت از برنامه ایده پردازان، با مدیران آن به گفتگو پرداختیم.

 • ایده پردازان 2 : گفتگو با مدیران استارتاپ دستبند آکو

  1 بازدید

  در قسمت دوم از برنامه ایده پردازان با مدیران استارتاپ دستبند آکو به گفتگو پرداختیم. برای آشنایی بیشتر با این استارتاپ و ایده های کاربردی آنها، این ویدئو رو ملاحظه نمایید.

 • ایده پردازان 2 : ابرآروان، راهکارهای شبکه توزیع محتوا

  8 بازدید

  در سال 94 استارتاپی شکل گرفت هدف آن ارائه راه کارهای مبتنی بر شبکه توزیع محتوا و جلوگیری از بروز مشکلات همیشگی وب سایتها بود. پس از گذشت 2 سال و تبدیل شدن آن به یک شرکت، در قسمت دوم برنامه اینترنتی ایده پردازان گفتگوی کوتاهی با مدیران آن انجام دادیم.

 • ایده پردازان 2 : DrBody استارتاپی برای تناسب اندام

  7 بازدید

  با هدف ارتقا سطح سلامت و تندرستی در جامعه، استارتاپی با نام دکتر بادی توسط بهنام جعفری و دوستانش راه اندازی شده است که در قسمت دوم برنامه ایده پردازان به گفت و گو با آنها پرداختیم.

 • ایده پردازان 2 : استارتاپ 3dfast

  بازدید

  در این بخش از قسمت دوم برنامه اینترنتی ایده پردازان با استارتاپ 3DFast و فعالان در این بخش صحبت کردیم.

 • ایده پردازان 2 : استارتاپ فاندوران

  8 بازدید

  مدیران استارتاپ فاندوران که از شهریور 94 کار خود را شروع کرده اند، در برنامه ایده پردازان صحبتهایی را پیرامون ایده ها و مسیری که طی کرده اند، انجام داده اند.

 • ایده پردازان 2 : مهندس حبیبی مدیر توسعه کسب و کار

  22 بازدید

  در قسمت دوم از برنامه ایده پردازان، به سراغ شتابدهنده تریگ آپ رفتیم و با مدیران آن صحبت کردیم. بخشی از این مصاحبه مربوط به سرکار خانم حبیبی مدیر توسعه کسب و کار مرکز رشد و منتور این مجموعه بود که متن کامل گفتگو را در این ویدئو می توانید مشاهده کنید.

 • ایده پردازان ۲ :با شتابدهنده ها ایده هامون رو عملی کنیم

  700 بازدید

  در این قسمت ایده پردازان، به سراغ شتابدهنده تریگ آپ فناپ و ایده ها و تیم های راه یافته به این شتاب دهنده رفتیم . پرسش هایی را از مدیران این شتابدهنده پرسیدیم و همچنین از استارتاپ های فعال در این شتابدهنده گزارشهایی تهیه کردیم . تماشای قسمت دوم برنامه های آموزشی را نیز از دست ندهید ، همچنین جهت بالابردن کیفیت برنامه ما را از نظراتتان مطلع سازید .

 • آنونس ایده پردازان2: کی ایده مون را ببریم شتاب دهنده؟!

  260 بازدید

  در این قسمت ایده پردازان، به سراغ شتابدهنده تریگ آپ فناپ خواهیم رفت. مهندس نقی پورفر مدیر این شتابدهنده و همین طور ایده ها و تیم های راه یافته به این شتاب دهنده در چرخه های متفاوت آن را بررسی می کنیم. اینکه اصلا باید ایده مون را به شتاب دهنده ببریم یا نه؟! و اگر بلی، چه زمانی باید این کار را بکنیم و همین طور سرمایه گذاری روی ایده ها از نکات اصلی این قسمت است. قسمت 2 و اصلی این برنامه: یکشنبه صبح.

 • ایده پردازان 1 - عادل طالبی عضو هیئت مدیره انجمن

  40 بازدید

  با عادل طالبی در قسمت اول برنامه ایده پردازان به گفتگو نشستیم تا نظر و ایده های وی را پیرامون مشکلات، آینده و دورنمای انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی بشنویم.

 • ایده پردازان 1 - صحبتی با حمیدرضا اعتدال مهر

  49 بازدید

  در اولین قسمت برنامه اینترنتی ایده پردازان، ریاست هیئت مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی، آقای حمیدرضا اعتدال مهر درباره مشکلات پیش رو و راهکارهایی که این انجمن به کسب و کارهای اینترنتی ارائه می دهد صحبت می کند.

 • ایده پردازان 1 - سولماز صادق نیا نائب رئیس انجمن

  56 بازدید

  در اولین قسمت از برنامه اینترنتی ایده پردازان صحبتی کوتاه با سولماز صادق نیا انجام دادیم. نظر ایشان را درباره هیئت مدیره انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی، فعالیت انجمن، مشکلات کاری بانوان دارای فرزند و ... جویا شدیم که می توانید شرح کامل آن را در این ویدئو مشاهده نمایید.

 • ایده پردازان 1 - شروین مشایخ و تجربه کاربری - بخش اول

  22 بازدید

  تجربه کاربری، همان تجربه و احساسی است که شما از هر خدماتی دریافت می کنید. ما با شروین مشایخ در برنامه ایده پردازان همراه هستیم تا بتوانیم تعاریف بهتر و دقیقتری نسبت به UI و UX داشته باشیم.

 • ایده پردازان 1 - آیتم حقوقی با هنگامه عسگری - بخش اول

  31 بازدید

  هنگامه عسگری از فعالان حقوقی در حوزه کسب و کار است که در برنامه ایده پردازان پیرامون مشکلات و مسائل حقوقی استارتاپ ها و کسب و کارهای اینترنتی صحبت کرده است. مسائلی همچون حق و حقوق، چک و جرایم رایانه ای و ... از جمله مواردی است که در آیتم حقوقی بیان می شود.

 • ایده پردازان 1 - فینتک با رضا قربانی - بخش اول

  36 بازدید

  در این قسمت از برنامه ایده پردازان با رضا قربانی پیرامون فینتک صحبت کردیم. فینتک یا همان Financial Technology ، به کاربرد نوآورانه فناوری در خدمات مالی گفته می شود. توضیحات بیشتر را در ویدئو مشاهده کنید.

 • ایده پردازان 1 - صحبتی با شایان شلیله

  109 بازدید

  صحبتی کوتاه با شایان شلیله و نظر ایشان درباره آقای رضا الفت نسب دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی. همچنین نکاتی درباره استارتاپ ها، جشنواره وب و موبایل ایران نیز انجام گرفته است که اگر تمایل به شرکت در این جشنواره را دارید، دیدن این ویدئو را به شما پیشنهاد میکنیم. تجربه ها را تجربه کنیم...

 • ایده پردازان 1: اتحادیه کسب و کارهای مجازی وجشنواره دهم

  486 بازدید

  در قسمت اول برنامه ایده پردازان گپی زدیم با رضا الفت نسب، دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی. موانع و راهکارهای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی، جشنواره دهم وب و موبایل، شروع به کار اتحادیه کسب و کارهای مجازی از آیتم های این برنامه است. بخش های آموزشی در هربرنامه توسط کارشناسان باتجربه: آیتم حقوقی با هنگامه عسگری. تجربه کاربری (UI-UX) با شروین مشایخ. فینتک با رضا قربانی. تجربه ها را تجربه کنیم...

 • آنونس ایده پردازان1: انجمن صنفی كسب و كارهای اینترنتی

  282 بازدید

  تنها چند تا روز تا پخش قسمت 1 برنامه اینترنتی ایده پردازان باقی مانده است ، ما را دنبال كنید ... قسمت اول با رضا الفت نسب (دبیر انجمن صنفی كسب و كارهای اینترنتی) در این برنامه كارشناسانی همچون رضا قربانی در حوزه فین تك ، شروین مشایخ در حوزه تجربه كاربری و هنگامه عسگری پیرامون مسایل حقوقی كسب و كارها نیز همراه شما خواهند بود . مطالب آموزشی نیز در www.IPe.ir منتشر می شوند. T.me/idepardazan #ایده