در حال بارگذاری

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

کانال جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برای اشتراک گذاشتن آخرین رویدادهای تصویری در این واحد راه اندازی شده است. امید است بتوانیم لحظاتی خوب را برای شما به ارمغان بیاوریم.
+ دنبال کردن3
برای دنبال کردن کانال "جهاد دانشگاهی واحد اصفهان" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 657

همه ویدیو ها

 • گردهمایی مدیران و کارشناسان روابط عمومی در جهاددانشگاهی

  58 بازدید
  -
  11 دی 95

  گردهمایی مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و موسسات خصوصی در جهاددانشگاهی واحد اصفهان با حضور بیش از 300 مدیر و کارشناس.

 • راه اندازی اسکوربورد ورزشگاه آزادی توسط جهاد دانشگاهی

  292 بازدید
  -
  29 آبان 95

  راه اندازی اسکوربورد ورزشگاه آزادی توسط جهاد دانشگاهی واحد اصفهان. بعد از این رویداد مهم که با کمترین هزینه نسبت به شرکت های خارجی صورت پذیرفت، تیتر بسیاری از روزنامه ها متن زیر بود: این چند جوان 20 هزار لامپ را روشن کردند.

 • نگاهی کوتاه به قسمتهای مختلف جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

  69 بازدید
  -
  25 آبان 95

  در این فیلم نگاهی کوتاه به قسمتهای مختلف جهاد دانشگاهی واحد اصفهان خواهیم داشت. جهاد دانشگاهی در اصفهان از سال 59 فعالیت خود را آغاز نموده است و تاکنون موفق به انجام پروژه های زیادی در زمینه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی گشته است.

 • سرود جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

  214 بازدید
  -
  8 مهر 94

  جهاد دانشگاهی واحد اصفهان همگام با شکل گیری شورای عالی انقلاب فرهنگی در جهت تحقق اهداف انقلاب فرهنگی در سال 1359 در دانشگاه اصفهان تشکیل شد. این واحد فعالیت های خود را در راستای سیاست های تدوین شده در شورای عالی انقلاب فرهنگی با مشارکت در مدیریت دانشگاه ها شروع و پس از بازنگری انجام شده در وظایف، این نهاد بعنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی و خدماتی کشور به ارائه خدمت همت گمارد. جهاد دانشگاهی واحد


  تبلیغات