در حال بارگذاری

جیرینگ

همراه اول با بیش از 44 میلیون مشترک به عنوان بزرگترین اپراتور خاورمیانه، همواره در ارایه خدمات همراه پیشگام بوده از این رو به منظور توسعه خدمات مالی همراه اقدام به تاسیس شرکت پرداخت اول کیش با نام تجاری جیرینگ نمود.
+ دنبال کردن5
برای دنبال کردن کانال "جیرینگ" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 4,662

همه ویدیو ها

 • تیزر کیف پول جیرینگ

  137 بازدید
  -
  8 بهمن 94

  کیف پول همراه جیرینگ سامانه ای نوین برای مدیریت امور مالی است که با استفاده از آن می توان خرید شارژ سیم کارت اعتباری، پرداخت قبوض، خرید، انتقال پول و سایر امور مالی روزمره را انجام داد. این سامانه مخصوص مشترکان همراه اول بوده که بر بستر تلفن همراه ارایه می شود و برای استفاده از آن نیازی به داشتن حساب بانکی، گوشی هوشمند و یا نصب نرم افزار خاص بر روی گوشی تلفن همراه نیست

 • سخنرانی معاون IT شرکت جیرینگ در استارتاپ ویکند تهران

  70 بازدید
  -
  23 آذر 93

  جیرینگ به عنوان اولین ارایه دهنده کیف پول همراه بر بستر شبکه تلفن همراه کشور، آمادگی دارد تا ایده های فعالان حوزه برنامه های کاربردی تلفن همراه در موضوعات «پرداخت خدمات شهری»، «پرداخت بازی های موبایلی»، «پرداخت خریدهای فروشگاهی»، «بانکی»، « پرداخت های سازمانی» و «شهر هوشمند» را جذب کند. علاقه مندان می توانند جهت طرح ایده های جدید خود از طریق ارسال ایمیل به آدرس idea@jiring.ir اقدام کنند.

 • حمایت جیرینگ از دهمین استارتاپ ویکند موبایل تهران

  186 بازدید
  -
  23 آذر 93

  ارایه تسهیلات ویژه جیرینگ به منتخبان دهمین استارتاپ ویکند موبایل تهران شرکت پرداخت اول کیش (جیرینگ) حامی دهمین دوره استارتاپ ویکند موبایل تهران که در دانشگاه امیرکبیر با تمرکز بر ایده های موبایلی برگزار شده بود، با انگیزه عمل به مسوولیت های اجتماعی خود و حمایت از کارآفرینان و متخصصان جوان ایرانی حامی ویژه دهمین دوره استارتاپ ویکند موبایل تهران شد.

 • پراخت تمامی قبوض خدماتی در کمتر از چند ثانیه

  121 بازدید
  -
  21 آذر 93

  شرکت جیرینگ به منظور پرداخت قبوض همراه اول، تلفن ثابت، آب، گاز و برق سر شماره اختصاصی #707* را در نظر گرفته تا مشترکان تلفن همراه در کمترین زمان ممکن امکان پرداخت تمامی قبوض خدماتی خود را داشته باشند. http://jiring.ir/fa/news/view/id/182/title/پرداخت آنی تمامی قبوض خدماتی

 • تجربه سلام کردن با نسکافه

  آیمارکتور - iMarketo...
  2,423 بازدید

  The Hello Experiment – A social study by Nescafé

 • جیرینگ کیف پول همراه

  241 بازدید
  -
  17 آبان 93

  شرکت جیرینگ به منظور پرداخت قبوض همراه اول، تلفن ثابت، آب، گاز و برق سر شماره اختصاصی #707* را در نظر گرفته تا مشترکان تلفن همراه در کمترین زمان ممکن امکان پرداخت تمامی قبوض خدماتی خود را داشته باشند. مشترکان همراه اول می توانند با استفاده از کیف پول جیرینگ و یا کارت بانکی قبوض خود را به سهولت پرداخت کنند.

 • ساده ترین روش پرداخت تمامی قبوض خدماتی در چند ثانیه

  233 بازدید
  -
  17 آبان 93

  پرداخت آنی تمامی قبوض خدماتی با شماره گیری کد #707* جیرینگ شرکت جیرینگ به منظور پرداخت قبوض همراه اول، تلفن ثابت، آب، گاز و برق سر شماره اختصاصی #707* را در نظر گرفته تا مشترکان تلفن همراه در کمترین زمان ممکن امکان پرداخت تمامی قبوض خدماتی خود را داشته باشند.


  تبلیغات