در حال بارگذاری

کاربانک

کانال ویدئویی سایت کاربانک
+ دنبال کردن59
برای دنبال کردن کانال "کاربانک" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 12,854
Loading...

همه ویدیو ها

 • شرکت ها و سمت ها؛ آشنایی با محیط کار زرین پال ZarinPal

  1,403 بازدید
  -
  24 آذر 95

  در زرین پال چگونه کار می کنند؟ کاربانک در این ویدئو از سری برنامه های "شرکت ها و سمت ها" به سراغ زرین پال رفته تا محیط و حال و هوای کار کردن در چنین شرکتی را به شما منعکس کند. در این ویدئو ضمن گفتگو با مدیران شرکت به مصاحبه با سمت های اصلی و اعضای این تیم می پردازیم ...

 • مصاحبه با دست اندرکاران صنعت تولید و نشر محتوا در ایران

  233 بازدید
  -
  17 آبان 95

  در آستانه اولین گردهمایی کسب و کارهای محتوا محور در آبان ماه 1395، کاربانک مصاحبه هایی برای آشنایی بیشتر با فضای کسب و کارهای مبتنی بر محتوای بومی و بمنظور آشنایی با طرز فکر و چالش های فعالین این صنعت ارائه نموده است.

 • شرکت ها و سمت ها؛ با محیط کار نت برگ آشنا شویم

  1,970 بازدید
  -
  17 آبان 95

  کار کردن در نت برگ چگونه است؟ کاربانک در این ویدئو از سری برنامه های "شرکت ها و سمت ها" به سراغ نت برگ رفته تا محیط و حال و هوای کار کردن در چنین شرکتی را به شما منعکس کند. در این ویدئو ضمن گفتگو با مدیریت شرکت به مصاحبه با سمت های کارشناس پشتیبانی، کارشناس محتوا، کارشناس فروش و توسعه دهنده وب می پردازیم ...

 • شرکت ها و سمت ها؛ آشنایی با محیط کار ایسام esam.ir

  1,639 بازدید
  -
  17 آبان 95

  در ایسام چگونه کار می کنند؟ کاربانک در این ویدئو از سری برنامه های "شرکت ها و سمت ها" به سراغ ایسام رفته تا محیط و حال و هوای کار کردن در چنین شرکتی را به شما منعکس کند. در این ویدئو ضمن گفتگو با مدیران شرکت به مصاحبه با سمت های کارشناس پشتیبانی و امور مشتریان و توسعه دهنده وب این مجموعه می پردازیم ...

 • آشنایی با شغل مدیریت خدمات مشتریان؛ محمد مهدی مقدم

  202 بازدید
  -
  16 آبان 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف مدیریت خدمات مشتریان در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. محمد مهدی مقدم، مدیر خدمات مشتریان ایسام، از زبان خود شغل و مسئولیت هایش را توصیف میکند.

 • آشنایی با شغل پشتیبان سایت؛ محمد عباسی

  200 بازدید
  -
  16 آبان 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف پشتیبان سایت در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. محمد عباسی، یکی از اعضای تیم پشتیبانی یا ساپورت ایسام، از زبان خود شغلش را توصیف میکند.

 • آشنایی با شغل برنامه نویس و توسعه دهنده؛ مهدی علی اکبری

  299 بازدید
  -
  16 آبان 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف مهندس نرم افزار و برنامه نویس در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. مهدی علی اکبری، برنامه نویس و توسعه دهنده ایسام از زبان خود شغلش را توصیف میکند.

 • آشنایی با شغل مسئول مالی و اداری؛ مجید لطفی

  150 بازدید
  -
  16 آبان 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف مسئول مالی و اداری در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. مجید لطفی، مدیر و مسئول مالی و اداری ایسام، از زبان خود شغلش را توصیف میکند.

 • آشنایی با شغل مدیر بازاریابی اینترنتی؛ فرزاد انصافی

  233 بازدید
  -
  16 آبان 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف مدیریت بازاریابی در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. فرزاد انصافی، مدیر بازاریابی ایسام از زبان خود شغلش را توصیف میکند.

 • آشنایی با سمت برنامه نویس وب؛ سعید پادگان

  331 بازدید
  -
  13 مهر 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف برنامه نویس وب در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. سعید پادگان کارشناس نرم افزار و برنامه نویس وب سایت نت برگ از زبان خود مسئولیت های این شغل را منعکس می نماید.

 • آشنایی با سمت کارشناس پشتیبانی؛ الهام سادات افزا

  204 بازدید
  -
  13 مهر 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف کارشناس فروش در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. الهام سادات افزا کارشناس پشتیبانی وب سایت نت برگ از زبان خود این شغل را بررسی می نماید.

 • آشنایی با شغل کارشناس محتوا؛ فرزاد امینیان

  201 بازدید
  -
  13 مهر 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف کارشناس محتوا در یک شرکت اینترنتی آشنا می شویم. فرزاد امینیان کارشناس محتوا وب سایت نت برگ از زبان خود این شغل را بررسی می نماید.

 • آشنایی با شغل کارشناس فروش؛ مهدیه منفرد

  604 بازدید
  -
  13 مهر 95

  در این ویدئو کوتاه با سمت و شرح وظایف کارشناس فروش در یک شرکت خدمات اینترنتی آشنا می شویم. مهدیه منفرد کارشناس فروش و بازبین محتوای تصویری وب سایت نت برگ از زبان خود شغلش را بررسی می نماید.

 • چطور کاری را که عاشقشی بیابی؟

  235 بازدید
  -
  13 مهر 95

  برای ساختن یک رزومه کار نکن، کاری را انجام بده که دوستش داری. در این ویدئو ایده اسکات دینزمور کمک به افراد برای یافتن حرفه مورد علاقه شان است. او بر این نکته تاکید دارد که "باید خود را بشناسید ... اگه ندانی به دنبال چه چیزی هستی، آن را نخواهی یافت" و این شناخت یعنی شناخت توانایی ها، ارزش ها و تجربیات. "ابتدا تو را انکار می کنند، بعد به تو میخندند، بعد با تو میجنگند و سپس پیروز میشوی" (گاندی)

 • چگونه پس از یک ترک طولانی به کار برگردیم؟!

  163 بازدید
  -
  13 مهر 95

  بازگشت به کار پس از یک ترک طولانی، کار سختی است. خانم کرول فیشمن به بیان ایده ای برای کمک به کسانی که پس از مدت ها به کار بازمی گردند، می پردازد. از دید وی "تصویر افراد از شما در زمانی خاص متوقف شده، برقراری ارتباط با دوستان و همکاران قدیمی باعث بازیابی شرایط و اعتماد بنفس گذشته تان می شود. آنها شما را آنطور که بودید به یاد می آورند، یعنی پیش از دوره ترک از کار".

 • تاثیر محیط های کاری بر نحوه "انسان بودن"!

  211 بازدید
  -
  29 شهریور 95

  آقای بری شوارتز در این ویدئو تد اندیشه جالبی را بیان می کند. از دید ایشان انسان امروز تاثیر گرفته از تکنولوژی ذهن و ایده است. جهان اطراف ما بر پایه نگرش ها طراحی می شود. ما طبیعت انسانی را با طراحی موسسات و نهاد هایی طراحی می کنیم که مردم در آن زندگی و رفتار می کنند. سازمان ها باید از خود بپرسند که میخواهند چه نوع طبیعت انسانی را طراحی کنند؟ ... | کاربانک شما را به تماشا این ویدئو دعوت می نماید.

 • چرا کار واقعی در محل کار اتفاق نمیفتد؟!

  156 بازدید
  -
  11 مرداد 95

  وقتی از بعضی از پرسنل می پرسی که بهترین جایی که برای انجام بهتر کارها میروی کجاست؟ جواب های جالبی میشنوی: آشپزخانه، ماشین، زیر زمین ...! ولی واقعا چرا این افراد در محل کارشان، بهره وری لازم را ندارند؟ جیسون فراید در این صحبت به زوائد محیط کار اشاره میکند. از نظر وی مدیران و جلسات کاری بزرگترین مانع انجام کار در دفاتر کار امروزی هستند! | Karbank.ir شما را به تماشا این ویدئو دعوت می نماید.

 • چرا بهترین استخدام شدگان الزاما بهترین رزومه را ندارند؟

  1,844 بازدید
  -
  13 تیر 95

  خانم رجینال هارتلی یک مدیر منابع انسانی است و در این سخنرانی به این حقیقت اشاره می کند که ممکن است همیشه بهترین انتخاب های استخدامی، بهترین رزومه ها را نداشته باشند. | Karbank.ir شما را به تماشا این سخنرانی و اشتراک تجربه دعوت مینماید.

 • کوتاهترین روش دستیابی به رزومه های مرتبط در کاربانک

  1,335 بازدید
  -
  22 خرداد 95

  در این ویدئو سه روش دستیابی به مرتبط ترین رزومه ها در سایت کاریابی و استخدامی کاربانک توضیح داده می شود.

 • سیستم انطباق هوشمند کاربانک چگونه کار می کند؟

  313 بازدید
  -
  22 خرداد 95

  این ویدئو توضیح می دهد که چگونه سیستم انطباق هوشمند کاربانک مرتبط ترین رزومه های شغلی را برای مدیران شرکت ها بطور اتوماتیک جستجو کرده و ارائه می دهد. استفاده از این سیستم بشکل بسیار موثر، موجب صرفه جویی در وقت مدیران سازمان ها می شود.

 • چگونه بین کار و زندگی شخصی تعادل برقرار کنیم؟

  248 بازدید
  -
  14 خرداد 95

  نایجل مارش: "فقط میخوردم، میجنگیدم، کار میکردم و از خانواده غافل بودم. تصمیم گرفتم یکسال از کار فاصله بگیریم و به خانواده ام برسم تا روی موضوع تعادل بین کار و زندگی بپردازم ... اما چطور می شد به تعادل بین این دو موضوع فکر کرد وقتی کار نمیکردم! ... به سر کار برگشتم و به مطالعه و نوشتن در این باره پرداختم..." | Karbank.ir شما را به تماشا این سخنرانی بی نظیر دعوت مینماید.

 • کاربانک - تاثیر شادی بر کار و موفقیت

  350 بازدید
  -
  27 فروردین 95

  کاربانک: این ویدئو به تاثیر شادی بر کار و میزان موفقیت می پردازد ...