در حال بارگذاری

خاطره نگاری

"خاطره نگاری" پایگاهی خصوصی است جهت جمع آوری و انتشار خاطراتی ناب و جذاب در موضوعات سیاسی، تاریخی، جنگ و شهدا، مردمی و ...
+ دنبال کردن6
برای دنبال کردن کانال "خاطره نگاری" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 28,030
Loading...

همه ویدیو ها

 • روایت آیت الله یزدی ازتوان فقهی آیت الله هاشمی رفسنجانی

  18 بازدید
  -
  1 اسفند 95

  آیت الله محمد یزدی در بخشی از گفتگویش با حسین دهباشی، به مباحثات متعدد علمی و فقهی خود با آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران پس از انقلاب به دلیل نزدیکی با وی در پستهایی مانند مجلس شورای اسلامی و .. اشاره میکند.

 • روایت کامل ابراهیم اصغرزاده از اشغال سفارت آمریکا

  38 بازدید
  -
  30 بهمن 95

  ابراهیم اصغرزاده، از دانشجویان پیرو خط امام، روایت کاملی از انگیزه ها و عوامل سیاسی اشغال سفارت آمریکا تا چگونگی هماهنگی و اجرای کار و تبعات بین المللی آن ارائه می دهد. یکی از بخشهای قابل توجه روایت وی، نظرات احمدی نژاد در ماجرای اشغال سفارت است که آن زمان در انجمن اسلامی دانشگاه علم و صنعت فعالیت میکرد.

 • روایت یک خبرنگار آلمانی از حضور در سرزمینهای داعش

  80 بازدید
  -
  25 بهمن 95

  یورگن تودنهوفر خبرنگار و روزنامه نگار باتجربه آلمانی است که با دریافت امان نامه از ابوبکر بغدادی، ده روز به مرکز خلافت داعش سفر کرد و با دستی پر از اطلاعات در مورد داعش به غرب بازگشت و ماحصل دیده هایش را در کتاب «ده روز با داعش از درون دولت اسلامی» منتشر کرد. وی در این ویدئو بخشی از مشاهدات خود از رفتار داعش با شیعیان را بازگو کرده است.

 • خاطرات شنیده نشده شعبان جعفری

  405 بازدید
  -
  24 بهمن 95

  شعبان جعفری، معروف به شعبان بی مخ، در این ویدئو از خاطرات سیاسی خود و از جمله مسائل مربوط به کودتای 28 مرداد و روابط سیاسی اش با شاه و آیت الله کاشانی می گوید.

 • روایت منتشر نشده صالحی از دستیابی به سوخت 20 درصد

  60 بازدید
  -
  23 بهمن 95

  علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی، به تازگی ماجرای پرفرازونشیب و پرمشکل دستیابی به سوخت 20 درصد را از تصمیم تا اجرا بازگو کرده که با بیان جزئیات بیشتری از این مسیر پیچیده به نقش پررنگ و کلیدی شهید شهریاری در این فرآیند نیز اشاره کرده است.

 • ماجرای تساوی سیاسی در دربی 47؛ پرسپولیس 9 نفره بود.

  624 بازدید
  -
  19 بهمن 95

  شهرآورد چهل و هفتم در تاریخ 2 مهرماه 1378 برگزار شد و در پایان استقلال نتوانست از سد پرسپولیس 9 نفره بگذرد. بازیکنان حاضر در آن بازی ناگفته ای از ماجرای اتفاقات بین دو نیمه این دربی بیان کرده اند که در نتیجه بازی موثر بوده است.

 • ماجرای برکناری یک شبه نائب رئیس استقلال به خاطر خاتمی

  211 بازدید
  -
  19 بهمن 95

  علی آقامحمدی، نائب رئیس وقت باشگاه استقلال، در برنامه شرایط خاص (1395/11/18/) از ماجرای جالب برکنری اش گفت:

 • تنها عکسی که در اتاق شخصی هاشمی رفسنجانی بود

  241 بازدید
  -
  19 بهمن 95

  ویدئوی غلامعلی رجایی از اتاق شخصی آیت الله هاشمی رفسنجانی

 • ماجرای مصادره اموال نادر طالب زاده بعد از رحلت امام

  81 بازدید
  -
  19 بهمن 95

  نادر طالب زاده، مستند ساز و مجری برنامه تلویزیونی راز، از ماجرای مصادره اموال پدری و مادری اش بعد از رحلت امام خمینی میگوید:

 • خاطره ای از مواجهه دانشجوها با اساتید در صف جشنواره فجر

  52 بازدید
  -
  18 بهمن 95

  خاطره «شادمهر راستین» از مواجهه دانشجوها با اساتید در صف های جشنواره فیلم فجر

 • روایتی از شیوه تدریس دینی توسط امام موسی صدر 2

  34 بازدید
  -
  17 بهمن 95

  یکی دیگر از شاگردان امام موسی صدر شیوه جالبی از درس دادن امام را بازگو می کند. این که امام صدر یک روز با شاخۀ گلی وارد کلاس می شود و نظر بچه ها را درباره آن می پرسد و بعد یک ساعت و نیم با همین شاخه گل از علوم مختلف می گوید.

 • روایتی از شیوه تدریس دینی توسط امام موسی صدر 1

  58 بازدید
  -
  17 بهمن 95

  دکتر مهی ابوخلیل، خاطره ای از دوره راهنمایی می گوید که در کلاس دینی امام موسی صدر چیزهای مختلفی را آموخته از جمله فواید درختان، آشنایی با آمازون و ... او همچنین به نقاشی های نا تمامی که امام با خود به کلاس می آورد و با تکمیل آنها موضوع به خصوصی را آموزش می داد، اشاره می کند.

 • اعتراض شهید مطهری به امام خمینی برای مراسم استقبال

  339 بازدید
  -
  16 بهمن 95

  خاطره حجت الاسلام ناطق نورى از اعتراض شدید شهید مطهرى به امام خمینی براى جلوگیرى از سوءاستفاده مجاهدین خلق در مراسم استقبال از امام در بهشت زهرا

 • بزرگترین درس رسانه ای نادر طالب زاده در مصاحبه با امام

  146 بازدید
  -
  14 بهمن 95

  بهمن سال 1357، نادر طالب زاده که به عنوان عکاس مجله تایم به ایران آمده بود، از موقعیتی میگوید که توانست با امام خمینی دیدار کند و بهمراه گروه شبکه خبری CBS در اولین مصاحبه مطبوعاتی امام خمینی در ایران حضور داشته و به دنبال اتفاقی در روز بعد، بزرگترین درس رسانه ای خود را فراگیرد.

 • ماجرای تعارف چایی به رهبر انقلاب

  174 بازدید
  -
  13 بهمن 95

  مقام معظم رهبری در سفر به استان کران، به منزل خانواده شهید میروند و هنگام خداحافظی مادر شهید به ایشان چایی تعارف میکنند و ادامه ماجرا ...

 • خاطره حمید شاهنگیان از ضبط سرود 17 شهریور

  69 بازدید
  -
  12 بهمن 95

  حمید شاهنگیان، آهنگ ساز سرودهای انقلابی: با یک ضبط صوت و یک نفره، صدای جمع را ساختم.

 • گفتگو با آتش نشان پلاسكو که زنده ماند

  1,188 بازدید
  -
  10 بهمن 95

  آتش نشان حاضر در حادثه پلاسكو: مقصر اصلی پلاسكو مردم هستند - هنگام خروج از ساختمان یكسری از آتش نشان ها پشت فنس ها گیر كردن. مرگ را به چشم دیدم. مردم آتش نشان ها رو با سنگ میزدن!- تجهیزات آتش نشانی تكمیل است. حضور هلیكوپتر در زمان عملیات برای فیلم هاست. شهرداری به رسالت تذكر دادن خود عمل کرد. ١٥ دقیقه بعد از ریزش ساختمان تونستم بیام پایین.

 • روایت شنیدنی آتش نشان نجات یافته از حادثه پلاسکو

  1,565 بازدید
  -
  10 بهمن 95

  سعید کمانی از ماموران آتش نشانی که تا آخرین لحظات ریزش ساختمان پلاسکو بر روی بالابر ویژه مشغول انجام وظیفه بود، از حادثه پلاسکو می گوید. وی با شرح برخی فداکاری ها و جان فشانی های آتش نشانان در این حادثه بیان کرد: ناگهان ساختمان شروع به تکان خوردن کرد و به طور کامل تخریب شد که متاسفانه تعدادی از همکاران ما در زیر آوار باقی ماندند که صدای فریاد این عزیزان تا لحظه آخر در گوش من ماند.

 • ماجرای جنجالی اهدای مدال حمید سوریان به احمدی نژاد

  380 بازدید
  -
  10 بهمن 95

  حمید سوریان در سال ۸۸ و سه ماه پس از انتخابات مدال طلای جهانی خود را به محمود احمدی نژاد تقدیم کرد. اما محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در مصاحبه ای که با فارس انجام داده درباره آن ماجرا اینگونه گفته: سوریان به من زنگ زد و گفت که از او دعوت کرده اند به دیدار احمدی نژاد برود. اصلا خبر نداشت که چه اتفاقی قرار است رخ دهد و اصلا مدالی نبرده بود که اهدا کند.

 • ناگفته های تلخ همسر یک شهید آتش نشان

  312 بازدید
  -
  9 بهمن 95

  شهدای آتش نشان، شهید افتخاری اند. خودم با اشک چشم حکم بازنشستگی همسرم را با 15 سال سابقه زدم.

 • ماجرای درگیری رضا شاهرودی و علی دایی

  476 بازدید
  -
  30 دی 95

  خاطرات ورزشی در خاطره نگاری khaterenegari.com

 • خاطرات و ناگفته های هاشمی از شهید مطهری

  670 بازدید
  -
  28 دی 95

  مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ناگفته هایی از مبارزه با انحرافات سازمان مجاهدین خلق و قطع کمک مالی به آنها، همکاری و همفکری نزدیک با شهید مطهری در شورای انقلاب و تدوین اصول ایدئولوژی اسلامی برای مبارزه در قبل از انقلاب بیان میکند.

 • واکنش آیت الله هاشمی به در صلاحیت سال 92

  995 بازدید
  -
  27 دی 95

  روایت ناطق نوری از اولین روز بعد از رد صلاحیت آیت الله هاشمی در انتخابات ۹۲

 • خاطرات و اسرار شنیدنی سرآشپز چهار رئیس جمهور ایران 3

  296 بازدید
  -
  26 دی 95

  در آخرین قسمت از مجموعه خاطرات سرآشپز کاخ ریاست جمهوری، حاج غلامرضا شاهین فرد خاطرات جذابی از دوران پایانی مسئولیتش در زمان 4 رئیس جمهور ایران بیان میکند؛ در میان این خاطرات به خاطره ای شنیدنی اشاره میکند که همسر آیت الله هاشمی رفسنجانی از وی میخواهد تا هر درخواستی از رئیس جمهور وقت دارد با ایشان مطرح کند.

 • خاطرات و اسرار شنیدنی سرآشپز چهار رئیس جمهور ایران 2

  443 بازدید
  -
  26 دی 95

  در این قسمت، سرآشپز چهار رئیس جمهور ایران به خاطراتی از طبع غذایی هر کدام از روسای جمهور یعنی آقایان خامنه ای، هاشمی، خاتمی و احمدی نژاد می پردازد و آنها را با هم مقایسه میکند. علاوه بر این، حاج غلامرضا شاهین فرد به نکات جالبی از روحیات شخصی روسای جمهور و حواشی کاری اش اشاره می کند.

 • خاطرات و اسرار شنیدنی سرآشپز چهار رئیس جمهور ایران 1

  177 بازدید
  -
  26 دی 95

  این ویدئو خاطرات مردی است که در نهاد ریاست جمهوری، سرآشپز چهار رییس جمهور بوده؛ وی خاطرات بسیاری از این سال های پرماجرا در دل دارد که برای شما بازگو می کند. در اولین قسمت حاج غلامرضا شاهین فرد از سال های آغازین و چگونگی وروردش به این حرفه خاص می گوید.

 • روایت بادامچیان از حقوق مسئولان پولدار در دولت رجایی

  86 بازدید
  -
  26 دی 95

  بادامچیان: شهید رجایی به نوربخش و نعمت زاده گفت چون شما پدرانتان پولدارند از دولت حقوق نگیریرد.

 • هاشمی رفسنجانی: من برای ترور منصور اسلحه ندادم

  1,130 بازدید
  -
  26 دی 95

  سخنان اخیر اسدالله بادامچیان مبنی براینکه اسلحه ترور حسنعلی منصور توسط آیت الله هاشمی تهیه شده بود با حواشی همراه شده است. بعد از تکذیبیه منتشر شده از سوی دفتر آیت الله، مرکز اسناد انقلاب اسلامی هم بخشی از گفت وگوی اختصاصی با آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را منتشر کرد که در این گفت وگو، وی به صراحت می گوید، برای ترور منصور من اسلحه ای نداده ام.

 • اولین خاطره محرمانه ای که از آیت الله هاشمی منتشر شد

  1,922 بازدید
  -
  23 دی 95

  اسدالله بادامچیان در شبکه یک: بعد از قضایای ۱۵ خرداد به این نتیجه رسیدیم که به جهاد مسلح نیاز داریم و توانستیم ۷ سلاح کمری با ۷ فشنگ تهیه کنیم. یکی از این اسلحه ها که حسن علی منصور نخست وزیر رژیم شاه و تصویب کننده لایحه حقارت بار «كاپیتولاسیون» را به درک واصل کرد، توسط آقای هاشمی رفسنجانی داده شد. تا زمانی که آقای هاشمی زنده بود قرارمان نبود که فاش کنیم ایشان این اسلحه را دادند

 • فیلمی منتشر نشده از صدام

  1,177 بازدید
  -
  23 دی 95

  صدام حسین: [امام] خمینی دیگر فوت کرده .... خدا رحمتش کند. هرچی بود یا نبود فوت کرده. این رسم و عادات عربی اصیل است .... می گویم خدا رحمتش کند، چون دیگر به سمت خدا برگشته.