در حال بارگذاری

تشریفات مجالس ملل

تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل یکی از مجهز ترین و معتبر ترین برندها در زمینه برگزاری مراسم عروسی ، تشریفات مجالس و باغ و سالن عروسی به شمار می رود
+ دنبال کردن2
برای دنبال کردن کانال "تشریفات مجالس ملل" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 2,267

همه ویدیو ها

 • کیترینگ تشریفات ملل

  35 بازدید
  -
  29 آبان 95

  کیترینگ ملل با هدف تامین سلامتی و تضمین کیفیت غذا و به منظور احترام به مقام مشتریان عزیز کلیه فرآیندهای تهیه غذا از خرید و تهیه مواد اولیه ، طبخ، ارسال و سرو غذا را زیر نظر مشاور تغذیه و کنترل مواد غذایی انجام می دهد تا همواره کیفیت غذا و رضایتمندی مشتریان عزیز تضمین شده باشد.

 • کیترینگ تشریفات مجالس عروسی ملل

  193 بازدید
  -
  29 آبان 95

  کیترینگ تشریفات مجالس عروسی ملل با در اختیار داشتن آشپزخانه مجهز صنعتی وطبخ روزانه انواع غذا توسط سرآشپز درجه یک دامنه وسیعی از غذای با کیفیت را در منوی خود عرضه می کند.

 • خدمات مجالس عروسی

  68 بازدید
  -
  29 آبان 95

  عروسی هر کسی رویایی ترین شب زندگیش است و مسلما هیچکس دوست ندارد این شب را از یاد ببرد دوست دارد این شب با کوچکترین جزئیات تا ابد در ذهنشان باقی بماند عکس ها و فیلمبرداری این روز زیبا را برای همیشه ثبت میکند

 • باغ و تالار عروسی

  959 بازدید
  -
  29 آبان 95

  مواردی که باید برای انتخاب یک سالن خوب برای برگزاری مراسم عروسی انتخاب کرد شامل موارد زیر است: اولین نکته ای که برای مهمانان خیلی مهم می باشد داشتن پارکینگ است. سالن عروسی باید نورپردازی مناسب داشته باشد . برای عروس و داماد جایگاه مناسب وجود داشته باشد . پرسنل تالار باید سرویس دهی منظم داشته باشند . اتاق پرو برای تعویض لباس مهمانان وجود داشته باشد .

 • تشریفات مجالس عروسی

  257 بازدید
  -
  29 آبان 95

  جشن های با شکوه عروسی ، تشریفات دیپلماتیک و خوشامدگویی بخش بزرگی از شکوه و زیبایی خود را مدیون انتخاب نوع گل، رنگ دسته های گل، چیدمان وگل آرایی مجلس هستند .

 • برگزاری مجالس نامزدی ملل

  39 بازدید
  -
  26 آبان 95

  تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی ملل میز پذیرایی منحصر به فرد و بی همتا را با مجلل ترین سلف سرویس هتل های 5 ستاره بر پا می کند که به راحتی آمادگی پذیرایی از 200 تا 2000 نفر ار خواهد داشت.

 • تشریفات مراسم عروسی

  321 بازدید
  -
  26 آبان 95

  بهترین شب زندگی را برای هر فردی رقم بزند .برای انتخاب خدمات مجالس عروسی باید به یکسری نکات توجه ویژه شود .در اولین قدم باید یک تشریفات مجالس عروسی خوب را انتخاب کنید و با توجه به بودجه خود جلو بروید .

 • تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل

  204 بازدید
  -
  26 آبان 95

  تشریفات مجالس ملل به عنوان مدرنترین و بهترین برگزار کننده مراسم عروسی آماده سرویس دهی به شما دوستان عزیز می باشد. تشریفات مجالس و خدمات مجالس ملل با در اختیار داشتن فهرست کافی از سالن های اجتماعات در سطح شهر باغ های باشکوه در داخل یا حومه ی شهر، متناسب با ظرفیت و سلیقه ی شما در جهت وسعت دامنه ی انتخابتان به برگزاری هرچه بهتر مراسم شما می اندیشد.

 • خدمات مجالس ملل

  74 بازدید
  -
  26 آبان 95

  موسسه تشریفات مجالس و خدمات مجالس عروسی ملل فعالیت خود را با سابقه ای درخشان در تعداد پرشماری از مجالس عروسی ، مجالس نامزدی و جشن ها و همایش ها آغاز نمود وامروز در جایگاه یکی از برترین ها در زمینه ی تشریفات عروسی قرار دارد.

 • تشریفات عروسی ملل

  97 بازدید
  -
  26 آبان 95

  تشریفات عروسی و خدمات مجالس ملل یکی از مجهز ترین و معتبر ترین برندها در زمینه برگزاری مراسم عروسی ، تشریفات مجالس عروسی، همایش ها و افتتاحیه ها به شمار می رود.


  تبلیغات