در حال بارگذاری
×
کانال آپارات در تلگرام
دنبال کنید

میکسورد

سرویس کلیپ سازی تخصصی و مرجع گرافیک میکسورد
+ دنبال کردن3
برای دنبال کردن کانال "میکسورد" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 4,275

همه ویدیو ها

 • ساخت آنلاین فتوکلیپ ویژه کلکسیون تصاویر

  69 بازدید
  -
  25 دی 95

  سفارش ساخت آنلاین ویدیو کلیپ و فتوکلیپ ویژه کلکسیون تصاویر برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/photo-collection یا وارد وبسایت میکسورد شده و ویدیو مهندسی را جست و جو کنید. مناسب برای ساخت ویدیو برای تصاویر جشن عروسی ، ساخت ویدیو برای تصاویر جشن تولد ، ساخت ویدیو برای موسسات خیریه ، ساخت ویدیو برای تصاویر کودکان و... و همچنین میتوانید برای سفارش کامنت بگذارید.

 • ساخت آنلاین ویدیو کلیپ مهندسی در میکسورد

  41 بازدید
  -
  23 دی 95

  سفارش ساخت ویدیو کلیپ نمایش تصاویر شما در قالب ویدیویی مهندسی برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/Engineer یا وارد وبسایت میکسورد شده و ویدیو مهندسی را جست و جو کنید. مناسب برای ساخت ویدیو برای تصاویر مهندسی برق ، مهندسی میکانیک ، مهندسی عمران ، مهندسی صنایع ، مهندسی شیمی ، مهندسی کامپیوتر ، مهندسی مواد ، مهندسی هوافضا و.. و همچنین میتوانید برای سفارش کامنت بگذارید.

 • سفارش ساخت تیزر نمایش نام و لوگو بصورت سینماتیک زمستانی

  36 بازدید
  -
  21 دی 95

  سفارش ساخت ویدیو کلیپ نمایش لوگو در وبسایت میکسورد برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/cinematic-winter یا وارد وبسایت میکسورد شده و نمایش لوگو را جست و جو کنید. و همچنین میتوانید برای سفارش کامنت بگذارید.

 • سفارش ساخت تیزر نمایش نام و لوگو بصورت مکعب در میکسورد

  46 بازدید
  -
  20 دی 95

  سفارش ساخت ویدیو کلیپ نمایش لوگو برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/cube-logo یا وارد وبسایت میکسورد شده و نمایش لوگو را جست و جو کنید. و همچنین میتوانید برای سفارش کامنت بگذارید.

 • ساخت ویدیو کلیپ رشد گل مناسب برای موسسات ، کاندیداها

  91 بازدید
  -
  19 دی 95

  سفارش ساخت ویدیو کلیپ نمایش تصاویر شما بصورت رشد گل و بوته برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/roshd-gol یا وارد وبسایت میکسورد شده و رشد گل و بوته را جست و جو کنید. مناسب برای ساخت کلیپ موسسات و خیریه ها، مناسب برای معرفی عملکرد و سوابق کاندیداها، مناسب برای نمایش گزارشات و عملکرد ها، مناسب برای معرفی اشخاص، و همچنین میتوانید برای سفارش کامنت بگذارید.

 • کلیپ اسپری سفارش داده شده توسط یکی از مشتری های میکسورد

  132 بازدید
  -
  17 دی 95

  لینک سفارش ویدیو : Mixord.com/spray کد ویدیو: 2001

 • کلیپ اسپری سفارش داده شده توسط یکی از مشتری های میکسورد

  81 بازدید
  -
  17 دی 95

  لینک سفارش ویدیو : Mixord.com/spray کد ویدیو: 2001

 • اردوی زیارتی مشهد مقدس دبیرستان غیر دولتی پسرانه قدسیان

  36 بازدید
  -
  15 دی 95

  دومین کلیپ تدوین شده برای دبیرستان غیر دولتی پسرانه قدسیان دوره اول اصفهان توسط وبسایت میکسورد

 • اردوی زیارتی مشهد مقدس دبیرستان غیر دولتی پسرانه قدسیان

  18 بازدید
  -
  15 دی 95

  کلیپ تدوین شده برای دبیرستان غیر دولتی پسرانه قدسیان دوره اول اصفهان توسط وبسایت میکسورد

 • تیزر تبلیغاتی خلاقانه تبلیغ ماشین سیتروئن

  44 بازدید
  -
  14 دی 95

  تیزر خلاقانه شرکت خودرو سازی سیتروئن مبنی بر کم مصرف بودن ماشین

 • سفارش کلیپ ویژه نمایش تصاویر شما بصورت پارتیکالر

  35 بازدید
  -
  10 دی 95

  ساخت کلیپ شیک و جالب برای تصاویر و ویدیوهای شما. برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/powerful-particles یا وارد وبسایت میکسورد شده و پارتیکالر را جست و جو کنید.

 • کلیپ ابتدایی و آغازین نمایش نام و یا لوگوی شما

  61 بازدید
  -
  8 دی 95

  سفارش این ویدیو به مدت یک هفته رایگان میباشد. برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید: mixord.com/hand-gesturesl/ یا وارد وبسایت میکسورد شده و نمایش لوگو را جست و جو کنید.

 • ساخت تیزر معرفی وبسایت ، کانال تلگرام ، شغل و حرفه شما

  85 بازدید
  -
  8 دی 95

  تدوین کلیپ تبلیغاتی فوق برای شما در استودیو میکسورد با کلیپ فوق میتوانید شغل و حرفه خود را مثل سایت ، کانال انیستاگرام ، کانال تلگرام ، شرکت ، اداره ، سازمان و ... خود را در قالب کلیپ معرفی کنید. برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید: mixord.com/tizer-introduction یا وارد وبسایت میکسورد شده و تیزر معرفی را جست و جو کنید.

 • نمایش جعبه ای تصاویر شما

  107 بازدید
  -
  5 دی 95

  ساخت کلیپ شیک و جالب برای تصاویر شما ، کودکان شما و .... برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/boxes-pictures یا وارد وبسایت میکسورد شده و نمایش جعبه ای را جست و جو کنید.

 • تیزر فرخوان جشن حریم مهر ویژه کودکان بی سرپرست و سرطانی

  72 بازدید
  -
  5 دی 95

  تدوین و میکس تیزر یک دقیقه ای مراسم جشن حریم مهر استان اردبیل توسط استودیو میکسورد برگزاری مراسم توسط کانون همیاری و کانون باران مهر

 • تیزر ساخته شده برای کانال سالاد فصل

  63 بازدید
  -
  4 دی 95

  کلیپ ساخته شده برای کانال سالاد فصل saladirani@ تدوین شده در استودیو میکسورد

 • منم سرگشته حیرانت ای دوست

  2,239 بازدید
  -
  1 دی 95

  ویدیو منم سرگشته حیرانت اولین کار 5 سال پیشمه که پس از اینکه کلیپ سازی یاد گرفتم تدوین کردم تقدیمش میکنم به ساحت مقدس امام زمان علیه السلام. موزیک ویدیو منم سرگشته حیرانت از حسین کشتکاری کاری از استودیو میکسورد

 • سفارش ساخت کلیپ عاشقانه و حرفه ای لاو

  542 بازدید
  -
  22 آذر 95

  سفارش کلیپ گالری تصویر بالا برای تصاویر شما با قابلیت قراردادن 20 تصویر با میکسورد کلیپ های ماندگار بسازید. برای ساخت آنلاین کلیپ فوق برای تصاویر خود کافیست به لینک زیر بروید: mixord.com/love-table یا وارد وبسایت میکسورد شده و کلیپ عاشقانه لاو را جست و جو کنید.

 • سفارش ساخت کلیپ خانوادگی و رمانتیک درخت خانواده

  81 بازدید
  -
  15 آذر 95

  سفارش کلیپ گالری تصویر بالا برای تصاویر شما با قابلیت قراردادن 15 تصویر برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید. mixord.com/tree-family یا وارد وبسایت میکسورد شده و درخت خانواده را جست و جو کنید.

 • کشیدن تصویر شما با اسپری بر روی دیوار در میکسورد

  98 بازدید
  -
  12 آذر 95

  تدوین کلیپ بسیار زیبای فوق برای تصویر شما سفارش کلیپ تبلیغاتی سفارش کلیپ معرفی سفارش کلیپ لوگو برای سفارش آنلاین کلیپ فوق کافیست به لینک زیر بروید: mixord.com/spray یا وارد وبسایت میکسورد شده و کلیپ اسپری را جست و جو کنید.


  تبلیغات