در حال بارگذاری
 • 158
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 323هزار
  بازدید

علم زیبا

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

در این کانال ویدئو های علمی جالب قرار می گیرد. برای اطلاعات بیش تر به آدرس mmscience.ir مراجعه کنید.

 • 158
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 323هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • خلاقیت گوگل در طراحی لوگو

  بازدید

  در این ویدئو با یک طرح خلاقانه از شرکت گوگل آشنا می شویم. این لوگوی ترکیبی بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای مشاهده اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و کانال آپارات ما را دنبال کنید، منتظرتان هستیم!

 • وسیله جالب تولید صدای ترسناک

  116 بازدید

  در این ویدئو با وسیله ای بسیار جالب آشنا می شویم که به کمک آن صدا های فیلم های ترسناک را تولید می کنند. بسیار جالب است. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • واکنش شیمیایی جالب با قند!

  62 بازدید

  در این ویدئو می بنیم اگر قند مذاب را با ماده پتاسیم کلرات (KClO3) را مشاهده می کنیم. بسیار بسیار جالب است. دود های خارج شده از لوله آزمایش صدای بسیار جالبی تولید می کنند. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • تخم گذاری حلزون

  54 بازدید

  در این ویدئو با صحنه عجیب و نایاب تخم گذاری حلزون را می بینیم. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال آپارات ما بپیوندید. منتظرتان هستیم!

 • آزمایش جالب با امواج

  37 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی جالب با امواج و خاصیت آنان آشنا می شویم. بسیار بسیار جالب است. پیشنهاد می کنم حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir و به کانال آپارات ما بپیوندید. منتظرتان هستیم!

 • 0:9

  واکنش شیمیایی دود سبز

  39 بازدید

  در این ویدئو با واکنش شیمیای بسیار جالبی آشنا می شویم که در طی آن دود سبز و زیبایی تولید می شود. حتما ویدئو را مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • 0:9

  نسل جدید تایر ماشین

  80 بازدید

  در این ویدئو با نسل جدید تایر ماشین ها آشنا می شویم که به هیچ وجه دچار پنچری یا انفجار نمی شود! واقعا ایده جالبی هست. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم

 • پنهان شدن اختاپوس در پوست نارگیل!

  60 بازدید

  در این ویدئو به عنوان زنگ تفریح می بینیم که یک اختاپوس باهوش چگونه از دو پوست میوه نارگیل به عنوان نوعی زره و لاک دفاعی استفاده می کند و خود را در آن پنهان می کند تا از خطر دور باشد. خیلی جالب هست. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • واکنش شیمیایی بین عناصر ید و آلومینیوم

  31 بازدید

  در این ویدئو با واکنش شیمیایی بسیار جالب آشنا می شویم که در طی آن دو عنصر ید و آلومینیوم با یکدیگر واکنش می دهند و سبب تولید نور می شوند. بیش تر توضیح نمی دهم تا خودتان ویدئو را ببینیند. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به کانال آپارات ما بپیوندید و به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • واکنش شیمیایی بین فسفر و اکسیژن

  15 بازدید

  در این ویدئوی عالی واکنش شیمیایی بسیار جالبی را بین عنصر فسفر و عنصر اکسیژن می بینینم که در طی این واکنش شیمیایی مقدار بسیار زیادی نور و حرارت تولید می شود. حتما آزمایش را مشاهده کنید . برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به کانال آپارات ما بپیوندید و به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • واکنش شیمیایی بین جیوه و آلومینیوم

  153 بازدید

  در این ویدئوی عالی یک واکنش شیمیایی جالب بین فلز جیوه و آلومینیوم مشاهده می کنیم. واقعا اتفاقی که روی میدهد، غیر منتظره هست. پس حتما ویدئو را ببینید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • ساعت جالب و مبتکرانه

  35 بازدید

  در این ویدئو با ساعتی بسیار جالب و مبتکرانه آشنا می شویم که با سایه دست شما ساعت را بهتان اعلام می کند! بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • آزمایش جالب فیزیک - خنثی شدن برآیند نیرو های جسم

  198 بازدید

  در این ویدئوی عالی می بینیم که اگر یک گلوله را با سرعت دقیقا برابر با سرعت ماشین و از روی خود ماشین شلیک کنیم، گلوله بدون هیچ حرکتی بر روی زمین می افتد. خیلی جالب هست، حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت علمی ما مراجعه کنید: mmscience.ir و حتما به کانال علمی بنده در آپارات بپیوندید و بهترین ویدئو های علمی را مشاهده کنید. منتظرتان هستیم!

 • 0:5

  برش آب روی سطح نانو و ضد آب !

  47 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه می توان مقداری آب را روی یک سطح ضد آب که با تکنولوژی نانو ساخته شده است، ببریم! واقعا عجیبه. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم! و حتما به کانال علمی ما در آپارات بپیوندید تا بهترین ویدئو های علمی را مشاهده کنید.

 • قانون کنش و واکنش ( قانون سوم نیوتون )

  21 بازدید

  در این ویدئو با مثالی جالب با قانون کنش و واکنش یا همان قانون سوم نیوتون آشنا می شویم. در این آزمایش نیروی انفجاری حاصل از شلیک گلوله باعث ایجاد نیروی واکنش در فرد می شود و او به عقب حرکت می کند. برای داشتن اطلاعات تکمیلی درباره انواع نیرو ها و قانون های نیوتون به این آدرس مراجعه کنید (آدرس را در مرورگر کپی کنید): mmscience.ir/post/1049 منتظرتان هستیم!

 • 0:9

  قرار دادن کبریت در هیدروکلریدریک اسید

  52 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که اگر نوک کبریت را در هیدروکلریدریک اسید قرار دهیم چه اتفاقی روی می دهد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید : mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • ایجاد تعادل شگفت انگیز

  96 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که چگونه می توان به سادگی تمام یک تعادل شگفت انگیز را خلق کنیم. حتما مشاهده کنید و در خانه تکرار کنید. برای داشتن اطلاعات و مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم

 • عنصر نافلز برم

  40 بازدید

  در این ویدئو با عنصر نافلز برم بیش تر آشنا می شویم. خواص بسیار جالبی دارد. در وبسایت ما یک مقاله تخصصی و کامل درباره این نافلز مایع منتشر شده است. حتما به وبسایت ما سر بزنید و این مقاله را مشاهده کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • تکثیر عجیب و پر سرعت باکتری ها

  30 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که تعداد باکتری ها در مدت کمی تا چه حد به صورت تصاعدی افزایش میابد. این ویدئو تایم لپس است و بسیار جالبه. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • چسب ضد آب بسیار کاربردی و جالب

  76 بازدید

  در این ویدئو با یک نوار چسبی بسیار کاربردی و جالب و محکم آشنا می شویم که ممکن است آینده ساخت و ساز و تعمیرات جهان را تغییر دهد. پس حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir

 • تایم لپس رشد توت فرنگی

  41 بازدید

  در این ویدئوی تایم لپسی بسیار زیبا می بینیم که یک توت فرنگی خوش مزه از ابتدا تا انتها چگونه شکل می گیرد. بسیار جالب است. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم

 • 0:7

  اکسیداسیون ونادیم

  1 بازدید

  در این ویدئو فرایند اکسیداسیون (اکسید شدن) فلز ونادیوم و تولید یون های رنگی زیبا را می بینیم. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم

 • روشن کردن آتش با آیینه و بدون شعله - خیلی عجیبه

  69 بازدید

  در این ویدئوی جالب می بینیم که چگونه می توان بدون تماس مستقیم شعله و فندک و فقط به وسیله آیینه مقعر، کبریت را روشن کنیم. واقعا عجیب و جالب هست. حتما ببینید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!

 • وسیله فیزیکی جالب با حرکت ادامه دار

  95 بازدید

  در این ویدئو یک وسیله فیزیک بسیار جالب را می بینیم که حرکتش تا بی نهایت ادامه خواهد داشت. بسیار جالب است. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir

 • تاثیر مساحت بر فشار جامدات

  22 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که مساحت، چه تاثیری در فشار جامدات دارد. در حقیقت با افزایش مساحت، فشار کاهش میابد. برای مشاهده اطلاعات کامل و دقیق درباره مبحث فشار به این آدرس مراجعه کنید: mmscience.ir/post/1061 منتظرتان هستیم!

 • ریختن استون روی یونولیت

  44 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که اگر استون ( که حلالی بسیار قوی است) را به روی یونولیت (که به راحتی حل می شود) بریزیم، چه اتفاقی می افتد. بسیار جالب است. حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir

 • نحوه تمیز شدن سطوح نانو آبگریز

  36 بازدید

  در این ویدئو می بینیم که ذرات گرد و غباری که بر روی یک سطح آب گریز که با تکنولوژی نانو ساخته شده است، چگونه (به راحتی) تمیز می شود. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir

 • آزمایش سطح آزاد مایع در ظروف مرتبطه

  43 بازدید

  در این ویدئوی جالب می بینیم که یک مایع چگونه در ظروف مرتبطه جاری می شود و سطح آزاد مایع شکل می گیرد. برای داشتن اطلاعات بیش تر و اختصاصی درباره این آزمایش و مطالب مرتبط به فشار هوا و مایعات به این آدرس مراجعه کنید: mmscience.ir/post/1061 منتظرتان هستیم!

 • ساختن پل مستحکم بدون پیچ و مهره !

  98 بازدید

  در این ویدئوی عالی، پلی بسیار جالب را می بینیم که بدون استفاده حتی یک عدد پیچ و مهره ساخته می شود و استحکام بالایی نیز دارد. این پل را لئوناردو داوینچی طراحی کرده است. همچنین با آزمایش متوجه میزان استحکام این پل می شویم. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir

 • وسیله مغناطیسی بسیار جالب

  139 بازدید

  سلام دوستان خوبم. در پست امروز وسیله مغناطیسی بسیار جالبی را می بینیم که با ایجاد یک حرکت و یا نوسان در آن، حرکت به طور مداوم تکرار می شود. واقعا جالب هست و حتما مشاهده کنید. برای داشتن اطلاعات، مطالب و ویدئو های مشابه بیش تر به وبسایت ما مراجعه کنید: mmscience.ir

 • آزمایش بسیار جالب با سدیم

  62 بازدید

  در این ویدئو با آزمایشی معروف به سدیم قواص یا سدیم نقاش اشنا می شویم. توضیحات ویدئو بسیار کامل هست. همچنین مقاله ای تخصصی و اختصاصی برای این ویدئو در وبسایت ما قرار گرفته است. پس حتما به وبسایت مراجعه کنید: mmscience.ir منتظرتان هستیم!