در حال بارگذاری
+ دنبال کردن6
برای دنبال کردن کانال "مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 572

همه ویدیو ها

 • بانک ها با سپرده های قرض الحسنه مردم چه کرده اند?

  370 بازدید
  -
  28 دی 94

  بانک ها منابع قرض الحسنه مردم را به چه کسانی وام داده اند؟ بانک ها با 100 هزار میلیارد تومان منابع قرض الحسنه مردم چه کرده اند؟ چه بخشی از این منابع وام ازدواج داده شده است؟ چه بخشی از این منابع به کارکنان بانک ها وام داده شده است؟ چه بخشی از این منابع توسط خود بانک ها استفاده می شود؟ نقش مجلس و بانک مرکزی در این زمینه چیست؟

 • بانک مرکزی باز هم از پاسخ به سوال اصلی طفره رفت

  103 بازدید
  -
  24 آذر 94

  کلیپ، سوالات و مباحث مطرح شده توسط محمد امینی رعیا مسئول مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت در برنامه 22 آذر ماه 94 پایش در خصوص منابع و مصارف قرض الحسنه در نظام بانکی از میرمحمدصادقی مدیر کل بانک مرکزی به همراه پاسخ های ایشان است.

 • اخطار اول به بانک مرکزی در مورد مشکلات نظام بانکی

  84 بازدید
  -
  1 بهمن 93

  ‫مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت ایران در کلیپی که عنوان آن را «اخطاراول» نهاده است به بررسی مشکلات نظام بانکی از معوقات هزار میلیاردی به افرادی خاص تا مشکلات جوانان در دریافت وام سه میلیونی ازدواج و صد هزار میلیارد سپرده های قرض الحسنه با نرخ صفر در بانک ها که تنها سی درصد آن وام قرض الحسنه می شود پرداخته است و از رئیس بانک مرکزی درخواست پاسخگویی داشته ...


  تبلیغات