در حال بارگذاری
 • 456
  دنبال کننده
 • 118
  دنبال شونده
 • 610.8هزار
  بازدید

مثلث زرد

تحلیل تخصصی تاسیسات الکتریکی

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

تحلیل تخصصی تاسیسات الکتریکی

 • 456
  دنبال کننده
 • 118
  دنبال شونده
 • 610.8هزار
  بازدید
میراکننده ی ولتاژ بوبین
Loading...
این کانال از سوی "مثلث زرد" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • میراکننده ی ولتاژ بوبین

  23 بازدید

  این ویدئو برگرفته از دوره ی کلیدهای فشار ضعیف می باشد. این بسته با بیش از 10 ساعت ویدئوی تخصصی در زمینه ی مبانی کلیدها، اصطلاحات فنی، استانداردها، روش های بهره برداری، ایمنی، علائم الکتریکی و اطلاعات بیشتر در مورد موتورها؛ تست جهت گردش، سیم بندی صحیح و … با دستگاه توالی سنج و ....

 • قطع و زمین کردن سکسیونر در پست داخلی

  16 بازدید

  در این ویدئو نحوه ی قطع و زمین کردن سکسیونر در پست داخلی به همراه استفاده از لاک اوت و تگ اوت روی سکسیونر زمین جهت جلوگیری از وصل برق بدون هماهنگی

 • تست وجود ارت و اندازه گیری مقاومت حلقه

  29 بازدید

  قطع ارت و یا ضعیف شدن سیستم نول می تواند روی مصرف کننده های تکفاز حساس مانند کامپیوترها، USP و... تاثیر گذار باشد. برای تست های روتین می توان از دستگاه های مولتی فانکشن استفاده کرد. این دستگاه ها با توجه به برند و مدل می توانند تست هایی از قبیل صحت اتصال فاز، نول و ارت، میزان ولتاژ، مقاومت ارت، ولتاژ تماس، تست بریکرهای نشتی جریان، تست عایقی و ... را انجام دهند.

 • موازی کردن سنسورهای دوسیمه

  36 بازدید

  این ویدئو برگرفته از دوره ی آموزشی تجهیزات کنترل و فرمان می باشد. این بسته با بیش از 10 ساعت ویدئوی تخصصی در زمینه ی طراحی مدار فرمان و بررسی انواع شستی ها، شستی های بدون سیم، سیستم های کنترل جهت، سیستم های اخباری، مرکز آلارم، سمافور، تایمرها، سنسورها، ساعت ها، کنترل سطح مایعات، ساعت نجومی، فتوسل، نقشه ها، مدارهای تک ضرب، ستاره مثلث، چپ گرد و راست گرد و ...تهیه شده است.

 • درایو فرکانس متغیر یا VFD چیست؟

  24 بازدید

  در سال 1880 ما شاهد معرفی برق سه فاز Ac بودیم که توسط نیکولا تسلا انجام شد و راه اندازی آن توسط موتور AC سه فاز تسلا انجام می گرفت. اما این اختراع یک نقطه ضعف بزرگ داشت و آن این بود که این موتور تنها با یک سرعت کار می کرد. بنابراین متخصصین به دنبال رفع این کمبود بودند. بالاخره دستگاهی اختراع شد که می توانست با هزینه ای مقرون به صرفه یک موتور AC را در سرعت های متفاوت به حرکت درآورد.

 • باز کردن پوشش بریکر 1250 هوا (ACB)

  37 بازدید

  فرمان کلیدهای موتوردار روی حالت دستی و قفل قرار داده نشده بود و سیستم الکتریکی کلید را مجدد وصل کرد.

 • سیم بندی پنجره آلارم

  63 بازدید

  این بسته با بیش از 10 ساعت ویدئوی تخصصی در زمینه ی طراحی مدار فرمان و بررسی انواع شستی ها، شستی های بدون سیم، سیستم های کنترل جهت، سیستم های اخباری، مرکز آلارم، سمافور، تایمرها، سنسورها، ساعت ها، کنترل سطح مایعات، ساعت نجومی، فتوسل، نقشه ها، مدارهای تک ضرب، ستاره مثلث، چپ گرد و راست گرد و ...تهیه شده است.

 • تشخیص موقعیت و جابه جایی

  52 بازدید

  این ویدئو برگرفته از دوره ی آموزشی تجهیزات کنترل و فرمان است. این بسته با بیش از 10 ساعت ویدئوی تخصصی در زمینه ی طراحی مدار فرمان و بررسی انواع شستی ها، شستی های بدون سیم، سیستم های کنترل جهت، سیستم های اخباری، مرکز آلارم، سمافور، تایمرها، سنسورها، ساعت ها، کنترل سطح مایعات، ساعت نجومی، فتوسل، نقشه ها، مدارهای تک ضرب، ستاره مثلث، چپ گرد و راست گرد و ...تهیه شده است

 • سوئیچگیرهای گازی

  25 بازدید

  تابلوی گازی استیل، ضدزنگ و غیر قابل نفوذ با ip 67 که با ربات جوش داده شده و از سیستم شما در برابر خرابی و رطوبت محافظت می کند. این تابلو دارای سکسیونر سه وضعیتی وصل، قطع و زمین، اینترلاک کامل و مکانیزم فنری بوده و مستقل از هرگونه دخالت نیروی انسانی است که این ویژگی ایمنی کامل فرد اپراتور را تامین می کند. در این ویدئو ویژگی های این تابلوی گازی را مشاهده می کند.

 • اطلاعات پلاک موتور

  78 بازدید

  در این ویدئو استانداردهای ثبت شده توسط کمیسیون بین المللی الکتریکی (IEC) را مشاهده می کنید.

 • مدار قدرت

  161 بازدید

  این ویدئو برگرفته از دوره ی آموزشی تجهیزات کنترل و فرمان است. این بسته با بیش از 10 ساعت ویدئوی تخصصی در زمینه ی #طراحی_مدار_فرمان و بررسی انواع شستی ها، شستی های بدون سیم، سیستم های کنترل جهت، سیستم های اخباری، #مرکز_آلارم، #سمافور، #تایمرها، #سنسورها، ساعت ها، #کنترل_سطح_مایعات، #ساعت_نجومی، #فتوسل، نقشه ها، مدارهای تک ضرب، #ستاره_مثلث، چپ گرد و راست گرد و ...تهیه شده است

 • سیم بندی کلید ستاره مثلث

  140 بازدید

  این ویدئو به همراه ویدئوهای دیگر در زمینه ی فراگیری مبانی کلیدها، اصطلاحات فنی، استانداردها، روش های بهره برداری، ایمنی، علائم الکتریکی و … به صورت تصویری اطلاعات بیشتر در مورد موتورها؛ تست جهت گردش، سیم بندی صحیح و … با دستگاه توالی سنج شناخت انواع کلیدهای فشار ضعیف مانند کلیدهای فرمان، کلیدهای اندازه گیری، کلیدهای کنترل الکتروموتور، کلیدهای قدرت و ... در وب سایت مثلث زرد موجود است.

 • مقدمه ای از طراحی مدار

  101 بازدید

  این ویدئو برگرفته از دوره ی آموزشی تجهیزات کنترل و فرمان است. این بسته با بیش از 10 ساعت ویدئوی تخصصی در زمینه ی طراحی مدار فرمان و بررسی انواع شستی ها، شستی های بدون سیم، سیستم های کنترل جهت، سیستم های اخباری، مرکز آلارم، سمافور، تایمرها، سنسورها، ساعت ها، کنترل سطح مایعات، ساعت نجومی، فتوسل، نقشه ها، مدارهای تک ضرب، ستاره مثلث، چپ گرد و راست گرد و ... تهیه شده است. اطلاعات بیشتر MosalaseZard.com

 • شستی مغناطیسی ضدآب

  59 بازدید

  این ویدئو برگرفته از دوره ی تجهیزات کنترل و فرمان می باشد، لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مثلث زرد مراجعه فرمایید. MosalaseZard.com

 • نصب سنسور القایی دو سیمه

  99 بازدید

  این ویدئو برگرفته از دوره ی تجهیزات کنترل و فرمان می باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مثلث زرد مراجعه فرمایید. mosalasezard.com

 • نصب سرکابل 145 کیلوولت به صورت outdoor

  58 بازدید

  به طور معمول زمان مونتاژ سرکابل های معمولی، حداق 5 ساعت است. اما سرکابل های اسمبل شده ی ABB به صورت مونتاژ شده به متقاضی تحویل داده می شود که تنها در زمان 45 دقیقه قابل مونتاژ هستند.

 • ویدئوهای فصل چهارم دوره تجهیزات کنترل و فرمان

  165 بازدید

  در این فصل 30 ویدئو با عنوان های: مقدمه ای از طراحی مدار و تمرین های عملی شامل راه اندازی تک ضرب، چپ گرد و راست گرد، سیم بندی میکروسوئیچ، چراغ سیگنال، شستی چراغ دار، مرکز آلارم، ستاره مثلث معمولی، ستاره مثلث با تایمر ستاره مثلث، شستی تریگر اکشن، سنسور دو سیمه، سنسور سه سیمه، موازی کردن سنسورها، سری کردن سنسورها و ... را با زمان 05:42:16 مشاهده می کنید.

 • ویدئوهای فصل سوم دوره تجهیزات کنترل و فرمان

  298 بازدید

  این دوره ی تصویری جهت آموزش تجهیزات الکتریکی در شاخه فرمان و کنترل در چهار فصل فرمان توسط انسان، سیستم های اخباری، کنترل خودکار و مقدمه ای از طراحی مدار تهیه شده است. در این مجموعه تجهیزات فرمان در بخش های دیاگرام الکتریکی، نحوه ی سیم بندی، نصب و راه اندازی بررسی شده و مثال های کاربردی از آن ها ارائه شده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از آموزش های رایگان از وب سایت مثلث زرد بازدید کنید.

 • ویدئوهای فصل دوم دوره تجهیزات کنترل و فرمان

  52 بازدید

  در این فصل 10 ویدئو با عنوان های: مقدمه و چراغ سیگنال، آلارم صوتی، مرکز آلارم، سیگنال 360 درجه، دیگر موارد، بررسی چراغ سیگنال، بررسی آلارم های صوتی، بررسی مرکز آلارم، بررسی آلارم های 360 درجه و بررسی سمافور را با زمان 00:43:32 مشاهده می کنید.

 • ویدئوهای فصل اول دوره تجهیزات کنترل و فرمان

  77 بازدید

  در این فصل 14 ویدئو با عنوان های: بخش های مدار فرمان، شستی ها، شستی های بدون سیم، کنترل جهت و جابجایی، بررسی پلاتین یا کنتاکت در شستی ها، بررسی عملگر عادی، بررسی عملگر قارچی، بررسی عملگر چندگانه، بررسی شستی مغناطیسی ضد آب، تست حفاظت کاهش ولتاژ در شستی مغناطیسی، بررسی باکس نصب شستی ها، بررسی کنترلر آویز کابلی، بررسی جوی استیک و پدال را با زمان 1:15:02 مشاهده می کنید.

 • لیست کل ویدئوهای دوره تجهیزات کنترل و فرمان

  151 بازدید

  این دوره در 74 قسمت با زمان بیش از 10 ساعت در دو دی وی دی تهیه شده است. فصل اول انواع شستی های معمولی، اضطراری، پیزو، مغناطیسی، بدون سیم، کنترلر جرثقیل، ریموت بدون سیم، جوی استیک و ... فصل دوم چراغ سیگنال، مجتمع، آلارم های صوتی، مرکز آلارم، سمافور و ... فصل سوم: انواع سنسور، تایمر، ساعت های صنعتی، ساعت نجومی، فتوسل، کنترل سطح و ... فصل چهارم انواع نقشه، تمرین ها، سری و موازی کردن سنسورها و ....

 • معرفی دوره ی تخصصی تجهیزات کنترل و فرمان

  115 بازدید

  این دوره ی تصویری جهت آموزش تجهیزات الکتریکی در شاخه فرمان و کنترل در چهار فصل فرمان توسط انسان، سیستم های اخباری، کنترل خودکار و مقدمه ای از طراحی مدار تهیه شده است. در این مجموعه تجهیزات فرمان در بخش های دیاگرام الکتریکی، نحوه ی سیم بندی، نصب و راه اندازی بررسی شده و مثال های کاربردی از آن ها ارائه شده است. لطفا برای اطلاعات بیشتر و بهره مندی از آموزش های رایگان از وب سایت مثلث زرد بازدید کنید.