در حال بارگذاری
 • 82
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 206.9هزار
  بازدید

نیلی کار

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 82
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 206.9هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • عملیات ویژه ی گیربکس اتوماتیک BMW سری 5 با دیاگ جی اسکن

  206 بازدید

  در فیلم پیش رو، عملیات ویژه ی گیربکس اتوماتیک BMW سری 5 مدل 2006 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، هر زمان که شما یونیت گیربکس اتوماتیک، مجموعه ی صفحه ساعت ( مکاترونیک) یا کل گیربکس را تعویض می کنید، نیاز است که تعریف آن را با جی اسکن انجام دهید، همچنین، در این منو قابلیت ریست مقادیر اولیه گیربکس و ریست پس از تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رانیز می توانید انجام دهید.

 • کالیبره ی سیستم LDWS هیوندایی سانتافه 2016 با جی اسکن

  125 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کالیبراسیون سیستم LDWS یا هشدار خروج از بین خطوط هیوندایی گرند سانتافه مدل 2016 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید،یونیت و دوربین این سیستم روی شیشه ی جلو و پشت آیینه ی وسط قرار دارد. هر زمان که شما شیشه یا یونیت را تعویض می کنید یا یونیت و پایه ی آن را مجددا نصب می کنید، نیاز است که کالیبره ی این سیستم را با جی اسکن انجام دهید، در غیر اینصورت، سیستم از کار می افتد.

 • تنظیمات منوی انتخاب مشتری یونیت BCM کیا اپتیما با Gscan

  153 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی انجام تنظیمات منوی انتخاب مشتری یونیت BCM کیا اپتیما مدل 2013 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، در این منو می توانید، تنظیمات مربوط به قفل و باز شدن اتوماتیک درب ها و حالت همراهی چراغ های جلو را فعال یا غیر فعال کنید و تنظیمات مورد درخواست مشتری را انجام دهید.

 • کالیبره ی سنسور زاویه ی فرمان کیا اپتیما با جی اسکن

  119 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کالیبراسیون سنسور زاویه ی فرمان کیا اپتیما مدل 2013 را جی اسکن مشاهده می کنید، در صورتی که کالیبره ی این سنسور بهم بریزد، چراغ ESP روشن می شود و خطای عدم کالیبره ی سنسور را خواهیم داشت، گاهی اوقات این خطا به علت خرابی فنر ساعتی فرمان رخ می دهد و چراغ اخطار ESP را روشن می کند و حتی با چرخاندن فرمان هم پارامتر سنسور تغییر نمی کند.بعد از کالیبره ی سنسور هم پارامتر آن صفر می شود.

 • ریست سنسور شتاب خودروی کیا اپتیما با جی اسکن

  368 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست سنسور شتاب کیا اپتیما 2013 را با جی اسکن مشاهده می کنید، در زمانی که چراغ اخطار سیستم ESP روشن شده است و خطای عدم کالیبره ی سنسور شتاب را دارید باید این عملیات را انجام دهید، از کالیبره خارج شدن سنسور شتاب، می تواند به دلیل تصادف، ضربه ی ناگهانی ، دست اندازهای شدید یا پاک شدن حافظه ی یونیت ESP ناشی از قطع جریان برق یا نوسانات جریان باشد.

 • ریست ایسیو موتور اپتیما 2013 با دیاگ جی اسکن

  120 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو موتور کیا اپتیما با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، این عملیات بعد انجام سرویس های دوره ای و یا تعمیر و تعویض قطعات سیستم سوخت رسانی و جرقه باید انجام شود تا مقادیر پارامترها را به حالت اولیه برگرداند و ریست را انجام دهد، گاهی اوقات اگر این عملیات به درستی انجام نشود، دور آرام موتور به درستی تنظیم نمی شود و حتی دور موتور بالا می ماند.

 • کالیبره ی سنسور زاویه ی فرمان کیا سورنتو با جی اسکن

  521 بازدید

  در این ویدئو با عملیات کالیبراسیون سنسور زاویه فرمان خودروی کیا سورنتو مدل 2013 آشنا می شوید. معمولا عدم کالیبراسیون سنسور زاویه فرمان باعث می شود که خودرو درک صحیحی از زاویه فرمان خود نداشته باشد و سیستم هایی که نیاز به اطلاعات این سنسور دارند، مانند سیستم کنترل پایداری، سیستم ترمز، کروز و غیره دچار مشکل می شود، یکی از نشانه های عدم کالیبره ی این سنسور روشن شدن چراغ اخطار ESP می باشد.

 • ریست ایسیو موتور کیا سورنتو با دیاگ جی اسکن

  172 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو موتور خودروی کیا سورنتو مدل 2013 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعمیرات بر روی سیستم سوخت وجرقه یا شستشو و سرویس دریچه ی گاز برقی توصیه می گردد، اگر انجام این عملیات به صورت صحیح انجام نپذیرد، دور موتور در دور آرام به صورت صحیح تنظیم نمی شود و نوسان خواهد داشت.برای انجام این کار باید به منوی عملیات ویژه ی موتور وارد شوید.

 • کدینگ یونیت ESP کیا سورنتو با دیاگ جی اسکن

  229 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کدینگ یونیت ESP خودروی کیا سورنتو مدل 2013 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، بعد از تعویض یونیت ESP یا جایگزین کردن یونیت یک خودرو با خودروی دیگر لازم است که عملیات کدینگ را با دستگاه جی اسکن انجام دهید، در صورتی که این عملیات به درستی انجام نشود، کد خطای 1702 در یونیت ESP ظاهر می شود و چراغ اخطار آن در صفحه آمپر روشن می گردد.

 • ریست گیربکس کیا سورنتو مدل 2013 با دیاگ جی اسکن

  181 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت گیربکس خودروی کیا سورنتو مدل 2013 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، انجام این عملیات بعد از تعویض روغن گیربکس و یا تعمیرات آن توصیه می گردد تا مقادیر گیربکس اتوماتیک را ریست کرده و به حالت اولیه ی برگرداند و تعویض دنده ها نرم تر ، آرام تر و بدون ضربه صورت می گیرد.

 • ریست دریچه های کولر اتوماتیک تویوتا لندکروزر با جی اسکن

  121 بازدید

  در فیلم آموزشی پیش رو، نحوه ی ریست و مقداردهی اولیه ی دریچه های کولر اتوماتیک خودروی تویوتا لندکروزر مدل 2009 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، در زمانی که سروو موتور های کولر اتوماتیک تعریف موقعیت خود را از دست بدهند، مشکلاتی در سیستم تهویه ی مطبوع به وجود می آید به عنوان مثال جهت جریان هوا و یا سرمایش و گرمایش مطابق با خواست شما تنظیم نخواهد شد، در این زمان نیاز است که این ریست انجام شود.

 • ریست یونیت gateway تویوتا لندکروزر با دیاگ جی اسکن

  158 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت Gateway تویوتا لندکروزر مدل 2009 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، این یونیت در خودروی تویوتا وظیفه ی ایجاد ارتباط بین یونیت های مختلف را بر عهده دارد و به عنوان گذرگاه عمل می کند، با انجام این عملیات یونیت مورد نظر ریست می شود و مقادیر آن به حالت اولیه باز می گردد و حافظه ی کدهای خطای آن پاک می گردد.

 • ریست ایسیو گیربکس تویوتا لندکروزر با جی اسکن

  407 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی تویوتا لندکروزر مدل 2009 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید از منوی عملیات ویژه ی یونیت TCCS یا موتور و گیربکس اقدام کنید، این کار بعد از تعویض روغن گیربکس اتوماتیک و یا انجام تعمیرات و سرویس گیربکس توصیه می گردد تا مقادیر اولیه ی گیربکس ریست شده و به حالت اولیه باز گردد.

 • ریست ایسیو موتور کیا اوپیروس مدل 2009 با دیاگ جی اسکن

  336 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو موتور خودروی کیا اوپیروس مدل 2009 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعمیرات بر روی سیستم سوخت وجرقه یا شستشو و سرویس دریچه ی گاز برقی توصیه می گردد، اگر انجام این عملیات به صورت صحیح انجام نپذیرد، دور موتور در دور آرام به صورت صحیح تنظیم نمی شود و نوسان خواهد داشت.برای انجام این کار باید به منوی عملیات ویژه ی موتور وارد شوید.

 • ریست ایسیو گیربکس کیا اوپیروس 2009 با دیاگ جی اسکن

  241 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی کیا اوپیروس مدل 2009 با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، انجام این عملیات بعد از تعویض قطعه ای از گیربکس و یا تعویض روغن گیربکس اتوماتیک توصیه می گردد، با انجام این عملیات مقادیر تطبیقی یونیت ریست شده و به حالت اولیه باز می گردد و تعویض دنده ها و عملکرد گیربکس نرم تر و دقیق تر می شود.برای انجام این عملیات باید از قسمت عملیات ویژه ی گیربکس اقدام کنید.

 • تعریف کلید هوشمند کیا اوپیروس 2009 با دیاگ جی اسکن

  397 بازدید

  در فیلم پیش رو، روش تعریف کلید هوشمند خودروی کیا اوپیروس مدل 2009 را بادستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در این ویدئو مشاهده می کنید برای تعریف سوئیچ این خودرو باید یونیت smart key code saving را انتخاب کنید و کد سوئیچ 6 رقمی را که با توجه به شماره ی شاسی از شرکت دریافت می کنید را وارد کنید، توجه نمایید که در این خودروها، تعریف سوئیچ و ریموت همزمان انجام می شود.

 • کالیبره ی سنسور زاویه ی فرمان سانتافه با دیاگ جی اسکن

  753 بازدید

  در این ویدئو با عملیات کالیبراسیون سنسور زاویه فرمان خودرو سانتافه سی ام مدل 2009 آشنا می شوید. معمولا عدم کالیبراسیون سنسور زاویه فرمان باعث می شود که خودرو درک صحیحی از زاویه فرمان خود نداشته باشد و سیستم هایی که نیاز به اطلاعات این سنسور دارند، مانند سیستم کنترل پایداری، سیستم ترمز، کروز و غیره دچار مشکل می شود، یکی از نشانه های عدم کالیبره ی این سنسور روشن شدن چراغ اخطار ESP می باشد.

 • تعریف سوئیچ هیوندا سانتافه با دیاگ جی اسکن

  443 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف سوئیچ خودروی سانتافه مدل 2008 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، برای تعریف سوئیچ این خودرو باید از منوی عملیات ویژه ی یونیت ایموبیلایزر اقدام کنید و کد سوئیچ 6 رقمی را که با توجه به شماره ی شاسی از شرکت نیلی کار می گیرید را وارد کنید.دقت نمایید که تعریف سوئیچ و ریموت دو عملیات کاملا جداگانه است که از دو منوی مجزا و متفاوت انجام می گردد.

 • ریست ایسیو موتور سانتاقه 2008 با دیاگ جی اسکن

  614 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو موتور خودروی سانتافه مدل 2008 با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، این عملیات بعد از انجام تعمیرات روی سیستم مدیریت سوخت و جرقه و یا تعویض سنسور ها و عملگرها نیاز است، در مواقعی که دور موتور نوسان دارد یا بالاتر و پایین تر از حد نرمال قرار می گیرد، می توانید با انجام این ریست با دیاگ جی اسکن این مشکل را برطرف کنید.

 • تست عملگر BCM خودروی چری آریزو 5

  3,592 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تست عملگر خودروی چری آریزو 5 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، یونیت BCM، کامپیوتر داخل اتاق است که عملکردهایی مانند، برف پاک کن، راهنما، قفل مرکزی و غیره را کنترل می کند، این کامپیوتر درداخل اتاق قرار دارد و عملکردهایی که اشاره شد را کنترل می کند، در جی اسکن برای این یونیت، کدهای خطا، پارامترها، تست عملگرها و عملیات ویژه را دارید.

 • خودروهای تکمیل شده در آپدیت 2017 جی اسکن قسمت دوم

  503 بازدید

  در این فیلم، برخی خودروهای اروپایی که در آپدیت 2017 به دستگاه جی اسکن اضافه شده اند یا برنامه ی آن ها تکمیل گردیده است را مشاهده می کنید، در آپدیت 2017 جی اسکن، تغییرات بسیار گسترده ای در همه ی برندهای خودرویی صورت گرفته است و خودروهای بسیار زیادی اضافه گردیده است که در این فیلم به صورت مختصر فقط برخی تغییرات در خودروهای اروپایی دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید.

 • خودروهای تکمیل شده در آپدیت 2017 جی اسکن قسمت اول

  587 بازدید

  در این فیلم، برخی خودروهای چینی و ایرانی که در آپدیت 2017 به دستگاه جی اسکن اضافه شده اند یا برنامه ی آن ها تکمیل گردیده است را مشاهده می کنید، در آپدیت 2017 جی اسکن، تغییرات بسیار گسترده ای در همه ی برندهای خودرویی صورت گرفته است و خودروهای بسیار زیادی اضافه گردیده است که در این فیلم به صورت مختصر فقط برخی تغییرات در خودروهای چینی و ایرانی دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید.

 • ریست یونیت BCM خودروی چری آریزو 5 با دیاگ جی اسکن

  1,046 بازدید

  در این فیلم روش ریست یونیت BCM خودروی چری آریزو 5 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، یونیت BCM همان کامپیوتر داخل اتاق می باشد که تجهیزات داخلی مانند: روشنایی داخلی، قفل مرکزی، شیشه بالابرها و غیره را کنترل می کند، در بعضی مواقع که این تجهیزات و یونیت BCM دچار اختلال می شوند، می توان این مشکل را با ریست یونیت برطرف کرد.

 • تعریف سوئیچ برلیانس با دیاگ جی اسکن

  680 بازدید

  در این فیلم تعریف سوئیچ خودروی برلیانس را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که مشاهده می کنید برای تعریف سوئیچ خودروی برلیانس با دستگاه جی اسکن نیازی به کد سوئیچ ندارید، برای انجام این عملیات باید از منوی سایپا، برند برلیانس را انتخاب کنید و بعد از تعیین مدل خودروی برلیانس خود، از قسمت عملیات ویژه ی یونیت ایموبیلایزر، عملیات تعریف سوئیچ را انجام دهید.

 • تعریف ریموت mvm 315 جدید

  2,589 بازدید

  در فیلم پیش رو روش تعریف ریموت خودروی ام وی ام 315 جدید با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید از منوی عملیات ویژه ی یونیت BCM، گزینه ی KEY TEACH یا تعریف ریموت را انتخاب کنید، توجه نمایید که تعریف ریموت این خودرو باید حتما با دستگاه دیاگ انجام شود و برای تعریف ریموت این خودرو با جی اسکن نیازی به کد ندارید.

 • ریست یونیت BCM خودروی ام وی ام 315 جدید

  392 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت BCM ام وی ام 315H جدید با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید به قسمت عملیات ویژه ی یونیت BCM بروید، یونیت BCM سیستم های داخل اتاق مانند، روشنایی، قفل مرکزی، ریموت، شیشه بالابر و غیره را کنترل می کند، برخی از اختلال های این سیستم را می توانید با ریست برطرف کنید.

 • هواگیری یونیت ABS ام وی ام 315 جدید

  427 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی هواگیری یونیت ABS خودروی MVM 315 H را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم توضیح داده می شود، برای هواگیری یونیت ABS وارد منوی عملیات ویژه ی آن می شویم، ابتدا یک بار هواگیری را با دستگاه انجام می دهیم، و سپس هواگیری دستی را انجام می دهیم تا هوایی که در مدار جمع شده است را خارج کنیم، برای این که هواگیری به درستی انجام شود، باید مراحل را به دقت انجام دهیم.

 • ریست ایسیو گیربکس چری آریزو 5

  675 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی آریزو 5 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام ریست ایسو گیربکس پس از تعویض روغن یا انجام تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیاز است که انجام شود تا مقادیر اولیه ی گیربکس ریست شود و به حالت اولیه بازگردد، همچنین اگر راننده از تعویض نامناسب دنده ها و ضربه هنگام تعویض شکایت دارد، گاهی اوقات با انجام این ریست، مشکل برطرف می گردد.

 • عیب یابی و عملیات ویژه ی BMW 630

  361 بازدید

  در این فیلم نحوه ی عیب یابی و عملیات ویژه ی بی ام و 630 مدل 2010 را با جی اسکن مشاهده می کنید، در آپدیت های جدید؛ دستگاه جی اسکن در عرض چند ثانیه، تمام یونیت های خودرو را پیدا می کند و سپس شما می توانید، جستجوی کدهای خطا و پاک کردن کدهای خطا را انتخاب کنید، همچنین با انتخاب هرکدام از یونیت ها می توانید، پارامترها، تست عملگرها و عملیات ویژه را بررسی کنید .

 • ریست یونیت GEM خودروی مزدا 3

  266 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت (GEM (Generic Electric Module یا کنترل یونیت داخل خودروی مزدا3 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، این یونیت، سیستم های داخل اتاق مانند: روشنایی، قفل، شیشه بالابر ها و غیره را کنترل می کند، اگر اختلالی در یکی از این سیستم ها پیش بیاید، ممکن است با ریست یونیت GEM بتوانید این مشکل را بر طر ف کنید، این عملیات را می توانید از قسمت عملیات ویژه ی یونیت GEM انجام دهید.

 • نصب یونیت abs جدید در خودروی مزدا3

  223 بازدید

  در این فیلم روش نصب یونیت جدید ABS روی خودروی مزدا3 را با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، همانطور که مشاهده می کنید، در این خودرو پس از نصب یونیت جدید نیاز است که تعریف را با دستگاه جی اسکن انجام دهید، دقت نمایید که برای تعریف یونیت جدید، باید یونیت قدیمی را ابتدا بر روی خودرو نصب نمایید.و سپس زمانی که دستگاه به شما می گوید، یونیت جدید را نصب کنید و طبق مراحل جی اسکن پیش بروید.

 • تعریف یونیت ایربگ جدید خودروی مزدا 3

  242 بازدید

  در این فیلم نحوه ی تعریف یونیت ایربگ جدید برای خودروی مزدا 3 با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، در هنگام نصب یونیت جدید ایربگ بر روی خودروی مزدا3 نیاز است تا تعریف آن با دستگاه جی اسکن انجام شود تا یونیت به درستی کار کند، دقت نمایید تابرای انجام این عملیات باید در زمانی که جی اسکن اعلام می کند، یونیت قبلی را بر روی خودرو نصب کنید و طبق مراحل دستگاه جی اسکن به دقت پیش بروید.