در حال بارگذاری
 • 85
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 250.7هزار
  بازدید

نیلی کار

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 85
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 250.7هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • کالیبره ی سنسور زاویه فرمان هیوندایی توسان 2017

  6 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست سنسور زاویه فرمان خودروی هیوندایی توسان TL مدل 2017 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که می دانید اگر سنسور زاویه فرمان به درستی کالیبره نشود، چراغ اخطار ESP روشن می شود و این سیستم از کار می افتد و خطای مربوط به کالیبره را هم روی دستگاه مشاهده می کنید، اگر این سنسور به درستی کالیبره شود، زمانی که فرمان چرخ ها نیز صاف باشد، پارامتر این سنسور باید صفر باشد.

 • ریست ایسیو موتور هیوندایی توسان مدل 2017

  35 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو موتور هیوندایی توسان TL مدل 2017 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، دقت نمایید که یونیت موتور را باید پس از تعمیرات سیستم سوخت رسانی و تعویض قطعات انجام دهید تا مقادیر یونیت موتور به حالت اولیه بر گردد و صفر شود، پس از انجام عملیاتی مانند شستشو یا تعویض دریچه ی گاز این عملیات باید با جی اسکن انجام شود در غیر اینصورت دور موتور بالا می ماند.

 • تعریف سنسور زاویه فرمان اپل آسترا با جی اسکن

  54 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف سنسور زاویه فرمان خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعویض سنسور زاویه ی فرمان یا یونیت ESP باید انجام گردد، تا کنترل یونیت سنسور زاویه فرمان را شناسایی کند و اطلاعات آن را به درستی دریافت کند، برای انجام این عملیات باید قسمت عملیات ویژه ی یونیت steering angle sensor module یا یونیت سنسور زاویه فرمان را انتخاب کنید.

 • ریست سنسور زاویه فرمان اپل آسترا با دیاگ جی اسکن

  58 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست سنسور زاویه فرمان خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید.این عملیات باید زمانی انجام شود که فرمان کاملا مستقیم قرار دارد اما در دستگاه دیاگ عدد پارامتر سنسور زاویه ی فرمان صفر نیست و چراغ اخطار سیستم ESP روشن می شود و خطای عدم کالیبره ی سنسور زاویه فرمان را نشان می دهد.با انجام این کار عدد سنسور زاویه فرمان صفر می شود و مقادیر آن ریست می گردد.

 • تعریف سنسور شتاب اپل آسترا با دیاگ جی اسکن

  45 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف سنسور شتاب خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، لازم است که پس از تعریف سنسور شتاب یا یونیت ESP تعریف سنسور شتاب را با دستگاه جی اسکن انجام دهید، اگر تعریف سنسور شتاب به درستی انجام نشود، خطای سنسور شتاب را مشاهده خواهید کرد و چراغ ESP روشن شده و سیستم از کار می افتد.

 • ریست دریچه های کولر اتوماتیک اپل آسترا 2014 با جی اسکن

  68 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست دریچه های کولر اتوماتیک خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، این عملیات باید زمانی انجام شود که تعریف دریچه های کولر بهم می ریزد و جهت پرتاب باد یا سرمایش و گرمایش و یا چرخش باد مطابق درخواست راننده نمی باشد، در این مواقع باید ریست دریچه های کولر اتوماتیک را با دیاگ جی اسکن انجام دهید، برای انجام این عملیات باید وارد منوی عملیات ویژه ی کولر شوید.

 • ریست چراغ سرویس رنو لتیتیود 2014

  63 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست چراغ سرویس روغن خودروی رنو لتیتیود مدل 2014 را مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم توضیح داده شده است، برای انجام این عملیات باید از دکمه ی روی دسته برف پاک کن استفاده کنید، با فشردن دکمه ی روی دسته برف پاک کن به منوی سرویس دروره ای یا service interval برسید و با نگه داشتن همان دکمه زمان و کیلومتر سرویس را ریست کنید.

 • شرح بخشی از موارد تکمیل شده در آپدیت 2017.05 جی اسکن

  67 بازدید

  در فیلم پیش رو، شرح بخشی از موارد تکمیل شده در آپدیت ماه 5 سال 2017 میلادی دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، در این فیلم کوتاه فقط بخش مختصری از سیستم ها و خودروهای تکمیل شده در آپدیت 2017.05 را مشاهده می کنید، دقت نماید که همه ی 66 برند خودرویی موجود در دستگاه جی اسکن در این آپدیت اخیر به روزرسانی شده اند و سیستم های جدید آن ها اضافه شده است و در این فیلم فقط بخش کوچکی از این آپدیت ها را می بینید

 • ریست مقادیر سنسورشتاب اپل آسترا با دیاگ جی اسکن

  272 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست مقادیر سنسور شتاب خودروی اپل آسترا مدل 2014 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، زمانی که خودرو در سطح کاملا صاف قرار دارد و بار و سرنشین داخل خودرو قرار ندارد باید، مقدار پارامتر سنسور شتاب صفر باشد، در غیر اینصورت نیاز است که مقادیر سنسور شتاب با دیاگ جی اسکن ریست شود، در غیر اینصورت احتمال روشن شدن چراغ ESP نیز وجود دارد.

 • کدینگ متغییر یونیت ESP هیوندایی i30 با جی اسکن

  98 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت ESP خودروی هیوندایی i30 مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید،پس از تعویض یونیت ESP یا تعمیر آن لازم است که کدینگ یونیت را انجام دهید تا سیستم راه اندازی شود در غیر این صورت چراغ هشدار سیستم ESP روشن می ماند و خطای عدم پیکره بدی را داخل دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید.

 • ریست ایسیو گیربکس هیوندایی i30 با دیاگ جی اسکن

  186 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی هیوندای i30 مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعویض روغن گیربکس یا سرویس و تعمیر گیربکس اتوماتیک توصیه می گردد، برخی از مشکلات مانند تق زدن گیربکس و تعویض خشن و نامناسب دنده با ریست برطرف می گردد.

 • کالیبره سنسور زاویه فرمان هیوندایی i30 با جی اسکن

  144 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کالیبره ی سنسور ز اویه فرمان خودروی هیوندایی i30 مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، اگر کالیبره ی سنسور زاویه ی فرمان به درستی انجام نشده باشد، چرا اخطار ESP روشن می شود و خطای عدم کالیبره را در منوی ESP مشاهده خواهید کرد، برای تست کارکرد سنسور زاویه ی فرمان باید، داخل پارامترهای یونیت ESP عدد زاویه ی سنسور را بررسی کنید و تغییرات آن را با چرخش فرمان مشاهده کنید.

 • تعریف سوئیچ هیوندایی i30 مدل 2010 با دیاگ جی اسکن

  289 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف سوئیچ خودروی هیوندایی i30 مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم مشاهده می کنید، برای تعریف سوئیچ این خودرو باید از منوی عملیات ویژه ی یونیت IMMOBILIZER اقدام کنید، برای تعریف سوئیچ نیاز به کد سوئیچ دارید که باید این کدرا با توجه به شماره شاسی یا vin code بگیرید.دقت نمایید که تعریف سوئیچ از تعریف ریموت مجزا و متفاوت می باشد.

 • ریست ایسیو موتور هیوندایی i30 با جی اسکن

  216 بازدید

  در فیلم پیش رو روش ریست ایسیو موتور خودروی هیوندایی i30 مدل 2010 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعمیرات سیستم برق و انژکتور، تعویض قطعات آن یا سرویس دریچه ی گاز برقی توصیه می گردد،بدین منظور باید وارد قسمت عملیات ویژ ه ی یونیت موتور شوید و گزینه ی ریست مقادیر تطبیقی را انتخاب کنید.

 • تعریف ریموت هیوندایی آی سی با دیاگ جی اسکن

  201 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف ریموت هیوندای i30 مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم توضیح داده می شود برای تعریف ریموت این خودرو باید گزینه ی transmitter code saving را انتخاب کنید، و طبق دستورات دستگاه دقیقا پیش بروید تا تعریف ریموت به درستی انجام شود، دقت نمایید که برای تعریف ریموت باید سوئیچ را بسته و مغزی سوئیچ خارج کنید.

 • ریست ایسیو موتور رنو ساندرو استپ وی با جی اسکن

  383 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست ایسیو موتور رنو ساندرو استپ وی مدل 96 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، این عملیات باید پس از تعمیر یا تعویض قطعات سیستم برق و انژکتور یا سرویس دریچه ی گاز برقی با دیاگ جی اسکن انجام شود تا مقادیر اولیه موتور به حالت اولیه بازگردد و دور موتور در حالت دور آرام تصحیح شود. در غیر اینصورت دور موتور بالا می ماند و یا دچار نوسان و لرزش می گردد.

 • ریست ایسیو گیربکس خودروی برلیانس

  396 بازدید

  در فیلم پیش رو روش ریست ایسیو گیربکس خودروی برلیانس با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، این عملیات باید پس از سرویس روغن گیربکس، تعمیرات و یا تعویض قطعات گیربکس انجام شود، خودروی تست ما با ایراد تقه درهنگام تعویض دنده ها به تعمیرگاه مراجعه کرد و بعد از ریست گیربکس با دستگاه جی اسکن مشکل تعویض دنده های گیربکس حل شد و دنده ها به نرمی و بدون کوچکترین ضربه تغییر می کردند و تقه های گیربکس برطرف گردید.

 • تعریف ریموت خودروی دنا با دیاگ جی اسکن

  2,069 بازدید

  در فیلم پیش رو روش تعریف ریموت خودروی دنا با دیاگ جی اسکن را مشاهد می کنید برای انجام این عملیات باید از منوی ایران خودرو، خودروی دنا را انتخاب کنید، سپس، منوی SMS انتخاب کرده و وارد گزینه ی BCM شوید، در منوی عملیات ویژه BCM باید گزینه ی تعریف ریموت را کلیک کنید و طبق دستورات دستگاه پیش بروید، دقت نمایید که برای تعریف ریموت باید هر دو دکمه قفل و باز را با هم فشار دهید تا تعریف ریموت انجام شود.

 • کدینگ انژکتور بی ام و سری 7 با دیاگ جی اسکن

  384 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی کدینگ انژکتور BMW سری هفت مدل 2011 را با دستگاه جی اکن مشاهده می کنید، در خودروهایی که مجهز به موتور GDI یا تزریق مستقیم هستند، پس از تعویض یونیت موتور یا ایسیو موتور لازم است که انژکتورها را کدکنید تا مقدار پاشش آن ها دقیقا متناسب با درخواست یونیت موتور باشد، اگر این عملیات به درستی انجام نشود، چراغ اخطار موتور روشن می شود و موتور به درستی کار نمی کند.

 • تعریف حدود توقف سیستم ولوترونیک BMW X5 با جی اسکن

  229 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تعریف حدود حرکت سیستم ولوترونیک خودروی بی ام و x3 مدل 2009 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که می دانید، سیستم ولوترونیک مربوط به کنترل متغییر زمابندی و باز و بسته شدن، سوپاپ ها می باشد که با توجه به پارامترهای موتور و حالات رانندگی توسط DME یا یونیت موتور کنترل می گردد.

 • عملیات ویژه ی گیربکس اتوماتیک BMW ایکس 5 با جی اسکن

  307 بازدید

  در فیلم پیش رو، عملیات ویژه ی یونیت گیربکس اتوماتیک BMW ایکس 5 مدل 2009 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، در این منو، ریست گیربکس اتوماتیک و تعریف اجزای مرتبط با گیربکس را می توانید انجام دهید.این عملیات را باید بعد از تعویض گیربکس، تعویض یونیت SZL،یونیت تریلر و غیره انجام دهید.

 • عملیات ویژه ی گیربکس اتوماتیک BMW سری 5 با دیاگ جی اسکن

  457 بازدید

  در فیلم پیش رو، عملیات ویژه ی گیربکس اتوماتیک BMW سری 5 مدل 2006 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، هر زمان که شما یونیت گیربکس اتوماتیک، مجموعه ی صفحه ساعت ( مکاترونیک) یا کل گیربکس را تعویض می کنید، نیاز است که تعریف آن را با جی اسکن انجام دهید، همچنین، در این منو قابلیت ریست مقادیر اولیه گیربکس و ریست پس از تعویض روغن گیربکس اتوماتیک رانیز می توانید انجام دهید.

 • کالیبره ی سیستم LDWS هیوندایی سانتافه 2016 با جی اسکن

  682 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کالیبراسیون سیستم LDWS یا هشدار خروج از بین خطوط هیوندایی گرند سانتافه مدل 2016 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید،یونیت و دوربین این سیستم روی شیشه ی جلو و پشت آیینه ی وسط قرار دارد. هر زمان که شما شیشه یا یونیت را تعویض می کنید یا یونیت و پایه ی آن را مجددا نصب می کنید، نیاز است که کالیبره ی این سیستم را با جی اسکن انجام دهید، در غیر اینصورت، سیستم از کار می افتد.

 • تنظیمات منوی انتخاب مشتری یونیت BCM کیا اپتیما با Gscan

  405 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی انجام تنظیمات منوی انتخاب مشتری یونیت BCM کیا اپتیما مدل 2013 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، در این منو می توانید، تنظیمات مربوط به قفل و باز شدن اتوماتیک درب ها و حالت همراهی چراغ های جلو را فعال یا غیر فعال کنید و تنظیمات مورد درخواست مشتری را انجام دهید.

 • کالیبره ی سنسور زاویه ی فرمان کیا اپتیما با جی اسکن

  297 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کالیبراسیون سنسور زاویه ی فرمان کیا اپتیما مدل 2013 را جی اسکن مشاهده می کنید، در صورتی که کالیبره ی این سنسور بهم بریزد، چراغ ESP روشن می شود و خطای عدم کالیبره ی سنسور را خواهیم داشت، گاهی اوقات این خطا به علت خرابی فنر ساعتی فرمان رخ می دهد و چراغ اخطار ESP را روشن می کند و حتی با چرخاندن فرمان هم پارامتر سنسور تغییر نمی کند.بعد از کالیبره ی سنسور هم پارامتر آن صفر می شود.

 • ریست سنسور شتاب خودروی کیا اپتیما با جی اسکن

  1,321 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست سنسور شتاب کیا اپتیما 2013 را با جی اسکن مشاهده می کنید، در زمانی که چراغ اخطار سیستم ESP روشن شده است و خطای عدم کالیبره ی سنسور شتاب را دارید باید این عملیات را انجام دهید، از کالیبره خارج شدن سنسور شتاب، می تواند به دلیل تصادف، ضربه ی ناگهانی ، دست اندازهای شدید یا پاک شدن حافظه ی یونیت ESP ناشی از قطع جریان برق یا نوسانات جریان باشد.

 • ریست ایسیو موتور اپتیما 2013 با دیاگ جی اسکن

  278 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو موتور کیا اپتیما با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، این عملیات بعد انجام سرویس های دوره ای و یا تعمیر و تعویض قطعات سیستم سوخت رسانی و جرقه باید انجام شود تا مقادیر پارامترها را به حالت اولیه برگرداند و ریست را انجام دهد، گاهی اوقات اگر این عملیات به درستی انجام نشود، دور آرام موتور به درستی تنظیم نمی شود و حتی دور موتور بالا می ماند.

 • کالیبره ی سنسور زاویه ی فرمان کیا سورنتو با جی اسکن

  982 بازدید

  در این ویدئو با عملیات کالیبراسیون سنسور زاویه فرمان خودروی کیا سورنتو مدل 2013 آشنا می شوید. معمولا عدم کالیبراسیون سنسور زاویه فرمان باعث می شود که خودرو درک صحیحی از زاویه فرمان خود نداشته باشد و سیستم هایی که نیاز به اطلاعات این سنسور دارند، مانند سیستم کنترل پایداری، سیستم ترمز، کروز و غیره دچار مشکل می شود، یکی از نشانه های عدم کالیبره ی این سنسور روشن شدن چراغ اخطار ESP می باشد.

 • ریست ایسیو موتور کیا سورنتو با دیاگ جی اسکن

  333 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو موتور خودروی کیا سورنتو مدل 2013 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعمیرات بر روی سیستم سوخت وجرقه یا شستشو و سرویس دریچه ی گاز برقی توصیه می گردد، اگر انجام این عملیات به صورت صحیح انجام نپذیرد، دور موتور در دور آرام به صورت صحیح تنظیم نمی شود و نوسان خواهد داشت.برای انجام این کار باید به منوی عملیات ویژه ی موتور وارد شوید.

 • کدینگ یونیت ESP کیا سورنتو با دیاگ جی اسکن

  430 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی کدینگ یونیت ESP خودروی کیا سورنتو مدل 2013 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، بعد از تعویض یونیت ESP یا جایگزین کردن یونیت یک خودرو با خودروی دیگر لازم است که عملیات کدینگ را با دستگاه جی اسکن انجام دهید، در صورتی که این عملیات به درستی انجام نشود، کد خطای 1702 در یونیت ESP ظاهر می شود و چراغ اخطار آن در صفحه آمپر روشن می گردد.

 • ریست گیربکس کیا سورنتو مدل 2013 با دیاگ جی اسکن

  356 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت گیربکس خودروی کیا سورنتو مدل 2013 را با دیاگ جی اسکن را مشاهده می کنید، انجام این عملیات بعد از تعویض روغن گیربکس و یا تعمیرات آن توصیه می گردد تا مقادیر گیربکس اتوماتیک را ریست کرده و به حالت اولیه ی برگرداند و تعویض دنده ها نرم تر ، آرام تر و بدون ضربه صورت می گیرد.

 • ریست دریچه های کولر اتوماتیک تویوتا لندکروزر با جی اسکن

  235 بازدید

  در فیلم آموزشی پیش رو، نحوه ی ریست و مقداردهی اولیه ی دریچه های کولر اتوماتیک خودروی تویوتا لندکروزر مدل 2009 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، در زمانی که سروو موتور های کولر اتوماتیک تعریف موقعیت خود را از دست بدهند، مشکلاتی در سیستم تهویه ی مطبوع به وجود می آید به عنوان مثال جهت جریان هوا و یا سرمایش و گرمایش مطابق با خواست شما تنظیم نخواهد شد، در این زمان نیاز است که این ریست انجام شود.