در حال بارگذاری
 • 69
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 163.9هزار
  بازدید

نیلی کار

 • 69
  دنبال کنندگان
 • 0
  دنبال شوندگان
 • 163.9هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • تست عملگر BCM خودروی چری آریزو 5

  887 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی تست عملگر خودروی چری آریزو 5 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، یونیت BCM، کامپیوتر داخل اتاق است که عملکردهایی مانند، برف پاک کن، راهنما، قفل مرکزی و غیره را کنترل می کند، این کامپیوتر درداخل اتاق قرار دارد و عملکردهایی که اشاره شد را کنترل می کند، در جی اسکن برای این یونیت، کدهای خطا، پارامترها، تست عملگرها و عملیات ویژه را دارید.

 • خودروهای تکمیل شده در آپدیت 2017 جی اسکن قسمت دوم

  322 بازدید

  در این فیلم، برخی خودروهای اروپایی که در آپدیت 2017 به دستگاه جی اسکن اضافه شده اند یا برنامه ی آن ها تکمیل گردیده است را مشاهده می کنید، در آپدیت 2017 جی اسکن، تغییرات بسیار گسترده ای در همه ی برندهای خودرویی صورت گرفته است و خودروهای بسیار زیادی اضافه گردیده است که در این فیلم به صورت مختصر فقط برخی تغییرات در خودروهای اروپایی دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید.

 • خودروهای تکمیل شده در آپدیت 2017 جی اسکن قسمت اول

  215 بازدید

  در این فیلم، برخی خودروهای چینی و ایرانی که در آپدیت 2017 به دستگاه جی اسکن اضافه شده اند یا برنامه ی آن ها تکمیل گردیده است را مشاهده می کنید، در آپدیت 2017 جی اسکن، تغییرات بسیار گسترده ای در همه ی برندهای خودرویی صورت گرفته است و خودروهای بسیار زیادی اضافه گردیده است که در این فیلم به صورت مختصر فقط برخی تغییرات در خودروهای چینی و ایرانی دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید.

 • ریست یونیت BCM خودروی چری آریزو 5 با دیاگ جی اسکن

  409 بازدید

  در این فیلم روش ریست یونیت BCM خودروی چری آریزو 5 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، یونیت BCM همان کامپیوتر داخل اتاق می باشد که تجهیزات داخلی مانند: روشنایی داخلی، قفل مرکزی، شیشه بالابرها و غیره را کنترل می کند، در بعضی مواقع که این تجهیزات و یونیت BCM دچار اختلال می شوند، می توان این مشکل را با ریست یونیت برطرف کرد.

 • تعریف سوئیچ برلیانس با دیاگ جی اسکن

  260 بازدید

  در این فیلم تعریف سوئیچ خودروی برلیانس را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که مشاهده می کنید برای تعریف سوئیچ خودروی برلیانس با دستگاه جی اسکن نیازی به کد سوئیچ ندارید، برای انجام این عملیات باید از منوی سایپا، برند برلیانس را انتخاب کنید و بعد از تعیین مدل خودروی برلیانس خود، از قسمت عملیات ویژه ی یونیت ایموبیلایزر، عملیات تعریف سوئیچ را انجام دهید.

 • تعریف ریموت mvm 315 جدید

  773 بازدید

  در فیلم پیش رو روش تعریف ریموت خودروی ام وی ام 315 جدید با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید از منوی عملیات ویژه ی یونیت BCM، گزینه ی KEY TEACH یا تعریف ریموت را انتخاب کنید، توجه نمایید که تعریف ریموت این خودرو باید حتما با دستگاه دیاگ انجام شود و برای تعریف ریموت این خودرو با جی اسکن نیازی به کد ندارید.

 • ریست یونیت BCM خودروی ام وی ام 315 جدید

  209 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت BCM ام وی ام 315H جدید با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، برای انجام این عملیات باید به قسمت عملیات ویژه ی یونیت BCM بروید، یونیت BCM سیستم های داخل اتاق مانند، روشنایی، قفل مرکزی، ریموت، شیشه بالابر و غیره را کنترل می کند، برخی از اختلال های این سیستم را می توانید با ریست برطرف کنید.

 • هواگیری یونیت ABS ام وی ام 315 جدید

  199 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی هواگیری یونیت ABS خودروی MVM 315 H را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم توضیح داده می شود، برای هواگیری یونیت ABS وارد منوی عملیات ویژه ی آن می شویم، ابتدا یک بار هواگیری را با دستگاه انجام می دهیم، و سپس هواگیری دستی را انجام می دهیم تا هوایی که در مدار جمع شده است را خارج کنیم، برای این که هواگیری به درستی انجام شود، باید مراحل را به دقت انجام دهیم.

 • ریست ایسیو گیربکس چری آریزو 5

  234 بازدید

  در فیلم پیش رو، نحوه ی ریست ایسیو گیربکس خودروی آریزو 5 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام ریست ایسو گیربکس پس از تعویض روغن یا انجام تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیاز است که انجام شود تا مقادیر اولیه ی گیربکس ریست شود و به حالت اولیه بازگردد، همچنین اگر راننده از تعویض نامناسب دنده ها و ضربه هنگام تعویض شکایت دارد، گاهی اوقات با انجام این ریست، مشکل برطرف می گردد.

 • عیب یابی و عملیات ویژه ی BMW 630

  223 بازدید

  در این فیلم نحوه ی عیب یابی و عملیات ویژه ی بی ام و 630 مدل 2010 را با جی اسکن مشاهده می کنید، در آپدیت های جدید؛ دستگاه جی اسکن در عرض چند ثانیه، تمام یونیت های خودرو را پیدا می کند و سپس شما می توانید، جستجوی کدهای خطا و پاک کردن کدهای خطا را انتخاب کنید، همچنین با انتخاب هرکدام از یونیت ها می توانید، پارامترها، تست عملگرها و عملیات ویژه را بررسی کنید .

 • ریست یونیت GEM خودروی مزدا 3

  139 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی ریست یونیت (GEM (Generic Electric Module یا کنترل یونیت داخل خودروی مزدا3 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، این یونیت، سیستم های داخل اتاق مانند: روشنایی، قفل، شیشه بالابر ها و غیره را کنترل می کند، اگر اختلالی در یکی از این سیستم ها پیش بیاید، ممکن است با ریست یونیت GEM بتوانید این مشکل را بر طر ف کنید، این عملیات را می توانید از قسمت عملیات ویژه ی یونیت GEM انجام دهید.

 • نصب یونیت abs جدید در خودروی مزدا3

  55 بازدید

  در این فیلم روش نصب یونیت جدید ABS روی خودروی مزدا3 را با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، همانطور که مشاهده می کنید، در این خودرو پس از نصب یونیت جدید نیاز است که تعریف را با دستگاه جی اسکن انجام دهید، دقت نمایید که برای تعریف یونیت جدید، باید یونیت قدیمی را ابتدا بر روی خودرو نصب نمایید.و سپس زمانی که دستگاه به شما می گوید، یونیت جدید را نصب کنید و طبق مراحل جی اسکن پیش بروید.

 • تعریف یونیت ایربگ جدید خودروی مزدا 3

  140 بازدید

  در این فیلم نحوه ی تعریف یونیت ایربگ جدید برای خودروی مزدا 3 با دستگاه جی اسکن را مشاهده می کنید، در هنگام نصب یونیت جدید ایربگ بر روی خودروی مزدا3 نیاز است تا تعریف آن با دستگاه جی اسکن انجام شود تا یونیت به درستی کار کند، دقت نمایید تابرای انجام این عملیات باید در زمانی که جی اسکن اعلام می کند، یونیت قبلی را بر روی خودرو نصب کنید و طبق مراحل دستگاه جی اسکن به دقت پیش بروید.

 • تعریف سوئیچ خودروی سوزوکی گرند ویتارا 2400 سی سی

  660 بازدید

  در این فیلم با روش تعریف کلید خودروی سوزوکی گرند ویتارا 2400cc توسط دستگاه جی اسکن آشنا می شوید. همانطور که در فیلم مشاهده می کنید برای تعریف سوئیچ این خودرو با دستگاه جی اسکن نیازی به کد سوئیچ ندارید و تنها لازم است که سال و ماه را به صورت میلادی وارد کنید و همچنین در قسمت info منوی ایموبیلایزر می توانید، تعداد کلیدهای تعریف شده و تاریخی که آخرین بار تعریف سوئیچ انجام شده است را مشاهده کنید .

 • ریست سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ ها در خودرو مزدا 3

  661 بازدید

  هنگامی که موتور خودروی شما در حین کار کردن در حالت درجا یا در حالت تخته گاز دچار نوسان کاری می شود و نمی تواند قدرت یکسانی به شما ارائه بدهد، یکی از مواردی که می تواند منجر به این اتفاق شود، صحیح کار نکردن زمان بندی متغیر سوپاپ ها می تواند باشد. در این ویدئو برای شما نحوه ی تست سیستم زمان بندی متغیر سوپاپ ها را با دستگاه جی اسکن به شما نشان می دهیم.

 • عیب یابی و عملیات ویژه ی مرسدس بنز E250 مدل 2016

  821 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی عیب یابی و عملیات ویژه ی خودروی مرسدس E250 مدل 2016 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که در فیلم توضیح داده می شود، برای انتخاب این خودرو باید از منوی مرسدس و کلاس E، کد اتاق W212 را انتخاب کنید. در این فیلم، کل یونیت های این خودرو را جستجو می کنیم و عملیات ویژه ی هر کدام را بررسی می کنیم و سپس عملیات ویژه ی موتور، گیربکس اتوماتیک و یونیت ISM را مشاهده می کنیم.

 • تعریف یونیت فرمان EPS خودروی مزدا3 با دیاگ جی اسکن

  425 بازدید

  در این فیلم روش تعریف و پیکره بندی یونیت فرمان الکتروهیدرولیک خودرو ی مزدا 3 را مشاهده می کنید، دقت نمایید که پس از تعویض یونیت فرمان نیاز است که حتما با دستگاه جی اسکن پیکره بندی یا تعریف شود، در غیر اینصورت، چراغ اخطار فرمان برقی روشن می شود و خطای B2477 در یونیت ثبت می شود، توجه نمایید که در هنگام انجام عملیات باید یونیت قبلی متصل باشد و زمانی که جی اسکن می گوید، یونیت جدید را نصب کنید.

 • تست سیستم EGR خودروی مزدا3 با دستگاه جی اسکن

  389 بازدید

  در این فیلم نحوه ی تست سیستم EGR خودروی مزدا 3 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، EGR یا سیستم بازخوران دودهای خروجی، وظیفه ی کاهش آلاینده ی NOX را دارد.این سیستم با برگرداندن دودهای خروجی اگزوز به داخل محفظه ی احتراق، باعث کاهش دمای اتاق احتراق و آلاینده ی اکسید نیتروژن می شود، به دلیل پرشدن سیلندر از دودهای خروجی و نبود اکسیژن، احتراقی در سیلندر رخ نمی دهد و دمای اتاق احتراق و NOX کاهش می یابد

 • آموزش نحوه تعریف سوئیچ خودروی تیبا با ایموبیلایزر CIM

  986 بازدید

  آموزشی که در این ویدئو برای شما در نظر گرفته شده است، نحوه تعریف سوئیچ خودروی تیبا با ایموبیلایزر CIM است؛ برای این کار لازم است تا شما کد 8 رقمی تعریف سوئیچ را در اختیار داشته باشید که باید آن را از طریق نمایندگی ها دریافت کنید و سپس با استفاده از این کد، دستگاه جی اسکن و انجام دقیق مراحل آموزش داده شده در این ویدئو می توانید تعریف سوئیچ خودرو تیبا را به راحتی انجام دهید.

 • تعریف سوئیچ هوشمند سانتافه 2010 با جی اسکن

  1,112 بازدید

  در این فیلم نحوه ی تعریف سوئیچ هوشمند خودروی سانتافه مدل 2010 را با دیاگ جی اسکن مشاهده می کنید، سوئیچ هوشمند این خودرو از نوع نسل یک می باشد، که باید ریموت را در نگهدارنده یا هولدر قرار می دهیم، برای تعریف سوئیچ این خودرو نیاز به کد سوئیچ دارید که می توانید این کد را با استفاده از وین کد 17 رقمی خودرو از شرکت دریافت کنید، برای تعریف سوئیچ این خودرو طبق مراحل وبا رعایت دقیق زمانبندی ها عمل کنید.

 • عیب یابی گیربکس اتوماتیک پژو پارس با جی اسکن

  2,511 بازدید

  در فیلم پیش رو نحوه ی عیب یابی و عملیات ویژه ی گیربکس اتوماتیک خودروی پژو پارس را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، همانطور که می دانید، موتور و گیربکس این خودرو متعلق به پژو 206 می باشد، به همین دلیل برای عیب یابی آن باید از منوی پژو 206 اقدام کنیم، در این فیلم آموزشی ریست ایسیو گیربکس و ریست کانتر آلایندگی روغن گیربکس را مشاهده می کنید.

 • تعریف سوئیچ سانگ یانگ چیرمن با دیاگ جی اسکن

  369 بازدید

  در این فیلم نحوه ی تعریف سوئیچ خودروی سانگ یانگ چیرمن را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، برای تعریف سوئیچ این خودرو نیازی به کد سوئیچ ندارید و فقط نیاز است که طبق دستورات دستگاه پیش بروید و زمانبندی را رعایت کنید، در حین تعریف سوئیچ وضعیت سیستم برای شما نمایش داده می شود.و کلمه ی NO جلوی گزینه ها به معنی عدم وجود مشکل در سیستم است.

 • کالیبره ی تعلیق هیوندایی جنسیس با جی اسکن

  1,088 بازدید

  در این فیلم نحوه ی کالیبراسیون سیستم تعلیق خودروی هیوندایی جنسیس را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، پس از انجام تعمیرات بر روی سیستم تعلیق جنسیس یا تعویض قطعات آن، سیستم از کالیبره خارج می گردد وکد خطای C1620 بر روی سیستم ECS می افتد، برای کالیبره کردن این سیستم باید هیچ کد خطایی به جز C1620 موجود نباشد و فشار و جرم هوای داخل سیستم به اندازه ی کافی و استاندارد باشد.

 • عملیات ویژه ی سیستم تعلیق فعال جنسیس با جی اسکن

  1,109 بازدید

  در فیلم پیش رو منوی سیستم تعلیق فعال خودروی جنسیس ECS را با دستگاه جی اسکن بررسی می کنیم، در قسمت عملیات ویژه ی این یونیت امکان تست فشار سیستم، عملیات پر کردن باد مخزن، کالیبره کردن سنسورهای ارتفاع خودرو،کنترل تنظیم ارتفاع خودرو و پیکره بندی اتوماتیک سیستم که باید پس از تعویض یونیت حتما انجام شود تا سیستم به درستی کار کند را مشاهده می کنید.

 • عیب یابی و عملیات ویژه ی یونیت CEC پژو پارس با جی اسکن

  2,318 بازدید

  در خودروهای پژو پارس جدید یونیتی به نام CEC اضافه شده است که وظیفه ی کنترل سیستم ها ی داخلی خودرو مانند: راهنما،قفل مرکزی، دزدگیر،چراغ های داخل اتاق و غیره را برعهده دارد، دراین فیلم نحوه ی عیب یابی و عملیات ویژه ی این یونیت را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، امکان تعریف ریموت و پیکره بندی این یونیت توسط جی اسکن وجود دارد، برای انجام این عملیات باید خودروی پژو پارس را از برند IKCO انتخاب کنید.

 • عملیات ویژه ی BMW سری هفت مدل 2014 با جی اسکن

  519 بازدید

  در فیلم پیش رو عملیات ویژه ی خودروی bmw سری 7 مدل 2014 را مشاهده می کنید، همانطور که اطلاع دارید، دستگاه جی اسکن در آپدیت های اخیر بر روی خودروهای اروپایی به خصوص بنز و بی ام و بسیار قدرتمند شده است و در حال حاضر امکان انجام عملیات ویژه بر روی این خودروها وجود دارد، خودروی مورد تست ما، یکی از کاملترین مدل های بی ام و می باشد که یونیت های بسیار زیادی دارد و هرکدام عملیات ویژه ی مخصوص خود را دارد.

 • عملیات ویژه ی یونیت ایربگ تندر 90

  603 بازدید

  در فیلم پیش رو عملیات ویژه ی یونیت ایربگ خودروی تندر 90 را مشاهده میکنید، این منو شامل خواندن پیکره بندی و انجام پیکره بندی، قفل کردن یونیت ایربگ، بازکردن قفل یونیت ایربگ می باشد.همانطور که آ گاه هستید، برای انجام تعمیرات روی سیستم ایربگ باید یونیت را قفل کنید تا از آسیب رسیدن به ایربگ و تعمیرکار جلوگیری شود.در منوی پیکره بندی نیز، امکان تغییر تنظیمات جزای سیستم ایربگ وجود دارد.

 • عملیات ویژه یونیت ABS تندر 90

  866 بازدید

  در فیلم پیش رو عملیات ویژه ی یونیت ABS خودروی تندر 90 را مشاهده می کنید، این عملیات شامل چک کردن تعداد دندانه های بلبرینگ چرخ ها (شاخص سنسور ABS)،هواگیری یونیت ABS ، نگارش تاریخ آخرین تعمیرات برروی سیستم ترمز می باشد.گزینه ی چک کردن دندانه های شاخص سنسور چرخ، بسیار کاربردی می باشد،زیرا در خودروی تندر، دو مدل بلبرینگ چرخ 44 و 48 قطب استفاده می شود و در هنگام تعویض بلبرینگ ها باید در انتخاب دقت کرد.

 • وارسی اتوماتیک یا تست کابل و برد جی اسکن 2 (self test)

  455 بازدید

  در صورتی که دستگاه جی اسکن شما به خودرو وصل نمی شود و به خرابی کابل یا برد دستگاه خود شک دارید، می توانید با استفاده از قابلیت وارسی اتوماتیک یا self test، سلامت کابل و برد دستگاه خود را تست کنید، فرآیند وارسی اتوماتیک شامل دو بخش می باشد، در قسمت اول جی اسکن برد خود را تست می کند و در مرحله دوم به بررسی کابل دستگاه می پردازد، اگر نتایج هردو تست بدون خطا و با موفقیت بود، اشکال از Gscan نمی باشد.

 • وارسی اتوماتیک یا تست کابل و برد جی اسکن یک (self test)

  415 بازدید

  در صورتی که دستگاه جی اسکن شما به خودرو وصل نمی شود و به خرابی کابل یا برد دستگاه خود شک دارید، می توانید با استفاده از قابلیت وارسی اتوماتیک یا self test، سلامت کابل و برد دستگاه خود را تست کنید، فرآیند وارسی اتوماتیک شامل دو بخش می باشد، در قسمت اول جی اسکن برد خود را تست می کند و در مرحله دوم به بررسی کابل دستگاه می پردازد، اگر نتایج هردو تست بدون خطا و با موفقیت بود، اشکال از کابل Gscan نیست.

 • هواگیری یونیت ABS برلیانس H320 با دیاگ جی اسکن

  1,505 بازدید

  در این فیلم، نحوه ی هواگیری یونیت ABS خودروی برلیانس مدل H320 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، برای هواگیری ABS این خودر با دیاگ جی اسکن باید در ابتدا، هواگیری دستی را انجام دهید، سپس توسط دستگاه و طبق مراحلی که توضیح می دهد، پیش بروید، دقت نمایید که این کار باید پس از تعویض قطعات سیستم ترمز که با روغن ترمز در ارتباط است انجام گردد تا هوای مدار ترمز تخیله گردد.

 • ریست ایسیو موتور برلیانس H320 با جی اسکن

  3,514 بازدید

  در این فیلم ریست ایسیو گیربکس خودروی برلیانس H320 را با دستگاه جی اسکن مشاهده می کنید، انجام این عملیات پس از تعویض قطعات سیستم سوخت و جرقه ی موتور (سنسورها و عملگرها) توصیه می گردد، این ریست مقادیر اولیه ی موتور را به حالت اولیه بر می گرداند و دور آرام موتور را تنظیم می کند، در ضمن پس از شستشو و سرویس دریچه ی گاز باید این کار انجام شود.