در حال بارگذاری
 • 102
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 347.7هزار
  بازدید

اردمی - فروشگاه اینترنتی تخصصی محصولات زیبایی و تندرستی

اُردمی، یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن است.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

اُردمی، یک فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی، عطر و ادکلن است.

 • 102
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 347.7هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • هر آنچه در آرایش روزانه باید به کار برید

  533 بازدید

  بانوان، آفریننده زیبایی هستند و زیبارویی از آنِ آنهاست. برای تجلی این زیبایی نیاز نیست هفت قلم آرایش کنید یا از رنگ های جیغ استفاده کنید، کافی است متناسب با پوست و فرم چهره زیبای خود آرایش کمی کنید تا کل روز جذاب و دل فریب بمانید. در آرایش روزانه زیرسازی را برای خود یک اصل قرار دهید. در زیرسازی آرایش حتما از مرطوب کننده و کرم‎پودر استفاده کنید و برای زیر چشمان خود کانسیلر را فراموش نکنید.

 • موهای خیس خود را همزمان با خشک کردن حالت دهید

  256 بازدید

  باور داشته باشید یا نه، آراستگی آنقدرها هم که فکرش را می کنید زمان بر نیست! گاه زیبارویانی را می بینیم که همیشه آراسته اند حتی زمانی که سرزده به ملاقاتشان می رویم؛ باور کنید اینان برای جذابیتشان نه هزینه می کنند و نه زمان زیادی را می گذارند. اگر به تماشای این ویدئو بنشینید ایده ای برای سشوار کشیدن موهای خود می گیرید که در حین خشک کردن طره گیسوان تان به موهای خود فرم و حالت دهید. زیبا بمانید :-)

 • آرایش چشم ویژه عینکی ها

  384 بازدید

  هوا گرم است و خورشید ناجوانمردانه می تابد. انسان ها برای مراقبت از پوست، دست به دامان ضدآفتاب ها شده اند و برای مراقبت از چشم های زیبا دست به دامان عینک های آفتابی! و به راستی که دنیای عینک ها چه تنوعی دارد؛ که هر فریم روی چهره های متفاوت، جلوه ویژه ای دارد. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که هر فِرِیم، آرایش خاص خود را می طلبد تا یک زیباروی عینکی جذاب شوید.

 • ترفند استفاده از چسب چوب در طراحی ناخن

  689 بازدید

  یکی از طرح هایی که بانوان در تابستان برای ناخن خود انتخاب می کنند، طراحی سایه روشن ناخن است، که از رنگ های بهاری شروع و به رنگ های تابستانی خاتمه یابد. روی یک اسفنج، طیف رنگی از لاک های مختلف را در کنار هم بزنید و سپس این اسفنج را روی ناخن با ضربه بزنید. ایراد آن، این است که وقتی اسفنج را به ناخن خود می زنید، پوست اطراف ناخن تان هم لاکی می شود؛ که چاره کار استفاده از چسب چوب است.

 • در اولین روزهای تابستان، گرم و جذاب آرایش کنید

  175 بازدید

  روزهای گرم تابستان با رنگ های فوق العاده زیبایش از راه رسید. زمان آن رسیده که آمدن روزهای گرم را در آرایش خود منعکس کنید. بهتر است رنگ های سرد و بی روح را برای فصل های سرد کنار بگذارید و از امروز سراغ رنگ های گرم و زنده تابستانی برای آرایش خود بروید؛ رنگ هایی که با دیدن آن روی چهره سیمین زیبارویان دل به جان آید. با مشاهده این ویدئو زیبا، برای دعوت از رنگ های گرم تابستانی در آرایش خود ایده می گیرید

 • مژه های خود را حرفه ای آرایش کنید

  3,108 بازدید

  زیبایی صفتی است که همه زیبارویانِ دل شاد به دنبال آن هستند. به همین دلیل سراغ آرایش می روند تا چهره خود را به زیباترین شکل ممکن بیارایند. یکی از مراحل مهم آرایش، فرم دادن به مژه ها است. مژه ها هرچقدر بلند، پرپشت و خوش حالت باشند، بهتر است در یک آرایش حرفه ای از مژه مصنوعی استفاده شود. این ویدئو را تا پایان مشاهده کنید تا مراحل گذاشتن مژه مصنوعی روی مژه های خود را ببینید.

 • کوتاهی موی آقایان

  3,582 بازدید

  با نزدیک شدن فصل تابستان، حالِ دلِ بانوان زیبارو و آقایان خوشتیپ هم خوبه خوب می شود و از طرفی بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهند. بانوان زیبارو با آرایش های متفاوت و آقایان معمولا با تغییر مدل کوتاهی مو گذر گرمای تابستان را برای خود دلچسب تر از قبل می کنند. در ویدئوی آموزشی امروزِ اُردمی، یک مدل کوتاهی مو برای آقایان خوشتیپ آماده شده است، آقایان عزیز پیشنهاد می کنیم این مدل موی زیبا را ببینید.

 • طراحی ناخن به سبک شبکه های اجتماعی

  258 بازدید

  کاربران بعضی از شبکه های اجتماعی که از طرفداران دو آتشه آن شبکه هستند، برای نمایش علایق خود در دنیای واقعی دست به دامان ایده های خلاقانه ای شده اند که شاید شما هم دیده باشید برخی از کاربران تصویری از شبکه اجتماعی را روی تیشرت یا ماگ های خود چاپ می کنند. امروز اردمی پیشنهادی خلاقانه تر از قبل برای طراحی ناخن زیبارویان دارد و آن نیز طراحی لوگوی شبکه های اجتماعی مختلف روی ناخن است. با ما همراه باشید.

 • با کاربرد برس های آرایشی مختلف آشنا شوید

  613 بازدید

  حرفه ای های دنیای آرایش و زیبایی از تک تک برس های آرایشی خود استفاده می کنند، اما زیبارویانی که خیلی حرفه ای نیستند و با کاربرد برس های آرایشی مختلف آشنایی ندارند، پس از تهیه نهایتا از یکی دوتای آن ها استفاده می کنند. عاقبت، برس های آرایشی که به نظرشان ظاهر عجیب و غریبی دارند را دور می ریزند. پیشنهاد می کنیم این ویدئوی کوتاه را مشاهده کنید تا با کاربرد برس های آرایشی مختلف آشنا شوید.

 • ترفندهای حرفه ای اصلاح و آرایش ابرو

  1,613 بازدید

  اغلب زیبارویان لِم آرایش چهره شان دستشان آمده است، اما اکثرا اصلاح ابروهای خود را به آرایشگران‎شان می سپارند که خدای ناکرده تابه تا چیده نشوند، اما افسوس که اکثر سیمین رویان پس از اصلاح ابرو توسط آرایشگران خود ناراضی هستند. مشاهده این ویدئو به شما کمک می کند تا با ترفندهای اصلاح و آرایش ابرو آشنا شوید، به طوری که خودتان بتوانید حرفه ای تر از هر آرایشگر زبردستی از پسِ این کار برآیید.

 • پیچ و تاب فرانسوی برای موهای کوتاه

  4,856 بازدید

  لباس های بهاری با موهای کوتاهش به آدمی چیزی جز آرامش نمی دهد. چنانچه شما هم از زیبارویانی هستید که لباس و مدل موی خود را متناسب با همان فصل انتخاب می کنید، احتمالا اخیرا موهای خود را کوتاه کرده اید و این روزها موهای تان کمی بلند شده و از یک طرف پریشان بودن این موها پشت گردن برای تان خیلی خوشایند نیست و از طرفی به راحتی هم جمع نمی شوند. پیشنهاد می کنیم این ویدئو را ببینید تا ایده ای نو بگیرید.

 • ناخن های خود را سه بعدی طراحی کنید

  716 بازدید

  زیبایی از آن توست پس در هرآنچه داری نمایانش کن… زیبارویی را به سر حد کمال برسان و با ظرافت هرچه تمام به طراحی ناخن هایت بنشین. چنان هنرمندانه دستان خود را بیارای که گویی در حال خلق زیباترین اثر هنری خود هستی. نو باش و نوآوری کن… اینبار هم از تکرار بپرهیز… از رنگ های مختلف با طراحی متفاوت روی ناخن هایت طرحی بزن، یکی صورتی و دیگری کِرِم، یک ناخن مات و دیگری براق، طراحی یکی دو بعدی و دیگری سه بعدی...

 • حرفه ای خودآرایی کنید

  829 بازدید

  حالِ خوبِ دل، سهم دل زیبارویان است، گاهی اگر حال دلت ناخوش است، روبروی آیینه بایست، لوازم آرایش خود را ردیف کن، خودت را بیارای که رنگ رخسارت به شادابی شکوفه های بهار شود. به خودت اطمینان داشته باش که آرایشگری حرفه ای هستی و این شمایید که می دانید چه مدل سایه چشمی برازنده تان است و چه رنگ رژی، لبان لعل شما را جذاب تر می کند. پس شروع کن...

 • متفاوت از همیشه چشمان خود را آرایش کنید

  554 بازدید

  برای زندگی کردن بدون تکرار، نیازی به صرف هزینه های گزاف نیست. کافی است چاشنی سلیقه را به دارایی خود اضافه کنید. زیبارویان جذاب اگر آرایش چشم دودی مناسب ترین آرایش برای چشمان شماست، قبول؛ اما خود را به یک مدل آرایش برای همه جا محدود نکنید؛ پیشنهاد می کنیم بسته به زمان، مکان و حالِ دل تان، خود را بیارایید. با مشاهده این ویدئو، ایده ای جالب و متفاوت از قبل برای آرایش چشم دودی در ذهن تان جرقه می زند.

 • ایده ای نو برای شینیون مو

  3,398 بازدید

  وقتی فصل گرما نزدیک می شود، طره گیسوان بلند زیبارویان دیگر نمی تواند آزاد و رها باشد، اما این موضوع دلیلی بر ژولیده جمع کردن آن ها نیست و اولین و زیباترین کاری که می شود انجام داد، شینیون مو است. شما می توانید گیسوان خود را چنان مدل دهید که در اوج زیبایی، با گذر کوچک ترین نسیم بهاری جان تازه ای به روح خود ببخشید و لحظه های گرم بهار و تابستان را جذاب و دوست داشتنی تر از گذشته تجربه کنید.

 • چگونه مانیکور فرنچ زیبا و تمیزی را انجام دهیم؟

  6,727 بازدید

  فصل بهار که می شود و شکوفه های رنگی می دمند، حال دلِ آدم هم رنگی رنگی می شود؛ گاهی قرمز می شود و گاهی آبی، گاهی دوست داری روشنِ روشن باشی، مثل سفید و صورتی... مانیکور فرنچ با آن ظاهر ساده , سفید و صورتی اش دلِ خیلی ها را برده است، اما طراحی آن، آنقدرها که ساده به نظر می رسد راحت نیست. این ویدئو را ببینید تا بیاموزید چطور می شود فرنچ منظمی را روی ناخن های تان طراحی کنید.

 • آموزش گام به گام آرایش صورت

  2,183 بازدید

  مطمئنا شمایی که عاشق آرایش هستید، بارها و بارها مطالب زیادی را درباره شیوه آرایش صورت خوانده اید و ویدئوهای زیادی را دیده اید؛ اما قبول دارید که با هر محتوای جدیدی، راز مگویی را می آموزید که از کشف آن شگفت زده می شوید؟ در این ویدئو از سری ویدئوهای آموزشی اُردمی، نمونه ای از شیوه آرایش کامل صورت را آموزش می دهیم که مطمئنیم نکات ریز و درشتی توجه شما را را به خود جلب می کند. سپاس از همراهی شما

 • آموزش آرایش چشم با سایه براق

  3,618 بازدید

  آرایش چشم جزو آن دسته از آرایش هاست که مانند تیغ دولبه عمل می کند. آرایش چشم زیبا و متناسب با فرم چشم، زیبایی شما را دو چندان می کند و در غیر این صورت، همان بهتر که از خیر آن بگذرید. در این ویدئو با توجه به اینکه در روزهای آغازین سال نو و فصل بهار هستیم، گونه ای از آرایش را برای چشم پیشنهاد می دهیم که در آن از رنگ های لایت و البته براق استفاده شده است. لحظه های تان شاد شاد :)

 • سال نو، مدل موی نو

  5,436 بازدید

  برای شما زیبارویان دوست داشتنی آرزوی حال خوب داریم، حالی خوب تر از همه عمرتان :) گمان می کنم شما هم در گیرودار خوش گذرانی های تعطیلات و مهمانی ها هستید، این جاست که آموختن چند مدل موی زیبا و ساده لذت این خوشی ها را بیشتر می کند. در این ویدئوی کوتاه، 3 مدل مو ساده و زیبا را پیشنهاد می دهیم که به راحتی برای هر شخص مبتدی قابل اجرا است. نوروزتان زیبا :)

 • کاشت ناخن به زیبایی گل های بهاری

  1,532 بازدید

  در این ویدئو، ناخن ها به زیبایی هرچه تمام تر و با استفاده از گل های طبیعی طراحی می شوند. اگر شما در زمینه کاشت ناخن تخصص و مهارت دارید، به راحتی می توانید برای ناخن های خود هنرنمایی کنید. در غیر این صورت کافی است این طرح را به طراح خود پیشنهاد دهید تا زیباتر از سال های گذشته در مهمانی های سال نو حاضر شوید.

 • اعلام اسامی برندگان «چالش کیف آرایش» اُردمی

  275 بازدید

  نخستین چالش اینستاگرامی اُردمی به پایان رسید. «چالش کیف آرایش» که با همراهی شما جان گرفت و به پاس قدردانی از این همراهی قرار گذاشتیم به 5 شرکت کننده خوش شانس به قید قرعه و یک شرکت کننده خلاق به انتخاب داوران، هر نفر یک کیف آرایش زیبا همراه با محصولات آرایشی و بهداشتی متنوع، مجموعاً به ارزش 300 هزار تومان هدیه بدهیم. در این ویدئو می توانید مراسم قرعه کشی را تماشا کنید.

 • آموزش آرایش طبیعی صورت

  2,005 بازدید

  آرایش زیبا چیزی است که همه زیباپسندان با دیدن آن احساس خوشایندی دارند. بانوان سیمین رو با مهارت هرچه تمام تر، چهره خود را چنان طبیعی آرایش می کنند، که همه محو زیبایی و جذابیت ذاتی آن ها می شوند. با نزدیک شدن تعطیلات و مهمانی ها، نیاز به آرایش لایت اما جذاب خودنمایی می کند.در این ویدئو سعی کرده ایم آموزش آرایش طبیعی صورت را به نمایش بگذاریم تا از این طریق شریک لحظات خوش شما در کنار عزیزان تان باشیم

 • آرایش چشم سبز

  1,484 بازدید

  گوش کن، صدای پای بهار را می شنوی؟ خورشید با ناز می درخشد و طبیعت را به شکوفایی دعوت می کند، بهار با تمام زیبایی ها و دلپذیری اش در راه است و وقت آن رسیده ما هم هم گام با طبیعت، رنگ ها را به زندگی روزانه خود دعوت کنیم و دست از رنگ های سرد و زمستانی برداشته و با طبیعت آشتی کنیم. رنگ آرایش پیشنهادی ما به شما سبز است، این ویدئوی آموزشی را ببینید تا ایده ای برای آرایش چشم با رنگ سبز بگیرید.

 • آرایش موی بهارانه

  2,559 بازدید

  با شروع اسفند کم کم بوی بهار و شکوفه های گیلاس به مشام می رسد. در کنار این حال خوب و هوای دلپذیر اگر صله رَحم را به جا بیاوریم، بهشتی به وسعت قلبمان را به یکدیگر هدیه می دهیم. برای دیدوبازدید، یک هوای خوب، حالی خوب‎تر و عزیزانی عزیزتر از جان نیاز داریم. زیبارویان دوست داشتنی، بعد از داشتن این موارد، زمان آن میرسد دستی به طره گیسوان کمند خود بکشید و عزیزانتان را با آراستگی خود شگفت زده کنید.

 • طراحی ناخن به رنگ متین بنفش

  604 بازدید

  بنفش عجب رنگی است... مدتی پیش، ویدئویی برای آموزش آرایش سایه چشم بنفش انتشار دادیم، امروز هم یک طرح شگفت انگیز و البته ساده برای ناخن های زیبای تان آماده کرده ایم. در این طرح، شما از رنگ های بنفش و کرم استفاده می کنید که ترکیب فوق العاده این دو رنگ با هم، ظاهری شیک به دستان شما می بخشد. سپاس که ما را همراهی می کنید...

 • خودآرایی روزانه من

  2,440 بازدید

  احتمالا شما هم مانند بسیاری از بانوان دیگر، زیبایی را مختص زیبارویانی جز خودتان می دانید. حدس می زنم شما لوازم آرایش زیادی دارید که به درستی از آن استفاده نمی کنید. این نکته را آویزه گوش خود کنید: آرایش زیبا همیشه نیاز به لوازم آرایش گران قیمت ندارد؛ کافی است بدانید چطور و به چه ترتیبی از لوازم آرایش تان استفاده کنید. در این ویدئو یک مدل خودآرایی ساده را به نمایش گذاشته ایم.

 • آرایش چشم ویژه مبتدی ها

  5,893 بازدید

  در آرایش چهره، علاوه بر زیرسازی آرایش، آرایش چشم به نوبه خود پیچیده است؛ و اگر شما هم تازه کار باشید پیچیدگی آن دو چندان می شود. مهم ترین فوت کوزه گری در سایه زدن چشم، انتخاب رنگ های متناسب با هم است. پس از آن، اهمیت نحوه ترکیب این رنگ ها خود نمایی می کنند و پلک چشمان زیبای شما، همچون بومی زیر دست استاد زبردستی منتظر تولد یک نقش جذاب است. اگر شما هم زیباروی تازه کار هستید، حتما این ویدئو را ببینید

 • مدل مویی زیبا با پیچ و تاب های ساده

  4,267 بازدید

  شب های بلند زمستان وسوسه مهمانی های بی آلایش را در ذهن همگان بر می انگیزد. همراهی با دوستانی عزیزتر از جان و کلامی خوش و یک فنجان چای داغ... این جاست که خانم های زیبارو می خواهند با هنرنمایی خود یکی دیگر از آثار خود را در این خاطره دل چسب ثبت کنند. بله درست است، یک مدل موی ساده که با چند پیچ آسان بتوانند خود را آماده حضور در یک مهمانی گرم زمستانی کنند. شب های برفی اما دل های گرم، همراه شما...

 • طراحی آسان ناخن

  953 بازدید

  ناخن ها برای دختران خیلی مهم است و طراحی ناخن برای آن ها یکی از دلخوشی های ساده اما بسیار بزرگ است. بنابراین خانم ها اغلب به دنبال طرح هایی متفاوت برای افزودن به جذابیت ناخن‎هایشان هستند که بتوانند با آن نقش و نگارهای فریبنده هنر طراحی شان را به رخ یکدیگر بکشند. این ویدئوی شگفت انگیز را ببینید تا برای هر ناخن خود، یک ایده زیبای متفاوت و در عین حال هماهنگ با یکدیگر ببینید.

 • آموزش کانتورینگ صورت

  2,780 بازدید

  معمولا خانم های زیباپسندِ زیبارو تمایل دارند چهره ای شاداب و سرزنده داشته باشند؛ چرا که داشتن پوست شاداب و صاف و صیقلی آن ها را جوان تر نشان می دهد. اما همه می دانیم داشتن پوست بی عیب و نقص، بدون کمک گرفتن از ترفندهای آرایشی کار دشواری است. کانتورینگ (آرایش ترمیمی) یکی از هزاران ترفند آرایشی است که به زیباتر جلوه دادن زیبارویان کمک زیادی می کند.بنابراین پیشنهاد می کنیم به تماشای این ویدئو بنشینید.

 • آموزش آسان آرایش ابرو

  5,938 بازدید

  شما هرچند در طراحی سایه چشمان تان خبره عمل کنید، اگر آرایش ابرو متناسب با چهره تان نباشد، یک جای کار می لنگد. خیلی از مواقع نتیجه چیدن ناشیانه ابروها، داشتن ابروهای تابه تا است. بهتر است برای جبران این اشتباه، ابروهای خود را همچون نقاش زبردستی آرایش کنید که هرکس شما را می بیند متوجه نقصان ابروهای شما نشود. به تماشای این ویدئو بنشینید تا بیاموزید چگونه ابروهای خود را آرایش کنید که طبیعی جلوه کنند.

 • مدل موی زیبا مخصوص موهای کوتاه

  6,088 بازدید

  بانوانِ زیباروی گیسوکمند، همیشه برای مدل دادن به گیسوان زیبای خود دست شان باز است، آن ها می توانند موهای خود را باز بگذارند یا مدل تیغ ماهی ببافند یا این که موهای کمند خود را روی سرشان بپیچند.از طرفی مدل موی کوتاه به خودی خود جذاب است، اما زمانی که کمی بلند می‎شود نه جذابیت موهای کوتاه را دارد و نه جذابیت گیسو کمندان را، اینجاست که ویدئوی امروز ما، گره از کار این دسته از بانوان خوش چهره باز می کند