در حال بارگذاری
 • 53
  دنبال کننده
 • 49
  دنبال شونده
 • 91هزار
  بازدید

شرکت پدیده تبار

شرکت پدیده تبار، مبدع نسل نوینی از آموزش / خالق و نخستین برگزار کننده سمیتئاتر در ایران

 • 53
  دنبال کنندگان
 • 49
  دنبال شوندگان
 • 91هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • گفتگوی برنامه رادیو اقتصاد با دکتر زینب حبیبی تبار

  485 بازدید

  رادیو اقتصاد در اولین روزهای سال 1396 مصاحبه ای را با دکتر زینب حبیبی تبار (موسس شرکت پدیده تبار) به عنوان یکی از کارآفرینان و تلاشگران برتر استان تهران در سال 95 انجام داد.

 • مروری بر تاریخ سمیتئاتر از سال 92 تا کنون-بخش 2

  2,381 بازدید

  سمیتئاتر از دیدگاه؛ دکتر شریعتمداری:معاون اجرایی ریاست جمهوری، دکتر مولاوردی: معاونت امور زنان ریاست جمهوری دکتر جلیل دلخواه: استاد و سخنران -عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس، مهندس زهرا حبیبی تبار: مدیر عامل شرکت پدیده تبار، فخر السادات محتشمی پور: مدیر اجرایی انجمن زنان کارآفرین

 • مروری بر تاریخ سمیتئاتر از سال 92 تا کنون-بخش 1

  2,870 بازدید

  سمیتئاتر از دیدگاه؛ دکتر بهروز فروتن، مهندس انتصاریان، دکتر رستمی وند، دکتر کنعانی، استاد نیما کیمیایی، حمید اربابی فرد، دکتر حمید محمدی پور، محمد رضا مرکزی، محمد رضا مرکزی، محمد حسین علایی، دکتر پروانه صفایی مقدم، دکتر سید احمد طباطبایی

 • سمیتئاتر از دید نامداران صنعت،دانشگاه،کیفیت،فرهنگ و هنر

  2,315 بازدید

  دکتر بهروز فروتن: ققنوس کارآفرینی ایران "سمیتئاتر تفکری نوین آمیخته ای از اصالت فرهنگ کهن ماست" مهندس انتصاریان: رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران "نهادینه کردن مفاهیم علمی پیچیده، به زبان ساده با سمیتئاتر" دکتر رستمی وند: دبیر کل موسسه سمت روشن اشراق "رواج دیالوگ و گفتگو در جامعه علمی بوسیله سمیتئاتر" دکتر کنعانی: استاد کارآفرینی دانشگاه تهران "تلفیق هوشمندانه مفاهیم علمی با پوشش دادن ذائقه های فردی

 • تجلیل از کارآفرینان و تلاشگران برتر استان تهران

  218 بازدید

  جشنواره ی کارآفرینان برتر استان تهران در سالن همایش های بین المللی استان تهران با حضور مقامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون استاندار و جمعی از مقامات کشوری و استانی برگزار شد. همچنین شرکت پدیده تبار با ارائه سمیتئاتر در این جشنواره نقش پر رنگی داشت.

 • سخنرانی زینب حبیبی تبار، خالق سمیتئاتر

  3,686 بازدید

  جشنواره ی کارآفرینان برتر استان تهران در سالن همایش های بین المللی استان تهران با حضور مقامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون استاندار و جمعی از مقامات کشوری و استانی برگزار گردید.دکتر زینب حبیبی تبار در خصوص کارآفرینی و سمیتئاتر اجرا شده سخنرانی نمودند.شایان ذکر است که ایشان از منتخبین کارآفرینان و تلاشگران برتر بودند.

 • آنونس سمیتئاتر کارآفرینی در بستر اقتصاد مقاومتی

  3,842 بازدید

  بیست و پنجمین سمیتئاتر پدیده تبار روز شنبه مورخ 14 اسفند 95 با حضور دکتر منصوری معاون توسعه کارآفرینی وزارت کار، مهندس شاکرمی مدیرکل اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران و جمعی از کارآفرینان و تلاشگران برجسته ی استان تهران با محوریت کارآفرینی و با همکاری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران در سالن همایش های بین المللی تلاش برگزار شد.

 • آنونس سمیتئاتر متقاعد کردن مشتری

  1,410 بازدید

  سمیتئاتر متقاعد کردن مشتری در تاریخ نهم مهر ماه مهرماه سال 94 در سالن هتل سیمرغ تهران برگزار گردید.

 • آنونس سمیتئاتر بازاریابی هیپنوتیزمی

  913 بازدید

  سمیتئاتر بازاریابی هیپنوتیزمی یازدهم مرداد ماه سال 94 در شهر شیراز برگزار گردید.

 • آنونس سمیتئاتر جانشین پروری

  4,742 بازدید

  پس از درخشش سمیتئاتر جانشین پروری در وزارت دفاع برای دومین بار در هتل المپیک برای صندوق بازنشستگی اجرا گردید.

 • آنونس سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه

  6,170 بازدید

  سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه در اولین همایش تخصصی امنیت غذا؛ سلامت و توسعه توسط هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی، ششم دی ماه 95 در سالن تلاش با حضور آقای دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر علی رومی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار گردید.

 • آنونس سمیتئاتر کیفیت

  18,711 بازدید

  انجمن مدیریت کیفیت ایران با هدف تبیین ابعاد و اجزاء راهبرد ملی کیفیت، پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت خود را با موضوع "نهضت کیفیت، موفقیت پایدار و رقابت گذاری" برگزار نمود. در این راستا شرکت پدیده تبار با نگاهی تلفیقی (پژوهش، مشاوره و آموزش با ابزار هنر) نقش آموزی خود را در قالب سمیتئاتر کیفیت با محوریت خدمات و حقوق مصرف کننده اجرا نمود.

 • تریلر سمیتئاتر جانشین پروری صندوق بازنشستگی کشور

  2,032 بازدید

  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، پس از بازبینی سمیتئاتر جانشین پروری توسط مدیران ارشد صندوق بازنشستگی، ویدئو کلیپ سمیتئاتر جانشین پروری صندوق بازنشستگی کشور تولید گردید.

 • تریلر سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه

  4,499 بازدید

  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، پس از بازبینی اولیه سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه توسط دکتر علی رومی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری و بازبینی نهایی توسط مدیران ارشد صنایع شیر ایران ویدئو کلیپ سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه تولید گردید.

 • سخنرانی بهروز فروتن در مراسم تجلیل از حسین محب اهری

  633 بازدید

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آقای بهروز فروتن ققنوس کارآفرینی ایران با سخنرانی خود از حسین محب اهری تقدیر نمودند.

 • مرور خاطرات آتیلا پسیانی در مراسم تجلیل حسین محب اهری

  237 بازدید

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آتیلا پسیانی لحظاتی از خاطرات مشترکشان با حسین محب اهری صحبت کرد.

 • سخنرانی زینب حبیبی تبار در مراسم تجلیل حسین محب اهری

  1,592 بازدید

  دکتر زینب حبیبی تبار موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده تبار، بیست و دوم آبان ماه در تجلیل از حسین محب اهری گفت: امروز اینجا هنر و صنعت و آموزش در هم آمیخته تا یکی شدن را به تصویر بکشد، تصویری از جنس احساس، اخلاق، احترام و عشق...

 • مرور خاطرات حسین محب اهری با همراهی آتیلا پسیانی

  256 بازدید

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. این مراسم با حضور چهره های برجسته هنری و صنعت ایران مانند اصغر همت، محمد شفیعی، بهروز فروتن و جمعی از پیشکسوتان عرصه تئاتر و هنر برگزار شد.

 • سخنرانی مهدی شفیعی در مراسم تجلیل از حسین محب اهری

  82 بازدید

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آقای شفیعی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی سخنرانی کردند و از حسین محب اهری تقدیر نمودند.

 • سخنرانی اصغر همت در مراسم تجلیل از حسین محب اهری

  142 بازدید

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آقای اصغر همت مدیر عامل خانه تئاتر سخنرانی کردند و از حسین محب اهری تقدیر نمودند.

 • ویدئو کلیپ سمیتئاتر کیفیت در کنفرانس مدیریت کیفیت

  242 بازدید

  ویدئو تصاویر سمیتئاتر کیفیت با محوریت حقوق مصرف کننده و خدمات در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت ایران ...

 • ساخت مستند تجلیل از آقای مهندس انتصاریان

  88 بازدید

  این مستند به سفارش واحد روابط عمومی انجمن مدیریت کیفیت ایران برای اختتامیه پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت توسط شرکت پدیده تبار، تولید و پخش گردید.

 • ساخت و تولید تیزر معرفی پنجمین کنفرانس بین المللی کیفیت

  89 بازدید

  شرکت پدیده تبار افتخار ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت ایران را بر عهده داشت.

 • دیدگاه رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران در خصوص سمیتئاتر

  1,745 بازدید

  سمیتئاتر کیفیت جهت اجرا در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت توسط مدیران انجمن مورد بازبینی قرار گرفت و ایشان در خصوص سمیتئاتر اذعان داشتند...

 • تریلر سمیتئاتر ارزش، هدف، کار گروهی

  230 بازدید

  در این مستند مدیران آتیه سازان بیمه سامان در خصوص سمیتئاتر به عنوان رویکردی نوین در آموزش با روابط عمومی پدیده تبار مصاحبه نمودند.

 • نخستین سمیفیلم پدیده تبار (عدم صحبت درباره یچیزی)

  170 بازدید

  شرکت پدیده تبار در راستای توسعه ی فعالیت های خود در کنار سمیتئاتر با نگاهی دیگر به آموزش از رویکرد نوین دیگر خود با نام سمیفیلم رونمایی کرد و اولین سمیفیلم خود را با عنوان "عدم صحبت درباره یچیزی" جهت بیمه در تاریخ 3 مهرماه اجرا نمود.

 • نخستین سمی انیمیشن پدیده تبار (ارزش)

  290 بازدید

  شرکت پدیده تبار در راستای توسعه ی فعالیت های خود در کنار سمیتئاتر با نگاهی دیگر به آموزش از رویکرد نوین دیگر خود با نام سمی انیمیشن رونمایی کرد و اولین سمی انیمیشن خود را با عنوان "ارزش" جهت بیمه در تاریخ 3 مهرماه اجرا نمود.

 • تریلر معرفی رویکردهای جدید آموزشی

  1,652 بازدید

  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، همان طورکه در بخش های قبلی خبر به رونمایی از سمی آرت اشاره شد، در تاریخ 3 مهرماه 95 بصورت رسمی بخشی از رویکرد جدید پدیده تبار در کتابخانه ملی به کارفرمایی آتیه سازان بیمه سامان به اجرا خواهد در آمد که مستند فوق به معرفی آن پرداخته است. این اجرا برای اولین بار در تاریخ آموزشی توسط شرکت پدیده تبار ارائه می گردد.

 • تریلر سمیتئاتر مشکلات زنان کارآفرین

  1,707 بازدید

  با پژوهش های گسترده انجام شده در حوزه کارآفرینی، شرکت پدیده تبار جدیدترین دستاورد سمیتئاتر خود را با عنوان مشکلات زنان کارآفرین به کارفرمایی انجمن زنان کارآفرین در فرهنگسرای ارسباران روز سه شنبه 5 مرداد 95 برگزار میکند.

 • آنونس سمیتئاتر کیفیت اجرا شده در مرکز همایش های صدا

  1,547 بازدید

  سمیتئاتر کیفیت در دومین همایش سراسری کیفیت در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت پدیده تبار با موفقیت برگزار گردید.

 • تریلر سمیتئاتر بهره وری فولاد مبارکه اصفهان

  5,009 بازدید

  مستند تصویری تئاتر آموزشی بهره وری فولاد مبارکه اصفهان با حضور آقایان مهندس مرکزی، مهندس باقری، مهندس شجاعی و مهندس فرید از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان (کارفرمای تئاتر آموزشی بهره وری) و از شرکت پدیده تبار سرکار خانم دکتر زینب حبیبی تبار مدیر عامل، خانم زهرا حبیبی تبار، آقای حسین حبیبی تبار و مدیران مجموعه و همچنین تیم هنری پدیده تبار به سرپرستی جناب آقای محمد علایی انجام شد.