در حال بارگذاری
×
کانال آپارات در تلگرام
دنبال کنید

شرکت پدیده تبار

شرکت پدیده تبار، مبدع نسل نوینی از آموزش / خالق و نخستین برگزار کننده سمیتئاتر در ایران
+ دنبال کردن35
برای دنبال کردن کانال "شرکت پدیده تبار" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 42,250
Loading...

همه ویدیو ها

 • آنونس سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه

  1,203 بازدید
  -
  23 دی 95

  سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه در اولین همایش تخصصی امنیت غذا؛ سلامت و توسعه توسط هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی، ششم دی ماه 95 در سالن تلاش با حضور آقای دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر علی رومی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری برگزار گردید.

 • آنونس سمیتئاتر کیفیت

  12,706 بازدید
  -
  17 دی 95

  انجمن مدیریت کیفیت ایران با هدف تبیین ابعاد و اجزاء راهبرد ملی کیفیت، پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت خود را با موضوع "نهضت کیفیت، موفقیت پایدار و رقابت گذاری" برگزار نمود. در این راستا شرکت پدیده تبار با نگاهی تلفیقی (پژوهش، مشاوره و آموزش با ابزار هنر) نقش آموزی خود را در قالب سمیتئاتر کیفیت با محوریت خدمات و حقوق مصرف کننده اجرا نمود.

 • تریلر سمیتئاتر جانشین پروری صندوق بازنشستگی کشور

  1,830 بازدید
  -
  8 دی 95

  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، پس از بازبینی سمیتئاتر جانشین پروری توسط مدیران ارشد صندوق بازنشستگی، ویدئو کلیپ سمیتئاتر جانشین پروری صندوق بازنشستگی کشور تولید گردید.

 • تریلر سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه

  3,869 بازدید
  -
  7 دی 95

  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، پس از بازبینی اولیه سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه توسط دکتر علی رومی مدیرعامل هلدینگ صنایع غذایی، کشاورزی و دارویی صندوق بازنشستگی کشوری و بازبینی نهایی توسط مدیران ارشد صنایع شیر ایران ویدئو کلیپ سمیتئاتر امنیت غذا، سلامت و توسعه تولید گردید.

 • سخنرانی بهروز فروتن در مراسم تجلیل از حسین محب اهری

  188 بازدید
  -
  29 آبان 95

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آقای بهروز فروتن ققنوس کارآفرینی ایران با سخنرانی خود از حسین محب اهری تقدیر نمودند.

 • مرور خاطرات آتیلا پسیانی در مراسم تجلیل حسین محب اهری

  130 بازدید
  -
  29 آبان 95

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آتیلا پسیانی لحظاتی از خاطرات مشترکشان با حسین محب اهری صحبت کرد.

 • سخنرانی زینب حبیبی تبار در مراسم تجلیل حسین محب اهری

  1,087 بازدید
  -
  29 آبان 95

  دکتر زینب حبیبی تبار موسس و رئیس هیئت مدیره شرکت پدیده تبار، بیست و دوم آبان ماه در تجلیل از حسین محب اهری گفت: امروز اینجا هنر و صنعت و آموزش در هم آمیخته تا یکی شدن را به تصویر بکشد، تصویری از جنس احساس، اخلاق، احترام و عشق...

 • مرور خاطرات حسین محب اهری با همراهی آتیلا پسیانی

  137 بازدید
  -
  25 آبان 95

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. این مراسم با حضور چهره های برجسته هنری و صنعت ایران مانند اصغر همت، محمد شفیعی، بهروز فروتن و جمعی از پیشکسوتان عرصه تئاتر و هنر برگزار شد.

 • سخنرانی مهدی شفیعی در مراسم تجلیل از حسین محب اهری

  32 بازدید
  -
  25 آبان 95

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آقای شفیعی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی سخنرانی کردند و از حسین محب اهری تقدیر نمودند.

 • سخنرانی اصغر همت در مراسم تجلیل از حسین محب اهری

  58 بازدید
  -
  25 آبان 95

  در روز شنبه بیست و دوم آبان ماه سال نود و پنج در مراسمی که در تالار هنر به همت شرکت پدیده تبار و با همکاری خانه تئاتر تدارک دیده شده بود از آقای حسین محب اهری پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی به پاس 4 دهه فعالیت هنری در تئاتر، سینما و تلویزیزن تجلیل شد. در این مراسم آقای اصغر همت مدیر عامل خانه تئاتر سخنرانی کردند و از حسین محب اهری تقدیر نمودند.

 • ویدئو کلیپ سمیتئاتر کیفیت در کنفرانس مدیریت کیفیت

  176 بازدید
  -
  12 آبان 95

  ویدئو تصاویر سمیتئاتر کیفیت با محوریت حقوق مصرف کننده و خدمات در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت ایران ...

 • ساخت مستند تجلیل از آقای مهندس انتصاریان

  52 بازدید
  -
  11 آبان 95

  این مستند به سفارش واحد روابط عمومی انجمن مدیریت کیفیت ایران برای اختتامیه پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت توسط شرکت پدیده تبار، تولید و پخش گردید.

 • ساخت و تولید تیزر معرفی پنجمین کنفرانس بین المللی کیفیت

  23 بازدید
  -
  11 آبان 95

  شرکت پدیده تبار افتخار ساخت و تولید تیزر تبلیغاتی پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت ایران را بر عهده داشت.

 • دیدگاه رئیس انجمن مدیریت کیفیت ایران در خصوص سمیتئاتر

  1,643 بازدید
  -
  9 آبان 95

  سمیتئاتر کیفیت جهت اجرا در پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت کیفیت توسط مدیران انجمن مورد بازبینی قرار گرفت و ایشان در خصوص سمیتئاتر اذعان داشتند...

 • تریلر سمیتئاتر ارزش، هدف، کار گروهی

  116 بازدید
  -
  12 مهر 95

  در این مستند مدیران آتیه سازان بیمه سامان در خصوص سمیتئاتر به عنوان رویکردی نوین در آموزش با روابط عمومی پدیده تبار مصاحبه نمودند.

 • نخستین سمیفیلم پدیده تبار (عدم صحبت درباره یچیزی)

  72 بازدید
  -
  10 مهر 95

  شرکت پدیده تبار در راستای توسعه ی فعالیت های خود در کنار سمیتئاتر با نگاهی دیگر به آموزش از رویکرد نوین دیگر خود با نام سمیفیلم رونمایی کرد و اولین سمیفیلم خود را با عنوان "عدم صحبت درباره یچیزی" جهت بیمه در تاریخ 3 مهرماه اجرا نمود.

 • نخستین سمی انیمیشن پدیده تبار (ارزش)

  168 بازدید
  -
  7 مهر 95

  شرکت پدیده تبار در راستای توسعه ی فعالیت های خود در کنار سمیتئاتر با نگاهی دیگر به آموزش از رویکرد نوین دیگر خود با نام سمی انیمیشن رونمایی کرد و اولین سمی انیمیشن خود را با عنوان "ارزش" جهت بیمه در تاریخ 3 مهرماه اجرا نمود.

 • تریلر معرفی رویکردهای جدید آموزشی

  1,499 بازدید
  -
  3 مهر 95

  به گزارش روابط عمومی پدیده تبار، همان طورکه در بخش های قبلی خبر به رونمایی از سمی آرت اشاره شد، در تاریخ 3 مهرماه 95 بصورت رسمی بخشی از رویکرد جدید پدیده تبار در کتابخانه ملی به کارفرمایی آتیه سازان بیمه سامان به اجرا خواهد در آمد که مستند فوق به معرفی آن پرداخته است. این اجرا برای اولین بار در تاریخ آموزشی توسط شرکت پدیده تبار ارائه می گردد.

 • تریلر سمیتئاتر مشکلات زنان کارآفرین

  1,103 بازدید
  -
  5 مرداد 95

  با پژوهش های گسترده انجام شده در حوزه کارآفرینی، شرکت پدیده تبار جدیدترین دستاورد سمیتئاتر خود را با عنوان مشکلات زنان کارآفرین به کارفرمایی انجمن زنان کارآفرین در فرهنگسرای ارسباران روز سه شنبه 5 مرداد 95 برگزار میکند.

 • آنونس سمیتئاتر کیفیت اجرا شده در مرکز همایش های صدا

  282 بازدید
  -
  31 تیر 95

  سمیتئاتر کیفیت در دومین همایش سراسری کیفیت در مرکز همایش های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت پدیده تبار با موفقیت برگزار گردید.

 • تریلر سمیتئاتر بهره وری فولاد مبارکه اصفهان

  4,714 بازدید
  -
  27 تیر 95

  مستند تصویری تئاتر آموزشی بهره وری فولاد مبارکه اصفهان با حضور آقایان مهندس مرکزی، مهندس باقری، مهندس شجاعی و مهندس فرید از مجتمع فولاد مبارکه اصفهان (کارفرمای تئاتر آموزشی بهره وری) و از شرکت پدیده تبار سرکار خانم دکتر زینب حبیبی تبار مدیر عامل، خانم زهرا حبیبی تبار، آقای حسین حبیبی تبار و مدیران مجموعه و همچنین تیم هنری پدیده تبار به سرپرستی جناب آقای محمد علایی انجام شد.

 • تبریک نوروز باستانی برای همراهان شرکت پدیده تبار

  83 بازدید
  -
  26 اسفند 94

  انیمیشن تبریک سال 1395 از طرف شرکت آموزشی پدیده تبار

 • بخشی از سخنرانی استاد جلیل دلخواه در سمیتئاتر فروش

  72 بازدید
  -
  22 اسفند 94

  سمیتئاتر فروش در شرایط بحرانی ویژه شرکت پخش قاسم ایران

 • Good Leadership Is Contagious

  30 بازدید
  -
  22 اسفند 94

  آیا می دانید مدیر خوب مسری است؟ آری یا نه؟ فیلم کوتاهی از دانشگاه هاروارد را با هم ببینیم.

 • What Realy Influences Employee Motivation

  105 بازدید
  -
  22 اسفند 94

  فیلم فوق توسط دانشگاه هاروارد در سال 2016 تهیه شده است و در ان به عواملی که سبب ایجاد انگیزه / عدم انگیزه در کارکنان میگردد، پرداخته شده است.

 • فیلم کوتاه سیاه چاله

  417 بازدید
  -
  22 اسفند 94

  فیلم کوتاه سیاه چاله، بسیار زیبا و پر از معنی

 • خرد جمعی

  165 بازدید
  -
  22 اسفند 94

  داستان حدس زدن وزن گاو در یک مسابقه جمعی و در نهایت نتیجه گیری خرد جمعی از میانگین نظرات

 • be grateful for what you have

  234 بازدید
  -
  22 اسفند 94

  کلیپی زیبا با این مضموم که "برای آنچه دارید سپاسگزار باشید"

 • فیلم تصاویر هنر درمانی (art therapy)

  508 بازدید
  -
  29 بهمن 94

  شرکت پدیده تبار، کارگاه هنر درمانی را در روز پنج شنبه، مورخ 15 بهمن ماه 1394، با سخنرانی دکتر نوید برزنجی و با حضور دکتر زینب حبیبی تبار؛ مدیر عامل شرکت پدیده تبار در سالن آتلیه ژینوس برگزار کرد. کارگاه آموزشی هنردرمانی با حضور افتخاری خانم فرحناز منافی ظاهر برگزار گردید.

 • بخشی از سخنرانی دکتر صفدری در سمینار مبارزه با پولشویی

  153 بازدید
  -
  21 بهمن 94

  کارگاه آموزشی پول شویی و راهکارهای مبارزه با آن؛ با همکاری استانداری مرکزی، شهرداری اراک و معاونت برنامه ریزی شهرداری اراک در سالن اجتماعات فرهنگسرای شهر، توسط شرکت پدیده تبار برگزار شد.