در حال بارگذاری
×
کانال آپارات در تلگرام
دنبال کنید

محسن رضایی

پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی | شبکه رسمی
+ دنبال کردن134
برای دنبال کردن کانال "محسن رضایی" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 42,408
Loading...

همه ویدیو ها

 • ویژه برنامه خبری فوت آیت الله هاشمی با حضور محسن رضایی

  1,546 بازدید
  -
  20 دی 95

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در گفتگوی ویژه خبری به سوالاتی در مورد سوابق انقلابی و اجرایی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) پاسخ داد.

 • سخنرانی سرلشکر رضایی در جشنواره تولیدات مراکز استانها

  773 بازدید
  -
  2 دی 95

  سخنرانی سردار سرلشکرپاسدار محسن رضایی در مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات مراکز استانها _ اهواز

 • فیلم گفتگوی دکتر محسن رضایی با برنامه گفتگوی ویژه خبری

  1,024 بازدید
  -
  2 دی 95

  سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه دوم سیما به تحلیل آخرین تحولات منطقه و وضعیت اقتصادی کشور پرداخت.

 • فیلم گفتگوی دکتر محسن رضایی با برنامه گفتکوی ویژه خبری

  590 بازدید
  -
  13 آبان 95

  سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه دوم سیما به بررسی روابط ایران و آمریکا در گذشته و حال و مسائل منطقه از جمله سوریه و عراق پرداخت.

 • بغض آقامحسن برای فرماندهی که شهیدشداما به دشمن پشت نکرد

  390 بازدید
  -
  18 مهر 95

  تکان دهنده/ بغض آقامحسن برای فرماندهی که شهید شد اما به دشمن پشت نکرد

 • دیدار سرلشکر محسن رضایی از شهید زنده سید نور خدا موسوی

  1,313 بازدید
  -
  15 مهر 95

  سید نور خدا موسوی منفرد بیش از هفت سال است در حالت کما بسر می برد. وی یکی جانبازان سرافراز نظام مقدس جمهوری اسلامی است که در درگیری با اشرار در شرق کشور و گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی به این درجه رفیع نائل آمده است.

 • بیان ناگفته های جنگ توسط محسن رضایی در تیتر امشب

  1,350 بازدید
  -
  4 مهر 95

  سرلشکر پاسدار محسن رضایی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران مقدس ضمن حضور در برنامه تیتر امشب به بیان بررسی ابعاد و زوایای ناگفته و پنهان دفاع مقدس و راهبرد نظامی ایران در دفاع مقدس پرداخت. تشریح واقعه مک فارلن ، تحلیل تصمیمات فرماندهان در جنگ تحمیلی و راهکارهای استفاده از الگوی مردمی کردن جنگ بخش دیگری از سخنان دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این برنامه بود.

 • تشریح دکترین دفاعی جمهوری اسلامی توسط سرلشکر محسن رضایی

  1,072 بازدید
  -
  29 شهریور 95

  برنامه یکشنبه شب 28 شهریور 95 گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما سرلشکر پاسدار محسن رضایی با حضور در این برنامه به بیان دیدگاه های خود در مورد ضرورت تقویت سازمان های نظامی کشور و اصول و اولویت های سپاه پاسداران در برهه کنونی پرداخت.

 • اشک های محسن رضایی در مراسم سردار شهید حاج احمد غلامی

  1,228 بازدید
  -
  27 شهریور 95

  مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم سردار شهید احمد غلامی در حسینیه سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با حضور شخصیت های کشوری و لشکری در شهرری برگزار شد. در این ویدیو سرلشکر محسن رضایی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید غلامی، به بیان برخی خاطرات از این شهید بزرگوار می پردازد.

 • تیبین پیام حج رهبر انقلاب توسط دکتر محسن رضایی

  399 بازدید
  -
  17 شهریور 95

  ویژه برنامه «نگاه یک» سه شنبه 16شهریور ماه با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار گردید. در این برنامه دکتر محسن رضایی به تبیین و بررسی پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان جهان که به مناسبت فرار رسیدن ایام حج صادر شده بود، پرداختند.

 • اتاق فرماندهی جنگ و اعلام رمز عملیات

  962 بازدید
  -
  23 مرداد 95

  اتاق عملیات جنگ » سردار سرلشکر محسن رضایی و سپهبد شهید علی صیاد شیرازی » آقامحسن رمز عملیات را اعلام میکند

 • فعالیت های شهید بروجردی از زبان آقا محسن

  126 بازدید
  -
  23 مرداد 95

  صحبت های محسن رضایی درباره فعالیت های شهید بروجردی

 • ولایت پذیری یعنی چه ؟ | همقدم با خورشید

  153 بازدید
  -
  19 مرداد 95

  بررسی موردی هندسه واژگان و محورهای گفتمان دکتر رضایی در منظومه فکری مقام معظم رهبری

 • مستند نیمه خاموش با حضور سرلشکر محسن رضایی (قسمت پنجم)

  567 بازدید
  -
  7 مرداد 95

  در این قسمت از مستند " نیمه خاموش " به موضوعاتی پیرامون پذیرش قطعنامه 598 می پردازد . محسن رضایی، هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی و محمدجواد لاریجانی و سردار اسدی از جمله افرادی هستند که در این مستند با آنها گفتگو شده است.

 • مستند نیمه خاموش با حضور سرلشکر محسن رضایی (قسمت چهارم)

  564 بازدید
  -
  7 مرداد 95

  مستند «نیمه خاموش» در چهارمین قسمت به موضوع استراتژی «جنگ جنگ تا پیروزی» می پردازد. محسن رضایی، هاشمی رفسنجانی، محسن رفیقدوست ، علی فضلی ، علی شمخانی و محمدجواد لاریجانی از جمله افرادی هستند که در این مستند با آنها گفتگو شده است.

 • مستند نیمه خاموش با حضور سرلشکر محسن رضایی (قسمت سوم)

  999 بازدید
  -
  29 تیر 95

  موضوعاتی همچون حوادث روزهای ابتدایی حمله عراق به ایران، آزادی خرمشهر، ادامه جنگ و ورود ایران به خاک عراق به منظور تنبیه متجاوز در قسمت های پیشین مورد بررسی قرار گرفتند و در سومین قسمت هم به چالش میان مسئولانِ در خصوص اداره جنگ اشاره خواهد شد. محسن رضایی، هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی و سردار شمخانی از جمله افرادی هستند که در این مستند با آنها گفتگو شده است.

 • مستند نیمه خاموش با حضور سرلشکر محسن رضایی (قسمت دوم)

  534 بازدید
  -
  29 تیر 95

  در قسمت دوم مستند، مسائلی همچون چالش های مربوط به ادامه جنگ پس از فتح خرمشهر و ورود ایران به خاک عراق با هدف تنبیه متجاوز بررسی خواهد شد محسن رضایی، هاشمی رفسنجانی، حسن روحانی، محسن رفیقدوست، جواد لاریجانی و سردار اسدی از جمله افرادی هستند که در این مستند با آن ها گفت و گو می شود.

 • مستند نیمه خاموش با حضور سرلشکر محسن رضایی (قسمت اول)

  482 بازدید
  -
  29 تیر 95

  در نخستین قسمت، زمینه های شکل گیری حمله صدام به ایران، روزهای ابتدایی تهاجم عراق، آزادسازی خرمشهر و مسائلی پیرامون آتش بس مورد بررسی قرار می گیرند. محسن رضایی،حسن روحانی، محسن رفیقدوست، جواد لاریحانی، دریادار شمخانی و سردار اسدی از جمله افرادی هستند که در این قسمت با آنها گفت وگو می شود.

 • فیلم کامل گفتگوی دکتر محسن رضایی در برنامه نگاه یک

  622 بازدید
  -
  28 تیر 95

  دکتر محسن رضایی شنبه شب (26 تیرماه 95)، در برنامه نگاه یک که به صورت زنده از شبکه اول سیما پخش می شد به تحلیل تحولات منطقه و مسائل داخلی پرداخت.

 • سخنرانی سردار محسن رضایی در سالروز آزادسازی خرمشهر

  200 بازدید
  -
  15 خرداد 95

  سردار محسن رضایی همزمان با سالروز حماسه سوم خرداد و آزادی خرمشهر، در گردهمایی مردم خرمشهر گفت:استکبار و هم پیمانانش باید از ناامن کردن منطقه خاورمیانه و دخالت در امور دیگر کشورها نظیر مردم غزه، عراق، سوریه و یمن دست بردارند.پیام آزاد سازی خرمشهر به بدخواهان و جنگ افروزان این است که ما در سوریه، عراق و یمن به دنبال جنگ نیستیم و آرامش و ثبات منطقه را دنبال می کنیم

 • آنونس برنامه پایش درباره حضور دکتر محسن رضایی

  208 بازدید
  -
  2 خرداد 95

  دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، یکشنبه شب (2 خرداد 95) ساعت 23 در برنامه پایش از شبکه اول سیما روش های مردمی کردن اقتصاد و الزامات اجرای اقتصاد مقاومتی سخن خواهد گفت.

 • قرائت پیام آقا محسن توسط شهید حاج حسین خرازی در جبهه

  1,017 بازدید
  -
  15 اردیبهشت 95

  قرائت پیام فرمانده وقت کل سپاه پاسداران سرلشکر محسن رضایی توسط فرمانده لشکر امام حسین (ع) شهید حاج حسین خرازی در جبهه های نبرد حق علیه باطل

 • اجازه نمی دهیم یک دلارمان در جیب آمریکایی ها برود

  450 بازدید
  -
  9 اردیبهشت 95

  این اولین بار نیست که آمریکایی ها اموال ما را می دزدند، چرا که آمریکایی ها بزرگترین دزد سر گردنه دنیا هستند و تا الان ما باید در عوض دزدی هایی که انجام شده، بیش از 50 میلیارد دلار از آمریکایی ها پول بگیریم

 • چرا محسن رضایی به سپاه بازگشت؟

  1,188 بازدید
  -
  29 فروردین 95

  ویدیو مصاحبه سرلشکر پاسدار محسن رضایی با خبرگزاری فارس/ وی در این ویدیو علل پوشیدن دوباره لباس مقدس پاسداری را بر شمرده و چگونگی آن را توضیح می دهد.

 • ویژه های هفته شبکه خبر/ از موشک تا عباس میرزا

  523 بازدید
  -
  20 فروردین 95

  برنامه ویژه های هفته با موضوع موشک و بررسی اخبار پرحاشیه در مورد صنعت موشکی ایران در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه از شبکه خبر سیما پخش گردید. در این برنامه به مشروحی از سخنان مقام معظم رهبری، بیان دیدگاه های سرلشکر محسن رضایی در مورد صنعت موشک و اهمیت آن برای امنیت و استقلال کشور و همچنین بیان مواضع و نظرات دیگر مسئولین نظام پرداخته شد.

 • 0:8

  منطق سیاست ایران از زبان محسن رضایی: هم موشک هم مذاکره!

  645 بازدید
  -
  16 فروردین 95

  سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم ترحیم والده جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: یک دست موشک و یک دست گفت وگو، منطق جمهوری اسلامی ایران است. وی ادامه داد: منطق و سیاست خارجی جمهوری اسلامی هم باید گفت وگو با شد و هم موشک. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اظهار نظر موشکی هاشمی رفسنجانی گفت: ظاهرا ایشان این مطلب را تکذیب کردند.

 • فیلم کامل گفتگوی دکتر محسن رضایی در برنامه تیتر امشب

  690 بازدید
  -
  4 فروردین 95

  دکتر محسن رضایی در برنامه "تیتر امشب" و درباره راهبرد آمریکا در قبال ایران گفت: به نظر می رسد آمریکا در قبال ایران هدف مشخصی ندارد و رفتارهای دوگانه اش از روی بلاتکلیفی است زیرا نمی توان هم دست دوستی دراز کرد و و هم به تهدیدات ادامه داد.فیلم کامل این گفتگورا میتوانید نگاه کنید .

 • آخرین فیلم «شهید مهدی باکری»

  878 بازدید
  -
  25 اسفند 94

  آخرین فیلم «شهید مهدی باکری» ساعتی قبل از شهادت. این فیلم توسط آقای «محسن حسینی نهوجی» در اختیار «پایگاه اطلاع رسانی دکتر رضایی» قرار گرفته است و برای نخستین بار منتشر می شود.

 • دکتر محسن رضایی در برنامه شناسنامه سال 92

  352 بازدید
  -
  29 دی 94

  دکتر محسن رضایی در این برنامه از حال و هوای انتخابات 92 می گوید ....

 • قرائت نامه منتشر نشده دکتر محسن رضایی به امام خمینی

  397 بازدید
  -
  28 دی 94

  ماجرای نامه سردار محسن رضایی به حضرت امام خمینی (ره) در خرداد ماه 67 که حضرت امام آنرا تکاندهنده نامیدند را از زبان سردار محسن رضایی ببینید و بشنوید :

 • سردار سرلشکر محسن رضایی در گفت وگوی ویژه خبری

  443 بازدید
  -
  24 دی 94

  محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگوی ویژه خبری با اشاره به ابعاد تازه از دستگیری تفنگداران آمریکایی و چگونگی برخورد با آنها اظهار داشت: بنده ابتدا از طرف خود و فرماندهان دفاع مقدس از جناب آقای فدوی و فرزندان بیدار ملت ایران که با هوشیاری توانستند کار بسیار موفقی انجام دهند تشکر می کنم. مشروح این گفتگو را در این فیلم ببینید.

 • محسن رضایی در نگاه یک: خطر داعش را جدی بگیرید!

  440 بازدید
  -
  2 دی 94

  دکتر محسن رضایی شنبه شب 21 آذرماه 1394 در برنامه نگاه یک حاضر شده و به سوالات مختلف پیرامون مسائل مهم از جمله توافق هسته ای، مسائل منطقه، انتخابات پیش رو و مباحث اقتصادی کشور پاسخ داد. این ویدیو مشروح سخنان کامل این گفتگو است

این کانال رسمی به درخواست محسن رضایی ایجاد شده است .