در حال بارگذاری
 • 467
  دنبال کنندگان
 • 26
  دنبال شوندگان
 • 906.2هزار
  بازدید

سمینار ما

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

 • 467
  دنبال کنندگان
 • 26
  دنبال شوندگان
 • 906.2هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • خبر ویژه ما را از زبان استاد پاکذات بشنوید

  123 بازدید

  در سری ویدئوهای قبلی استاد فرشید پاکذات درباره سه راز بزرگ پولدار شدن از جمله نگرش انسان ها به پول، باورها و اهمیت انتخاب شغل مناسب و خلاقیت در جهت کسب ثروت صحبت کردند. در این ویدئو قصد داریم خبر ویژه ای که به شما وعده داده بودیم را اعلان کنیم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی روی خودت سرمایه گذاری کن

  364 بازدید

  چقدر زمان روی خودت صرف می کنی؟ هر کاری که داری میکنی، اینکه چطور زمانت رو میگذرونی، نشون میده که تو واقعاً کی هستی، پس به این فکر کنین که دوست دارین در طول زندگیتون چی خلق کنین. وقتی ببینم چطور زمانت رو میگذرونی، وقتی شیوه ای که زمانت رو میگذرونی رو ارزیابی بکنم، میتونم بهت بگم که تو در نهایت چی میشی. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • خلاقیت، راز سوم کسب پول و ثروت

  104 بازدید

  در دو قسمت قبلی در مورد شناخت و اصلاح باورهای نادرست و همچنین انتخاب شغل مناسبی که به آن علاقه داشته باشیم صحبت کردیم. در این ویدئو قصد دارم در مورد ویژگی صحبت کنم که خیلی از افرادی که حتی دو مورد قبلی را دارند، در صورتی که این ویژگی را نداشته باشند، ممکن است باعث شکستشان شود. می خواهم در مورد خلاقیت صحبت کنم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • برای پولدار شدن چه شغلی انتخاب کنیم؟

  129 بازدید

  اگر از شما بپرسن که برای پولدار شدن چه شغلی باید انتخاب کرد، چه جوابی میدید؟ احتمالاً وقتی این سوال را از شما بپرسن سریع به فکر شغل هایی مثل پزشکی، بساز بفروشی، طلافروشی، کارخانه داری و از این دست شغل ها فکر می کنین. خب باید به شما بگم که این فکر خودش یکی از محدودکننده ترین باورها در مقابل کسب ثروت و پول هست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی پیشرفت

  684 بازدید

  برخلاف تمام شرایط و پشامدها باید به خودت بگی؛ به من گوش میکنی، باید به خودت بگی که من تا وقتی به هدفم نرسم هیچ جایی نمیرم. تاوقتی رویاهام رو به واقعیت تبدیل نکنم من کنار نمیکشم، برام مهم نیست چقدر پول باید هزینه کنم، برام مهم نیست چقدر وقت باید صرف کنم، من باید این کار رو تا وقتی موفق بشم ادامه بدم. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • ویدئوی دوم: تاثیر باورها در پولدار شدن از فرشید پاکذات

  1,519 بازدید

  افکار و باورهای محدود کننده سبب انتقال ارتعاشات ذهنی منفی می شوند و همین امواج ارتعاشات منفی ذهن ما موجب ایجاد مانعی بسیار بزرگ در برابر رسیدن به اهداف و آرزوها می باشد. باعث می شود اصلاً به خودمان زحمت حرکت دادن به سمت اهداف را ندهیم و همیشه جهان را محدود ببینیم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • ویدئوی اول: سه راز بزرگ پولدار شدن از زبان فرشید پاکذات

  6,688 بازدید

  در این ویدئو و سری ویدئوهای بعدی آقای فرشید پاکذات قرار است درباره پول و نگرش افراد نسبت به پول صحبت کنند. در این ویدئو سوالات متعددی مطرح می شود که ممکن است خیلی از ماها درگیر آن باشیم. اینکه نگرش ما به پول به چه شکل است؟ آیا مثبت است یا منفی؟ چرا بعضی ها فکر می کنند پول باعث فساد و بدبختی است؟ برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی تغییر

  3,913 بازدید

  مشکل اصلی توی ذهن تو هست. نه توی دسته چک تو، نه توی حساب پس انداز تو، نه توی شغل تو. مشکل اصلی که باید باهاش روبرو بشی توی ذهن تو هست. اهمیتی نمیدم تو کی هستی، اهمیتی نمیدم چه مقام و عنوانی داری، اهمیتی نمیدم تو چه منطقه ای زندگی میکنی، به چیزی که به نظر مردم میاد اهمیتی نمیدم، اصلاً به مردم ارتباطی نداره، در مور زندگی تو هست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید

 • کلیپ انگیزشی پیروز خواهم شد

  2,203 بازدید

  منتظر چیزهای کامل و بی نقص نمونید. منتظر موقعیت های ایده ال نباشید، هیچ وقت ایده ال نخواهد بود. امروز و این فرصتی که در اختیار داری، ممکنه سال دیگه همین موقع در اختیار نداشته باشی، ممکنه دو سال بعد هم در اختیار نداشته باشی، ممکنه سال های بعدش هم در اختیار نداشته باشی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی ثابت کن که اشتباه می کنن

  1,265 بازدید

  قدرتمندترین سخنرانی انگیزشی که تا به حال شنیدم از طرف کسانی بوده که به من گفتن من نمیتونم فلان کار رو انجام بدم. میدونی چرا، چون وقتی اونها به من میگن که نمیتونم فلان کار رو انجام بدم عزمم رو جذم می کنم و تصمیم میگیرم به اونها نشون بدم که گفتن اینکه من نمیتونم کاری رو انجام بدم اشتباهه. به شما نشان خواهم داد. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی کسی که هستی رو به خاطر داشته باش

  1,139 بازدید

  خودت باش؛ جای هیچ کس نمی توانی باشی بهتر از خودت. زندگی آغاز پیدا کردن خود است. در این دوران گاهی هویت دست به دست می شود. اما تلاش برای این که پا جای پای شخص دیگری بگذاریم و بخواهیم درست مثل او باشیم، جز تلف كردن وقت حاصل دیگری ندارد. هیچ کس خودِ شما نمی شود و نمی تواند جای کسی را بگیرد که در درون شماست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی رویاهایت را بخاطر بیار

  3,598 بازدید

  گاه گاهی، در تراکم کار و زندگی، چشم هایت را ببند و پا به دنیای رویا بگذار. نگرانم که فرصت دیدن رویا را، در میانه ی تلاش و تقلای بی پایان دنیا، به دست فراموشی بسپاری. رویا، توانمندی شگفت انگیز انسان است.هیچ حیوانی رویا ندارد. رویا خواب نیست. خواب، بازی شبانه مغز است با آنچه در روز دیده است. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی گذشته را فراموش کن

  8,315 بازدید

  اگر گذشته ای داری که از آن خشنود نیستی، درآنی فراموشش کن. داستانی جدید از زندگانی بساز و بدان ایمان آور. تنها بر لحظه هایی تمرکز کن که در آن ها به آنچه می خواستی، رسیدی این توانمندی کمکت خواهد کرد تا بدان چه می خواهی برسی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی " تغییر ذهن "

  6,436 بازدید

  همه ما شده بار ها در زندگی مان تصمیم به ایجاد تغییرات بزرگی گرفته ایم. گاهی توانسته ایم این تغییر روش زندگی را محقق کنیم و گاهی هم خیر هرچند که بسیار تلاش کرده ایم به این نتیجه می رسیم که دلیل شکست ما در تغییرات هیچ عامل بیرونی نداشته و بلکه مغز ما هنوز خود را با تغییرات ایجاد شده تطبیق نداده و در اولین فرصت به رویه قبل بازگشته است. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی دوباره شروع کن

  6,781 بازدید

  به جای گرفتن تصمیم، که بیشتر ما خیلی به آنها پایبند نمی مانیم، چرا به بعضی قسمت های زندگی تان نگاهی نمی اندازید که دوست دارید از نو شروعشان کنید؟ در ادامه همراه ما باشید ... برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی خودت را از نو بساز

  4,365 بازدید

  به دنبال انگیزه ای قدرتمند برای ادامه مسیرتان هستید؟ کلیپ انگیزشی را انتخاب کنید و همین الان دانلود کنید. در ضمن، کلیپ ها را برای آنهایی که موفقیت شان برایتان مهم است بفرستید. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی شکست ناپذیر

  4,229 بازدید

  اولین و بزرگترین مانعی که همیشه مانع و سدی میشه جلوی رویاهای ما، معمولا خودمون و ترس های ما است... یادت باشه دوست من، اگر می خوای به اهدافی که داری برسی و خواسته ها، رویاها و آرزوهات رو دونه به دونه خلق کنی، باید این موانع رو از سر راه برداری. باید با ترس هات روبرو بشی. باید اونها رو کنار بزنی. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • ویدئوی انگیزشی سال جدید، من جدید

  3,526 بازدید

  اگر به داستان زندگی افراد موفق دقت کنید, متوجه می شوید که آنها قبل از اینکه موفق شوند، گذشته بسیار سخت و زندگی مشقت باری را تجربه کرده اند, ولی با تحمل زندگی پر از سختی خود در نهایت به این نتیجه رسیده اند که ادامه این زندگی برایشان قابل تحمل نبوده و باید زندگی خود را تغییر دهند. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • یادداشت خواندنی آنجلینا جولی پس از جدایی اش از برد پیت

  5,872 بازدید

  وقتی آدمی را که نمی توانید زندگی تان را بدون او تصور کنید از دست می دهید، دل تان می شکند و خبر بد این است که شما هرگز نمی توانید به طور کامل با این فقدان کنار بیایید؛ هرگز این آدم ها را فراموش نخواهید کرد. ادامه این ویدئو رو از دست ندین . www.SeminareMa.com

 • 3 احساس خاص که انسانها در حوزه کارآفرینی دارند

  428 بازدید

  وقتی با افراد موفق صحبت می کنید، به شما می گویند که در برهه هایی از دوران فعالیت حرفه ای خود احساس شکست می کردند. نه به این دلیل که اعتماد به نفس نداشتند، بلکه به این دلیل که سرهر چیزی خطر می کردند. تفاوت بین افراد موفق و کسانی که هرگزخبری از آن ها نمی شنویم این است که افراد موفق با وجود تمام مشکلات به راهشان ادامه می دهند.

 • سروتونین و نقش آن در کارآفرینی و کسب ثروت

  1,503 بازدید

  سروتونین که به نام هورمون لذت هم شناخته می شود یک انتقال دهنده عصبی و مسئول عملکرد های متفاوت مغزی(خلق و خو) و بدنی است. این هورمون ها تولیدات شیمیایی مغزی هستند که اطلاعات را به سراسر مغز و بدن انتقال می دهند.

 • فعال کردن مغز ثانویه در جهت کسب ثروت

  4,494 بازدید

  شاید از این تعجب کنید که "آیا واقعاً استفاده از قدرت مغز برای جذب پول امکان پذیر است؟ آیا می توان با استفاد از مغز به ثروت، پول و موفقیت رسید؟" در ادامه این ویدئو با ما همراه باشید . www.SeminareMa.com

 • رویای زندگی شما چیست؟ (مصاحبه مردمی سمینارما)

  5,755 بازدید

  گزارش اختصاصی داخل شهری سمینارما از رویای آدما . هرگز برای شروع کردن دیر نیست. اگر با دیروزت خرسند نبودی، تلاش کن امروزی متفاوت خلق کنی. یکجا نمان. بهتر از دیروزت باش! در ادامه با ما همراه باشید. www.SeminareMa.com

 • موفقیت، شکست و میل به خلاقیت - سمینارما

  935 بازدید

  الیزابت گیلبرت زمانی یک "پیش خدمت شناخته نشده" بود که با نامه های ردّ به هم ریخته بود. و حال، در سایه موفقیت "بخور، دعا کن، عشق بورز،" دریافته خود را با خود قبلی اش می شناسد. گیلبرت با نگرشی زیبا نشان میدهد چرا موفقیت می تواند باندازه شکست گمراه کننده باشد و راه ساده ای— هر چند سخت— برای ادامه، بدون توجه به نتیجه، پیشنهاد می کند. www.seminarema.com

 • 3 دلیلی که میتواند ما را در مبارزه با فقر پیروز کند

  340 بازدید

  نیمی از فقیرترین افراد جهان در یک چیز مشترک هستند: و آن اینست که همگی کشاورز هستند. در این سخنرانی آگاه کننده ، آندره یان که خود در این امر فعالیت دارد نشان میدهد که چطور شرکت او به نام "وان اکر فاند" به این کشاورزان کمک کرده و با ارائه خدمات پایدار کشاورزی که قبلا در سرتاسر جهان استفاده شده است ، کشاورزان را از فقر نجات میدهد. با ما در ادامه همراه باشید . www.SeminareMa.com

 • تیزر دوره های غیر حضوری سمینارما

  10,884 بازدید

  برای مشاهده دوره های غیر حضوری به وب سایت سمینارما مراجعه نمایید. www.seminarema.com

 • زبان بدن چشم ها - پویا ودایع

  1,252 بازدید

  برای مشاهده کامل دوره آنلاین زبان بدن چشم ها به وب سایت سمینارما مراجعه نمایید. www.seminarema.com

 • مینی دوره توانمند سازی زنان - راز و رمز جذابیت

  21,049 بازدید

  برای مشاهده مینی دوره توانمند سازی زنان - راز و رمز جذابیت به وبسایت سمینارما مراجعه نمایید. WWW.SEMINAREMA.COM

 • توانمند سازی زنان - هنر زن بودن - پریسا نصری

  11,601 بازدید

  برای شرکت در مینی دوره توانمند سازی زنان - هنر زن بودن به سایت سمینارما مراجعه نمایید. www.seminarema.com

 • کلیپ انگیزشی " تغییر و تحول "

  9,049 بازدید

  بعضی وقت ها یه قول هایی به خودمون میدیم… یه قول هایی که زندگیمون متحول میشه ! خیلی ها به خودشون قول میدن که دیگه سیگار رو ترک کنن، کتاب بخونن، با دوستای خوبی بگردن، زندگیشون رو تغییر بدن، درآمدشون رو افزایش بدن یا اصلا یه کاری پیدا کنن… اما فکر میکنید چند نفر از این افراد سر قولی که دادن میمونن؟ در ادامه با ما همراه باشید ... برای مشاهده کلیپ های انگیزشی بیشتر به وب سایت سمینارما مراجعه نمایید.

 • کلیپ انگیزشی " به رویاهات عشق بورز "

  7,326 بازدید

  خیلی وقت است میخواهید کاری انجام دهید اما مکررا آنرا به فردا موکول میکنید؟ شما نیاز به یک حس اضطرار دارید ! اگر هیچکس به تو قدرتِ اراده ات باور نداره، نگران نباش؛ چون فقط نظر یکنفر مهمه… خودت ! در ادامه با ما همراه باشید با فوق العاده ترین کلیپ انگیزشی اختصاصی از وب سایت سمینارما . www.SeminareMa.com

 • دوره آنلاین تندخوانی

  11,520 بازدید

  دوره 6 جلسه ای تندخوانی و روش های مطالعه برای ثبت نام در این دوره رایگان به وب سایت سمینارما مراجعه نمایید: www.seminarema.com