در حال بارگذاری
 • 528
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 1.1میلیون
  بازدید

سمینار ما

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

 • 528
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 1.1میلیون
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • کلیپ انگیزشی از میان جهنم

  2,058 بازدید

  راحت نیست. تغییر دادن زندگیت کار سختیه. من دارم در مورد مشکلی که تو زندگیم دارم صحبت میکنم. برای تو رو نمیدونم چیه امّا نمیتونی اون مشکل رو نادیده بگیری. چرا؟ مشکل حل نمیشه، هیمنطوری حل نمیشه. نخواهد شد. پس من براساس تجربه شخصیم به تو میگم، باهاش روبرو شو. باهاش. روبرو شو برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی به خودت متعهد باش

  3,989 بازدید

  اگه زندگی و بدبختی هایی که تو زندگی داری رو ببینی و تصمیم به تغییر بگیری، اون وقت میتونی به باور برسی. آیا متعهد هستی؟ چون بدون تعهد هیچ اتفاقی نمی افته. اگه مثل وقتی که یاد گرفتی بگیری، یاد نگیری که ببخشی، تو هر چیزی که بخشش و عمل متقابل وجود نداشته باشه از بین خواهد رفت. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی به خودت بستگی داره

  1,326 بازدید

  میتونی امروز تصمیم بگیری: یا الماس یا هیچ چیز. و شروع به بالا رفتن از کوه(چالش ها) کنی. به جای اینکه یه جا بی حرکت بایستی. به سمت کوهی(چالش هایی) که الماس رو در خودش داره قدم بر داری اگه چنین تصمیمی بگیری.روزی میرسه که قوی تر و بزرگتر میشی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی از اول شروع کن

  3,027 بازدید

  دیگه زمان زیادی برای ما نمونده. توی این زمان کمی که برات باقی مونده چی کار میخوای بکنی؟ من میگم، اگه تغییر توی وضعیت خودت ندی، بهترین زمان رو تو زندگی از دست میدی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی نظم و انضباط

  1,529 بازدید

  رویاها بدون اهداف، رویا باقی میمونن، فقط رویا. در نهایت، منجر به ناامیدی میشه. رویاها بدون اهداف، اهداف سالیانه، اهداف زندگی، اهداف روزانه، اهداف ماهانه، اهداف ساعتی، اهداف دقیقه به دقیقه ... رویاها بدون اهداف تنها رویا هستند و در نهایت منجر به ناامیدی میشن. اهداف تعیین شده، بدون نظم و ثبات دستیافتنی نیستن. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی برنده ها

  1,227 بازدید

  این آدم ها همیشه در حال جستجو هستن. به سمینارها میرن، به کارگاههای آموزشی میرن، کتاب میخونن. سوال میپرسن. سعی می کنن پاسخی برای سوالاتشون تو زندگی پیدا کنن. این آدم ها میل شدیدی به شروع یک زندگی تازه دارند. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • خبر ویژه ما را از زبان استاد پاکذات بشنوید

  319 بازدید

  در سری ویدئوهای قبلی استاد فرشید پاکذات درباره سه راز بزرگ پولدار شدن از جمله نگرش انسان ها به پول، باورها و اهمیت انتخاب شغل مناسب و خلاقیت در جهت کسب ثروت صحبت کردند. در این ویدئو قصد داریم خبر ویژه ای که به شما وعده داده بودیم را اعلان کنیم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی روی خودت سرمایه گذاری کن

  1,051 بازدید

  چقدر زمان روی خودت صرف می کنی؟ هر کاری که داری میکنی، اینکه چطور زمانت رو میگذرونی، نشون میده که تو واقعاً کی هستی، پس به این فکر کنین که دوست دارین در طول زندگیتون چی خلق کنین. وقتی ببینم چطور زمانت رو میگذرونی، وقتی شیوه ای که زمانت رو میگذرونی رو ارزیابی بکنم، میتونم بهت بگم که تو در نهایت چی میشی. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • خلاقیت، راز سوم کسب پول و ثروت

  252 بازدید

  در دو قسمت قبلی در مورد شناخت و اصلاح باورهای نادرست و همچنین انتخاب شغل مناسبی که به آن علاقه داشته باشیم صحبت کردیم. در این ویدئو قصد دارم در مورد ویژگی صحبت کنم که خیلی از افرادی که حتی دو مورد قبلی را دارند، در صورتی که این ویژگی را نداشته باشند، ممکن است باعث شکستشان شود. می خواهم در مورد خلاقیت صحبت کنم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • برای پولدار شدن چه شغلی انتخاب کنیم؟

  330 بازدید

  اگر از شما بپرسن که برای پولدار شدن چه شغلی باید انتخاب کرد، چه جوابی میدید؟ احتمالاً وقتی این سوال را از شما بپرسن سریع به فکر شغل هایی مثل پزشکی، بساز بفروشی، طلافروشی، کارخانه داری و از این دست شغل ها فکر می کنین. خب باید به شما بگم که این فکر خودش یکی از محدودکننده ترین باورها در مقابل کسب ثروت و پول هست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی پیشرفت

  1,503 بازدید

  برخلاف تمام شرایط و پشامدها باید به خودت بگی؛ به من گوش میکنی، باید به خودت بگی که من تا وقتی به هدفم نرسم هیچ جایی نمیرم. تاوقتی رویاهام رو به واقعیت تبدیل نکنم من کنار نمیکشم، برام مهم نیست چقدر پول باید هزینه کنم، برام مهم نیست چقدر وقت باید صرف کنم، من باید این کار رو تا وقتی موفق بشم ادامه بدم. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • ویدئوی دوم: تاثیر باورها در پولدار شدن از فرشید پاکذات

  2,261 بازدید

  افکار و باورهای محدود کننده سبب انتقال ارتعاشات ذهنی منفی می شوند و همین امواج ارتعاشات منفی ذهن ما موجب ایجاد مانعی بسیار بزرگ در برابر رسیدن به اهداف و آرزوها می باشد. باعث می شود اصلاً به خودمان زحمت حرکت دادن به سمت اهداف را ندهیم و همیشه جهان را محدود ببینیم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • ویدئوی اول: سه راز بزرگ پولدار شدن از زبان فرشید پاکذات

  9,229 بازدید

  در این ویدئو و سری ویدئوهای بعدی آقای فرشید پاکذات قرار است درباره پول و نگرش افراد نسبت به پول صحبت کنند. در این ویدئو سوالات متعددی مطرح می شود که ممکن است خیلی از ماها درگیر آن باشیم. اینکه نگرش ما به پول به چه شکل است؟ آیا مثبت است یا منفی؟ چرا بعضی ها فکر می کنند پول باعث فساد و بدبختی است؟ برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی تغییر

  5,433 بازدید

  مشکل اصلی توی ذهن تو هست. نه توی دسته چک تو، نه توی حساب پس انداز تو، نه توی شغل تو. مشکل اصلی که باید باهاش روبرو بشی توی ذهن تو هست. اهمیتی نمیدم تو کی هستی، اهمیتی نمیدم چه مقام و عنوانی داری، اهمیتی نمیدم تو چه منطقه ای زندگی میکنی، به چیزی که به نظر مردم میاد اهمیتی نمیدم، اصلاً به مردم ارتباطی نداره، در مور زندگی تو هست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید

 • کلیپ انگیزشی پیروز خواهم شد

  3,780 بازدید

  منتظر چیزهای کامل و بی نقص نمونید. منتظر موقعیت های ایده ال نباشید، هیچ وقت ایده ال نخواهد بود. امروز و این فرصتی که در اختیار داری، ممکنه سال دیگه همین موقع در اختیار نداشته باشی، ممکنه دو سال بعد هم در اختیار نداشته باشی، ممکنه سال های بعدش هم در اختیار نداشته باشی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی ثابت کن که اشتباه می کنن

  1,918 بازدید

  قدرتمندترین سخنرانی انگیزشی که تا به حال شنیدم از طرف کسانی بوده که به من گفتن من نمیتونم فلان کار رو انجام بدم. میدونی چرا، چون وقتی اونها به من میگن که نمیتونم فلان کار رو انجام بدم عزمم رو جذم می کنم و تصمیم میگیرم به اونها نشون بدم که گفتن اینکه من نمیتونم کاری رو انجام بدم اشتباهه. به شما نشان خواهم داد. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی کسی که هستی رو به خاطر داشته باش

  1,654 بازدید

  خودت باش؛ جای هیچ کس نمی توانی باشی بهتر از خودت. زندگی آغاز پیدا کردن خود است. در این دوران گاهی هویت دست به دست می شود. اما تلاش برای این که پا جای پای شخص دیگری بگذاریم و بخواهیم درست مثل او باشیم، جز تلف كردن وقت حاصل دیگری ندارد. هیچ کس خودِ شما نمی شود و نمی تواند جای کسی را بگیرد که در درون شماست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی رویاهایت را بخاطر بیار

  5,159 بازدید

  گاه گاهی، در تراکم کار و زندگی، چشم هایت را ببند و پا به دنیای رویا بگذار. نگرانم که فرصت دیدن رویا را، در میانه ی تلاش و تقلای بی پایان دنیا، به دست فراموشی بسپاری. رویا، توانمندی شگفت انگیز انسان است.هیچ حیوانی رویا ندارد. رویا خواب نیست. خواب، بازی شبانه مغز است با آنچه در روز دیده است. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی گذشته را فراموش کن

  9,963 بازدید

  اگر گذشته ای داری که از آن خشنود نیستی، درآنی فراموشش کن. داستانی جدید از زندگانی بساز و بدان ایمان آور. تنها بر لحظه هایی تمرکز کن که در آن ها به آنچه می خواستی، رسیدی این توانمندی کمکت خواهد کرد تا بدان چه می خواهی برسی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی " تغییر ذهن "

  8,884 بازدید

  همه ما شده بار ها در زندگی مان تصمیم به ایجاد تغییرات بزرگی گرفته ایم. گاهی توانسته ایم این تغییر روش زندگی را محقق کنیم و گاهی هم خیر هرچند که بسیار تلاش کرده ایم به این نتیجه می رسیم که دلیل شکست ما در تغییرات هیچ عامل بیرونی نداشته و بلکه مغز ما هنوز خود را با تغییرات ایجاد شده تطبیق نداده و در اولین فرصت به رویه قبل بازگشته است. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی دوباره شروع کن

  7,418 بازدید

  به جای گرفتن تصمیم، که بیشتر ما خیلی به آنها پایبند نمی مانیم، چرا به بعضی قسمت های زندگی تان نگاهی نمی اندازید که دوست دارید از نو شروعشان کنید؟ در ادامه همراه ما باشید ... برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی خودت را از نو بساز

  5,534 بازدید

  به دنبال انگیزه ای قدرتمند برای ادامه مسیرتان هستید؟ کلیپ انگیزشی را انتخاب کنید و همین الان دانلود کنید. در ضمن، کلیپ ها را برای آنهایی که موفقیت شان برایتان مهم است بفرستید. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی شکست ناپذیر

  5,620 بازدید

  اولین و بزرگترین مانعی که همیشه مانع و سدی میشه جلوی رویاهای ما، معمولا خودمون و ترس های ما است... یادت باشه دوست من، اگر می خوای به اهدافی که داری برسی و خواسته ها، رویاها و آرزوهات رو دونه به دونه خلق کنی، باید این موانع رو از سر راه برداری. باید با ترس هات روبرو بشی. باید اونها رو کنار بزنی. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • ویدئوی انگیزشی سال جدید، من جدید

  4,939 بازدید

  اگر به داستان زندگی افراد موفق دقت کنید, متوجه می شوید که آنها قبل از اینکه موفق شوند، گذشته بسیار سخت و زندگی مشقت باری را تجربه کرده اند, ولی با تحمل زندگی پر از سختی خود در نهایت به این نتیجه رسیده اند که ادامه این زندگی برایشان قابل تحمل نبوده و باید زندگی خود را تغییر دهند. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • یادداشت خواندنی آنجلینا جولی پس از جدایی اش از برد پیت

  6,788 بازدید

  وقتی آدمی را که نمی توانید زندگی تان را بدون او تصور کنید از دست می دهید، دل تان می شکند و خبر بد این است که شما هرگز نمی توانید به طور کامل با این فقدان کنار بیایید؛ هرگز این آدم ها را فراموش نخواهید کرد. ادامه این ویدئو رو از دست ندین . www.SeminareMa.com

 • 3 احساس خاص که انسانها در حوزه کارآفرینی دارند

  527 بازدید

  وقتی با افراد موفق صحبت می کنید، به شما می گویند که در برهه هایی از دوران فعالیت حرفه ای خود احساس شکست می کردند. نه به این دلیل که اعتماد به نفس نداشتند، بلکه به این دلیل که سرهر چیزی خطر می کردند. تفاوت بین افراد موفق و کسانی که هرگزخبری از آن ها نمی شنویم این است که افراد موفق با وجود تمام مشکلات به راهشان ادامه می دهند.

 • سروتونین و نقش آن در کارآفرینی و کسب ثروت

  1,704 بازدید

  سروتونین که به نام هورمون لذت هم شناخته می شود یک انتقال دهنده عصبی و مسئول عملکرد های متفاوت مغزی(خلق و خو) و بدنی است. این هورمون ها تولیدات شیمیایی مغزی هستند که اطلاعات را به سراسر مغز و بدن انتقال می دهند.

 • فعال کردن مغز ثانویه در جهت کسب ثروت

  5,494 بازدید

  شاید از این تعجب کنید که "آیا واقعاً استفاده از قدرت مغز برای جذب پول امکان پذیر است؟ آیا می توان با استفاد از مغز به ثروت، پول و موفقیت رسید؟" در ادامه این ویدئو با ما همراه باشید . www.SeminareMa.com

 • رویای زندگی شما چیست؟ (مصاحبه مردمی سمینارما)

  5,994 بازدید

  گزارش اختصاصی داخل شهری سمینارما از رویای آدما . هرگز برای شروع کردن دیر نیست. اگر با دیروزت خرسند نبودی، تلاش کن امروزی متفاوت خلق کنی. یکجا نمان. بهتر از دیروزت باش! در ادامه با ما همراه باشید. www.SeminareMa.com

 • موفقیت، شکست و میل به خلاقیت - سمینارما

  1,019 بازدید

  الیزابت گیلبرت زمانی یک "پیش خدمت شناخته نشده" بود که با نامه های ردّ به هم ریخته بود. و حال، در سایه موفقیت "بخور، دعا کن، عشق بورز،" دریافته خود را با خود قبلی اش می شناسد. گیلبرت با نگرشی زیبا نشان میدهد چرا موفقیت می تواند باندازه شکست گمراه کننده باشد و راه ساده ای— هر چند سخت— برای ادامه، بدون توجه به نتیجه، پیشنهاد می کند. www.seminarema.com

 • 3 دلیلی که میتواند ما را در مبارزه با فقر پیروز کند

  430 بازدید

  نیمی از فقیرترین افراد جهان در یک چیز مشترک هستند: و آن اینست که همگی کشاورز هستند. در این سخنرانی آگاه کننده ، آندره یان که خود در این امر فعالیت دارد نشان میدهد که چطور شرکت او به نام "وان اکر فاند" به این کشاورزان کمک کرده و با ارائه خدمات پایدار کشاورزی که قبلا در سرتاسر جهان استفاده شده است ، کشاورزان را از فقر نجات میدهد. با ما در ادامه همراه باشید . www.SeminareMa.com

 • تیزر دوره های غیر حضوری سمینارما

  11,012 بازدید

  برای مشاهده دوره های غیر حضوری به وب سایت سمینارما مراجعه نمایید. www.seminarema.com