در حال بارگذاری
 • 570
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 1.2میلیون
  بازدید

سمینار ما

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

سمینار ما برگزار کننده کلاس های آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارهای آموزشی و ارائه کننده محصولات روانشناسی و موفقیت در سطح ایران می باشد(02188915004).

 • 570
  دنبال کننده
 • 26
  دنبال شونده
 • 1.2میلیون
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • کلیپ انگیزشی فقط انجامش بده

  3,369 بازدید

  شجاعت می خواد تا عظمتت رو نشون بدی. تصمیم به زندگی گرفتن شجاعت می خواد. اینکه تصمیم بگیریم از تمام توانایی ها و استعدادهامون استفاده کنیم. تصمیم بگیریم رشد کنیم. تصمیم بگیریم شانسمون رو امتحان کنیم. شجاعت می خواد تا شاد باشی، اینکه خودت باشی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی هیچ چیز غیرممکن نیست

  2,676 بازدید

  زندگی کردن مطابق رویاهات امکانپذیره. مهمه که با برنده ها معاشرت کنی. اینکه به روش خودت کار کنی، اینکه بیرحم باشی، اینکه هرگز تسلیم نشی. به خودت بستگی داره، تو باید مسئولیتش رو بعهده بگیری تا اتفاق بیافته برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن 21 - قسمت سوم

  165 بازدید

  سلام مجدد به شما دوستان و همراهان عزیزی که تا اینجا با من همراه بودین و تصمیم گرفتین که جزو افراد عالی و برنده باشین. از این بابت به شما تبریک میگم، چون تصمیم بسیار بزرگی هست که متاسفانه اکثر افراد جامعه و جوونها این تصمیم رو نگرفتن و قصد دارن همینطور به زندگی عادی خودشون ادامه بدن و مطمئناً روزی از این تصمیمشون پشیمون میشن. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن 21 - قسمت دوم

  148 بازدید

  همانطور که در ویدئوی قبلی گفته بودم می خوام راز اصلی موفقیت شغلی و راز اصلی افرادی که در هر صنعت و بازار هدفی نسبت به بقیه، چه از نظر درآمد و چه از نظر جایگاه یک سر و گردن از بقیه بالاتر هستن رو با شما به اشتراک بگذارم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • رازهای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن 21 - قسمت اول

  148 بازدید

  سوال اصلی من در این ویدئو این هست که شانس شما برای رسیدن به شغل پردرآمد در قرن 21 چقدر است؟ تا به حال این سوال رو از خودتون پرسیدید؟ متاسفانه این روزها همیشه می شنویم که کمبود شغل وجود داره و خیلی از شغل ها هستند که دیگه بازار سابق رو ندارن، خیلی از رشته های تحصیلی هستند که دیگه مثل سابق بازار کار ندارن. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی از میان جهنم

  3,056 بازدید

  راحت نیست. تغییر دادن زندگیت کار سختیه. من دارم در مورد مشکلی که تو زندگیم دارم صحبت میکنم. برای تو رو نمیدونم چیه امّا نمیتونی اون مشکل رو نادیده بگیری. چرا؟ مشکل حل نمیشه، هیمنطوری حل نمیشه. نخواهد شد. پس من براساس تجربه شخصیم به تو میگم، باهاش روبرو شو. باهاش. روبرو شو برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی به خودت متعهد باش

  4,851 بازدید

  اگه زندگی و بدبختی هایی که تو زندگی داری رو ببینی و تصمیم به تغییر بگیری، اون وقت میتونی به باور برسی. آیا متعهد هستی؟ چون بدون تعهد هیچ اتفاقی نمی افته. اگه مثل وقتی که یاد گرفتی بگیری، یاد نگیری که ببخشی، تو هر چیزی که بخشش و عمل متقابل وجود نداشته باشه از بین خواهد رفت. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی به خودت بستگی داره

  1,734 بازدید

  میتونی امروز تصمیم بگیری: یا الماس یا هیچ چیز. و شروع به بالا رفتن از کوه(چالش ها) کنی. به جای اینکه یه جا بی حرکت بایستی. به سمت کوهی(چالش هایی) که الماس رو در خودش داره قدم بر داری اگه چنین تصمیمی بگیری.روزی میرسه که قوی تر و بزرگتر میشی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی از اول شروع کن

  4,212 بازدید

  دیگه زمان زیادی برای ما نمونده. توی این زمان کمی که برات باقی مونده چی کار میخوای بکنی؟ من میگم، اگه تغییر توی وضعیت خودت ندی، بهترین زمان رو تو زندگی از دست میدی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی نظم و انضباط

  2,003 بازدید

  رویاها بدون اهداف، رویا باقی میمونن، فقط رویا. در نهایت، منجر به ناامیدی میشه. رویاها بدون اهداف، اهداف سالیانه، اهداف زندگی، اهداف روزانه، اهداف ماهانه، اهداف ساعتی، اهداف دقیقه به دقیقه ... رویاها بدون اهداف تنها رویا هستند و در نهایت منجر به ناامیدی میشن. اهداف تعیین شده، بدون نظم و ثبات دستیافتنی نیستن. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی برنده ها

  1,474 بازدید

  این آدم ها همیشه در حال جستجو هستن. به سمینارها میرن، به کارگاههای آموزشی میرن، کتاب میخونن. سوال میپرسن. سعی می کنن پاسخی برای سوالاتشون تو زندگی پیدا کنن. این آدم ها میل شدیدی به شروع یک زندگی تازه دارند. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • خبر ویژه ما را از زبان استاد پاکذات بشنوید

  392 بازدید

  در سری ویدئوهای قبلی استاد فرشید پاکذات درباره سه راز بزرگ پولدار شدن از جمله نگرش انسان ها به پول، باورها و اهمیت انتخاب شغل مناسب و خلاقیت در جهت کسب ثروت صحبت کردند. در این ویدئو قصد داریم خبر ویژه ای که به شما وعده داده بودیم را اعلان کنیم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی روی خودت سرمایه گذاری کن

  1,547 بازدید

  چقدر زمان روی خودت صرف می کنی؟ هر کاری که داری میکنی، اینکه چطور زمانت رو میگذرونی، نشون میده که تو واقعاً کی هستی، پس به این فکر کنین که دوست دارین در طول زندگیتون چی خلق کنین. وقتی ببینم چطور زمانت رو میگذرونی، وقتی شیوه ای که زمانت رو میگذرونی رو ارزیابی بکنم، میتونم بهت بگم که تو در نهایت چی میشی. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • خلاقیت، راز سوم کسب پول و ثروت

  350 بازدید

  در دو قسمت قبلی در مورد شناخت و اصلاح باورهای نادرست و همچنین انتخاب شغل مناسبی که به آن علاقه داشته باشیم صحبت کردیم. در این ویدئو قصد دارم در مورد ویژگی صحبت کنم که خیلی از افرادی که حتی دو مورد قبلی را دارند، در صورتی که این ویژگی را نداشته باشند، ممکن است باعث شکستشان شود. می خواهم در مورد خلاقیت صحبت کنم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • برای پولدار شدن چه شغلی انتخاب کنیم؟

  521 بازدید

  اگر از شما بپرسن که برای پولدار شدن چه شغلی باید انتخاب کرد، چه جوابی میدید؟ احتمالاً وقتی این سوال را از شما بپرسن سریع به فکر شغل هایی مثل پزشکی، بساز بفروشی، طلافروشی، کارخانه داری و از این دست شغل ها فکر می کنین. خب باید به شما بگم که این فکر خودش یکی از محدودکننده ترین باورها در مقابل کسب ثروت و پول هست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی پیشرفت

  1,666 بازدید

  برخلاف تمام شرایط و پشامدها باید به خودت بگی؛ به من گوش میکنی، باید به خودت بگی که من تا وقتی به هدفم نرسم هیچ جایی نمیرم. تاوقتی رویاهام رو به واقعیت تبدیل نکنم من کنار نمیکشم، برام مهم نیست چقدر پول باید هزینه کنم، برام مهم نیست چقدر وقت باید صرف کنم، من باید این کار رو تا وقتی موفق بشم ادامه بدم. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • ویدئوی دوم: تاثیر باورها در پولدار شدن از فرشید پاکذات

  2,491 بازدید

  افکار و باورهای محدود کننده سبب انتقال ارتعاشات ذهنی منفی می شوند و همین امواج ارتعاشات منفی ذهن ما موجب ایجاد مانعی بسیار بزرگ در برابر رسیدن به اهداف و آرزوها می باشد. باعث می شود اصلاً به خودمان زحمت حرکت دادن به سمت اهداف را ندهیم و همیشه جهان را محدود ببینیم. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • ویدئوی اول: سه راز بزرگ پولدار شدن از زبان فرشید پاکذات

  9,751 بازدید

  در این ویدئو و سری ویدئوهای بعدی آقای فرشید پاکذات قرار است درباره پول و نگرش افراد نسبت به پول صحبت کنند. در این ویدئو سوالات متعددی مطرح می شود که ممکن است خیلی از ماها درگیر آن باشیم. اینکه نگرش ما به پول به چه شکل است؟ آیا مثبت است یا منفی؟ چرا بعضی ها فکر می کنند پول باعث فساد و بدبختی است؟ برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی تغییر

  5,944 بازدید

  مشکل اصلی توی ذهن تو هست. نه توی دسته چک تو، نه توی حساب پس انداز تو، نه توی شغل تو. مشکل اصلی که باید باهاش روبرو بشی توی ذهن تو هست. اهمیتی نمیدم تو کی هستی، اهمیتی نمیدم چه مقام و عنوانی داری، اهمیتی نمیدم تو چه منطقه ای زندگی میکنی، به چیزی که به نظر مردم میاد اهمیتی نمیدم، اصلاً به مردم ارتباطی نداره، در مور زندگی تو هست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید

 • کلیپ انگیزشی پیروز خواهم شد

  4,337 بازدید

  منتظر چیزهای کامل و بی نقص نمونید. منتظر موقعیت های ایده ال نباشید، هیچ وقت ایده ال نخواهد بود. امروز و این فرصتی که در اختیار داری، ممکنه سال دیگه همین موقع در اختیار نداشته باشی، ممکنه دو سال بعد هم در اختیار نداشته باشی، ممکنه سال های بعدش هم در اختیار نداشته باشی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی ثابت کن که اشتباه می کنن

  2,290 بازدید

  قدرتمندترین سخنرانی انگیزشی که تا به حال شنیدم از طرف کسانی بوده که به من گفتن من نمیتونم فلان کار رو انجام بدم. میدونی چرا، چون وقتی اونها به من میگن که نمیتونم فلان کار رو انجام بدم عزمم رو جذم می کنم و تصمیم میگیرم به اونها نشون بدم که گفتن اینکه من نمیتونم کاری رو انجام بدم اشتباهه. به شما نشان خواهم داد. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی کسی که هستی رو به خاطر داشته باش

  2,004 بازدید

  خودت باش؛ جای هیچ کس نمی توانی باشی بهتر از خودت. زندگی آغاز پیدا کردن خود است. در این دوران گاهی هویت دست به دست می شود. اما تلاش برای این که پا جای پای شخص دیگری بگذاریم و بخواهیم درست مثل او باشیم، جز تلف كردن وقت حاصل دیگری ندارد. هیچ کس خودِ شما نمی شود و نمی تواند جای کسی را بگیرد که در درون شماست. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی seminarema.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی رویاهایت را بخاطر بیار

  5,638 بازدید

  گاه گاهی، در تراکم کار و زندگی، چشم هایت را ببند و پا به دنیای رویا بگذار. نگرانم که فرصت دیدن رویا را، در میانه ی تلاش و تقلای بی پایان دنیا، به دست فراموشی بسپاری. رویا، توانمندی شگفت انگیز انسان است.هیچ حیوانی رویا ندارد. رویا خواب نیست. خواب، بازی شبانه مغز است با آنچه در روز دیده است. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی گذشته را فراموش کن

  10,522 بازدید

  اگر گذشته ای داری که از آن خشنود نیستی، درآنی فراموشش کن. داستانی جدید از زندگانی بساز و بدان ایمان آور. تنها بر لحظه هایی تمرکز کن که در آن ها به آنچه می خواستی، رسیدی این توانمندی کمکت خواهد کرد تا بدان چه می خواهی برسی. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی " تغییر ذهن "

  9,825 بازدید

  همه ما شده بار ها در زندگی مان تصمیم به ایجاد تغییرات بزرگی گرفته ایم. گاهی توانسته ایم این تغییر روش زندگی را محقق کنیم و گاهی هم خیر هرچند که بسیار تلاش کرده ایم به این نتیجه می رسیم که دلیل شکست ما در تغییرات هیچ عامل بیرونی نداشته و بلکه مغز ما هنوز خود را با تغییرات ایجاد شده تطبیق نداده و در اولین فرصت به رویه قبل بازگشته است. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی دوباره شروع کن

  7,704 بازدید

  به جای گرفتن تصمیم، که بیشتر ما خیلی به آنها پایبند نمی مانیم، چرا به بعضی قسمت های زندگی تان نگاهی نمی اندازید که دوست دارید از نو شروعشان کنید؟ در ادامه همراه ما باشید ... برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی خودت را از نو بساز

  5,869 بازدید

  به دنبال انگیزه ای قدرتمند برای ادامه مسیرتان هستید؟ کلیپ انگیزشی را انتخاب کنید و همین الان دانلود کنید. در ضمن، کلیپ ها را برای آنهایی که موفقیت شان برایتان مهم است بفرستید. برای دیدن ویدئوهای بیشتر به سایت سیمنار ما یعنی SeminareMa.com سر بزنید.

 • کلیپ انگیزشی شکست ناپذیر

  6,131 بازدید

  اولین و بزرگترین مانعی که همیشه مانع و سدی میشه جلوی رویاهای ما، معمولا خودمون و ترس های ما است... یادت باشه دوست من، اگر می خوای به اهدافی که داری برسی و خواسته ها، رویاها و آرزوهات رو دونه به دونه خلق کنی، باید این موانع رو از سر راه برداری. باید با ترس هات روبرو بشی. باید اونها رو کنار بزنی. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • ویدئوی انگیزشی سال جدید، من جدید

  5,203 بازدید

  اگر به داستان زندگی افراد موفق دقت کنید, متوجه می شوید که آنها قبل از اینکه موفق شوند، گذشته بسیار سخت و زندگی مشقت باری را تجربه کرده اند, ولی با تحمل زندگی پر از سختی خود در نهایت به این نتیجه رسیده اند که ادامه این زندگی برایشان قابل تحمل نبوده و باید زندگی خود را تغییر دهند. برای دانلود رایگان سایر مطالب آموزشی و انگیزشی به وبسایت www.seminarema.com مراجعه فرمایید.

 • یادداشت خواندنی آنجلینا جولی پس از جدایی اش از برد پیت

  8,524 بازدید

  وقتی آدمی را که نمی توانید زندگی تان را بدون او تصور کنید از دست می دهید، دل تان می شکند و خبر بد این است که شما هرگز نمی توانید به طور کامل با این فقدان کنار بیایید؛ هرگز این آدم ها را فراموش نخواهید کرد. ادامه این ویدئو رو از دست ندین . www.SeminareMa.com

 • 3 احساس خاص که انسانها در حوزه کارآفرینی دارند

  579 بازدید

  وقتی با افراد موفق صحبت می کنید، به شما می گویند که در برهه هایی از دوران فعالیت حرفه ای خود احساس شکست می کردند. نه به این دلیل که اعتماد به نفس نداشتند، بلکه به این دلیل که سرهر چیزی خطر می کردند. تفاوت بین افراد موفق و کسانی که هرگزخبری از آن ها نمی شنویم این است که افراد موفق با وجود تمام مشکلات به راهشان ادامه می دهند.

 • سروتونین و نقش آن در کارآفرینی و کسب ثروت

  1,796 بازدید

  سروتونین که به نام هورمون لذت هم شناخته می شود یک انتقال دهنده عصبی و مسئول عملکرد های متفاوت مغزی(خلق و خو) و بدنی است. این هورمون ها تولیدات شیمیایی مغزی هستند که اطلاعات را به سراسر مغز و بدن انتقال می دهند.