در حال بارگذاری

شهرنوین

شرکت شهر نوین(فناوران نگین شهرنوین) فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده و هم اکنون با سرویس دهی به حدود 30,000 کاربر در سراسر ایران مفتخریم که در مجموعه برترین تولیدکنندگان نرم افزار ایران قرارداریم.
+ دنبال کردن1
برای دنبال کردن کانال "شهرنوین" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 502

همه ویدیو ها

 • گزارش ارزش افزوده در گزارشات مالی

  100 بازدید
  -
  6 مهر 95

  چالش بزرگ مدیران مالی در پایان هر فصل تهیه گزارش ارزش افزوده بر اساس عملکرد رسمی و قانونی است. نرم افزار هما قادر است کلیه عملکرد رسمی/غیر رسمی را تشخیص داده و بخش مشمول مالیات را در قابل گزارش ارزش افزوده و به تفکیک عملکرد خرید/فروش آماده سازی نماید.

 • طرف حساب جدید در بازرگانی

  23 بازدید
  -
  6 مهر 95

  کاملترین شکل از اطلاعات طرف حساب ها در سیستم هما پیاده سازی شده است. اطلاعاتی از جنس اشخاص حقوقی، حقیقی، موقعیت جغرافیایی ، زمینه فعالیت، شماره موبایل و آدرس ایمیل. همچنین نرم افزار هما قابلیت تشخیص صحت آطلاعات وارد شده را نیز داشته و از بروز خطای کاربری تا حد امکان جلوگیری به عمل می آورد.

 • معین اشخاص

  176 بازدید
  -
  6 مهر 95

  یکی از بخش های هیجان انگیز نرم افزار حسابداری هما حساب معین اشخاص است. این بخش علاوه بر ارائه گزارشات کاربردی از بدهکاران/طلبکاران، قادر است میزان بدهی هرشخص را در روزهای مشخص شده از طریق SMS و eMail به طرف حساب یادآوری نماید و فرآیند مذکور با دقت بالاتر و شکیل تر انجام می گیرد.

 • ثبت دریافت و پرداخت

  66 بازدید
  -
  6 مهر 95

  دریافت و پرداخت در نرم افزار هما توسط کارشناسان فروش و یا حسابدار فروش نیز قابل انجام است و نیازی به ثبت توسط حسابدار و یا مدیر مالی نیست. به دلیل سادگی فرآیندهای نرم افزار هما این امر بیش از پیش تسهیل شده و حتی کاربران تازه کار نیز به سادگی می توانند فاکتورها، اقساط و حتی بدهی های معوقه مشتریان را در سیستم ثبت نموده و یک سند مالی کاملا استاندارد در پس زمینه صادر خواهد شد

 • تعریف کالا و خدمات

  44 بازدید
  -
  6 مهر 95

  تنظیمات اولیه کالاها و خدمات در نرم افزار هما بسیار پیشرفته و کاربردی است. امکانات بینظیر هما در تنظیمات کالا امکانات بسیاری را برای کنترل فرآیندهای فروش فراهم میکند. قابلیتهایی مثل موجودی نامحدود، موجودی منفی، کنترل موجودی، کالای همراه و ده ها قابلیت کاربردی.

 • گزارشات انبارو کالاها

  71 بازدید
  -
  6 مهر 95

  گزارشات انبارها و کالاها در نرم افزار هما بسیار پیشرفته و کاربردی است. امکانات بینظیر هما در تنظیمات کالا امکانات بسیاری را برای کنترل فرآیندهای فروش فراهم میکند. قابلیتهایی مثل موجودی نامحدود، گزارشات موجودی منفی، کنترل موجودی، کالای همراه و ده ها قابلیت کاربردی.


  تبلیغات