در حال بارگذاری
 • 28
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 48.9هزار
  بازدید

آزمایشگاه دانشگاه شریف

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

 • 28
  دنبال کننده
 • 2
  دنبال شونده
 • 48.9هزار
  بازدید
Loading...

همه ویدیو ها

 • موهای تان سفید شده است؟

  62 بازدید

  این ویتامبن ها، موهای تان را دیر تر سفید می کند... بهترین ویدئوهای سلامتی در اپلیکیشن رایگان ویزیت dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هستی می تونی تنها با ارسال 200 به 201300 اطلاعات سلامتی خودت رو بروز کنی و هر روز محتوای سلامتی دریافت کنید.

 • چند معیار تشخیص مزاج در طب سنتی

  33 بازدید

  اگر با لمس قسمتی از بدن مثل ساعد یا بازو احساس گرما و حرارت کردید، مزاجتان ... ادامه این موضوع را با دیدن این ویدئو ببینید ... ویدئو های بیشتر با دانلود اپلیکیشن زیر: dlmapps.ir/vasl/visit/android همراه اولی ها هم می توانند با ارسال 100 به 201000 در سرویس دایره المعارف سلامتی عضو شوند.

 • از زندگی لذت ببرید

  7 بازدید

  از فرصت ها استفاده کنید، سرخوش باشید، شادی امروز را به فردا موکول نکنید... و کلی جملات تاثیر گذار و انرژی بخش در اپلیکیشن فکرانه: dlmapps.ir/vasl/fekraneh/android و همچنین همراه اولی ها می توانند با ارسال 127 به 201000 هر روز جملاتی انرژی بخش در گوشی خود دریافت کنند.

 • نه گفتن را یاد بگیرید!

  11 بازدید

  وقتی شرایطی به میان می آید که نه گفتن به آن یک الزام باشد. بهترین نکات آموزشی، جملات آموزنده و بهترین جملات در باب راز و نیاز با خدا فقط در اپلیکیشن رایگان فکرانه: dlmapps.ir/vasl/fekraneh/android و همچنین همراه اولی ها می توانند با ارسال 127 به 201000 هر روز جملاتی انرژی بخش در گوشی خود دریافت کنند.

 • چند راز شاد زیستن

  58 بازدید

  از کوچک ترین موضوعات هم برای شاد بود استفاده کنید عید فطر بر همه ی مسلمانان مبارک باد این اپلیکیشن رایگان هدیه ی شما: dlmapps.ir/vasl/fekraneh/android و همچنین همراه اولی ها می توانند با ارسال 128 به 201000 هر روز جملاتی در باب راز و نیاز با خدا دریافت کنند.

 • با این ویدئو راه موفقیت را پیدا کنید...

  52 بازدید

  در این ویدئو با رازها و اسراری از موفقیت آشنا خواهید شد که رعایت آن ها نقش مهمی در مسیر پیشرفت شما خواهند داشت. ویدئوهای رایگان را در اپلیکیشن فکرانه دنبال کنید: dlmapps.ir/vasl/fekraneh/android همراه اولی ها هم می توانند با ارسال 999 به 201000 هر روز تنها یک فال حافظ و تعبیر (بدون عضویت در هیچ سرویسی )بگیرند.

 • سندرم خستگی مزمن چیست؟

  74 بازدید

  اگر همیشه احساس خستگی می کنید و خستگی امان شما را بریده ممکن است به بیماری سندرم خستگی مزمن مبتلا شده اید... این ویدئو و ویدئوهای سلامتی که به صورت رایگان در اپلیکیشن ویزیت موجود است را از دست ندهید. dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هستی می تونی تنها با ارسال 200 به 201300 اطلاعات سلامتی خودت رو بروز کنی و هر روز محتوای سلامتی دریافت کنید.

 • مسکن بخوریم یا درد بکشیم؟

  68 بازدید

  توصیه های مربوط به سلامتی را در اپلیکیشن رایگان ویزیت دنبال کنید... آخرین و جدید ترین توصیه های مربوط به سلامتی را در ویدئوهای این اپلیکیشن ببینید! بهترین ویدئو ها در اپلیکیشن رایگان ویزیت: dlmapps.ir/vasl/visit/android بهترین نکات سلامتی را می توانید تنها با ارسال 100 به 201300 دریافت کنید.(البته تنها همراه اولی ها می توانند)

 • جملات زیبا و ارزشمند از بزرگان

  149 بازدید

  بهترین ویدئوهای انگیزشی و روانشناسی را در اپلیکیشن رایگان فکرانه دنبال کنید... بهترین جملات درباره راز و نیاز با خدا: dlmapps.ir/vasl/fekraneh/android همراه اولی ها هم می توانند با ارسال 999 به 201000 هر روز تنها یک فال حافظ و تعبیر (بدون عضویت در هیچ سرویسی )بگیرند.

 • تابستان شد/ دوش آب سرد بگیرید!

  122 بازدید

  مزایای دوش آب سرد را در این ویدئو دنبال کنید... سلامتی خود را با این اپلیکیشن رایگان تضمین کنید dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هم هستی می تونی با ارسال 200 به 201300 اطلاعات سلامتی خودت رو بروز کنی.

 • سلامتی خود در محل کار را تقویت کنیم

  32 بازدید

  از نوشیدن آب تا رفع خستگی میوه را جایگزین تنقلات روی میزتان کنید! و نکات های بیشتر با دانلود اپلیکیشن رایگان ویزیت: dlmapps.ir/vasl/visit/android بهترین نکات سلامتی را می توانید تنها با ارسال 100 به 201300 دریافت کنید.(البته تنها همراه اولی ها می توانند)

 • فواید استفاده از یخ برای پوست

  314 بازدید

  باعث جلوگیری از بروز علائم پیری و چروک پوست می شود بهترین ویدئو های سلامتی پوست و مو را در اپلیکیشن رایگان ویزیت دنبال کنید! dlmapps.ir/vasl/visit/android بهترین نکات سلامتی مربوط به پوست و مو را می توانید تنها با ارسال 111 به 201000 دریافت کنید.(البته تنها همراه اولی ها می توانند)

 • روزهای آخر ماه رمضان است/ از خدا کمک بگیر ...

  104 بازدید

  الهـــــی با این همه باکی نیست زیرا من همچو تویی دارم تویی که همانندی نداری رحمتت را هیچ مرزی نیست ای تو خالق دعا و مالک " آمین"... بهترین جملات درباره راز و نیاز با خدا: dlmapps.ir/vasl/fekraneh/android و همچنین همراه اولی ها می توانند با ارسال 128 به 201000 از این جملات استفاده کنید.

 • روزهای آخر ماه رمضان است/ از خدا بخواه ...

  167 بازدید

  الهی ای نام تو شیرین ؛ ای ذات تو دیرین ؛ خوشم که معبودم تویی؛خرسندم که مقصودم تویی بهترین جملات درباره راز و نیاز با خدا: dlmapps.ir/vasl/fekraneh/android و همچنین همراه اولی ها می توانند با ارسال 128 به 201000 از این جملات استفاده کنید.

 • نکاتی درباره نحوه صحیح غذا خوردن از دیدگاه طب سنتی

  91 بازدید

  بهترین نکات را برای شما در یک اپلیکیشن رایگان به نام ویزیت جمع آوری کرده ایم. دانلود رایگان: dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هم هستی می تونی با ارسال 122 به 201000 هر روز خواص خوراکی ها و میوه ها رو بخونید و از داشتن گنجینه ای از پیام ها مشکلاتت رو بر طرف کنی.

 • چرا باید شکلات بخوریم؟

  65 بازدید

  پاسخ این سوال رو در اپلیکیشن رایگان ویزیت بیابید! بهترین ها از امروز در اختیار شما: dlmapps.ir/vasl/visit/android نکته: شکلات به از بین رفتن چین و چروک ها کمک فراوانی می کند. و نکات بیشتر با ارسال 200 به 201300 فقط همراه اولی ها این عدد را ارسال کنند!

 • خوراکی های محافظت کننده از مو

  3,059 بازدید

  از ماهی قزل آلا تا گردو و آب بهترین ویدئوهای سلامتی مربوط به پوست و مو را در اپلیکیشن رایگان ویزیت دنبال کنید... بهترین ها از امروز در اختیار شما: dlmapps.ir/vasl/visit/android همراه اولی ها هم می توانند با ارسال 111 به 201000 در سرویس سلامت پوست و مو عضو شوند.

 • آخرین توصیه های ماه رمضان

  65 بازدید

  آخرین توصیه های مربوط به سلامتی در ماه رمضان را در این اپلیکیشن دنبال کنید بهترین ویدئو ها در اپلیکیشن رایگان ویزیت: dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هم هستی می تونی با ارسال 200 به 201300 اطلاعات سلامتی خودت رو بروز کنی.

 • در ماه مبارک رمضان با این ترفند کمتر سردرد بگیرید!

  96 بازدید

  اگر زیاد سردرد میگیرید با دیدن این ویدئو و ویدئو های دیگر سر درد خود را در ماه رمضان به حداقل برسانید... دانلود رایگان اپلیکیشن: dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هم هستی می تونی با ارسال 200 به 201300 اطلاعات سلامتی خودت رو بروز کنی.

 • خواص شگفت انگیز سیب را می دانید؟

  147 بازدید

  جالب ترین و بهترین نکات سلامتی را به صورت ویدئو در اپلیکیشن رایگان ویزیت ببینید... اگر دوس داری خودت یک پزشک باشی پس اپلیکیشن رایگان ویزیت رو دانلود کن : dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هم هستی می تونی با ارسال 122 به 201000 هر روز خواص خوراکی ها و میوه ها رو بخونید.

 • روز 30ام رمضان

  50 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا قرار بده روزه مرا در این ماه مورد قدردانى وقبول بر طبق خوشنودى تو وپسند رسول تو باشد واستوار باشد فرعش بر اصل به حق آقاى ما محمد وخاندان پاكش وستایش خاص پروردگار جهانیان است. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 401 به 201000 هر روز اعمال آن روز را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayearshi

 • روز 29ام رمضان

  34 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا فراگیرمرا در این ماه با مهر ورحمت وروزى كن مرا در آن توفیق وخوددارى وپاك كن دلم را از تیرگیها وگرفتگى هاى تهمت اى مهربان به بندگان با ایمان خود. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 101 به 201000 هر روز یک آیه به همراه ترجمه و تفسیر را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayearshi/android

 • روز 28ام رمضان

  29 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا زیاد كن بهره مرا در این ماه از اقدام به مستحبات وگرامى دار در آن به حاضر كردن ویا داشتن مسائل ونزدیك گردان در آن وسیله ام به سویت از میـان وسیله ها اى آنكه سرگرمش نكند اصرار وسماجت اصرار كنندگان. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 401 به 201000 هر روز اعمال آن روز را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmap

 • فواید مصرف شیر در ماه رمضان

  72 بازدید

  با دیدن این ویدئو نکات طلایی در ماه رمضان را به یاد بسپارید... روزهای آخر ماه رمضان است، به این نکات توجه کنید. ویدئهای بیشتری در اپلیکیشن ویزیت ببینید! رایگان ببینید: dlmapps.ir/vasl/visit/android اگر همراه اولی هم هستی می تونی با ارسال 122 به 201000 هر روز خواص خوراکی ها و میوه ها رو بخونید.

 • روز 27ام رمضان

  45 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا روزى كن مرا در آن فضیلت شب قدر را وبگردان در آن كارهاى مرا از سختى به آسانى وبپذیر عذرهایم وبریز از من گناه وبارگران را اى مهربان به بندگان شایسته خویش. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 101 به 201000 هر روز یک آیه به همراه ترجمه و تفسیر را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayearshi/an

 • روز 26ام رمضان

  17 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا قراربده كوشش مرا دراین ماه قدردانـى شده وگناه مرا دراین ماه آمرزیده وكردارم را درآن مورد قبول وعیب مرا در آن پوشیده اى شنواترین شنوایان. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 401 به 201000 هر روز اعمال آن روز را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayearshi/android

 • روز 25ام رمضان

  17 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا قرار بده در این ماه مرا دوست دوستانت ودشمن دشمنانت و پیرو راه و روش خاتم پیغمبرانت اى نگهدار دلهاى پیامبران. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 401 به 201000 هر روز اعمال آن روز را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayearshi/android

 • توصیه های غذایی در ماه رمضان

  81 بازدید

  با دیدن این ویدئو نکات طلایی در ماه رمضان را به یاد بسپارید... روزهای آخر ماه رمضان است، به این نکات توجه کنید. ویدئهای بیشتری در اپلیکیشن ویزیت ببینید! رایگان ببینید: dlmapps.ir/vasl/visit/android هر روز می توانند نکات لاغری و انواع رژیم را در گوشی خود داشته باشند تا هم انگیزه ای برای آن ها باشید و هم به رژیم پایبند باشند عضویت با ارسال 123 به 201000

 • لاغری در ماه رمضان

  221 بازدید

  راه های لاغری را در ماه رمضان در این ویدئو ببینید! بهترین ویدئوها را در اپلیکیشن رایگان ویزیت دنبال کنید... رایگان ببینید: dlmapps.ir/vasl/visit/android هر روز می توانند نکات لاغری و انواع رژیم را در گوشی خود داشته باشند تا هم انگیزه ای برای آن ها باشید و هم به رژیم پایبند باشند عضویت با ارسال 123 به 201000

 • روز 24ام رمضان

  30 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا من از تو میخواهم در این ماه آنچه تو را خوشنود كند و پناه مى برم بتو از آنچه تو را بیازارد واز تو خواهم توفیق در آن براى اینكه فرمانت برم ونافرمانى تو ننمایم اى بخشنده به سائلان مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 401 به 201000 هر روز اعمال آن روز را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayear

 • روز 23ام رمضان

  29 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا بشوى مرا در این ماه از گناه وپاكم نما در آن از عیب ها وآزمایش كن دلم را در آن به پرهیزكارى دلها اى چشم پوش لغزشهاى گناهكاران. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 101 به 201000 هر روز یک آیه به همراه ترجمه و تفسیر را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayearshi/android

 • روز 22ام رمضان

  25 بازدید

  بسم الله الرحمن الرحیم خدایا بگشا به رویم در این ماه درهاى فضلت وفرود آر برایم در آن بركاتت را وتوفیقم ده در آن براى موجبات خوشنودیت ومسكنم ده در آن وسطهاى بهشت اى اجابت كننده خواسته ها ودعاهاى بیچارگان. مشتاقان همراه اولی عزیز هم می توانند با ارسال 401 به 201000 هر روز اعمال آن روز را دریافت کنند. برای دیدن ویدئو های بیشتر اپلیکیشن رایگان زیر را دانلود کنید: http://dlmapps.ir/vasl/avayearsh