در حال بارگذاری

شایگان

پیشگام اندیشه شایگان مجری و طراح کلیه تیزرهای تبلیغاتی از جمله تیزر انیمیشن و اینفوگرافیک ، ساخت فیلم صنعتی ، ساخت مستند شهری و آگهی های تلویزیونی و تبلیغات ویدئویی در شبکه های اجتماعی و ...
+ دنبال کردن5
برای دنبال کردن کانال "شایگان" و استفاده از سایر در سایت عضو و یا وارد شوید.
بازدید همه ویدیوها: 1,062

همه ویدیو ها

 • موشن گرافیک

  31 بازدید
  -
  15 آذر 95

  تیزر موشن گرافیک منظر شهری قزوین

 • ساخت تیزر تبلیغاتی هتل خانه بهروزی

  84 بازدید
  -
  15 آذر 95

  ساخت تیزر تبلیغاتی برای هتل خانه بهروزی با استفاده از دوربین های کیفیت 4k و کمی موشن گرافیک برای معرفی مجموعه در این تیزر تبلیغاتی سعی شد تمامی امکانات هتل برای بیینده به تصویر کشیده شود.

 • تیزر موشن گرافیک مجتمع تجاری مهروماه

  160 بازدید
  -
  15 آذر 95

  مجتمع تجاری مهروماه در شهر قزوین واقع است. این تیزر به معرفی این مجتمع پرداخته و کلیه پتانسیل های این مجموعه را با تصویربرداری و موشن گرافیک به بینندگان معرفی می نماید.

 • تیزر اینفوگرافیک استفاده صحیح از انرژی برق

  196 بازدید
  -
  14 آذر 95

  تیزر اینفوگرافیک و انیمیشن استفاده صحیح از انرژی برق برای روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین در این انیمیشن سعی شده با استفاده از اینفوگرافیک، مفهوم کامل تری را در مدت زمان کمتر به بیننده انتقال دهیم. دیگر نمونه کارهای طراحی و ساخت تیزرهای تبلیغاتی اینفوگرافیک را می توانید با دنبال کردن کانال ما مشاهده نمایید.

 • تیزر تبلیغاتی انیمیشن جهت معرفی پتانسیل های استان قزوین

  127 بازدید
  -
  12 مهر 95

  این تیزر تبلیغاتی در ادامه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و پتانسیل استان قزوین ایجاد شده است. در این تیزر تبلیغاتی سعی شده معرفی ظرفیت های استان با بهترین شکل ، و با بالاترین کارآیی و ماندگاری در ذهن توسط انیمیشن انیفوگرافیکی ایجاد گردد.

 • تیزر تبلیغاتی معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین

  90 بازدید
  -
  12 مهر 95

  در این تیزر تبلیغاتی که به منظور نمایش و معرفی ظرفیت های استان قزوین ساخته شده، سعی شد فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین با تکنیک اینفوگرافیک به صورت کامل و با کیفیت بالا ارائه شود. ساخت تیزر تبلیغاتی معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان قزوین در 20 روزکاری انجام شد. این کار در دو بخش یک و دو اجرا گردید که در حال حاضر شما به نسخه اول آن مشاهده می کنید.

 • 0:6

  طراحی لوگو شرکت شایگان

  96 بازدید
  -
  15 شهریور 95

  طراحی لوگو شایگان به صورت تایپوگرافی انجام شد و تیزر معرفی این لوگو در سه طرح زده شده است. برای دیدن دیگر تیزها می توانید کانال آپارات شایگان را دنبال کنید.

 • طراحی لوگو شایگان

  93 بازدید
  -
  11 شهریور 95

  طراحی لوگو شایگان به همراه تیزر معرفی اگر قصد طراحی لوگو و یا ایجاد تیزرهای معرفی تبلیغاتی را دارید می توانید از خدمات شایگان بهره ببرید با ما تماس بگیرید.

 • تیزر معرفی لوگو شایگان

  93 بازدید
  -
  11 شهریور 95

  طرح لوگوی شایگان با طراحی مهندس مروتی در بخش دپارتمان گرافیک انجام شد و توسط بخش تبلیغات تیزر معرفی لوگوی پیشگام اندیشه شایگان اجرا گردید. با ما همراه باشید.


  تبلیغات