در حال بارگذاری
 • 53
  دنبال کننده
 • 7
  دنبال شونده
 • 115.9هزار
  بازدید

پرورش خلاقیت کودکان

 • 53
  دنبال کنندگان
 • 7
  دنبال شوندگان
 • 115.9هزار
  بازدید

همه ویدیو ها

 • فیلم آموزش الفبای فارسی

  117 بازدید

  فیلم آموزشی الفبا شاد و جذاب هست و استفاده از شعر و موسیقی و رنگهای شاد و جذاب کمک می کند تا بیشتر کودک به موضوع آموزشی علاقمند شود. بازی های بیشتری برای آموزش حروف الفبا در سایت شید شاد ببینید. www.shidshad.com

 • هدیه روز مادر دست ساز قلبی

  1,589 بازدید

  قبلا چند مطلب کاردستی و هدیه روز مادر در شید شاد داشتیم که کودکان خردسال می توانند، انجام دهند.در هدیه روز مادر دست ساز قلبی امروز یک دفترچه یادداشت درست میکنیم که بچه هایی که نوشتن بلد هستند در هر صفحه دفترچه دست ساز، دست نوشته ها و خاطرات شیرین را یادداشت می کنند و برای کودکان کوچکتر با کشیدن نقاشی در صفحات دفترچه می توانند، تبریکی زیبا و پر از احساس داشته باشند. توضیحات بیشتر shidshad.com

 • کلیپ انگلیسی حروف انگلیسی

  65 بازدید

  کلیپ های بیشتر در سایت shidshad.com

 • تزیین تخم مرغ

  1,459 بازدید

  اگر به فکر سر ذوق آوردن بچه ها یا تزیینی زیبا برای سفره هستید، کلیپ تزیین تخم مرغ آبپز را حتما ببینید. آموزش و توضیحات کاملتر دز سایت شید شاد به آدرس زیر ببینید. https://goo.gl/XacJ0U

 • کلیپ انگلیسی حالات احساسی

  3,056 بازدید

  ر کلیپ انگلیسی حالات احساسی بصورت شعر موزیکال کودک شما با حالات مختلف احساسی به زبان انگلیسی آشنا می شود و معنی انگلیسی لغات شاد بودن، غمگین بودن، تعجب کردن، خواب آلودگی یاد گرفته و همینطور عکس العمل مناسب برای بیان هر کدام از این حالات احساسی و هیجانات آشنا می شود.آموزش همراه با شعر و موسیقی یک روش خوبی برای شناخت مفاهیم آموزشی به کودکان است.

 • کلیپ آموزشی صفات انگلیسی

  7,973 بازدید

  برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان خصوصا در سنین کودکی نیاز به روش های متنوع و شادی برای جذب آنها هست و یکی از روش های آموزش انگلیسی بصورت شنیداری هست.در روش شنیداری وقتی صدا همراه با تصویر باشد معنی و مفهوم را کودک بهتر درک می کند و برای همیشه بخاطر می سپارد.برای همین کلیپ آموزشی و کارتون ابزار بسیار مفیدی برای آموزش انگلیسی کودکان هستند. توضیحات بیشتر در سایت خلاقیت کودک شید شاد SHIDSHAD.COM

 • شعر آموزش اعداد انگلیسی

  4,955 بازدید

  یکی از روش های آموزشی به کودکان شعر و موزیک هست.اگر قصد دارید، آموزش اعداد انگلیسی را به کودک تان آغاز کنید، ویدیوی شعر آموزش اعداد انگلیسی پیشنهاد می کنیم.ویدیوی موزیکال و شادی هست که کودک شما شکل نوشتاری و تلفظ انگلیسی اعداد را به خوبی بخاطر می سپارد. نمونه های بیشتری از آموزش ها برای کودکان در سایت شید شاد ببینید.WWW.SHIDSHAD.COM

 • کلیپ انگلیسی روزهای هفته

  2,600 بازدید

  در این کلیپ انگلیسی شاد آموزش روزهای هفته به انگلیسی برای کودکان داده می شود.بخاطر ریتم آهنگین و شاد کلیپ روزهای هفته کودک شما به راحتی کلمات را به خاطر می سپارد.

 • آزمایش فیزیک هوا

  12,940 بازدید

  آزمایش هوا در آزمایش هوا شما بدون هیچ پمپ یا برقی یک فواره در بطری آب درست می کنید.یک آزمایش با حال و جالب برای بچه ها هست که با مفهوم هوا و فشار هوا آشنا می شوند.شما با یک روش خلاقانه و ساده همراه با سرگرمی و تفریح مفاهیم علمی فیزیک را نشان می دهید و خیلی زود کودکتان به ادامه آزمایش علاقمند و درگیر می شود. توضیحات در لینک www.sshidshad.com هست.

 • کاردستی اوریگامی

  2,348 بازدید

  کاردستی اوریگامی یک سرگرمی بدون هزینه هست.آموزش امروز شید شاد تنها کاردستی اوریگامی نیست، بلکه در انتها شما یک اسباب بازی کاغذی با مزه دارید. می توانید تصاویر چهره مختلفی بکشید و موهایش را مدل های مختلف عوض کنید یا چهره ای شاد، غمگین و متعجب بسازید و با تغیر چهره به حالتهای مختلف کلی خنده و شادی برای بچه ها ایجاد کنید و یک فرصتی برای تقویت هوش هیجانی و تقویت مهارت اجتماعی هست.

 • ساخت ربات هنرمند

  1,985 بازدید

  آیا شما به نقاشی و طراحی علاقمند هستید؟ نظرتان چیه یک رباتی داشته باشیم که خودش بتواند، نقاشی کند.ساخت ربات هنرمند یک فعالیتی برای علاقمندان علم رباتیک هست.اگر قصد دارید کودک تان را با طراحی و ساخت ربات آشنا کنید و در مرحله شروع هستید و دانش قبلی از رباتیک کودک شما ندارد، پس ساخت ربات هنرمند یک فرصت خوبی برای علاقمند شدن به مهندسی و برق و وارد شدن به دنیای رباتیک هست.

 • 0:6

  ساخت ربات

  1,602 بازدید

  یکی از تخیلات که در کهن وجود داشته و این روزها به حقیقت پیوسته هست علم رباتیک است.ساخت ربات ها در صنعت بسیار اتفاق بزرگی بوده است و ما باید به کودکان این نسل یاد بدهیم تا دیگر فقط استفاده کننده تکنولوژی نبوده بلکه تولید کننده آن باشند. علم رباتیک و طراحی ربات به بچه ها مهارت فکر کردن و قدرت حل مسئله را یاد می دهد،توضیحات ساخت این ربات در سایت شید شاد shidshad.com

 • ساخت ربات با علم رباتیک

  1,931 بازدید

  فعالیتهای مهندسی فرصت عالی برای مشغول نگه داشتن ذهن کنجکاو کودکان درباره طرز کار چیزها هست. در مطلب امروز یک اسباب بازی ربات با کمک علم رباتیک می خواهیم، بسازیم. این روزها سرعت رشد علم رباتیک در جهان بسیار چشمگیر است و یکی از شاخه های آموزشی برای پرورش خلاقیت و شکوفایی استعداد کودکان، علم رباتیک هست.رباتیک یعنی علم طراحی، ساخت و کاربرد ربات است.

 • 0:8

  آزمایش علمی جالب و ساده

  12,681 بازدید

  یک آزمایش علمی جالب و ساده که با یک ترفند علمی آب و آتش کودک شما با مفهموم فشار هوا آشنا می شود و رمز بالارفتن آب را فراگرفته و از نزدیک این شگرد علمی را آزمایش کرده و مشاهده می کند.

 • نقاشی و طراحی خلاقانه

  2,083 بازدید

  این سبک نقاشی و طراحی را به نام درخت هندسی اسم گذاشتیم نقاشی ساده و مناسب برای کودکان و نوجوان و خود شما… یک سبک از نقاشی و طراحی درهم و برهم خلاقانه با نتیجه بسیار زیبا.کشف روش های جدید برای خلق یک اثر هنری بسیار شگفت انگیز و هیجان زده هست.

 • بازی هوش هیجانی

  1,654 بازدید

  بازی هوش هیجانی خلاقانه که مادر آریا جون درست کرده یک روش برای آموزش هیجانات و احساسات هست.هوش هیجانی و عاطفی ارتباط بین احساسات و تفکرات گفته می شود.باید از کودکی سعی کنیم بچه ها را با حالات احساسی و عاطفی خودشان آشنا کنیم تا بتوانند در مورد آنها صحبت کنند.شاید بهره هوشی یک چیز ذاتی باشد ولی هوش هیجانی را می توان از کودکی یا حتی بزرگسالی افزایش داد.

 • آزمایش یخ داغ یا گرم

  1,775 بازدید

  تا حالا فکر کرده اید چطور می توان بدون دمای صفر درجه یخ داشت؟ غیر ممکن هست؟ما می دانیم که یخ در دمای صفر درجه درست می شود و با حرارت ذوب می شود.می خواهیم در آزمایش یخ داغ غیر ممکن را ممکن کنیم .یک جور شعبده بازی و جادوی دیگری از آزمایش شیمی را نمایش می دهیم.آزمایش هایی با نتیجه شبیه طرح دستی برای بچه ها جذاب و تاثیرگذار هست. ادامه انجام این آزمایش را در سایت shidshad.com ببینید.

 • آزمایش تبدیل آب به یخ فوری

  5,876 بازدید

  شاید برای شما هم اتفاق افتاده که یک بطری نوشابه را در فریزر قرار داده اید تا خنک شود، وقتی بطری را در آوردید، هنوز مایع بوده،ولی همینکه درب بطری نوشابه را چرخاندید تا باز کنید، نوشابه یکدفعه یخ می زنه!در این آزمایش آب را در زیر حالت نقطه انجماد خنک و سپس به یخ متبلور کنید. این عمل به فرا سرمایش شناخته شده هست.مراحل کامل آزمایش در سایت www.shidshad.com ببینید.

 • شکست نور

  3,434 بازدید

  انعکاس و شکست نور یک کار خارق العاده با آب جادویی … البته هیچ آب جادویی در کار نیست بلکه پشت پرده داستانی از علم فیزیک هست ولی خوب کلی همه را غافلگیر خواهید کرد. دلیل علمی این اتفاق یک اصل در فیزیک به نام” شکست نور یا خم کرن نور” هست.

 • ترفند با کاغذ

  1,708 بازدید

  ترفند با کاغذ (علم توپولوژی) یک ترفند شگفت انگیز با کاغذ داریم. قصد داریم بر روی کاغذ یک سوراخ درست کنیم و از داخل آن رد شویم، مگه میشه همه تعجب کردند. یک نفر را داوطلب صدا کنید یک کاغذ بدهید و بخواهید سوراخی بر روی کاغذ درست کند و آنرا از سرش رد کند، نمی تواند؟! با هنر و ریاضی همه را متحیر کنید.در این ترفند با کاغذ شما معرفی خوبی از مطالعه علم توپولوژی(مکان شناسی) را دارید.

 • آزمایش علمی درست کردن گرد باد

  11,432 بازدید

  آزمایش علمی درست کردن گرد باد انجام آزمایش علمی در منزل یک راه عالی برای مشتاق کردن بچه ها برای یادگیری است.آزمایش های جالب حس کنجکاوی را در کودکان برانگیخته و باعث می شود بیشتر علاقه به یادگیری پیدا کنند و چه چیزی بهتر از این می تواند برای فرزندان عزیز شما باشد؟ می خواهیم یک گرد باد و طوفان داخل شیشه مربا داشته باشیم. یک فعالیت علمی جالب و ساده

 • حقه ساده با کاغذ

  2,181 بازدید

  اگر شما یا کودک تان دوست دارید که دوستان و اطرافیان را متحیر و گیج کنید پس این حقه ساده با کاغذ را انجام دهید.

 • شعبده بازی کودک با خلال دندان

  2,243 بازدید

  شعبده بازی خلال دندان ستاره یک شعبده بازی با خلال دندان و آب می خواهید به دوستانتان نشان دهید که خلال دندان با نیرویی که شما به آن وارد می کنید جابه جا شده و شکل ستاره درست می شود.

 • ساخت کاغذ ابر و باد

  3,554 بازدید

  می خواهیم کاغذ ابر و باد را با محلول شیر و رنگ داشته باشیم.این خلاقیت برای رنگ آمیزی مورد علاقه همه گروه سنی از کودکان است و یک تکنیک هنری خلاقانه ای است که کودک شما کلی از آن لذت می برد.

 • اوریگامی پروانه

  2,979 بازدید

  اوریگامی پروانه پروانه محبوب همه هست.اگر تصمیم دارید کودک تان را با اوریگامی آشنا کنید، اوریگامی پروانه با نتیجه زیبایی که دارد یک انتخاب مناسبی برای آموزش کاردستی تا کردن با کاغذ هست.شما یک پروانه زیبا برای تزیین دیوار اتاق یا تزیین هدیه کار دست کودک تان دارید که کلی لذت بخش خواهد بود.کودک شما می تواند پروانه اوریگامی دست ساز خودش را برداشته و به همراهش شروع به پرواز کند.

 • کاردستی پروانه

  3,638 بازدید

  پروانه محبوب همه هست.اگر تصمیم دارید کودک تان را با اوریگامی آشنا کنید، اوریگامی پروانه با نتیجه زیبایی که دارد یک انتخاب مناسبی برای آموزش کاردستی تا کردن با کاغذ هست.شما یک پروانه زیبا برای تزیین دیوار اتاق یا تزیین هدیه کار دست کودک تان دارید که کلی لذت بخش خواهد بود.کودک شما می تواند پروانه اوریگامی دست ساز خودش را برداشته و به همراهش شروع به پرواز کند.در کنار تمام جنبه های تفریحی و سرگرمی انج

 • ترفند علمی آب و فلفل

  4,907 بازدید

  یک ترفند دیگر بر پایه علم شیمی داریم. فقط با آب، فلفل و صابون یک نمایشی از کشش سطحی آب داشته باشید.از دوستانتان بخواهید با انگشتانشان فلفل داخل آب را جدا کنند.درسته عملی نیست حالا شما با شعبده بازی اینکار را انجام خواهید داد.این حقه اثر مواد پاک کننده بر روی کشش سطحی آب را نشان می دهد.

 • آزمایش رقص کرم های ساخته شده از نشاسته ذرت (Oobleck)

  1,978 بازدید

  شاید عجیب باشد که با نشاسته ذرت و آب می خواهیم یک آزمایش علمی داشته باشیم .اما دوستان شید شادی عزیز، ما به شما پیشنهاد می کنیم این آموزش را تا انتها بخوانید زیرا با انجام آن یک فرصت بازی و سرگرمی فوق العاده جذابی را برای کودک تان فراهم کرده اید که در زمینه علمی ذهن او را به چالش می کشد. http://www.shidshad.com/

 • بافتنی با نی 3

  5,893 بازدید

  بافتنی با نی کودک شما با خلاقیت می تواند یک دستبند و یا یک نشانه کتاب درست کند و یک هدیه خیلی زیبا از کار دست خودش برای دوستانش خواهد داشت و تا مدتی هم سر گرم می شود

 • بافتنی با نی

  4,969 بازدید

  بافتنی با نی کودک شما با خلاقیت می تواند یک دستبند و یا یک نشانه کتاب درست کند و یک هدیه خیلی زیبا از کار دست خودش برای دوستانش خواهد داشت و تا مدتی هم سر گرم می شود