در حال بارگذاری
 • 13
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 19.8هزار
  بازدید

مرکز رسانه ای شیرازه

مرکز رسانه ای شیرازه، رسانه ی تخصصی کتاب

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

مرکز رسانه ای شیرازه، رسانه ی تخصصی کتاب

 • 13
  دنبال کننده
 • 6
  دنبال شونده
 • 19.8هزار
  بازدید
این کانال از سوی "مرکز رسانه ای شیرازه" تایید شده است.

همه ویدیو ها

 • آگهی کتاب «سردنوش ها و گرم نوش های گیاهی»

  294 بازدید

  تاثیرات درمانی دمنوش های گیاهی و راهکار آماده سازی آن برای تقویت، درمان و پیشگیری از بیماری ها، نکات مهمی است که در این کتاب با احیای طب سنتی به عنوان فرهنگ اصیل ایرانی تشریح شده است. با توصیه های درمانی این کتاب در جهت ارتقاء و افزایش سطح سلامت خود و خا نواده تان تاثیر گذار باشید.

 • آگهی کتاب «شکست اشغال گران غزه»

  164 بازدید

  شکست اسرائیل در نوار غزه در پاییز سال ۲۰۰۵ نخستین تجربه فلسطینی ها در عقب نشینی اسرائیلی ها از زمین های فلسطین اشغالی است. برای شناخت موقعیت جغرافیایی، اجتماعی و سیاسی غزه و مقاومت در مقابل تجاوز صهیونیست ها؛ مطالعه این کتاب پیشنهاد می شود.

 • معرفی کتاب «وزیر نفت منم» در تلویزیون

  118 بازدید

  کتاب «وزیر نفت منم» شرح زندگی شهید «محمدجواد تندگویان» وزیر وقت نفت جمهوری اسلامی ست که در قالب داستان از زبان خانواده، دوستان و هم رزمان وی روایت می شود. این کتاب در برنامه تلویزیونی «صبحی دیگر» شبکه آموزش به همت «مرکز رسانه ای شیرازه» معرفی شده است.

 • «دختر شینا» در برنامه سینمایی هفت

  639 بازدید

  برنامه سینمایی هفت شبکه3 در ششم آذرماه آیتمی را اختصاص به گزارش رونمایی تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» داد.

 • گزارش دوربین هفت شبکه آموزش از رونمایی تیزر «دختر شینا»

  317 بازدید

  برنامه دوربین هفت، روز 4آذرماه گزارشی از رونمایی تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» پخش کرد

 • پشت صحنه تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا»

  1,152 بازدید

  این فیلم ده دقیقه ای، پشت صحنه ساخت اولین تیزر سینمایی برای یک کتاب را به تصویر کشیده است. این تیزر سینمایی برای کتاب «دختر شینا» به کارگردانی محمدباقر مفیدی کیا ساخته شده است.

 • تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا»

  2,349 بازدید

  تیزر سینمایی کتاب «دختر شینا» به کارگردانی محمدباقر مفیدی کیا و بازی الیکا عبدالرزاقی و امین زندگانی، در تلاش است که پیوندی بین کتاب و زندگی و سینما برقرار کرده و به تبلیغ و معرفی کتاب خواندنی «دختر شینا» بپردازد.

 • «دختر شینا» در شبکه قرآن

  748 بازدید

  برنامه اشاره در شبکه قرآن به معرفی کتاب به کمک هنرمندان می پردازد و در یکی از برنامه هایش، سرکار خانم خوش نژاد به معرفی کتاب «دختر شینا» می پردازد.

 • معرفی کتاب دختر شینا در شبکه3

  473 بازدید

  این ویدئو مربوط به معرفی کتاب «دختر شینا» در برنامه «منظومه بیداری» شبکه سه سیما است. کتاب «دختر شینا»، روایت خاطرات قدم خیر محمدی کنعان، همسر سردار ابراهیمی است. وی در حالی که تنها 22سال داشت همسرش به شهادت رسید و از آن زمان و با وجود ۵ فرزند، ازدواج نکرد و به تنهایی فرزندانش را بزرگ کرد. این کتاب روایت زندگی در سایه جنگ است.

 • تیزر تلویزیونی کتاب دختر شینا - 3

  696 بازدید

  می چرخید و می گفت: «خدایا شکرت! خدایا شکرت!» به هول از جا بلند شدم و بچه را از دستش گرفتم و گفتم: «چه خبر شده. بچه را چه کار داری؟! تیم بچه هنوز یک ماهش هم نشده! چله گی دارد! دیوانه اش می کنی!» شانه هایم را گرفت و تکانم داد! بعد سرم را بوسید و گفت: «قربان تو و بچه ات بروم که این قدر خوش قدم اید!» کتش را از جا لباسی برداشت. ماتم برده بود. گفتم: «کجا؟!» گفت: «می روم بچه ها را خبر کنم! امام دارد ...

 • تیزر تلویزیونی کتاب دختر شینا - 2

  766 بازدید

  بچه ها را بغل کرده و دورِ اتاق می چرخید. نگاه مان به هم گره خورد. بعد از چهار ماه همدیگر را می ‍دیدیم. اشک می ریختم. پرسید: «کجا بودی؟» گفتم: «نانوایی. نگرانِ بچه ها بودم؛ آمدم سری بزنم.» گفت: «بمان! من می‎روم!» چادرم را از سرم درآورد و پوتین هایش را پوشید. خندید و گفت: «تا بیست بشمری برگشتم!» صورتِ بچه ها را شُستم. خانه را مرتب کردم. وقتی برگشت همه چیز مرتب بود. بوی غذا خانه را پر کرده و ...

 • تیزر تلویزیونی کتاب دختر شینا - 1

  594 بازدید

  گاهی می آمد نزدیکِ نزدیک! درِ گوشم می گفت: «زود باش! بچه ها را زود بزرگ کن! سر و سامان بده! چقدر طولش می دهی! باید زودتر از اینجا برویم. فقط منتظر تو هستم. به جان خودت قدم، این بار تنهایی هم به بهشت نمی ‍ روم. خیلی وقت است اینجا نشسته ام! منتظر تواَم! دستت را به من بده؛ بقیۀ راه را باید با هم برویم!»

 • آگهی مجموعه کتابهای «آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم»

  733 بازدید

  با مطالعه مجموعه کتاب های «آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم» علاوه بر یادگیری ترجمه و مفاهیم، حفظ آیات این کتاب آسمانی را تسهیل می شود. ترجمه لغت به لغت کل آیات قرآن کریم، ترجمه روان همراه با بیان مفاهیم قرآنی و امکان یادگیری ترجمه و معانی آیات با روشی ساده و کمتر از شش ماه، از ویژگی های این مجموعه به شمار می آید.

 • آگهی مجموعه 12جلدی «پرسش های قرآنی جوانان»

  196 بازدید

  مجموعه 12جلدی «پرسش های قرآنی جوانان» پرسش های دانشجویان سراسر کشور شامل موضوعاتی چون: روابط دختر و پسر، قرآن و علوم روز، مهدویت، پیامبر اسلام، عقاید، تربیت و اخلاق است که با پاسخ هایی علمی، روان و مستند به قرآن و احادیث با توجه به مسائل عصر حاضر و مشکلات جوانان، همراه شده است.

 • آگهی کتاب «فرهنگ نامه سوره های قرآنی»

  200 بازدید

  کتاب «فرهنگ نامه سوره های قرآن» با زبانی روان و ساده برای گروه سنی نوجوانان، توسط غلامرضا حیدری ابهری نوشته شده و به 114 سوره قرآن کریم به صورت اختصاصی در دو بخش معرفی اجمالی سوره و نکاتی از آیات اشاره می کند. این کتاب را انتشارات قدیانی به قیمت 75000 تومان روانه بازار کرده است.

 • آگهی مجموعه کتاب «حواستو جمع کن»

  404 بازدید

  این مجموعه کتاب با ایجاد میل و اشتیاق به یادگیری در کودکان و تقویت تمرکز آنها مهارت های عملی آنان را تقویت می کند. موسسه نشرو تحقیقات ذكر این مجموعه 12جلدی را منتشر کرده و این ویدئو، آگهی تبلیغاتی مرتبط با آن است.

 • آگهی کتاب «موج سرخ»

  229 بازدید

  این کتاب در چهار فصل، گزارشی تحلیلی به شرح حوادث دفاع دریایی جمهوری اسلامی ایران در هشت سال جنگ تحمیلی دارد. نویسنده کتاب جعفر شیرعلی نیا است و انتشارات فاتحان آن را به بازار عرضه کرده است.

 • آگهی کتاب «چراهای شگفت انگیز»

  300 بازدید

  مجموعه کتاب چراهای شگفت انگیز توسط انتشارات محراب قلم منتشر شده است که این ویدئو، آگهی تبلیغاتی این مجموعه کتاب است که از شبکه های مختلف سیما پخش شده است.

 • بسته پیشنهادی مطالعه

  135 بازدید

  کتاب های خواندنی را در بسته های پیشنهادی مطالعه مجمع ناشران انقلاب اسلامی، بیابید و بخوانید.

 • دکتر محکی در ویژه برنامه نمایشگاه کتاب

  98 بازدید

  اهالی کتاب در نمایشگاه کتاب به میزبانی مرکز رسانه ای شیرازه، میهمان برنامه های زنده تلویزیونی بودند. در این ویدئو، علی اضغر محکی به بحث در مورد رسانه های نوین و کتاب می پردازد. 21اردیبهشت۹۴ - شبکه آموزش سیما

 • سارا عرفانی در ویژه برنامه نمایشگاه کتاب

  210 بازدید

  اهالی کتاب در نمایشگاه کتاب به میزبانی مرکز رسانه ای شیرازه، میهمان برنامه های زنده تلویزیونی بودند. در این ویدئو، سارا عرفانی به معرفی آخرین آثار منتشرشده از خودش می پردازد. 24اردیبهشت۹۴ - شبکه پنج سیما

 • سیدعارف علوی در ویژه برنامه نمایشگاه کتاب

  146 بازدید

  اهالی کتاب در نمایشگاه کتاب به میزبانی مرکز رسانه ای شیرازه، میهمان برنامه های زنده تلویزیونی بودند. در این ویدئو، سیدعارف علوی به معرفی بسته های پیشنهادی مجمع ناشران انقلاب اسلامی می پردازد./ 24اردیبهشت۹۴ - شبکه یک سیما /

 • حجت الاسلام زائری در ویژه برنامه نمایشگاه کتاب

  215 بازدید

  اهالی کتاب در نمایشگاه کتاب به میزبانی مرکز رسانه ای شیرازه، میهمان برنامه های زنده تلویزیونی بودند. در این ویدئو، محمدرضا زائری به معرفی آخرین آثار منتشرشده از خودش می پردازد. هفدهم اردیبهشت94 - شبکه یک سیما

 • آگهی کتاب «سبک زندگی»

  237 بازدید

  کتاب «سبک زندگی» از نشر آرما، یکی از پرمخاطب ترین آثار «محمدرضا زائری» است که نگاهی به زندگی دینی مسلمانان ایرانی دارد. این روحانی نویسنده، معتقد است به جای سخنرانی برای سبک زندگی باید به کف خیابان رفت یعنی باید کار را از همان جایی درست کرد که خراب شده است. این ویدئو مربوط به تبلیغ تلویزیونی این کتاب است.

 • آگهی کتاب «لباس عید گنجشک»

  334 بازدید

  کتاب «لباس عید گنجشک» شرح داستان گنجشکی است که برای دوختن لباس عید خود تلاش می کند. او مقداری پنبه از مزرعه برمی دارد و آن را نزد پنبه ریس می برد. پنبه ریس نیز غوزه را به نخ کلاف تبدیل می کند. او سپس به سوی پارچه باف می رود و.... این داستان را مصطفی رحماندوست برای گروه سنی الف و ب نوشته و نشر حوا آن را منتشر کرده است. این ویدئو مربوط به تبلیغ تلویزیونی این کتاب است.

 • آگهی مجموعه کتاب «عقیق»

  159 بازدید

  مثل رودی که گذر می کند از پای چنار مثل لبخند بهار چهارده پنجره رو به قرار اولین مجموعه داستان های مصور با تصویرهای مفهومی به قلم «سید محمد سادات اخوی» از انتشارات نسیما

 • آگهی مجموعه کتاب «قصه های پیامبران»

  339 بازدید

  تیزر تبلیغی مجموعه کتاب های قصه های پیامبران از انتشارات افق

 • آگهی کتاب «من زنده ام»

  399 بازدید

  کتاب «من زنده ام» مجموعه خاطرات خانم معصومه آباد از روزهای کودکی تا زمان اسارتش در اردوگاه های رژیم بعث عراق است. وی روزهای ابتدایی جنگ در سن 17سالگی به مدت هزار و یک شب به اسارت در آمد و خاطرات او اکنون کتاب خواندنی «من زنده ام» را شکل داده است. این کتاب را انتشارات «بروج» در 175مین چاپ، به قیمت 8500تومان روانه بازار نشر کرده است.

 • آگهی کتاب «آشپزی با غذاهای سالم و رژیمی»

  718 بازدید

  این کتاب شامل دستورات غذایی رژیمی ساده، سالم، تقویت كننده و احیابخش همراه با توضیحات كامل است. نكات مفیدی درباره آمادگی برای رژیم سالم، آشپزی سالم، خرید سالم، روش های درمانی تمدد اعصاب و رژیم یك الی دو هفته ای نیز در کتاب ذکر شده است. این کتاب را «نشر حافظ» به صورت گلاسه و رنگی با قیمت 9500تومان منتشر کرده است.

 • آگهی کتاب «365 قصه برای بچه های خوب»

  511 بازدید

  این کتاب در بردارنده مجموعه ای شیرین و آموزنده از داستان های دوران گذشته است که با سبکی نو، با ویژگی های داستان های امروز و با بهره گیری از فن داستان نویسی برای کودکان، بازآفرینی شده است. این کتاب را انتشارات «مسیر دانشگاه» در 512صفحه و به قیمت 20هزار تومان، روانه بازار نشر کرده است.

 • آگهی کتاب «خداشناسی قرآنی کودکان»

  564 بازدید

  اگر به دنبال پاسخ سؤالات کودکان تان پیرامون خدا می گردید، این کتاب به شما کمک می کند. کتاب «خداشناسی قرآنی کودکان» پاسخ به 40 پرسش کودکان و نوجوانان درباره خدا است. این کتاب را غلام رضا حیدری ابهری نوشته و نشر جمال منتشر کرده است.

 • آگهی مجموعه کتاب «خودم می خوانم»

  750 بازدید

  راهنمای آموزش الفبا برای کلاس اولی ها در مجموعه کتاب «خودم می خوانم» از انتشارات افق